نوشته شده توسط : moeinnamdar

اکنون که تابستان اينجا است ، بسياري از ما از بيرون آمدن و لذت بردن از آفتاب گرم و بيرون از منزل مجدداً هيجان زده مي شويم - خصوصاً بعد از چند ماه که در آنجا گذشت. نور مستقيم خورشيد فوايد زيادي دارد: ويتامين D عملکردهاي مهم بسياري را ارائه مي دهد ، و نشان داده شده است که خطر ابتلا به بيماري کروناويروس را کاهش مي دهد . و اگر آفتاب از اضطراب و افسردگي رنج مي بريد ، مي تواند به طور طبيعي نور شما را نيز تقويت کند. اما همه ما اين عبارت را "خيلي چيزهاي خوب" مي دانيم. و در حالي که خطرات ناشي از قرار گرفتن در معرض آفتاب به خوبي نشان داده شده است ، يک مطالعه جديد نشان مي دهد خطر ديگري وجود دارد که ممکن است شما را شگفت زده کند: بيش از حد خورشيد مي تواند مغز شما را گرم کند و عملکرد شناختي شما را مختل کند .

 

تأثيرات نور مستقيم خورشيد بر دماي و عملکرد مغز انسان

 


اين مطالعه که در ماه مه در گزارش هاي علمي منتشر شد ، به بررسي تأثيرات نور مستقيم خورشيد بر دماي و عملکرد مغز انسان پرداخت . محققان دريافتند که قرار گرفتن در معرض طولاني مدت مغز را به اندازه کافي گرم مي کند تا از عملکردهاي شناختي از جمله مهارت هاي حرکتي کاسته شود. اين مي تواند بيش از حد خورشيد را به يک خطر جدي براي ايمني نه تنها براي پوست شما بلکه براي بقيه شما تبديل کند.

نويسندگان اين مطالعه خاطرنشان كردند: كساني كه در بيرون آفتاب داغ مشغول به كار هستند علاوه بر خطرات احتمالي كار ماشين آلات سنگين و انجام ساير كارها با كيفيت شناختي و مهارت حرکتي ، باعث كاهش بهره وري نيز مي شوند. آندرياس فلوريس ، نويسنده پژوهش ، آندرياس فلوريس ، استاديار تحقيق : "توانايي حفظ تمرکز و جلوگيري از تضعيف عملکرد شناختي حرکتي مطمئناً براي کار و ايمني ترافيک و همچنين به حداقل رساندن خطرات ناشي از اشتباه در ساير کارهاي روزمره ارتباط دارد ." در بيانيه اي گفت: آزمايشگاه در يونان.در حالي که نويسندگان اين مطالعه بيشتر درباره تأثير اين يافته ها بر روي افرادي که در خارج از منزل کار مي کنند ، بحث کردند ، هرکسي که قصد دارد تابستان را در گرماي شديد بگذراند ، بايد تأثير آن را روي مغز خود بگذارد. شايان ذکر است که کاهش عملکرد شناختي و حرکتي با قرار گرفتن در معرض دماي 38.5 درجه سانتيگراد - در حدود 101 درجه فارنهايت - اتفاق افتاده است که به طور قابل توجهي گرمتر از ميانگين روز تابستان است. اما با توجه به امواج گرما و افزايش دما در سراسر جهان ، اين مطالعه مي تواند از هر زمان ديگري مرتبط باشد.

فلوريس گفت: " اختلالات بهداشتي و عملکرد ناشي از استرس گرمايي چالش هاي اجتماعي است که با گرم شدن کره زمين تشديد مي شود و اين يک مشکل طولاني مدت است که بايد براي کاهش آن تلاش کنيم."

در ضمن ، به دماي بيرون توجه کنيد و از قرار گرفتن در معرض آفتاب در آن روزهاي گرم اضافي خودداري کنيد - توصيه هاي پزشکي صحيحي به دلايل مختلف. اگر مجبور هستيد براي مدت طولاني در گرماي بيش از حد در خارج از خانه باشيد ، حتماً از سر خود محافظت کنيد. مغز شما ازتون متشکر خواهد شد. و براي داشتن راه هاي بيشتر براي ايمن ماندن در ماه هاي آينده ، 10 اشتباه را که نبايد تابستان امسال انجام دهيد ، بررسي کنيد ، CDC را هشدار مي دهد .
:: بازدید از این مطلب : 67
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 31 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

اکتشافات فضایی

فضاپیمای New Horizons ناسا دارای CV است. او در سال 2005 به مقصد پلوتو عزیمت کرد و پس از گذشت یک دهه ، سیاره کوتوله را در تمام شکوه قلبش به تصویر کشید. سپس سال گذشته سفر خود را به دنیای عجیب و دو لنگی معروف به "Arquoth" ادامه داد. دانشمندان ناسا دوربین های خود را به سمت آسمان تبدیل کرده اند و این نشان می دهد که برخی از نزدیکترین ستارگان به کره زمین با فضاپیما کمی متفاوت هستند.

 آلن استرن ، محقق اصلی پروژه ، در بیانیه ای که روز چهارشنبه توسط ناسا منتشر شد ، گفت: "منصفانه است که بگوییم New Horizons برخلاف آنچه از زمین می بینیم ، به آسمانهای عجیب و غریب نگاه می کنند."

در ماه آوریل ، تیم New Horizons از دوربین های فضاپیما با دو ستاره نام برد: Proxima Centauri Wolf 359. حدود 4.2 سال نوری از خورشید ، Proxima Centauri نزدیکترین ستاره به منظومه شمسی ما است ، در حالی که گرگ 359 حدود 7.9 سال نوری بعد از آن است. در آن زمان ، فضاپیما حدود 4.3 میلیارد کیلومتر (حدود 7 میلیارد سانتی متر) از زمین فاصله داشت. به دلیل فاصله زیاد بین کاوشگر روباتیک جسورانه و خانه ، او توانست اولین آزمایش "تفاوت بین ستاره ای" خود را انجام دهد.

اختلاف منظر اصطلاحی است که برای توصیف چگونگی حرکت اشیاء هنگام مشاهده از زوایای مختلف به کار می رود. ناسا یک مثال عالی می دهد: انگشت خود را در مقابل صورت خود نگه دارید و یک چشم را ببندید. سپس سوئیچ کنید - چشم دیگر را باز کرده و چشم باز را ببندید. از آنجا که زاویه دید کمی تغییر کرده است ، پس زمینه انگشت شما نیز کمی تغییر کرده و به نظر می رسد در موقعیت دیگری قرار داشته باشد.

دانشمندان می توانند از این مشاهدات عجیب و غریب برای یافتن ستارگان در فضا استفاده کنند. اگر در ماه دسامبر از Proxima Centauri از زمین عکس گرفتید ، سپس در ماه ژوئن عکسی دیگر گرفتید ، می توانید از زاویه استفاده کنید تا فاصله ستاره ها را تخمین بزنید.

نمایش اسلایدهای مرتبط: گالری: 17 جالبترین اکتشافات فضایی (خدمات عکس)

اسلاید 1 از 17: در فضا - 14 ژوئیه: در این بروشور توسط اداره ملی هوانوردی و فضایی (ناسا) ، پلوتون قاب تقریباً در این تصویر را از یک عکس شناسایی دوربرد (LORRI) در داخل فضاپیمای ناسا New Horizons پر می کند ، در 13 ژوئیه 2015 ، زمانی که فضاپیما 476،000 مایل (768،000 کیلومتر) از سطح آن فاصله داشت. این آخرین و دقیق ترین عکسی است که قبل از نزدیک شدن نزدیکترین فضاپیما به پلوتو به زمین ارسال شده است. فضاپیمای New Horizons در روز 14 ژوئیه در حالی که به مسافت نزدیک به 8700 مایل (12.500 کیلومتر) نزدیک می شود ، در حال پرواز است. پیانوی پروب 1050 پوند ، که در 19 ژانویه 2006 پرتاب موشک Atlas V از کیپ کاناولورال ، فلوریدا انجام شد ، با نزدیک شدن 30800 مایل در ساعت در حال اجرا است. (عکس از ناسا / APL / SwRI از طریق گتی ایماژ)
اسلاید بعدی
تمام صفحه
برش 1/17 و ناسا / APL / SwRI / گتی ایماژ
پلوتون کشف شد
در 18 فوریه 1930 ، ستاره شناس کلاید دابلیو دبلیو تومبو پلوتو در رصدخانه لاول در Flagstaff ، آریزونا ، ایالات متحده کشف شد. پلوتون حدود 1400 مایل (2380 کیلومتر) عرض دارد و 248 سال طول می کشد تا یک انقلاب از خورشید به پایان برسد. درجه حرارت از -378 تا -396 درجه فارنهایت (-228 تا -238 درجه سانتیگراد) باعث می شود پلوتون غیرمسئول شود. پلوتون در نظر گرفته شده نهمین سیاره منظومه شمسی در زمان کشف آن ، در سال 2006 توسط اتحادیه بین المللی نجوم به دلیل سیاره مدار با مدار نپتون دوباره به عنوان یک سیاره کوتوله طبقه بندی شد.

اما اگر دوربینی هم دارید که به اندازه کافی دور از زمین باشد ، می توانید این مدت زمان انتظار بزرگ را کاهش داده و همزمان عکس بگیرید. اینجاست که New Horizons وارد می شود. New Horizons در تاریخ 22 و 23 آوریل از Proxima Centauri و Wolf 359 عکس گرفت. در همین حال ، تلسکوپ های روی زمین در حال گرفتن عکس از این دو ستاره بودند. با مشاهده تصاویر کنار هم ، می توانید ستارگان را در موقعیت های مختلف مشاهده کنید. آنها حرکت نکردند - اما زاویه دید ما حرکت کرده است.

تاد پایین ، عضو تیم New Horizons که هماهنگی آزمایش را انجام داده است ، گفت: "آزمایش New Horizons اساسی ترین خط واگرایی را که تاکنون ساخته شده است ارائه می دهد ... و این اولین مدرک از یک تفاوت غافلگیرکننده است که به راحتی دیده می شود."

ملکه گیتاریست برایان می کیست
ملکه گیتاریست برایان می ، اخترفیزیکدان و عکاس برجسته که به ایجاد تصاویر کمک کرد ، به همان اندازه تاکتیکی بود.

"آخرین آزمایش استریوسکوپی New Horizons تمام رکوردها را شکسته است. این تصاویر از Proxima Centauri Wolf 359 - ستارگان مشهور برای ستاره شناسان آماتور و عاشقان داستانهای علمی - از بیشترین فاصله بین نماهایی که تاکنون در 180 سال از استریوسکوپی بدست آمده است استفاده می کنند.:: بازدید از این مطلب : 18
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

به ایده های زن و شوهر در مورد آینده بشریت در ماه گوش دهید و به احتمال زیاد در مورد پتانسیل تغییر بازی یک ماده ای که احتمالاً در فریزر دارید وجود دارد می شنوید: یخ آب.

کاشفان احتمالاً امید زیادی دارند که بتوانند یخ های پنهان شده در زیر سطح ماه را جمع کنند ، هم برای فضانوردان برای نوشیدن و هم برای ساختن سوخت موشکی برای ارزان تر سفرهای دور. اما تصویری از روبات ها که سطح ماه را پاره می کنند و آب منجمد را از سایر ترکیبات پردازش می کنند ، گامی در نظر گرفتن منابع روی ماه است. کارشناسان در یک کنفرانس علمی اخیر تأکید کردند ، یخ هرگز اولین منبع انسانی نخواهد بود که در ماه استفاده می کند.

جیک بلاچر ، زمین شناس و دانشمند اصلی اکتشاف در مقر ناسا در واشنگتن ، گفت: "اولین و آسانترین منبعی که ما در آنجا داریم انرژی خورشیدی است ."

انرژی به معنای توان ، به ویژه برای ابزارهای عملیاتی روی سطح ماه و همچنین پشتیبانی از پایه بلند مدت در ماه است که ناسا قصد دارد به عنوان بخشی از برنامه Artemis آژانس بسازد ، هدف کوتاه مدت آن فرود آمدن انسانها است. در قطب جنوب تا سال 2024

تراز ماه با خورشید

 


این دو منبع بر خلاف مستقیم هستند و هر دو به چگونگی تراز ماه با خورشید متکی هستند. بر خلاف زمین ، محوری که ماه روی آن می چرخد ​​کم و بیش عمود بر صفحه منظومه شمسی است که شامل خورشید ، زمین و ماه است. این شیب محوری زمین است که به ما فصلی می دهد ، به عنوان یک نیمکره برای گرفتن نور خورشید بیشتر می شود و روزهای باورنکردنی طولانی در قطب می گذارد ، و بنابراین بسیار کمتر برای یک شب قطبی تقریباً ثابت.

نه ماه. در آنجا چرخه روزانه ثابت است. در قطب ها ، عدم شیب به معنی کم نور و تاریک در قسمتهای وسیعی توسط زمین اداره می شود ، زیرا مکان های مرتفع تر باعث می شوند تا نور خورشید به مناطق پایین تر نرسد.

در قسمت تاریک این شکاف ، مناطق سایه دار دائمی وجود دارد ، بسیاری در دهانه هایی که سطح ماه را زخمی می کنند ، جایی که دمای هوا همیشه به اندازه کافی سرد است که یخ های آب یخ زده می شوند . کارشناسان اکتشاف می گویند که در قسمت زیرین شکاف ، مکانهایی هستند که گاهی اوقات به آنها گفته می شود "قله های نور ابدی" - و اینجاست که اولین برداشت کنندگان قمری می روند.

سام لارنس ، یک دانشمند سیاره ای در مرکز فضایی جانسون ناسا در هوستون ، گفت: "مکان قطبی که توسط شورای برنامه فضایی [Artemis از شورای ملی] شورای فضایی مشخص شده است ، امکان پذیر است." ، در طول ارائه خود در همان روز گفت. "این روشنایی است که یک منبع است."با این وجود ، این پتانسیل برای یخ های آبی است که بیشترین بحث را در این جلسات و ستاره ها در دیدگاههای مکتوب ناسا برای چگونگی پایدار شدن اکتشافات ماه در برنامه Artemis ایجاد می کند.

لارنس گفت: "ما درباره داستان فرارهای قطبی چیزهای زیادی شنیدیم و به یقین ، این یک مورد خوب است." "اما این چراغانی است که ما در واقع با مأموریت های Artemis به دنبال آن هستیم."
:: بازدید از این مطلب : 30
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 26 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

این روزها نگرانی زیادی وجود دارد - اگر نسبت به حد معمول احساس بدبینی می کنید ، تنها نیستید. اما اگر بیشتر از این از منفی استفاده می شود ، ممکن است نگرانی وجود داشته باشد. تحقیقات زیادی در مورد تأثیرات کوتاه مدت استرس و نگرانی انجام شده است ، که می تواند بدنتان را خراب کند ، اما اثرات طولانی مدت بالقوه ای نیز وجود دارد که باید از آنها آگاهی داشته باشید ، به خصوص اگر فکر نکنید که افکار منفی شما هرگز از بین نمی رود. طبق تحقیقات جدید خارج از UCL ، تفکر منفی تکراری می تواند منجر به زوال عقل و بیماری آلزایمر شود.

 

دوران پیری

 


این مطالعه ، که در تاریخ 7 ژوئن در مجله انجمن آلزایمر Alzheimer's & Dementia منتشر شد ، بین پیوند تفکر منفی و کاهش شناختی ارتباط برقرار کرد . این فقط داشتن فکر بد گاه به گاه نیست ، بلکه تکرار تفکر منفی یا RNT است. اختلالات اضطرابی قبلاً به عنوان عوامل خطر زوال عقل شناخته شده بودند ، اما مطالعه UCL به طور خاص روی الگوهای تفکر متمرکز شده است: کسانی که در تکرار افکار بد شما فقط نمی توانید تکان دهید.

دکتر ناتالی مارتانت ، نویسنده ارشد دکتری ، در بیانیه ای گفت: "ما دریافتیم که الگوهای خاص تفکر در افسردگی و اضطراب نقش مهمی دارند که باعث می شود افراد مبتلا به این اختلالات بیشتر دچار زوال عقل شوند." "در کنار مطالعات دیگر ، که افسردگی و اضطراب را با خطر زوال عقل مرتبط می سازد ، انتظار داریم که الگوهای فکری منفی در مدت زمان طولانی می توانند خطر زوال عقل را افزایش دهند."

آیا این بدان معنی است که اگر به تازگی احساس بدبینی یا خود انتقادی داشته باشید که خود را برای کاهش شناختی تنظیم می کنید؟ نه خیلی سریع. همانطور که مارتانت توضیح داد ، "ما فکر نمیکنیم شواهد حاکی از این باشد که مشکلات کوتاه مدت خطر زوال عقل را افزایش می دهد."با این وجود ، شناسایی تفکر منفی و تلاش برای غلبه بر آن مهم است. محققان UCL دریافتند که افرادی که الگوهای RNT بالاتری دارند ، در طی یک دوره چهار ساله ، سطح بالاتری از کاهش شناختی را تجربه می کنند ، از جمله کاهش حافظه ، یک علامت اولیه آلزایمر است.

این مطالعه همچنین نشان داد که افرادی که به RNT مشغول هستند ، احتمالاً دارای سپرده های تاو و آمیلوئید - دو پروتئین که باعث ایجاد آلزایمر می شوند- در مغز خود دارند. و این قابل توجه است ، زیرا در حالی که مطالعات قبلی نشان داده اند که افسردگی و اضطراب می تواند با زوال عقل در ارتباط باشد ، این اولین بار است که افزایش خاصی در این پروتئین ها نشان می دهد ، به همین دلیل محققان اکنون بر این باورند که RNT به خودی خود یک عامل خطرناک قابل توجه است.

گال چتلت ، دکتری ، مؤسسه مطالعاتی گفت: "افكار ما می توانند تأثیر بیولوژیكی بر سلامت جسمی ما داشته باشند كه این امر می تواند مثبت یا منفی باشد." با توجه به این تحقیق جدید ، او تمرینات ذهنی مثل مراقبه را برای کاهش RNT و افزایش تفکر مثبت توصیه می کند . " مراقبت از سلامت روانی شما مهم است ، و باید یک اولویت اصلی بهداشت عمومی باشد ، زیرا نه تنها در کوتاه مدت برای سلامتی و رفاه افراد مهم است بلکه می تواند بر خطر احتمالی زوال عقل شما نیز تأثیر بگذارد."

و برای راه های بیشتر برای جلوگیری از کاهش شناختی ، این 40 عادت را برای کاهش خطر ابتلا به زوال عقل بعد از 40 بررسی کنید. .
اگر شما یا شخصی که می دانید اقدام به خودکشی کرده اید ، لطفاً با زندگی ملی پیشگیری از خودکشی با شماره 1800-273-TALK (8255) تماس بگیرید ، متن "کمک" را به خط متن متن بحران در شماره 741-741 بنویسید و یا به خودکشی خودکشی کنید. .
:: بازدید از این مطلب : 78
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 25 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

هزاران آمریکایی برای اعتراض به نژادپرستی به خیابانها می روند - بسیاری برای اولین بار در زندگی خود. چرا این فاجعه خاص چنین وتر را زده است؟

جورج فلوید اولین آمریکایی آفریقایی تبار نیست که مرگ وی در بازداشت پلیس اعتراضاتی را برانگیخت.

پس از کشته شدن تامیر رایس ، مایکل براون و اریک گارنر توسط پلیس ، همچنین تظاهرات و خواستار تغییر وجود داشته است.

اما این بار متفاوت به نظر می رسد ، با واکنش پایدارتر و گسترده تر. در ایالات متحده آمریکا - در هر 50 ایالت و دی سی - تظاهراتاتی صورت گرفته است ، از جمله در شهرها و جوامع روستایی که عمدتا سفیدپوست هستند.

دولت های محلی ، ورزش و مشاغل محلی این بار به نظر می رسد که می توانند موضع گیری کنند - مهمترین آنها شورای شهر مینیاپولیس که متعهد به برچیدن اداره پلیس است.

و اعتراضات موضوع زندگی سیاه این بار از نظر نژادی متنوع تر به نظر می رسد - با تعداد بیشتر معترضین سفید پوست ، و معترضین سایر اقوام ، در کنار فعالان سیاه پوست ایستاده اند.

آنچه ترامپ از ناآرامی می کند
پنج قطعه زمینه برای درک اعتراضات
چرا تصمیم گرفتم فیلم فلوید را تماشا نکنم
تعدادی از عوامل مختلف برای ایجاد "طوفان کامل برای شورش" بر اثر مرگ جورج فلوید ، فرانک لئون رابرتز ، یک فعال که تدریس دوره ای در زمینه جنبش سیاه زندگی در دانشگاه نیویورک را نشان می دهد ، به بی بی سی گفت.


مرگ فلوید به ویژه "وحشتناک و آشکار" بود


یک افسر پلیس به نام Derek Chauvin نزدیک به نه دقیقه زانوی خود را بر گردن آقای فلوید نگه داشت - حتی آنطور که آقای فلوید مکرراً می گفت "من نمی توانم نفس بکشم" و درنهایت پاسخگو نبود. این حادثه به وضوح در فیلم ضبط شده است.آقای رابرتز گفت: "در بسیاری از موارد قبلی خشونت پلیس ، احتمال روایت مبهم وجود دارد - یک نظر جزئی از آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد ، یا افسر پلیس می گوید که آنها تصمیم تفرقه ای دوم گرفته اند زیرا از زندگی آنها می ترسند."

"در این حالت ، این یک عمل ناعادلانه کاملاً مبهم بود - جایی که مردم می توانستند این مرد را ببینند [فلوید] کاملاً غیرمسلح و ناتوان بود."
بسیاری از کسانی که به اعتراضات اخیر پیوستند معترضین بار اول بودند که گفتند دیدن مرگ جورج فلوید باعث می شود احساس کنند که دیگر نمی توانند در خانه بمانند.

سارینا لکرووی ، یکی از معترضین از مریلند ، به بی بی سی گفت: "صدها کشته وجود دارد که در فیلم ضبط نشده است ، اما من فکر می کنم وحشت و نفرت آشکار از این فیلم مردم را بیدار کرد."

به همین ترتیب ، ونگفای هو گفت که او همیشه از جنبش Black Lives Matter حمایت کرده است ، اما مرگ جورج فلوید "کاتالیزور" خاصی بود که باعث شد او برای اولین بار به خیابان برود.

این "احساسات بیشتری را برانگیخت ، و خواستار تغییر در حال حاضر بسیار ضروری است".

در طول همه گیری و بیکاری زیاد به وجود می آید
آقای رابرتز معتقد است: "وقتی شما یک همگرایی غیرمنتظره از نیروها داشته باشید ، تاریخ تغییر می کند."

مرگ آقای فلوید در اواسط همه گیر شدن کروناویروس رخ داد که موجب شده است که آمریکایی ها دستور بمانند در خانه های خود بمانند و بالاترین سطح بیکاری را از زمان رکود بزرگ در دهه 1930 برانگیخت.

"شما شرایطی دارید که کل کشور در حال تعطیل شدن است ، و تعداد بیشتری از مردم در حال تماشای تلویزیون هستند ... افراد بیشتری مجبور به توجه می شوند - آنها کمتر قادر به نگاه به دور هستند ، کمتر حواسشان پرت می شود."

وی افزود: این بیماری همه گیر شیوه زندگی و کار ما را تغییر داده است و باعث شده است که بسیاری از آمریکایی ها در خانه "از خود بپرسند کدام قسمت های طبیعی دیگر قابل قبول نیستند" ، وی اضافه کرد.

و از نظر عملی ، سطح بیکاری 13٪ ایالات متحده بدان معنی است که بیشتر افراد معمولی می توانند بدون تعهدات کاری دست به اعتراض و کارزار بزنند.

"آخرین نی بود"
درگذشت آقای فلوید اندکی پس از کشته شدن احمد آربری و برونا تیلور اتفاق افتاد.

آقای آربی ، 25 ساله ، در 23 فوریه در حالی که در گرجستان مشغول دویدن بود ، پس از ساکنان گفت که وی به یک مظنون سرقت شلیک کرده است. برونا تیلور 26 ساله ، یک کارگر بهداشت بود که وقتی پلیس وارد تخت وی در کنتاکی شد ، هشت بار مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

 


چرا نام برونا تیلور در دموی شعار داده می شود

 


احمد آربری به آهسته دویدن رفت. چرا او مرد؟
نام هر دو نام آنها در آخرین اعتراضات Black Lives Matters روی پلاکاردها نشان داده شده است و از تظاهرکنندگان خواسته می شود نام خانم تیلور را شعار دهند.

آقای رابرتز مرگ آقای فلوید را "آخرین کاه برای بسیاری از جوامع" توصیف کرد و افزود: واقعیت این اتفاق در تابستان رخ داده است ، وقتی مردم می خواهند به بیرون از خانه بروند ، نیز قابل توجه است.

وی گفت که این واقعیت که این یک سال انتخابات است ، به معنای این است که سیاستمداران به احتمال زیاد توجه و واکنش نشان می دهند.

این اعتراض ها از نظر نژادی متنوع تر به نظر می رسند
در حالی که داده های سختی درباره قومیت معترضین در دست نیست ، به نظر می رسد بسیاری از این تظاهرات ها تعداد زیادی هوادار دارند که خود آمریکایی های آفریقایی آفریقایی نیستند.
به عنوان مثال ، در واشنگتن دی سی ، ده ها هزار نفر روز شنبه به خیابان ها رفتند - و به نظر می رسید که نیمی از جمعیت غیر سیاه هستند. بسیاری از معترضین پلاکدهایی به همراه آوردند که مشخصاً تمایل آنها به متحدین جنبش را نشان می داد.

بخشی از این می تواند به تغییر نظر منجر شود.

نظرسنجی برای ABC نشان می دهد كه 74٪ از آمریكایی ها احساس می كنند كه قتل آقای فلوید بخشی از یك مشكل گسترده در معالجه آمریكایی های آفریقایی تبار توسط پلیس است.

گزارش ABC، که در آن 43٪ از آمریکایی ها احساس کردند که این حوادث را منعکس مشکل گسترده تر - این یک افزایش شدید از یک نظرسنجی مشابه در سال 2014 بود، مرگ مایکل براون و اریک گارنر زیر است.

آقای رابرتز گفت، در حالی که جنبش سیاه زندگی میکند ماده است "مردمی چند نژادی ... سفید همیشه بوده است در ایالات متحده واقعا یک فرهنگ لغت برای صحبت کردن در مورد مسابقه داشته باشد."

"این ناراحت کننده، و آنها فکر می کنم هر مکالمه در مورد نژادپرستی حمله به حضور آنها است، و یا احساس آنها مجوز ندارد به صحبت کردن در مورد آنها توهین کسی."

با این حال ، وی گفت که اکنون همپیمانان سفید پوست بیشتری را در حال صحبت کردن می بیند و از اینکه احساس ناراحتی می کند احساس راحتی بیشتری می کند.

علاوه بر تظاهرات بزرگ در شهرستانها عمده، وجود دارد نیز شده است تظاهرات در شهرهای کوچک، از جمله در آنا ، محلی به عنوان یکی از "ترین مکان های نژادپرستانه" در ایالت ایلینوی و توصیف ویدور، در تگزاس ، که یک بار به عنوان یک دژ از بدنام بود Ku Klux Klan گروه برتری سفید پوست.
:: بازدید از این مطلب : 30
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

جامعه موسیقی زنده استرالیا برای هدایت رویدادها از تاریکی ترین روزهای تعطیل ، اتحادی با صنعت ورزش تشکیل داده است.پرده برداری شده در روز سه شنبه (9 ژوئن) ، انجمن صنعت سرگرمی زنده (LEIF) با هدف انجام مجدد مجدد کنسرت ها ، ورزش ها و نمایش ها از همه نوع به عنوان محدودیت ها در سراسر کشور از ماه آینده کاهش می یابد.

این مجمع به ریاست جیمز ساترلند ، مدیر عامل سابق کریکت استرالیا ، یک برنامه استراتژیک از جمله بهترین شیوه ها برای شروع مجدد سرگرمی زندگی می کند.

فعال سازی LEIF نمی تواند به زودی انجام شود. خاموش شدن سراسر کشور ، صنایع فرهنگی ، خلاق و ورزشی استرالیا را به حاشیه رانده است.
 گاه به گاه یا نیمه وقت هستند. ساترلند به بیلبورد می گوید: "بسیاری از این افراد خسته شده اند و بسیاری از آنها شغل خود را در این روند از دست داده اند ." براساس اطلاعات منتشر شده توسط دفتر ارتباطات و تحقیقات هنری ، این صنایع حدود 150 میلیارد دلار برای اقتصاد استرالیا تولید می کنند.

 

کنسرت در استرالیا

 


از آنجا که بخش سرگرمی زنده اولین گام های خود را در زمره خواب زمستانی انجام می دهد ، این انجمن دستورالعمل های استاندارد صنعت را برای تمیز کردن و ضد عفونی ، مدیریت جمعیت ، مسافت اجتماعی ، نظارت بر سلامت و ردیابی تماس ها تهیه می کند.

هدف اطمینان مردم به دولت و جلب هواداران است.

ساترلند اظهار داشت: "ما نیاز داریم كه یک نقشه راه واضح داشته باشیم تا صنعت ما دوباره به كار خود بپردازد ، در حالی كه نقش بیشتری در بهبود اقتصادی COVID-19 ملت ما بازی می كند."

کمیته اجرایی LEIF در کنار انجمن های صنعت پیشرو ، از جمله Live Performance Australia ، انجمن مدیریت مکان و انجمن جشنواره های استرالیا ، بزرگترین نام ها در کنسرت ها و ورزش را دارد.

رقبا سرسخت Frontier Touring و Live Nation اختلافات خود را برای ارائه این جبهه متحد کنار گذاشته اند و به TEG (صاحب Ticketek) ، Chugg Entertainment ، AEG و دیگران پیوسته اند.

ساترلند به بیلبورد می گوید: "با وجود صنعت در زانو ، همه آنها نیاز به گرد هم آمدن و یافتن راهی را برای یکدیگر پیدا کرده اند." "بعضی از آنها در شرایط عادی رقیب هستند ، اما امروز آنها منابع خود را جمع می کنند و تمرکز مشترکی در مورد نحوه بازگرداندن جمعیت می گذارند."در این مرحله ، "تمرکز اصلی ما این است که ما چگونه می توانیم اعتماد به نفس خود را ایجاد کنیم تا محیط COVIDsafe برای وقایع در مکانهای خود ایجاد کنیم."

راجر فیلد ، مدیرعامل Live Nation Australasia گفت: ساترلند با قرار دادن دست خود و در دسترس بودن برای این کار یک افزایش بزرگ است. "او واقعاً به ما کمک خواهد کرد تا مشخص کنیم که یک پیام ، یک هدف و یک صنعت متحد در آنچه که ما می خواهیم به آن برسیم وجود دارد."

 

مدیرعامل TEG

 


جف جونز ، مدیرعامل TEG ، مسیحیان کنسرت استرالیا را به خاطر کنار گذاشتن غرایز رقابتی خود ، تشویق می کند.

او توضیح می دهد: "بنابراین بسیاری از مشاغل به ما بستگی دارند." "ما باید صدای خود را از آنجا خارج کنیم و با برنامه هایی منسجم برای پیشبرد یک محیط COVIDsafe به دولت ها در سطح ایالتی و فدرال برویم."

LEIF فقط چند روز پس از اجرای Live Performance اعلام شد که استرالیا یک برنامه بازیابی 325 میلیون دلاری برای دولت فدرال ارائه کرد که تاکنون تصویب نشده است. منابع گفته اند که دولت فدرال در حال کار بر روی بسته کمک برای صنعت سرگرمی است ، اگرچه جزئیات هنوز فاش نشده است.

طبق گفته I Lost My Gig ، بیش از 340 میلیون دلار به دلیل تعویق و لغو نمایش ها و حرکات گمشده تلف شده است ، مبلغی که به رشد خود ادامه می دهد و زمان طولانی تر شدن قفل است.:: بازدید از این مطلب : 100
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 20 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

کتابهای شنیدنی مدتی است که در حال حاضر بوده و محبوبیت آنها به طور فزاینده ای افزایش یافته است. این محصولی است که مدتهاست از آن استفاده می کنم و چیزی را که به هر کسی که دوست دارد خواندن یا گوش دادن به کتابهای صوتی را توصیه می کند ، توصیه می کنم.

نکات مهم برای موفقیت

 


آمازون دارای انتخاب گسترده ای از بهترین کتاب های قابل شنیدن در بازار است. از راز تا تریلر ، آنها واقعاً چیزی دارند که می تواند منافع هر کسی را تأمین کند.

امروز ما به تشریح بهترین کتاب های قابل شنیدن در آمازون می پردازیم که می تواند انگیزه فوری را برای شما ایجاد کند. بنابراین یکی از این موارد را برای خرید بعدی خود انتخاب کنید و برای خرد کردن اهداف خود آماده شوید! اگر می خواهید برخی از آنها را بررسی کنید ، به Audible.com بروید .

1. آن را خرد کنید! توسط گری Vaynerchuk

لهش کن! همان مشاوره در مورد زندگی عالی را ارائه می دهد همانطور که استراتژی موفقیت کارآفرینی را انجام می دهد . گری وینرچوک با انرژی از کار خود روایت می کند و شنونده را ترغیب می کند که به دنبال شغلی نباشد که متناسب با احساسات آنها باشد ، بلکه راهی پیدا می کند تا احساسات خود را به یک حرفه تبدیل کند. اینگونه است که شما می توانید خط کار مورد نظر خود را برای پیگیری تهاجمی برای دستیابی به موفقیت مشخص کنید.

شنیدن نویسنده داستان موفقیت خود را نشان می دهد - فراز و نشیب های فراز و نشیبی را شامل می شود - به همان اندازه که مفید است ، الهام بخش است ، و اشتیاق او برای پروژه او همراهی کاملی برای شماست. این یکی از بهترین کتابهای شنیداری برای کارآفرینان مشتاق است.
2. انجام کارها توسط دیوید آلن
دریافت کارها انجام شده است روش Alen را قبلاً خنثی کرده است تا چالش های مدرن تری را که عصر فناوری ارائه می دهد به حساب آورد. آلن ادعا می کند که بهره وری صرفاً در مورد سازماندهی صحیح DOS است ، بنابراین شما مغز خود را تحت الشعاع قرار نمی دهید.پس از انجام این کار ، می توانید به صندوق ورودی همیشه گریزان صفر برسید - هم در سرور ایمیل تحت اللفظی خود و هم در بقیه عمر. گوش دادن به حکایات آلن در مورد چگونگی توسعه روش خود ، واقعاً ارزش شما را دارد.
3. راز توسط Rhonda Byrne
راز یک کلاس کلاسیک در گروه انگیزه است و از سوی برخی از چشمگیرترین افراد مشهور دنیا (مانند اپرا!) توصیه شده است. بایرن متن خود را اجرا می کند ، که متمرکز بر قدرت درونی ما است تا بتواند با ذهن آگاهی و عمدی تغییر ایجاد کند و راهنمای کاملی در سفر به سمت توانمندسازی باشد.

او در طول این رمان ، نمونه ها ، تحقیقات و توصیفات بسیاری را برای پشتیبانی از مشروعیت قانون جذب دربردارد. یکی از بهترین کتابها در مورد Audible ، دوره.
4. مانع تعطیلات راه مانع است
تعطیلات در کتاب "مانع راه است" ، ادعا می کند که چهره های موفق در طول تاریخ با وجود موانع موجود موفق نبودند ، بلکه به این دلیل است که آنها با روشی خاص با آن موانع و غیرممکن ها روبرو بودند. اصول و داستانهایی که تعطیلات در حمایت از این ادعاها بیان می کند واقعاً جذاب هستند. بدون شک با جستجو در یک فرمول باستانی برای موفقیت ، در مورد تجدید نظر در مورد نزدیک شدن به هر یک از موانع راه در طول سفر ، تجدید نظر کنید.
5. شما یک Badass توسط جن سینکروو هستید
در این کتاب صوتی ، Sincero شما را متقاعد می کند که از قبل چقدر عالی هستید. Sincero با صراحت و صراحت به مباحث سلامتی عصر جدید نزدیک می شود تا به شنونده کمک کند تا مه را برطرف کند و مانع از این شود که شما بهترین نفس خود باشید.

این کتاب صوتی متمرکز بر نگرش و اعتماد به نفس است . گوش دادن به توصیه های او بسیار شبیه این است که یک قلب به قلب با صادقانه ترین و خنده دارترین دوست زندگی خود داشته باشید. اگر به کمی عشق سخت و کمی خنده نیاز دارید ، این یکی از بهترین کتاب های شنیدنی برای شما خواهد بود.
6. زندگی با یک SEAL توسط جسی ایتزلر
ممکن است فکر کنید که داشتن یک نیروی دریایی SEAL به عنوان هم اتاقی خود باعث نگرش استوکیسم می شود - اما در عوض ، این امر باعث بارگیری از shenanigans غیر منتظره شد. از زمان برنامه ریزی Navy Seal David Goggins برای اجرای یک برنامه برفی در نیمه شب تا مجموعه ای از پیاده روی های ناگوار ، ایتزلر عتیقه های خانه دار خود را به روشی روایت می کند که برخی از طنزهای مورد نیاز را به ژانر انگیزشی می رساند.

این کتاب صوتی یک دوز سالم از انگیزه جدی را فراهم می کند. در پایان ، آنچه بدست می آورید ، یک تعدیل نگرش بسیار مورد نیاز است: آنچه فکر می کنیم قادر به آن هستیم ، هیچ جایی نزدیک به پتانسیل کامل ما نیست.:: بازدید از این مطلب : 94
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 19 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

من به عنوان یک گیاه شناس ، مجذوب شواهدی علمی در حال رشد از تأثیرات قدرتمند و مثبتی که در اطراف گیاهان می شود می تواند روی سلامت روانی و جسمی داشته باشد. از کاهش زمان بهبودی در بیمارستان ها گرفته تا کمک به کنترل درد و اضطراب ، گذراندن زمان در طبیعت می تواند یک ابزار مهم درمانی برای بسیاری از افراد بویژه در شرایط فعلی باشد.

با این حال ، در میان ادامه قفل ، فرار برای بسیاری از ما فرار در پیاده روی جنگل یا به پارک یک کشور امکان پذیر نیست. برای ساکنان مسطح شهری مانند من ، وقت گرفتن با طبیعت می تواند حتی دشوارتر باشد ، دقیقاً وقتی بیشترین نیاز را داشته باشیم. بنابراین در اینجا سه ​​روش ساده وجود دارد که هرکس می تواند از فضای عالی خارج از منزل بهره ببرد ، بدون اینکه نیازی به ترک جلوی شما باشد.


نکته جالب در مورد تحقیقات مربوط به فضای سبز با پیامدهای مثبت سلامتی این است که نشان می دهد برای این کار حتی نیازی به طبیعت جسمی ندارید. به عنوان مثال ، یکی از اولین مطالعات ، به بررسی میزان بهبودی بیماران تحت عمل جراحی مثانه صفرا در بیمارستان پرداخته است. این کسانی که در رختخوابها بودند با نمای سبز از پنجره خود با کسانی که بیرون به دیوار آجری نگاه می کردند مقایسه کردند. با همه اقدامات ، گروه "نمای سبز" از نظر چشمگیری بهتر از بین رفت و مزایایی از جمله کاهش علائم پریشانی روانی تا بیش از 80٪ را نشان داد.یکی از ساده ترین و ارزان ترین راه های انجام این کار با جعبه های پنجره است. آنها می توانند در داخل پنجره با چاشنی کاکتوها و مواد مکش کم نگهداری و یا در خارج از حاشیه با برخی از گیاهان بستر شاد قرار بگیرند.
طبق شواهد و مدارکی که تاکنون جمع آوری شده است ، مزایای وجود در طبیعت احتمالاً نتیجه چندین عامل است ، از جمله نه فقط محرک های بصری بلکه حواس دیگر مانند بو و طعم. به عنوان مثال می دانیم که بسیاری از عطرهای گیاهی مانند اسطوخودوس بارها نشان داده شده است که تأثیر مثبتی بر سلامتی دارند و باعث کاهش احساسات ذهنی مانند اضطراب و اندازه گیری های عینی مانند ضربان قلب می شوند. اسطوخودوس نیز یکی از گیاهان بالکن و پاسیو است که ساده ترین آنها برای رشد و نگهداری است. منشاء مدیترانه ای آن به این معنی است که می تواند جوش خورشید و تنش خشکی را تحمل کند.

در داخل خانه می توانید به سراغ گزینه ای مانند Gardenia بروید ، که ترکیبات معطر آن در بعضی از تحقیقات اولیه نشان داده شده است تا تأثیر مشابهی با Valium داشته باشند. در حالی که تحقیقات بیشتری لازم است انجام شود ، من هرکسی را به چالش می کشم که یک باغبان را در کنار تخت خواب خود داشته و به من بگوید که از خوشگذرانی به رایحه آن لذت نمی برد.

سرانجام ، بیایید صحبت کنیم. با گیاهان مرکب فانتزی بهترین گلها را از همه دنیا بدست می آورید - برگهای زیبا و براق در تمام طول سال ، گلهای معطر با قدرت و میوه های خوشمزه. با ترنج یا ایتالیایی ژاپنی ، حتی اگر آنها فقط پنج قطعه میوه در سال به شما بدهند ، این 25 مارگریت فانتزی از میوه است که بندرت در مغازه ها وجود دارد. و همه اینها از گیاهانی که به راحتی یک لیمو یا پرتقال معمولی رشد می کنند.:: بازدید از این مطلب : 80
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 12 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

با وجود دوره های آموزش رانندگی ، والدین نوجوانانی که برای یادگیری مهارت های پشت چرخ خارش دارند ، احتمالاً خود را پیدا کرده اند که برای برنامه های B ، C ، D و E. به جیب های پشت خود راه پیدا می کنند. ، و مطمئناً هیچ کمبودی در حال حاضر وجود ندارد. علاوه بر این ، بیل وید ، مدیر برنامه ملی Tire Rack Street Survival ، توصیه های مفیدی و راهنمایی در مورد راننده جدید برای والدین دارد که به نوجوانان خود در خانه آموزش می دهند.

 


در پشت چرخ راحت باشید

 


قبل از اینکه نوجوان مشتاق شما اشتعال را روشن کند ، آنها باید با کنترل روی داشبورد ، آینه ها و پدال ها آرام شوند و آشنا باشند و بدانند که چگونه همه آنها با هم کار می کنند بدون نیاز به تغییر وضعیت صندلی.

 


با تنظیم صندلی در یک زاویه راحت شروع کنید.

 


در مرحله بعد ، بازوهای خود را بدون حرکت شانه های خود از صندلی صندلی بالا بکشید ، و بازوهای خود را روی فرمان قرار دهید.
صندلی را به جلو یا عقب تنظیم کنید تا فرمان در حال شکستن مچ دست شما باشد در حالی که بازوهای شما صاف است و مجدداً نیازی نیست که برای رسیدن به این هدف شانه های خود را از صندلی عقب حرکت دهید. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید ، خیلی دور از چرخ هستید. این نوک راننده جدید خم مناسب در بازوها را فراهم می کند.
با کار کردن ماشین و در پارک ، توپ پای خود را روی پدال ترمز فشار دهید و تا حد امکان آن را به پایین فشار دهید.
موقعیت صندلی خود را نسبت به پدال ها تنظیم کنید تا بتوانید ترمز را به طور کامل بدون "قفل کردن" زانوی خود فشار دهید. به عبارت دیگر ، همیشه باید خم کمی در زانو وجود داشته باشد. این امر به مسافرت کمی بیشتر اجازه می دهد تا وقتی ماشین تحت فشار ABS به حالت ABS می رود و اجازه می دهد پا در پایدارترین حالت قرار بگیرد.
راننده هرگز نباید پدال ترمز را فقط با نوک کفش خود کار کند. کف پا باید محکم روی پدال کاشته شود و از آن خالی نشود.
صندلی را به ارتفاعی تنظیم کنید که بهترین دید بینایی باشد. وقتی ماشین حرکت می کند ، لازم نیست موقعیت صندلی را تنظیم کنید.

 


موقعیت مناسب دست

 


موقعیت صحیح دست در ساعت 9 و 3 است؛ این امکان حداکثر چرخاندن چرخ را بدون ایجاد تداخل در بازوها یا مجبور کردن بیش از حد بازوهای شما فراهم می کند.
همیشه دو دست روی چرخ داشته باشید. برای چرخاندن ماشین ، باید روی فرمان پایین بیایید و فشار نیاورید. دلیل این امر می خواهید آناتومیکی باشد: شما در قسمت جلوی ساق خود گروه های عضلانی کوچکی دارید و گروه های بزرگ عضلانی در بازوها و شانه های شما. شما کنترل بیشتری بر روی گروه های عضلانی کوچکتر از گروه های بزرگتر دارید.
با فشار آوردن به سمت فرمان ، از عضلات کوچکتر استفاده می کنید و به جای فشار زیاد بر روی بزرگترها ، به خصوص در شرایط وحشت ، فشار وارد نمی کنید. اگر فرمان را پایین بیاورید ، شانس بهتری برای دستیابی به ورودی صحیح فرمان دارید. اگر فشار وارد کنید ، ممکن است ورودی زیادی داشته باشید و ماشین را از شکل یا چرخش بیرون بیاورید.


ایمنی کمربند ایمنی صندلی
راننده نوجوان شما باید هر بار که وارد اتومبیل می شود ، کمربند ایمنی خود را بپوشد و به درستی از آن استفاده کند - بدون استثنا کمربند کمربند باید بر روی باسن کم باشد و سوار بر معده نشود ، جایی که می تواند به ارگان های داخلی در تصادف آسیب برساند. در همین حال ، کمربند شانه را نمی توان شل کرد. اگر کمربندها شل شده و یا خارج از لباس های حجیم قرار داده شوند ، مدت زمان بیشتری برای سفت شدن کامل آنها در تصادف طول می کشد.

 

موقعیت یابی مناسب آینه


این یکی از مهمترین نکات مربوط به درایور جدید است: قرار دادن آینه ها در وضعیت صحیح برای از بین بردن نقاط کور بسیار مهم است. اکثر مردم بر این باورند که به طور غلط اتومبیلشان نقطه کور دارد ، اما در واقعیت ، آنها به راحتی آینه های غلط خورده اند. اگر وقتی در وضعیت رانندگی هستید می توانید سمت خودرو را در آینه های جانبی مشاهده کنید ، آینه ها به طور نادرست تراز شده اند.

برای قرار دادن مناسب آینه ها ، صندلی را در موقعیت مناسب خود قرار دهید و سپس سر خود را به سمت چپ تکیه دهید تا به شیشه پنجره با معبد خود ضربه بزنید.
سر خود را در آنجا نگه دارید و آینه را تنظیم کنید تا بتوانید فقط یک لغزنده سمت خودرو را ببینید.
پس از اتمام این کار ، راست بنشینید. به موازات داشبورد (در سمت راست) تکیه دهید تا پیشانی شما در مرکز خودرو قرار گرفته و تقریباً برابر با آینه عقب باشد.
آینه سمت مسافر را طوری تنظیم کنید که بتوانید نواری از سمت خودرو را در سمت راست ببینید. این کار زاویه آینه ها را "صاف" می کند و باعث می شود آنها کمی عمود بر طرفین خودرو قرار بگیرند. با انجام این کار ، مخروط بازتاب در پشت خودرو را افزایش می دهد. آینه عقب همیشه باید در حالت محور باشد تا دید مساوی در پنجره عقب داشته باشد.
نوجوان شما و شما هرگز نباید هنگام رانندگی به بالای شانه آنها نگاه کنید. دستان ما از چشمان ما پیروی می کنند ، و اگر به تغییر شانه به بالای شانه خود نگاه می کنید ، ممکن است به طور ناخودآگاه چرخ را به آن سمت حرکت دهید. با موقعیت مناسب آینه ، هیچ دلیلی وجود ندارد که به بالای شانه خود نگاه کنید زیرا هیچ نقطه کوری وجود ندارد. برای تأکید مجدد در ایجاد تغییر خط ، درایور نوجوان خود را بیاموزید که در حالی که به آینه نگاه می کند ، به جلو تکیه دهد. این عمل زاویه بازتاب را تغییر می دهد و شما را اطمینان می دهد.

همیشه در رویه پارک
به نوجوان خود بیاموزید که تمام تنظیمات لازم را انجام دهد که ممکن است حواس پرتی در جاده باشد قبل از حرکت ماشین.
موقعیت مکانی و تراز آینه باید در حالی که ماشین در پارک است اصلاح شود.
به نوجوان خود بیاموزید که تلفن خود را از راه دور قرار داده و آن را در "آیا مزاحم نشوید" یا خاموش کردن آن را مطمئن کنید تا هیچ وسوسه ای برای چک کردن متنی یا پاسخ دادن به تماس در حین رانندگی نداشته باشند.
تنظیمات موسیقی مانند صدا ، ایستگاه یا لیست پخش نیز باید قبل از حرکت ماشین انجام شود.
نکاتی درباره راننده جدید در مورد همه چیز در چشم انداز
وقتی ماشین شما با سرعت 60 مایل در ساعت تردد می کند ، هر یک از ثانیه یک دادگاه بسکتبال دبیرستان را پوشش می دهد . فقط 55 مایل در ساعت ، طول یک زمین فوتبال را در هر 5 ثانیه پوشش می دهد. همچنین به یاد داشته باشید: دستان ما از چشمان ما پیروی می کنند. نگاهی به خط تیره برای تغییر ایستگاه رادیویی بدان معنی است که شما در مدت زمان لازم برای تغییر کانال ، کور هستید - بیشتر از زمان کافی برای ایجاد صدمه جدی و آسیب جدی.:: بازدید از این مطلب : 92
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 11 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

ارائه یک تعریف سریع و متراکم از بازاریابی صنعتی دشوار است ، بدون اینکه کاملاً اهمیت اهمیت واقعی آن را تضعیف کند. ما می خواهیم بگوییم که بازاریابی صنعتی بازاریابی کالاها و خدمات به مشتریان است. اگرچه ، این تعریف هنوز هیچ عدالت را ارائه نمی دهد.

در حقیقت ، ما می یابیم که بهترین راه برای توضیح آنچه در واقع بازاریابی صنعتی وجود دارد برجسته ترین ویژگی های برجسته آن است.

این بسیار پیچیده است
قیاس عالی برای بازاریابی صنعتی به شرح زیر است: بازاریابی مصرفی یک فروشگاه شیرینی است که آب نبات را به یک مشتری واحد می فروشد. بازاریابی صنعتی نوعی تولیدکننده آب نبات است که هزاران قطعه آب نبات را به یک فروشگاه آب نبات می فروشد. بدیهی است که مورد اخیر بسیار جذاب تر است ، اما بدیهی است که این بدان معنی است که کمی پیچیده تر است.

بازاریابی صنعتی به سفارشات بزرگ ، روابط طولانی مدت نیاز دارد که اولین و اولین فروش را پیچیده تر می کند. این امر به این واقعیت ساده می رسد که مشاغل متشکل از چندین نفر ساخته شده اند ، این بدان معناست که شما باید با تعداد زیادی اطلاعات مختلف ، چندین نفر را تحت تأثیر قرار دهید.

چرخه فروش طولانی تر
نتیجه پیچیدگی بازاریابی صنعتی چرخه فروش طولانی تر است. وقتی به یک تجارت مشغول می شوید ، کل فرایند حول تصمیمات محاسبه شده ، بررسی ، تجزیه و تحلیل می چرخد.

این نباید به عنوان یک منفی تلقی شود ، همانطور که احتمالاً تصور می کنید ، نتیجه بازاریابی صنعتی ارزش هر پیچیدگی یا روند طولانی را دارد.

 

تنوع بازاریابی


بازاریابی صنعتی می تواند به معنای داشتن طیف گسترده ای از محصولات باشد. تک تک محصولات نیاز به یک استراتژی بازاریابی متفاوتی دارند ، گاهی اوقات تفاوت می تواند شدید باشد.

برای چشم انداز این ، فروش مثلاً یک موتور استاندارد به یک تجارت شناخته شده در مقایسه با فروش تجهیزات سرمایه به شرکتهای مختلف بسیار متفاوت است.

استراتژی هایی که ممکن است برای موتورها استفاده کنید در فروش ماشین های بزرگ سفارشی موفق نخواهند بود. در نهایت ، تنوع بازاریابی می تواند بی حد و مرز باشد.

 

اطلاعات کم در بازار


محصولات مصرفی اطلاعات زیادی در رابطه با بانک اطلاعاتی از جمله جمعیتی مشتری دارند. در مقایسه ، اطلاعات حول محور بازارهای صنعتی به سختی حاصل می شود. در واقع برای جمع آوری اطلاعات مفید بازار ، به تجربه قابل توجهی از صنعت نیاز دارد.گفته می شود ، غیرممکن نیست. برای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل عمیق طاقچه. اطلاعاتی مانند تعداد کارمندان ، سرعت خط ، شیفت ، اندازه و غیره ، همه به دست می آید و شما قادر خواهید بود خریداران آینده نگر را کشف کنید.

تبلیغات به طور کلی از روندها پیروی نمی کند
وقتی صحبت از بازاریابی صنعتی می شود ، تبلیغات و تبلیغ کمی متفاوت است. می بینید ، در طرح بزرگ امور ، تهیه تبلیغات روزنامه ، بیلبورد و فیلم برای مصرف کنندگان تکانشی بسیار ساده است.

وی گفت: "با بازاریابی صنعتی ، به دلیل چرخه فروش طولانی ، تبلیغات نمی توانند بر روند متمرکز شوند. درعوض ، آنها باید مستقیماً به مزایا و برنامه های محصول بپردازند. " - جنیفر واتس ، CMO در ورد پوینت .


خریداران و رفتارهای آنها در بازاریابی


همانطور که قبلاً ذکر شد ، بازاریابی صنعتی بیشتر به یک فرد مربوط می شود تا تیمی از افراد. بنابراین ، رفتارها متنوع هستند ، از یک روند خاص پیروی می کنند و در نهایت ، شما باید چندین نفر را تحت تأثیر قرار دهید ، که همه ممکن است نظرات مختلفی داشته باشند.

ارتباط با خریداران بالقوه شما بسیار مهم است. ایمیل ، تلفن و مکالمات یک به یک به برقراری روابط تجاری کمک می کند. خبر خوب؟ این رابطه به جای یک رابطه خرید یک زمانه ، طولانی مدت خواهد بود. درست مانند هر رابطه موفق ، ارتباطات بسیار مهم است ... بسیاری از تولید کنندگان تصمیم می گیرند که نمونه ها را نیز ارسال کنند.

مناقصه مرسوم است
یک فرد مصرف کننده می خرید ، یا آنها نمی توانند. قیمت گذاری برای مصرف کننده متوسط ​​سناریو نیست. از طرف دیگر ، بازاریابی صنعتی به ندرت درمورد قیمت و قیمت پیشنهادی نمی چرخد.

نقل قول ها و مشخصات ممکن است گاهی صدها صفحه باشد و محصول و قیمت آن دقیقاً به جزئیات itty-bitty مشخص شود. این در نهایت به تضمین معامله کمک خواهد کرد.

توزیع جغرافیایی و جمعیتی
میانگین تحقیقات بازار مصرف کننده معمولاً برای بازارهای صنعتی کار نمی کند ، صرفاً به این دلیل که نمونه ها بسیار اندک هستند. تحقیقات بازار صنعتی تقریباً باید همزمان و گسترده باشد.

مهمترین بخش تحقیقات بازار صنعتی ، کسب اطلاعات در مورد سهام بازار و اندازه بازار است. این موارد را می توان با استفاده از تکنیک های کیفی ، تکنیک های مصاحبه بدون ساختار و تحقیقات میدانی یافت.

در نتیجه
کافی است بگوییم ، بازاریابی صنعتی کار سختی است اما از جوایز بالایی برخوردار است. پس از تأمین مشتری یا مشتری ، این یک رابطه طولانی مدت و ایمن است. هنگام بازاریابی صنعتی ، شکاف دانش کمی وجود دارد که این روند را به چالش کشیده تر می کند ، اما کاملاً ارزش آن را دارد.

واقعیت این است که تولید کنندگان محصولات صنعتی برای رشد نیاز به یافتن مشتری جدید دارند. بهترین راه برای توسعه این رشد استفاده از تکنیک های بازاریابی صنعتی است.:: بازدید از این مطلب : 87
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 10 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

شاید شما به یاد داشته باشید که وقتی کوچک بودید در آشپزخانه مادربزرگ نشسته اید و می دیدید خرس عسل کوچک که در گلدان قهوه او نشسته است ، یا شاید شما در مورد چگونگی انقراض زنبورهای زنبور عسل خوانده باشید.

جایگزین عسل در صبحان


چیز دیگری که شاید متوجه شده باشید جایگزین کردن عسل در دستور العمل ها هنگام درخواست قند محبوب است. این امر به این دلیل است که عسل از شاخص قند خون پایین تر (GI) نسبت به قند گرانول برخوردار است ، به این معنی که قند خون ما بعد از مصرف عسل کندتر از میزان مصرف در هنگام مصرف چیزی با دستگاه گوارش بالاتر آهسته تر می شود. عسل همچنین کالری کمتری ، کلسیم بیشتر و ویتامین بالاتر از قند تصفیه شده دارد.
از عسل می توان برای تقویت طعم های خاص در کالاهای پخته شده ، به عنوان یک جایگزین پخت و پز یا به عنوان شیرین کننده در قهوه صبح خود استفاده کرد.

 


پختن عسل


هنگامی که از آن برای اهداف پخت استفاده می کنید ، حتما از مقدار صحیح استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر یک دستور العمل خواستار 1 فنجان قند گرانول است ، فقط از دو سوم یک فنجان عسل استفاده کنید. با توجه به اینکه عسل از تقریباً 18٪ آب تشکیل شده است ، می خواهید مقدار مایعات دیگری که در دستور العمل استفاده می کنید را کمی کاهش دهید.

عسل سریعتر از شکر تصفیه شده می سوزد ، بنابراین هنگام پخت با شیرین کننده طبیعی دمای پخت و پز خود را 25 درجه کاهش دهید.
یکی دیگر از کاربردهای رایج عسل به عنوان شیرین کننده چای یا لاته خانگی شماست. توجه داشته باشید که عسل خام مقداری از ارزش غذایی خود را هنگام اضافه کردن به نوشیدنی های گرم داغ از دست می دهد. اگر از آن برای پوشاندن گلو درد خود استفاده می کنید ، بهتر است قبل از اضافه کردن عسل خام ، به جای جوشاندن چای یا قهوه خود صبر کنید.

عسل تنها ماده غذایی نیست که می توانید به عنوان جایگزین چیز دیگری استفاده کنید.:: بازدید از این مطلب : 83
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 8 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

مهارت Adobe Photoshop می‌تواند به ساده کردن جریان کار شما در همه انواع زمینه‌ها، از طراحی وب و انتشار آنلاین تا عکاسی دیجیتال و عکاسی کمک کند. نرم‌افزار بر فضای ویرایش تصویر غالب است (هرچند جایگزین‌ها در دسترس هستند)، و مهم نیست که سطح شما از مبتدی به متخصص باشد - همیشه چیزهای بیشتری برای یادگیری استفاده از برنامه در ویندوز یاmacOS


یادگیری فتوشاپ


در میان همه‌گیر شدن جهانی، بسیاری از ما با زمان بیشتری در دستان ما گیر می‌افتند. یک راه برای استفاده موثر از آن زمان، بهبود مهارت‌های فتوشاپ است. این کار ممکن است به شما در شغل فعلی تان کمک کند، در را باز کنید تا یک ایده جدید را پیاده کنید، و یا به شما پایه و اساس را که نیاز دارید با آن عجله کنید را به شما بدهد.
در ابتدا Adobe Photoshop را طراحی و کد گذاری کرد، بنابراین انتظار دارید که شرکت یک چیز یا دو چیز در مورد این که نرم‌افزار واقعا چگونه کار می‌کند، می‌داند. اگر شما به صفحه آموزشی فتوشاپ در وب سایت Adobe بروید، میزبان تمرینات و درس‌های مختلفی برای کار از طریق اصول اولیه به خوراکی‌های پیشرفته دیگر خواهید بود.این برنامه‌های آموزشی همگی مبتنی بر فیلم هستند و همه آن‌ها برای تماشا رایگان هستند. آن‌ها به طول چند دقیقه تا یک جلسه نیم ساعته تقسیم می‌شوند. اگر نمی‌توانید ساعت‌ها بنشینید و فقط یک درس بخوانید می‌توانید به سرعت وارد شوید. حتی آموزش‌های لازم برای کاربران با تجربه تر تمام آنچه را که شما یاد می‌گیرید نیستند.
خود ویدئوها به خوبی سازمان دهی شده و به خوبی تعریف شده‌اند و دارای درخشندگی حرفه‌ای هستند که از Adobe. انتظار دارید. پرونده‌های نمونه وجود دارند که شامل کمک به شما برای تمرین هم هستند، که ما دوست داریم. شما نمی‌توانید به طور کامل از مبتدی به متخصص برنامه‌های آموزشی بروید (اگرچه بیش از ۱۲۰ عدد از آن‌ها وجود دارند و شمارش)، اما شما می‌توانید راه طولانی را طی کنید.
چیزی در یوتیوب هست که نمی‌تواند به ما یاد بدهد؟ علاوه بر میزبانی ویدیوهای بیشماری در مورد چگونگی رفع pipes لوله‌ها، نواختن گیتار، مقابله با حیوانات مشکل‌آفرین، و آویزان کردن نقاشی‌ها، یوتیوب همچنین مقدار زیادی از ویدئوهای آموزشی فتوشاپ را ارائه می‌دهد، که شما می‌توانید برای آزادی (یا پرداخت هزینه YouTube یوتیوب و گرفتن آن‌ها بدون آگهی)، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی فتوشاپ را ارائه می‌دهد.YouTube که یوتیوب هست، صدای زیادی از آن بیرون می‌آید. همانند بسیاری دیگر از دسته‌های ویدیو بر روی سکو، شما باید چیزهای زیادی را زیر و رو کنید تا به چیزهای خوب برسید. با این حال، زمانی که یک سری یا یک سر و یا دو مربی YouTube پیدا کردید، یادگیری آن آسان است.

 

اموزش فتوشاپ


آموزش فتوشاپ به طور حتم ارزش یک نگاه را دارد و یک تن محتوی را ارایه می‌دهد که به راحتی توضیح داده می‌شود. کانال آموزشی فتوشاپ نیز یکی دیگر از ترانه‌های مورد علاقه ماست - یک مجموعه کامل از موضوعات به روش دوستانه و دوستانه پوشش داده می‌شوند. البته، شما مجبور نیستید به یک کانال یا مجموعه مشابه پایبند باشید، و اگر به دنبال یک برنامه آموزشی در یک ابزار یا تکنیک خاص بگردید، هنوز هم گزینه‌های زیادی پیدا خواهید کرد.:: بازدید از این مطلب : 123
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 7 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

کارگران به اندازه کافی در روز چهارشنبه به ترتیب با ۸۵ درصد و ۸۱ درصد از سطوح سال پیش به کشتارگاه‌ها آمریکایی بازگشتند. این یک جهش از اواخر آوریل است، زمانی که تولید هر گوشت با بیش از ۳۰ درصد کاهش یافت.
در حالی که افزایش هزینه به معنی محصول بیشتری برای grocers است، این بیماری همه‌گیر همچنان برای شروع غیر رسمی فصل تابستان با محدودیت‌هایی در مورد اجتماعات گروهی همچنان دست‌نخورده باقی مانده‌است.

دون Roose، رئیس سازمان کالاهای آمریکایی در لوا، در تماس تلفنی گفت: " این اولین باری است که رویداده‌ای اجتماعی و اجتماعی را امتحان کنید و ویژگی‌های گوشتی که به طور معمول انجام می‌دهید را نبینید.

طبق آمار وزارت کشاورزی ایالات‌متحده در روز چهارشنبه، قیمت عمده‌فروشی گوشت شش روز متوالی کاهش‌یافته و ۱۵ درصد از رکورد of دلار بوده‌است که بزرگ‌ترین افت این‌چنینی از سال ۲۰۱۱ بوده‌است.

 

قیمت گوشت در آمریکاقیمت پو رک برای اولین بار در چهار روز بالا رفت اما هنوز ۱۸ درصد کم‌تر از ۵ دلار در هر ۱۰۰ پوند است. کاهش ۹ درصدی روز سه‌شنبه بزرگ‌ترین افت از سال ۲۰۱۷ است
Roose گفت که Grocers، چند هفته پیش، با عرضه تجهیزات کوچک‌تر و قیمت‌های بالاتر برای گوشت قرمز شروع به فروش proteins دیگر از جمله بوقلمون، غذاهای دریایی و گیاهی کرد در حالی که مصرف کنندگان به قیمت‌های بالاتر فشار می‌آوردند."هزاران کارگر مزرعه گوشت را گرفتند و باعث شدند که بسیاری از بزرگ‌ترین کارخانه‌های گوشت ایالات‌متحده به هم نزدیک شوند. به خاطر کارگران بیمار و غیبت، احتمالا هفته‌ها یا ماه‌ها طول می‌کشد تا این گیاهان به ظرفیت کامل برسند.

در همین حال، نرخ کشتارگاه در کانادا نیز از پایین‌ترین سطح خود در چهار دهه بعد از بازگشایی اولین کارخانه گوشت گاو در رودخانه بالا، آلبرتا، در هفته اول ماه می، افزایش می‌یابد.

این کارخانه که حدود ۴۰ درصد ظرفیت فرآوری گوشت گاو را تشکیل می‌دهد، به مدت دو هفته پس از شیوع بیماری coronavirus که تقریبا نیمی از ۲،۰۰۰ کارگر ساختمان را آلوده کرده بود، یکی از بزرگ‌ترین مراکز در آمریکای شمالی، بسته شد.

طبق داده‌های from، تجزیه و تحلیل بازار انجمن Cattlemen کانادا، تنها زیر ۴۰ هزار تن در هفته ۹ ماه مه به پایان رسید، از ۲۴،۰۰۰ هفته پیش که کم‌ترین زمان از سال ۱۹۷۳ بود، که طبق داده‌های Canfax، بخش تحلیل بازار انجمن s کانادا بود.

برایان Perillat، یک تحلیلگر ارشد در Canfax، گفت: " به نظر می‌رسد که سلاطین گوشت با سرعت بیشتری در حال بالا بردن سرعت خود هستند و احشام در انتظار ذبح شدن هستند.":: بازدید از این مطلب : 40
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 1 خرداد 1399 | نظرات ()