نوشته شده توسط : moeinnamdar

فواید of مثبت روزانه به همین دلیل است که بسیاری از مردم شروع به اتخاذ practice شفاهی روزانه می‌کنند. تحقیقات نشان می‌دهند که این تاییدات مثبت روزانه می‌تواند طرز فکر ما را افزایش دهد، انگیزه‌های ما را بهبود بخشد و احساسات خود را به ارزش خود افزایش دهد.

 

همیشه مثبت فکر بکنیددر نتیجه ما درباره تاییدهای و چگونگی استفاده از آن‌ها صحبت خواهیم کرد. همچنین فهرستی از تاییدهای روزانه به شما خواهم داد که به شما در حفظ انگیزش خود از طریق زمان‌های چالش برانگیز کمک خواهند کرد.

استفاده از پیام روزانه به طور کامل، affirmations مثبت روزانه به عنوان reminders مثبت یا اظهاراتی که می‌توانید برای تشویق و تحریک خود یا دیگران از آن استفاده کنید، عمل می‌کند.

با این حال، شما باید از این موارد به درستی استفاده کنید. بسیاری از مردم از affirmations مثبت برای متقاعد کردن خود از چیزی که شاید هنوز به خودشان اعتقاد ندارند، استفاده می‌کنند.

برای مثال، به خودتان بگویید "من از نظر مالی فراوان" یا "بسیار دوست دارم"، وقتی احساس کردید که احساس شکست می‌کنید و یا دوستش دارید، لزوماً باعث می‌شود که شما پول بیشتری جذب کنید، و نه این که مردم را بیشتر از شما دوست داشته باشد.

خودتان را یک ادم مثبت نشان بدهید


تحقیقات نشان می‌دهد که افرادی که خود را بصورت مثبت بیان می‌کنند، مانند "من یک شخص دوست‌داشتنی هستم"، وقتی که باور نمی‌کنند می‌تواند باعث شود آن‌ها احساس بدتری داشته باشند. [۲]

به همین دلیل است که استفاده از این تای یده‌ای مثبت روزانه برای یادآوری ارزش و علایق شما که خود یا هسته اصلی شما را تشکیل می‌دهند، بسیار موثرتر است. این به شما این امکان را می‌دهد که چیزهایی را که می‌خواهید ارزش‌های اصلی شما باشند را مشخص کنید. موجودی که تو هستی و اون چیزایی که بهش اهمیت میدی.

استفاده از تاییدهای روزانه به این روش، شما را وادار می‌سازد درباره چیزهای مهم زندگی خود به طور مثبت فکر کنید.

این به این معنی است که به جای تلاش برای متقاعد کردن خودتان که چیزی هستید که واقعاً باور ندارید، در عوض درباره چیزهای مهم زندگی خود فکر می‌کنید.

آن شما را مجبور می‌کند تا بر چیزهایی که می‌دانید و اعتقاد دارید درباره خودتان و زندگی‌تان فکر کنید. این به شما کمک می‌کند به آرامی به سمت جایی که می‌خواهید آن تای یده‌ای مثبت را که می‌خواهید ببرید، برسید.

روش‌های مختلف اجرای برنامه روزانه شما می‌توانید این affirmations روزانه را در انواع مختلفی از روش‌های مختلف برای بهبود انگیزش روزانه خود اجرا کنید. برخی افراد به سادگی در مقابل آینه مقابل خود می‌ایستند. برخی دیگر دوست دارند آن‌ها را روی یادداشت‌های چسبان بنویسند و آن‌ها را در مکان‌هایی قرار دهند که به طور منظم می‌توانند تصور شوند مثل آینه حمام.

برخی از افراد دوست دارند در مورد این affirmations صحبت کنند و به یک بازتاب عمیق‌تر بروند. برخی افراد حتی دوست دارند این تای یده‌ای مثبت را بارها و بارها در طول مدت مدیتیشن تکرار کنند.

روشی که انتخاب می‌کنید مهم نیست. آنچه بیش از این اهمیت دارد این است که این روش برای شما طنین‌انداز خواهد شد.

برای مثال، اگر در حال حاضر مدیتیشن انجام می‌دهید، شاید کشیدن این تای یده‌ای مثبت، گزینه مناسبی برای شما باشد. اگر دوست دارید بنویسید و بازتاب کنید، برخی از آن‌ها را در نظر بگیرید.

همچنین، فهرستی که من در بالا ذکر کردم، به هیچ وجه جامع نیست. میلیون‌ها of وجود دارد که شما می‌توانید با آن‌ها همراه شوید. دوباره، نکته مهم پیدا کردن تای یده‌ای مثبت است که با شما طنین‌انداز می‌شود.
به خود اعتماد دارم تا تصمیم درستی بگیرم. من ابزارها و توانایی‌هایی دارم که باید انجام دهم.

هر روز به خودم نزدیک‌تر می‌شوم. هر چالش, از دست دادن و موفقیت, مرا به این هدف نزدیک‌تر می‌کند.

هر روز درس‌های ارزشمندی از خودم یاد می‌گیرم و سعی می‌کنم از خودم یاد بگیرم.

من معمار زندگی ام هستم; شالوده آن را بنا می‌کنم و محتویات آن را انتخاب می‌کنم.

امروز, سرشار از نشاط و سرشار از شادی هستم. اینها احساساتی هستند که من می‌توانم در طول روز به آن‌ها انگیزه دهم.

بدنم سالم است; ذهنم درخشان است; روح من آرام است. این باید هم ترازی که برای غلبه بر وظایف پیش از من نیاز دارم را فراهم کند.

من از افکار منفی و اعمال کم برتر هستم.

استعداد بی‌پایانی به من داده‌شده که امروز از آن استفاده می‌کنم و اعتماد به نفس را دارم.

من کسانی را که در گذشته به من صدمه زده‌اند و جدا از آن‌ها جدا شده‌ام را می‌بخشم.

من به خودم اجازه می‌دهم که بدون قضاوت باشم چون این چیزی است که به من اجازه می‌دهد تا در زندگی خود شادترین باشم.

به حس ششم خودم گوش می‌دهم و به راهنمای درونم اعتماد می‌کنم چون این مرا به چیزی نزدیک‌تر می‌کند که مرا واقعاً خوشحال می‌کند.

محرک و جاه‌طلبی من به من اجازه می‌دهد تا به اهداف خود دست یابم زیرا در درونم آتش دارم که مرا به جلو هل می‌دهد.

من دارای خصوصیاتی هستم که باید بسیار موفق باشند, و من اطمینان دارم که این مهارت‌ها را به روش‌هایی بکار ببرم که موفقیت من را ممکن می‌سازد.

انرژی خلاقانه از طریق من اوج می‌گیرد و مرا به ایده‌های جدید و بدیع رهنمون می‌کند.

توانایی من برای غلبه بر چالش‌های من بی‌انتها است; توانایی من برای موفقیت نامحدود است.

من شجاعت دارم و برای خودم و دیگران ایستاده‌ام که به کمک من برای انجام این کار نیاز دارند چون کار درستی است.

من امروز با قدرت در قلب و وضوح در ذهنم بیدار می‌شوم که به من این توانایی را می‌دهد که در طول روز من با تمام چیزهایی که اتفاق‌افتاده, در صلح باشم و اتفاق بیفتد.

من به خودم اجازه می‌دهم کاری را که برای من مناسب است انجام دهم چون این طور است که به خودم اجازه می‌دهم که معتبرتر باشد.

به خود فضا می‌دهم تا رشد کنم و یاد بگیرم چون می‌دانم که همیشه جای رشد در زندگی ماست.

از یک خانواده شگفت‌انگیز و دوستان شگفت‌انگیز خوشبختم.

من ارزش خود را اعتراف می‌کنم و مایلم آن را در مناطقی که در حال حاضر نقاط ضعف آن‌ها است, بهبود دهم.

اگرچه این زمان‌ها مشکل هستند, اما تنها فاز کمی از زندگی هستند. هر چیزی که الان اتفاق می‌افتد برای خوب نهایی من اتفاق می‌افتد.

تلاش‌های من توسط کسانی که اطرافم هستند حمایت می‌شود.

موانع من ازسر راهم کنار می‌روند; راه من به سمت عظمت کنده‌کاری شده‌است. من فقط باید به راه رفتن ادامه دهم.

من خلاقانه ای از دنیای اطرافم الهام می‌گیرم و می‌توانم از آن الهام برای رسیدن به چیزهای شگفت‌انگیز در زندگی خود استفاده کنم.

ذهنم سرشار از ایده‌های درخشانی است که می‌توانم به نفع خودم و دیگران استفاده کنم.

من انرژی خود را به چیزهایی که برای من اهمیت دارد می‌دهم چون این چیزی است که باعث شادی زندگی‌ام می‌شود.

من با کسی که به عنوان یک شخص هستم در آرامش هستم زیرا درک می‌کنم آنچه برای من مهم است و آنچه که با ارزش‌های من زندگی نمی‌کند.

من به سادگی در دنیا تفاوت ایجاد می‌کنم و سعی دارم آن را به هر شکلی که بتوانم بهتر کنم.:: بازدید از این مطلب : 44
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 31 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

Shunichi Makino، که زنبورها و زنبورها را در موسسه تحقیقات محصولات جنگلی و جنگلی ژاپن مطالعه می‌کند، می‌گوید که این حس مثل این است که "به وسیله یک سوزن سرخ به ضربه چاقو خورده می‌شود". نه تنها این مساله باقی می‌ماند، بلکه غم باقی می‌ماند.

Makino توضیح می‌دهد: " معمولاً، بخش گزنده به شدت باد می‌کند و برای چند روز درد را ادامه می‌دهد." و " اگرچه شما می‌توانید این علائم را در زمان سوزش سایر گونه‌های زنبور هم داشته باشید، گفته می‌شود که شدت آن در Vespa Vespa بسیار شدیدتر است."

Soichi Yamane در این شغل نیش زد. او یک محقق زنبور بود - اکنون بازنشسته شده‌است - و شرح Makino را تایید می‌کند: " درد دو روز به طول انجامید و خواب من اغلب با درد شدید ایجاد شد."

 

زنبور عسل برای انسان مضر نیست

 


یکی از دلایلی است که کشف اخیر دو زنبور غول‌پیکر در ایالت واشنگتن چنین احساسی را ایجاد کرده‌است. حشرات اکنون گرایش به رسانه‌های اجتماعی به عنوان "hornets murder" دارند.

اگرچه حشرات این توانایی را دارند که گسترش یابند، تا به امروز در هیچ جای دیگر در آمریکا پیدا نشدند. و دانشمندان و دیگر متخصصان در تلاش برای یافتن و حذف هر گونه جمعیت‌ها پنهان در منطقه نگرانی در شمال غربی واشنگتن هستند.

شیفتگی با این حشرات و خطری که ایجاد می‌کنند این سوال را مطرح می‌کنند: چه چیزی، اگر چیزی، در مورد نیش زنبور غول‌پیکر آسیایی ویژه باشد؟ و این زهر آن چقدر است؟

در پس این درد، سمیت زهر از زنبوره‌ای غول‌پیکر آسیایی و از مشتی خویشاوندان نزدیک آن قابل‌ملاحظه است. جاستین اشمیت که زنبوره‌ای hornets را مورد مطالعه قرار داده بود، می‌گوید: از سمیت بیشتر حشرات دیگر هم بیشتر است.

اشمیت در موسسه زیست‌شناسی جنوب غربی آریزونا، اشمیت یک متخصص در زهر است. او یک مقیاس معروف از sting که به عنوان شاخص درد اشمیت شناخته می‌شود را ایجاد کرد.

در مقاله‌ای که در سال ۱۹۸۶ توسط اشمیت، Yamane و دیگران نوشته شده بود، محققان سم را از گونه‌های مختلفی از زنبوره‌ای غول‌پیکر استخراج کرده و آن را به موش‌های آزمایشگاهی تزریق کردند.

پژوهشگران مسمومیت با استفاده از یک اندازه‌گیری به نام the را تعیین می‌کنند. همچنین مقدار لازم برای کشتن ۵۰ درصد از افراد تست، معمولاً حیوانات کوچک مثل موش را کاهش می‌دهد. دانشمندان در تحقیقات دهه ۱۹۸۰ کشف کردند که سم زنبور غول به میزان ۱ / ۴ میلی‌گرم در هر کیلوگرم است. زهر کم‌تر مورد نیاز برای دوز کشنده، خطرناک‌تر است.

برای مقایسه، the زهر honeybee ۲ / ۸ میلی‌گرم بر kg است. و the حشرات جهان متعلق به مورچه harvester Maricopa با مقدار LD۵۰ حدود ۱ / ۰ میلی‌گرم در موش است.

اگر چه زنبور عسل دارای زهر بیشتر از زنبوره‌ای غول‌پیکر است، زنبور عسل می‌تواند یک‌بار نیش بزند. زنبوره‌ای غول‌پیکر می‌توانند بارها و بارها نیش بزنند و این توانایی را دارند که حدود ۱۰ برابر زهر را حمل کنند. دانشمندان مشخص کردند که سم در یک زنبور غول‌پیکر می‌تواند حدود ۱۰ موش را بکشد - و یک کلونی کوچک می‌تواند یک حیوان ۱۵۰ پوندی را بکشد.
چه چیزی دردناک شدن هورنت غول پیکر آسیا را بسیار دردناک می کند؟ اشمیت می گوید که استیل کولین و هیستامین موجود در درون زهر باعث ایجاد درد و تورم می شوند و به کمک مواد شیمیایی به نام کینین ها که رگ های خونی را رقیق می کنند ، کمک می کند. ماده ای به نام ماستوپاران ، که در زهر زنبور یافت نمی شود ، و فسفولیپاز به صورت هم افزایی برای تخریب سلول های ایمنی و ایجاد التهاب گسترده عمل می کند. اشمیت می گوید در ترکیب با کینین ها ، این مواد شیمیایی می توانند سلول های خون و ماهیچه را تجزیه کنند.

این تخریب منجر به آزادسازی مولکولهای بزرگی مانند هموگلوبین می شود که کلیه باید آن را فیلتر کند. اشمیت می گوید ، اما بسیاری از مواد شیمیایی موجود در سم برای کلیه ها نیز سمی هستند. این گونه همچنین دارای یک نوروتوکسین منحصر به فرد است که می تواند تکانه های عصبی را مسدود کند.

اشمیت می گوید: "این یک کوکتل نامطبوع از مواد شیمیایی است که به گونه ای طراحی شده است که دیگر با این بچه ها عصبانی نشوید."


ایمن نگه داشتن بدن در مقابل زنبور


اشمیت می گوید ، برای رسیدن به سطح خطرناک زندگی ، احتمالاً شخص باید توسط صد شاخ غول پیکر گیر کند ، و در مقایسه با هزار زنبور عسل مقایسه می شود.

اشمیت می گوید ، در ژاپن شاخ های غول پیکر باعث مرگ 30 تا 50 نفر در سال می شوند ، اما بیشتر تلفات ناشی از واکنش های آنافیلاکتیک آلرژیک است و نه سمیت حاد.

یادآوری این نکته حائز اهمیت است که شاخهای غول پیکر مانند سایر زنبورها معمولاً حمله نمی کنند مگر اینکه زحمت کشیده شوند. به خصوص هنگامی که حشرات در حال پرورش هستند ، احتمالاً انسان را نادیده می گیرند. بیشترین مرگ و میر ناشی از نیش غول پیکر است زیرا مردم به طور جدی لانه های حشرات را مختل می کنند.

اشمیت مشاهده می کند که شاخهای غول پیکر قبل از لکه دار شدن هشدار می دهند: آنها به جلو و عقب پرواز می کنند و فک پایین اندام های خود را می گیرند. اشمیت می گوید: "این ارعاب کننده است ، توجه شما را جلب می کند." "این تنها گونه ای است که انجام می دهد."

اشمیت هرگز با وجود اینكه او در سال 1980 كار با آنها را آغاز كرد ، هیچگاه از یك گره غول پیكر آسیایی خسته نشده است. همكاران ژاپنی اشمیت را به اشمیت توصیه كردند كه یك پیراهن زنانه ضخیم را زیر لباس زنبورعسل خود قرار دهد تا استینگرهای طولانی حشرات را خنثی كند. این کار کرد - گرچه اشمیت گاهی پشیمان است.

او می گوید: "در دیدگاه ،" من آرزو می کنم که به دلیل اینکه این یک نکت data مهم و مناسب داده است ، خاموش بوده ام. ":: بازدید از این مطلب : 70
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 30 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

یک پزشک فرانسوی به نام Petrus Gyllius کشف کرد که چرا سطل‌های آب تازه که از چاه‌های عجیب در نزدیکی کاخ‌های قدیمی استانبول کشیده شده‌اند , گاهی اوقات با ماهی شنا می‌کنند . کتاب‌های تاریخ توضیح می‌دهند که در سال , Gyllius مجموعه‌ای از پل‌ها را پیدا کرد که در زیر برخی ساختمان‌های چوبی زواردررفته در پشت مسجد غول‌پیکر city's , یعنی Hagia سوفیا , ناپدید می‌شد . او به دنبال آن‌ها تا 30 پا زیر خیابان‌های استانبول , یک قصر غرق‌شده را پیدا کرد و از میان جنگلی با 336 ستون سربه‌فلک‌کشیده در یک قایق بادبانی شناور شد . منبع دقیقی که او امروز به نام the Cistern کشف کرد , در حال حاضر حدود 1000 سال قدمت دارد . اما عجیب‌تر این که , این بود که آن پورتال حتی زمانی که امپراطوری روم شرقی و بعدها قسطنطنیه نامیده شد , به epochs از استانبول تبدیل شد . در زیر سقف کلیسای جامع , ویرانه‌های معابد پیش از میلاد مسیح دوباره به عنوان بلوک‌های ساختمانی برای the ستون‌ها استفاده می‌شد - - از جمله دو سر مدوسا روی ستون‌های بلند - - لایه‌های تاریخی که در زیر سطح دریاچه مصنوعی ناپدید شده بودند . امروزه , ما می‌دانیم که این کاخ غرق‌شده توسط امپراتور روم به نام Justinian در قرن ششم ساخته شده‌است تا برای یک معبد از دست رفته کنونی آب تامین کند . منابع باستانی ادعا می‌کنند که 7,000 برده از زیر آوار بیرون کشیده شده‌اند , از جمله the green - - - که برخی اعتقاد دارند که قدرت نگاه خیره - - و ستون اشک , ستونی از چشمان انباشته از نقش و نگارها را خنثی می‌کنند . با توجه به افسانه محلی , این اب چکه می‌کند , به خاطر این که رومیان به بردگی برده شدند .

ساختمان باسیلیکا سیترن


Basilica Cistern یکی از ساختمان‌های بی‌شمار است که در طول هزاران سال , قبل از جمع‌آوری افسانه‌ها و دوباره تولد دوباره برای اهداف خدمت که هرگز توسط معماران و معماران اصلی آن‌ها پیش‌بینی نمی‌شد , دوباره شکل گرفت . اد هول یس , استاد معماری دانشگاه ادینبورگ , می‌گوید : از زمان روم باستان و قسطنطنیه , و حتی قبل از آن , انسان‌ها chimeric و chameleon - مانند cityscapes را مونتاژ کرده‌اند . کتاب او " زندگی سری ساختمان‌ها " سازه‌های مستند ساختمان‌ها است که در طول نسل‌ها تغییر شکل داده‌اند . در شهرهای مدرن , که اغلب حول و حوش حوزه‌های تجاری ساخته‌شده از هدف , مراکز خرید و مجتمع‌های آپارتمانی لوکس و ساختمان‌های سری با تاریخ‌های سری هستند , شگفتی‌های اطلاعاتی را آشکار می‌کنند . " هول یس " گفت که این ساختمان‌های دو رگه بر خلاف توسعه‌های کنترل‌شده شرکتی و خرده‌فروشی , حضور " هرج و مرج " را ارایه می‌دهند که باعث ایجاد غنا در زندگی ما می‌شود . وی در حالی که تلفنی از شهر زادگاهش ادینبرگ صحبت می‌کرد , گفت : " جالب است , ساختمان‌هایی که کاری را انجام می‌دهند که می‌خواهند انجام دهند , کمی شبیه به کودکان خوش‌رفتار هستند .

 


ساختمانهای که تغیر شکل داده اند


از مکزیکو سیتی تا پکن ، ساختمانهای مذهبی خدایان را تغییر داده اند. عرصه های گلادیاتورها تبدیل به زمین های تجمع سیاسی ، تئاترها یا سالن های سنگی شده اند. ساختمانهایی که از پادشاهان و رهبران سقوط کرده جشن می گیرند به دلیل تعجب بر نقش های جدید بازسازی شده اند.
هالیز گفت: "این چیز عالی در مورد" شهر از موارد استفاده مجدد "است. "جهانی که ما در آن زندگی می کنیم توسط افرادی ساخته شده است که مانند ما نیستند."
بسیاری از بناهای قدیمی و مخروبه دارای زندگی متنوعی بوده اند و در دوره های مختلفی متحول شده اند - در حال تحول ، رشد ، فروپاشی ، خراب شدن یا خراب شدن.
به عنوان مثال پارتنون در آتن ، زندگی را به عنوان معبد الهه آتنا آغاز کرد ، قبل از آنکه از دیگر موارد به عنوان کلیسا ، مسجد ، خزانه داری ، فروشگاه مهمات ، پادگان ارتش و موزه استفاده شود.
در همین حال ، Colosseum رم در ابتدا به عنوان محلی برای مبارزه با گلادیاتوری ، رویدادهای شکار گسترده تئاتری (معروف به "venatio") و دیدنی هایی از جمله "naumachia" یا بازآزمایی های نبرد دریایی ساخته شده است.
پس از سقوط رم در قرن 5 ، این ساختمان با صدها گونه گیاه به عنوان نوعی باغ گیاه شناسی تصادفی شکوفا شد - اعتقاد بر این است که بذرها از خاك و معده شیرها یا سایر حیوانات عجیب و غریب از فراتر از اروپا می گذرند. ریچارد داكین گیاه شناس قرن نوزدهم . این عرصه به عنوان یک قبرستان مورد استفاده مجدد قرار گرفت و غرفه ها به کارگاه ها ، مسکن مرتفع و نمازخانه ای اختصاص داده شده برای شهدای مسیحی که توسط گلادیاتورها کشته شدند تقسیم شد.
به مدت دو قرن در قرون وسطی ، این مستحق خدمت به عنوان قلعه شخصی برای خانواده فرنگیپانی بود که با خانواده دیگری از اشرافیان محلی به نام Annibaldi در جنگ بود.
هالیس گفت ، چنین ساختمانهای شبیه آفتاب پرست در دیوارهای آنها نه فقط داستانهای رمزنگاری از تاریخ دوردست ، بلکه درسهایی در مورد چگونگی ساختن معقول تر و امروزی کم هدر رفت.
و این فقط نشانه های مهم تاریخی نیست که زندگی های بسیاری را تجربه کرده است. این عقیده که تقریباً در هر خانه ای که ما قبلاً در آن ساکن باشیم ، بسیاری از افراد و خانواده های دیگر در آن زندگی کرده اند ، "کنجکاوی به گونه ای اطمینان بخش" و "یادآوری به موقع مرگ و میر نیز" است.
"در مناطقی که قبلاً ساکن بوده اند ، توسط جهان های دیگر و رژیم های دیگر ، یک احساس واقعی وجود دارد که ما موقتی هستیم. این که همه ما بخشی از مجموعه داستان های طولانی تر یا بزرگتر هستیم."


شهرهای ارواح


در رم ، بدون دیدن شواهدی از تمدنهای قدیمی که از دیوارها و پایه ها می چسبانند ، نمی توان در آن قدم زد. بلوک های ساختمان استفاده شده دوباره ، درهای ورودی و بناهای تاریخی برای مورخان معماری به عنوان "اسپولیا" شناخته شده است ، و هالیس رم را "شهری با شکوه" می نامد.
وی افزود ، این استانبول ، مرکز امپراتوری های روم و عثمانی و پایتخت ترکیه مدرن است که "احتمالاً بهترین استفاده را می کند (استفاده مجدد)".
کاخ Sunken ، در زمان کشف مجدد گلیوس ، تنها در وسط زندگی بسیاری از زندگی خود قرار داشت ، زیرا قبلاً به عنوان مخزن برای سلاطین مقیم Topkapı ساکن عمل کرده بود ، و همچنین یک دریاچه ماهیگیری مرموز ، نوک زباله و یک مخفیگاه مخفی برای اجساد. . در گذشت نزدیک به پنج قرن از آن ، به عنوان یک دریاچه قایقرانی ، محلی برای موسیقی و شعر استفاده شده است ، محیطی برای فیلم هایی از جمله "از روسیه با عشق" از جیمز باند ، و اکنون سومین مقصد محبوب گردشگری استانبول ، کامل با کافه و راهنمای تور.
هم رم و هم استانبول شهرهایی با عمر طولانی هستند که از سنگ ساخته شده اند. اما شهرهایی که بیشتر از چوب ساخته شده اند - از جمله بسیاری در شرق آسیا - از مسیری کاملاً متفاوت پیروی کرده اند که بیشتر از جابجایی های ناگهانی توسط تعویض های تدریجی هدایت می شوند. هولیس ساختمانهای چوبی را به اسطوره کشتی اینسوس ، قایق افسانه ای متعلق به قهرمان آتنی تشبیه می کند که در طی یک دهه با دقت تعمیر شد. همانطور که به طور مداوم با الوارهای جدید تعمیر می شد ، کشتی در آن زندگی می کرد ، اما سرانجام هر تخته ای که یک بار کشتی اصلی را تهیه کرده بود ناپدید شده است.
10 سال و هزار سال عمر داشته باشد." "بنابراین ، مطمئناً ، هر جایگزینی ، هر تعمیر ، نوعی تحول است. هیچ کس هرگز دقیقاً چیزی را که قبلاً در آنجا وجود داشته است ، پس نمی گیرد."


داستان های سنگی حک شده


هالیز اظهار داشت ، ساختمان هایی که نشانه های مبارزه و زخمهای مقاومت در برابر خواسته های صاحبانشان برای تغییر است ، جالب توجه هستند.
وی افزود: "شما فقط می توانید شیاری را در آجر کاری مشاهده کنید که چندین شکاف را پشت سر بگذارد. یا ممکن است یک نقط ضعف را از جایی که یک پنجره در آن پر شده یا جابجا شده است ، یا درب (آن) را باز کنید." "اغلب این موارد ممکن است چیزهای کوچکی باشند که بر روی کارهای سنگ نوشته شده اند یا هر آنچه ممکن است باشد. اما هنگامی که شروع به خواندن آنها کردید ، این مجموعه کاملاً متراکم از داستان ها می شود.":: بازدید از این مطلب : 52
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 29 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

با توجه به اینکه ایتالیا برخی از محدودیت های COVID-19 خود را برداشته و اجازه می دهد تا مغازه ها مجدداً فعالیت خود را آغاز کنند و تحریم ها را در مناطق گردشگری مشخص خود تحریم کنند ، در 18 می ، پیوند فرهنگی که شهر دریایی باستانی ونیز است ، خود را با بحران هویتی روبرو می کند.

از آنجایی که این کشور در تاریخ 10 مارس قفل شد ، شهر کانال هایی که مشهور است سالها با معضلات سنگین برون مرزی همراه بوده است ، عمدتاً به دلیل هجوم مداوم کشتی های مسافرتی عظیم ، ایستاده است اما به طرز متفاوتی متلاشی نشده است که هرگز در تاریخ طولانی خود دیده نشده بود.

گردشگری در ایتالیا


نارضایتی محلی بطور پیوسته در مورد راه هایی که گردشگری موجب غلبه بر روح و روان شهر شده است ، افزایش یافته است و یکی از شکایت ها این است که تقاضای اسکان برای بازدید کنندگان بیشتر ساکنان واقعی ونیز را به بیرون رانده است. جمعیت این کشور امروز بیش از 52000 نفر ، کمتر از یک سوم 175000 نفری است که به دنبال جنگ جهانی دوم به خانه شهر خوانده اند.

پس از 25 فوریه ، هنگامی که ونیز مجبور شد برای اولین بار جشن های کارناوال خود را لغو کند ، زیرا منطقه ونتو پیرامون آن به کانون ویروسی تبدیل شد ، عدم حضور گردشگران باعث شد تا چقدر عمیقاً ساکنان ونیز در اقلیت باشند ، جشن های کارناوال خود را برای اولین بار لغو کند.

"این ویروس نشان می دهد که چه گردشگری جمعیت قتل عام است،" ماتئو شدسکچی، رئیس گروه گردشگری، Venessia، سی ان ان گفت . "وقتی شهر کاملا بسته است و تازه ونیزی ها در اینجا بودند ، می دیدید که واقعاً چند نفر هستند."


پس از دو ماه از تعطیلی ونیز ، در حالی که کانال های با ارزش آن از آلودگی پاک می شدند و مرکز تاریخی کاملاً بسته بندی شده ، ساکت و بی صدا نشست ، هنوز هم بسیاری از مرد ایتالیا فکر می کنند اکنون با پاک کردن تخته سنگ ، تمیزکاری کنند. برخی پیشنهاد می کنند که دوره پس از همه گیر فرصتی برای شروع دوباره است و به ونیزی ها اجازه می دهد تا میراث خود را پس بگیرند و نقش جهانگردی را در شهر بازنویسی کنند.

شهردار لوئیجی Brugnaro ونیز در طول یک آدرس رسانه، در اوایل این هفته در داده شده از از کلیسای سنت مارک "این اجازه می دهد تا ما را به تجدید نظر زندگی در مرکز تاریخی،"، فاکس کسب و کار گزارش شده است. وی به دنبال جذب ساکنان تمام وقت به مرکز شهر ، از جمله دانشجویان ، دانشمندان و صنعتگران است و گردشگری را برای مقابله با پویا "ضربه و اجرا" که تا کنون تمام راه شهر را از طرق بیشتری تهدید کرده است ، جبران می کند. از یک

Brugnaro تصور می کرد که ونیز دوباره از قفل COVID-19 خود بیرون بیاید و به جای بازگشت به سرعت ناخوشایند سابق خود ، دوباره به ریشه های خود بازگردد. وی گفت: "ونیز شهری آرام است." "کندی ونیز زیبایی ونیز است."

Rodolfo Bevilacqua ، مالک تولید کننده منفردی که هنوز هم در Grand Grand Canal مشغول به کار است - که پارچه های لوکس تولید می کند که توسط خانه های مشهور مد مانند Dior ، Dolce & Gabbana و Valentino خریداری می شود. . شما نمی توانید ، و من یک اصطلاح سنگین استفاده می کنم ، روزانه آن را ناسزا می گویم. "

با توجه به اینکه صنعت و به ویژه ترمینال کشتی کروز ، هزاران شغل و حداکثر 2.5 میلیارد دلار برای اقتصاد محلی فراهم می کند ، تصمیم سختی خواهد بود که گردشگری انبوه را به نفع یک الگوی پایدار تر بکشیم. بالغ بر 30 میلیون گردشگر از سراسر جهان ، به همراه دلارهای مسافرتی خود در ونیز سالانه.

با این حال ، در حال حاضر مشخص شد که همه چیزها نمی توانند مانند گذشته ادامه دهند ، به خصوص پس از جاری شدن سیل عظیم سال گذشته ، سیستم های ساختاری و ساختاری ظریف را تهدید کرد.

ملیسا کان ، مدیر دفتر میراث فرهنگی ونیز ، "نجات ونیز" ، بخشی از تلاشهای موجود برای ایجاد یک الگوی گردشگری پایدار و حفظ بطور فعال گنجینه های تاریخی و فرهنگی شهر است. وی اظهار داشت: "آنچه در پی خواهد بود ، گردشگری آهسته و نه توریسم انبوه خواهد بود." "ما اطمینان داریم که می توانیم ونیز را مجدداً احیا کنیم ، مجدداً احیا کنیم و دوباره تجدید نظر کنیم ، با تمرکز بر کمک به شهر در مقاومت در برابر عناصر و جهانگردی."

اجماع بین شهردار و مسئولان گردشگری این است که حداقل یک سال می تواند قبل از اینکه ونیز دوباره شاهد حجم قابل توجهی از گردشگران باشد ، به این معنی که ساکنان و مسئولان برای تعیین مراحل بعدی مدتی خواهند داشت. اما ، یک سال بدون گردشگری همچنین به معنای از دست دادن بسیاری از مشاغل است و بسیاری از مشاغل از نوع توریستی تحت دام خواهند گرفت. در جای خود ، گروه های مدنی امیدوارند که مشاغل پایدار تر و تجارت سنتی بیشتر ونیزی بتوانند رشد کنند.

اعلام کرد کان ، که سازمان آن در حال حاضر بین 30 تا 40 پروژه کار می کند ، و بر اثر سیل های تاریخی سال 2019 ایجاد شده است. "صرفه جویی در ونیز یک مأموریت بسیار خاص است ، اما ما اکنون در حال حرکت هستیم.":: بازدید از این مطلب : 48
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 28 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

اگر اخیراً بیش از حد معمول پخت کرده اید ، تنها نیستید. بسیاری اوقات یک دستور العمل جدید وسوسه انگیز ، آرد همه منظوره یا حتی یک آرد بی نظیر را که فقط یک بار از آن استفاده خواهید کرد ، مثل نان یا آرد کیک ، فراخوانی می کند. شما ممکن است بخواهید فقط برای یک ماده مخلوط نشوید و اگر این کار را انجام دهید ، فرصتی وجود دارد که ممکن است آن را در فروشگاه پیدا نکنید. خوشبختانه ، تعداد زیادی جایگزین آرد وجود دارد که می توانند کار کنند ، تا زمانی که چند ماده اصلی شیرین کاری در دست داشته باشید.

هنگام بحث در مورد جایگزین های آرد ، مهم است که یک عامل مهم را درک کنید: محتوای پروتئین. هنگامی که با آب مخلوط شد ، پروتئین موجود در آرد گندم گلوتن را تشکیل می دهد ، و گلوتن همان چیزی است که به نان می دهد بافت دلپذیر جویدنی آن را فراهم می کند. آردهای مختلف دارای پروتئین متفاوتی هستند که در پخت آنها به اهداف مختلفی منتهی می شود. آردهایی که پروتئین بیشتری دارند ، مانند آرد نان ، گلوتن بیشتری ایجاد می کنند که ساختاری قوی و متراکم را به وجود می آورد. آردهایی که پروتئین کمتری دارند ، مانند آرد کیک و شیرینی ، گلوتن کمتری ایجاد می کنند ، که منجر به یک محصول نهایی سبک تر و شفاف می شود. خوشبختانه ، در حالی که علم پشت آن می تواند پیچیده باشد ، تعویض این آردها ساده است.


جایگزین های آرد گندم


آرد نان

خوشبختانه برای همه علاقه مندان به مواد تازه موجود در آن ، آرد نان ساده ترین جایگزینی را دارد: می توانید 1: 1 را با آرد معمولی منظم جایگزین کنید. آرد نان از پروتئین بالاتری نسبت به آرد همه منظوره برخوردار است ، بنابراین باگت شما ممکن است اندکی کمتر جویدنی باشد ، اما هنوز هم خوب به نظر می رسد ، به علاوه سفر سفری به فروشگاه را برای شما ذخیره می کند.

آرد کیک

آیا تا به حال زمان بدی برای کیک وجود دارد؟ آرد کیک نسبت به آرد همه منظوره گلوتن کمتری دارد و برای سبکترین و کرکی ترین کیک ها را تهیه می کند. برای جایگزینی یک فنجان آرد کیک ، یک فنجان اندازه گیری یک فنجان را با آرد همه منظوره پر کنید ، سپس دو قاشق غذاخوری را بردارید. آن دو قاشق غذاخوری را با ذرت ذرت جایگزین کرده ، و با هم الک کنید تا در کل مخلوط شوند. می توانید از آرد کیک برای درست کردن چیزهایی مانند کیک کیک معروف وانیلی مگنولیا نانوایی استفاده کنید!
آرد قنادی

آرد قنادی شبیه آرد کیک است ، اما کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. پروتئین بیشتری نسبت به آرد کیک اما کمتر از آرد همه منظوره برای نانها ، کلوچه ها و کوکی ها عالی است. از آنجا که بسیار شبیه آرد کیک است ، تعویض مشابهی نیز دارد. برای تعویض یک فنجان آرد شیرینی ، یک فنجان اندازه گیری یک فنجان را با آرد همه منظوره پر کنید ، سپس یک قاشق غذاخوری را برداشته ، آن را با ذرت ذرت جایگزین کنید ، و خوب الک کنید.


آرد در حال افزایش


آرد خودنمایی در بسیاری از دستور العمل های جنوبی جزء اصلی ترین هاست. این در اصل آرد همه منظوره با پودر بیکینگ است که قبلاً اضافه شده است (از این رو نام آن) ، به این معنی که تعویض آن آسان است. برای تهیه یک فنجان آرد خودنمایی ، یک فنجان آرد همه منظوره را با 1 و 1/2 قاشق چایخوری پودر بیکینگ و 1/4 قاشق چای خوری نمک ترکیب کنید. می توانید از آن برای ساختن چیزهایی مانند کیک های ماگنولیا که در بالا ذکر شد استفاده کنید.

آرد جایگزین
همانطور که پخت سالم و رژیم های بدون گلوتن محبوبیت زیادی پیدا می کند ، همچنین استفاده از آردهای جایگزین زیادی مانند جو دوسر ، بادام ، برنج ، نخود ، نارگیل و غیره نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از این آردها مانند آرد جو دوسر و برنج را می توان به راحتی از موادی تهیه کرد که احتمالاً قبلاً آن را دارید. برخی دیگر ، مانند آرد نارگیل و نخود ، به عناصری احتیاج دارند که احتمالاً مانند خمیر نارگیل و نخود خشک خشک آن را راحت نگه ندارید ، بنابراین توصیه می کنم آنها را در فروشگاه بخرید. بیشتر این آردها جایگزین مناسبی برای آرد همه منظوره نیستند ، اما معمولاً در دستور العمل های پخت با پیچ و تاب سالم مشاهده می شوند ، بنابراین خوب است که یک جایگزین در جیب پشت خود داشته باشید.


آرد بادام


نکته مهمی که باید در مورد آرد بادام به یاد داشته باشید این است که به جای بادام بدون برنج خام ، از بادام تفت داده شده یا پوست کنده شده تهیه می شود. اگر سعی می کنید برای این دستورالعمل از بادام بدون چربی استفاده کنید ، در پایان با غذای بادام روبرو خواهید شد. در یک سنجاقک می توانید از وعده غذایی بادام و آرد بادام به طور متناوب استفاده کنید ، اما آرد بادام دارای بافت و رنگ ملایمی است ، بنابراین اگر قصد دارید یک قوام کیک مانند با طعم بادام خفیف تر داشته باشید ، آرد بادام راهی است که باید انجام دهید. برای تهیه یک فنجان آرد بادام ، یک فنجان مغز بادام ترد (یا خرد شده یا کامل) را به مخلوط کن یا مواد غذایی با سرعت بالا اضافه کنید ، و پالس کنید تا خوب خرد شود. بهتر است مخلوط کن خود را برای مدت زمان 10-15 ثانیه اجرا کنید - خیلی طولانی مخلوط شوید و در آخر با کره بادام به پایان خواهید رسید!

 

آرد جو دو سر


آرد جو دوسر به راحتی در خانه تهیه می شود و احتمالاً تنها عنصر آن در قسمت پشتی شیروانی شما مخفی است. برای تهیه یک فنجان آرد جو دوسر ، 1 و 1/4 فنجان جو نورد قدیمی را در مخلوط کن یا سرعت مواد غذایی با هم مخلوط کنید. اطمینان حاصل کنید که در صورت لزوم از جو بدون گلوتن استفاده می کنید. 2-3 دقیقه مخلوط کنید ، متوقف می شوید که طرفین را خراش دهید ، تا زمانی که جوهای خیلی ریز بریزید. (عملکرد کل ممکن است بسته به نوع جو و مخلوط کن که استفاده می کنید کمی متفاوت باشد.) آرد جو به دلیل دارا بودن مقدار گلوتن کم ، جایگزین خوبی برای آرد همه منظوره نیست ، بنابراین برای پخت همراه آن ، بهتر است از دستور العمل های مخصوص آرد جو دوسر استفاده کنید.


آرد برنج


تهیه آرد برنج در خانه برای افرادی که حساسیت به گلوتن یا سلیاک دارند گزینه خوبی است ، زیرا می توانید آلودگی متقابل را کنترل کنید. برای تهیه حدود 1 و 1/4 فنجان آرد برنج ، یک فنجان برنج را به یک مخلوط کن پر سرعت یا مواد غذایی اضافه کنید و با سرعت زیاد مخلوط کنید تا به یک قوام مانند آرد برسید و در صورت لزوم طرفین را خرد کنید. این فرایند برای برنج قهوه ای و سفید یکسان است ، بنابراین از هرکسی که خواست شما استفاده کند استفاده کنید. درست کردن آرد برنج خود به یک خوشمزه عالی است ، اما اگر معمولاً با آرد برنج پخته می شوید ، بهتر است آن را در فروشگاه مواد غذایی خریداری کنید ، زیرا دانه های برنج سخت می تواند مخلوط کن شما را بخورد. در حالی که آرد برنج یک گزینه عالی بدون گلوتن است ، عدم وجود گلوتن به معنای آن است که بدون افزودن یک ماده غلیظ مانند ذرت ، نشاسته تاپیوکا ، آرد تاپیوکا ، نشاسته سیب زمینی یا آدامس زانتان نمی تواند جایگزین آرد همه منظوره شود.

بادام ، جو دوسر و برنج همگی حاوی روغنهای طبیعی هستند که پس از ریختن آنها در آرد شروع به خرد شدن می کنند ، بنابراین بهتر است این نوع آردها را در صورت نیاز خرد کنید. همچنین می توانید این مواد (همیشه در یک ظرف هوایی) را به مدت یک ماه در انبار ، یخچال تا سه ماه یا در یخچال تا یک سال نگهداری کنید. بهتر است کل دسته را ذوب نکنید و از آن استفاده نکنید ، بنابراین وقتی آماده پخت هستید ، فقط مقداری را که لازم دارید و قبل از استفاده ، ذوب کنید ، حذف کنید.

حالا که طرفدار جایگزینی آرد هستید ، بیایید پخت بزنیم!:: بازدید از این مطلب : 93
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 27 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

با نمایش کامل وسایل نقلیه در سراسر جهان که به دلیل COVID-19 به حالت تعلیق درآمده است ، برخی از علاقه مندان به اتومبیل ایده های کنکوری خود را کاهش می دهند.

تنها رویداد آنلاین Isolation Island Concours d'Elegance فقط قصد دارد تجربه یک نمایشگاه بزرگ اتومبیل را به شرکت کنندگان بدهد . اما یکی با خیال راحت از آسایش خانه های خود با استفاده از اتومبیل های مدل استفاده می کند.

به علاوه ، با شرکت کنندگان که می توانند بیش از 350 دلار (285 پوند) برای انتخاب خود هزینه کنند ، هیچ کس نیازی به یک Bugatti یا فراری بی ارزش برای ورود ندارد.
نمایشگاه کانکس Isolation Island توسط اندی رید قاضی و روزنامه نگار نمایش در دنیای واقعی ساخته شد. ایده او برای نمایش مدل مقیاس آنلاین ناشی از تمایل به دادن به دوستان "اعم از داوران اعضا ، غرفه داران یا کلکسیونرها ، راهی برای لذت بردن از اتومبیل های آنها ، بدون توجه به این مقیاس" است.


اکنون با حضور در مسابقات هر دو هفته در فیس بوک ، رید به دنبال گسترش جزایر Isolation برای مخاطبان حتی گسترده تری است. متقاضیان باید بین چهار تا شش عکس از مدل انتخابی خود ارسال کنند ، با اهداء کمک هزینه ای به امور خیریه نیز توصیه می شود.

 کلاسهای مختلف مانند وسایل نقلیه کانکس در دنیای واقعی ، از وسایل نقلیه کلاسیک قبل از جنگ ، گرفته تا ماشینهای اسپرت مدرن و میله های گرم متغیر هستند. Porsches ، Corvettes و Ferraris ، که همیشه یک انتخاب محبوب در رویدادهای بدنی است ، کلاس خود را برای رقابت در می آورند


دیگر نیازی به تمیز کردن این پایه های موتور نیست


مقیاس های مجاز در مسابقه از کوچکترین مدل 1/43 تا اندازه های 1/24 و 1/18 بزرگتر است. بیشتر مدل جمع و جور همچنین می توانید به طبقه «غیر متجانس با محیط اسباب بازی، وارد شود، ارائه یک مسیر به راحتی در دسترس به رقابت.

کلاه هزینه های مدل بدان معنی است که این یک رقابت نیست که شرکت کنندگان بتوانند فقط برای برنده شدن هزینه کنند. در عوض ، Isolation Island Concours برای تحت تأثیر قرار دادن داوران ، به عکس گرفتن خلاقانه و توجه به جزئیات نیاز دارد.

هیئت متشکل از 30 قاضی شامل کارشناسان مشاوران همکار ، رانندگان سابق مسابقه و افرادی مانند طراح اتومبیل Ralph Giles از Fiat Chrysler Automobile می باشد.


کوچک فکر کنید ، بزرگ شوید


شرکت کنندگان برنده سود یک مراسم جوایز (مجازی) را دریافت می کنند که جوایز واقعی نیز به برندگان اهدا می شود .

دور اول این رقابت ها در آوریل و ماه مه ورودی های زیادی را به خود جلب کرد ، در حالی که جزیره Isolation در حال حاضر حدود 30،000 دلار (24400 پوند) به دلایل خوب و پاسخ دهنده های اول جمع آوری کرده است.

دور چهار از Isolation Island Concours d'Elegance پذیرش ورودی ها را تا 19 ماه مه انجام می دهد ، و زمان زیادی را برای گرد و غبار کردن آن مدل های قدیمی می گذارد.

قوانین ورود به سیستم کامل را می توان در وب سایت Isolation Island یافت ، و نوشته هایی از طریق Facebook باید انجام شود.:: بازدید از این مطلب : 95
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

غذا یکی از روش های بسیاری برای مقابله با استرس و اضطراب ناشی از فشارهای زندگی است ، به خصوص وقتی که تعامل جسمی با افراد در کنار هم غیرممکن است. با داشتن گزینه های غذایی بسیار خوشمزه و تنوع متنوعی از میان وعده های غذایی ، شما را آسان می کند که مستعد پرخوری شوید. با این حال ، بدون اینکه بدانیم اندازه آن وجود دارد ، پرخوری می تواند از کنترل خارج شود و به مرور زمان منجر به عوارض جانبی سلامتی شود.
یکی از راههای کنترل این عادت ناسالم ، درک چگونگی تأثیر آن بر بدن شماست. در اینجا عوارض جانبی پرخوری که شما باید از آن احتیاط کنید ، با حسن نیت ارائه داده شده است از Healthline:


چربی اضافی بدن را ترویج می کند


میزان کالری مصرفی شما در مقابل مقدار چربی سوزی ، میزان کالری روزانه شما را تعیین می کند. وقتی بیشتر از آنچه می سوزانید می خورید ، این به عنوان کالری اضافی شناخته می شود. در نتیجه ، آنها به عنوان چربی توسط بدن شما ذخیره می شوند. از آنجا که شما کالری بیشتری را نسبت به مقدار مصرف می کنید ، پرخوری ممکن است منجر به افزایش سطح چربی بدن یا چاقی شود.

برخلاف کالری اضافی پروتئین ، که طول می کشد برای سوخت و ساز بیشتر طول می کشد ، کسانی که از کربوهیدرات ها و چربی ها هستند ، مستعد افزایش چربی بدن هستند. پروتئین های بدون چربی و سبزیجات غیر نشاسته ای به شما کمک می کنند قبل از خوردن غذاهای حاوی کربوهیدرات و چربی بالاتر از چربی اضافی جلوگیری کنید.


 

 

تنظیم مقررات گرسنگی


گرلین هورمونی است که اشتها را تحریک می کند. در عوض ، لپتین اشتها را سرکوب می کند. هردو هورمون بر تنظیم گرسنگی تأثیر می گذارد. وقتی مدتی غذا نخورده اید ، سطح گرلین افزایش می یابد. بعد از خوردن غذا ، سطح لپتین به بدن شما می گوید که پر است.

پرخوری می تواند این تعادل را مختل کند. غذاهای شور ، چرب و قندی هورمونهای خوبی مانند دوپامین را آزاد می کنند ، که مراکز لذت مغزی شما را فعال می کند. این باعث می شود بدن شما لذت خود را با غذاهای خاصی که چربی و کالری بالایی دارند با گذشت زمان مرتبط کند و درنهایت تنظیم گرسنگی را نادیده بگیرد ، شما را تشویق می کند به جای گرسنگی از خوردن غذا بخورید. اختلال در این هورمون ها ، در نتیجه باعث چرخه مداوم پرخوری می شود.

به اشتراک گذاشتن برخی از غذاهای خوب و خوردن آنها با سرعت کمتری سرعت بدن شما را قادر می سازد تا کامل بودن آن را ثبت کند و به شما در مقابله با اثرات پرخوری کمک می کند.
خطر بیماری را افزایش می دهد

پرخوری گاه به گاه ممکن است در دراز مدت بر سلامت شما تأثیر نگذارد. با این حال پرخوری مزمن می تواند منجر به چاقی شود ، به نوبه خود خطر ابتلا به دیابت را افزایش می دهد.

به عنوان داشتن شاخص توده بدنی (BMI) 30 و بالاتر تعریف شده است ، چاقی عامل اصلی خطر ابتلا به سندرم متابولیک است ، خوشه ای از شرایطی که احتمال ابتلا به بیماری های قلبی و سایر مشکلات سلامتی مانند دیابت و سکته مغزی را بالا می برد. سطح بالای چربی خون ، بالا رفتن فشار خون ، التهاب و مقاومت به انسولین از مهمترین شاخص های سندرم متابولیک هستند.

مقاومت به انسولین ، به ویژه ، ارتباط نزدیکی با پرخوری مزمن دارد. هنگامی ایجاد می شود که قند اضافی در خون ، توانایی انسولین در ذخیره قند خون را در سلول های شما کاهش می دهد. در صورت عدم کنترل ، مقاومت به انسولین ممکن است منجر به دیابت نوع 2 شود.

با اجتناب از غذاهای پر کالری و فرآوری شده ، افزایش مصرف سبزیجات سرشار از فیبر و تعدیل اندازه کربوهیدرات ، می توانید خطر چاقی و شرایط سلامتی مرتبط با آن را کاهش دهید.
عملکرد مغز
پرخوری و چاقی مستمر توسط چندین مطالعه به کاهش روانی در افراد مسن مرتبط است ، در مقایسه با کسانی که این کار را نمی کنند. در یک مطالعه مشخص شد که اضافه وزن در مقایسه با کسانی که وزن طبیعی دارند ، بر حافظه در بزرگسالان مسن تأثیر منفی می گذارد. با این حال ، برای شناسایی میزان و مکانیسم های کاهش روانی در رابطه با پرخوری و چاقی ، مطالعات بیشتری لازم است.

از آنجا که مغز شما تقریباً 60 درصد چربی تشکیل می دهد ، آووکادو ، کره آجیل ، ماهی چرب ، روغن زیتون و سایر چربی های سالم ممکن است به جلوگیری از افت روان کمک کند.

ممکن است شما را تهوع آور کند

پرخوری مکرر می تواند باعث احساس تهوع و سوء هاضمه شود. با داشتن اندازه یك مشت محكم ، معده بزرگسال می تواند در زمان خالی حدود 2.5 اونس نگه داشته باشد ، اگرچه می تواند در نزدیك یك یك كوارتست گسترش یابد. توجه داشته باشید که این تعداد بسته به اندازه و میزان مصرف منظم شما متفاوت است.
حالت تهوع هنگام خوردن یک وعده غذایی بزرگ ایجاد می شود ، و شما شروع به رسیدن به حد بالایی از ظرفیت معده خود می کنید. در موارد شدید ، این ممکن است منجر به استفراغ شود - روش بدن برای تسکین فشار حاد معده. اگرچه داروهای بدون نسخه وجود دارد که ممکن است به درمان بیماری حالت تهوع کمک کند ، اما بهترین روش با تنظیم اندازه های غذایی و خوردن آرام برای جلوگیری از بروز این علائم است.

ممکن است باعث گاز و نفخ بیش از حد شود

با خوردن مقادیر زیادی از مواد غذایی ، سیستم گوارشی شما خسته می شود و باعث گاز و نفخ می شود.

غذاهای تند و چرب و همچنین نوشیدنی های مضر مانند نوشابه ، مواد غذایی تولید کننده گاز هستند که بسیاری از ما تمایل به پرخوری آنها داریم. لوبیا و غلات سبوس دار و همچنین برخی سبزیجات نیز گاز تولید می کنند ، اما به دفعات پرخوری نمی شوند.

علاوه بر این ، به دلیل اینکه مقادیر زیادی غذا به سرعت وارد معده شما می شود ، خوردن بیش از حد سریع ممکن است باعث ایجاد گاز و نفخ شود. برای جلوگیری از گاز اضافی و نفخ ، از خوردن غذا آهسته شروع کنید ، قبل از مصرف مایعات تا زمان خوردن و انتظار کاهش میزان مایعات غذاهای گازی ، صبر کنید.


ممکن است شما را بخواباند


ممکن است هنگام پرخوری احساس لاغری یا خستگی کنید. این ناشی از هیپوگلیسمی واکنشی است ، پدیده ای که قند خون شما اندکی پس از خوردن یک وعده غذایی بزرگ افت می کند. قند خون پایین معمولاً از جمله علائم دیگر با خواب آلودگی ، کندی ، سرعت ضربان قلب و سردرد ارتباط دارد. اگرچه کاملاً درک نشده ، تصور می شود که به تولید بیش از حد انسولین مربوط می شود. اگرچه هیپوگلیسمی واکنشی بیشتر در افراد مبتلا به دیابت که انسولین زیادی مصرف می کنند ، بیشتر است ، اما ممکن است در بعضی از افراد به دلیل پرخوری اتفاق بیفتد.
:: بازدید از این مطلب : 60
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

همه گیر کروناویروس باعث شده است تا همه ما خانه هایمان را بیشتر آشنا کنیم. اما همچنین بسیاری از سوالات را درباره آینده بازار ملک مطرح کرده است.

در حالی که بازارهای جهانی در اوایل شیوع بیماری دچار آشفتگی شده بودند ، بازار ملک ، به طور کلی ، انعطاف پذیر است. از آوریل ، قیمت متوسط ​​خانه ایالات متحده 8 درصد  در سال نسبت به سال گذشته افزایش یافته و به 280،600 دلار رسید.

این خبر خوبی برای سرمایه گذاران است. املاک و مستغلات همچنان به عنوان انتخاب برتر سرمایه گذاری برای اکثر آمریکایی ها (35٪) ، بالاتر از سهام و اوراق قرضه (21٪) ، حساب پس انداز (17٪) و طلا (16٪) ادامه دارد.

اما coronavirus سایت های ساختمانی را در سراسر جهان تعطیل کرده و کمبودهای موجود را نیز به آن اضافه کرده است . و در حالی که بسیاری از صنایع و افراد اکنون با آینده های نامشخص روبرو هستند ، عبارت ”امن به عنوان خانه” متزلزل شده است.

CNBC Make It با کارشناسان صحبت کرد تا بدانید که چه چیزی ممکن است در آینده برای املاک و مستغلات پیش بینی شود.


خرید خانه


خرید خانه اغلب به عنوان یکی از مهمترین و محتاطانه ترین سرمایه گذاری های مالی که می توانید انجام دهید ، دیده می شود.

در مواقع پریشانی اقتصادی ، این خرد متعارف را می توان زیر سؤال برد. بحران جهانی مالی در سال 2008 ، که در بازار املاک و مستغلات سرچشمه گرفت ، ضربه بزرگی به اعتماد به نفس بود. با این حال ، کارشناسان مالی به طور گسترده ای توافق کردند که این رکود به همان روش به مسکن آسیب نمی رساند.

دررو آروا ، مدیرعامل مدیر ثروت دیجیتال سیف ، خاطرنشان كرد: ”در بیشتر ركودهای تاریخی ، بازار املاك یا تا حد زیادی انعطاف پذیر باقی مانده است یا فقط در برخی از بخش های املاك و مستغلات تحت تأثیر قرار گرفته است.”
علیرغم مشکلات کوتاه مدت در زمینه مشاهده حضوری ، این بدان معنی است که اکنون زمان معقولی برای فکر کردن در مورد خرید خانه به محض بازگشایی شهرها و ایالت ها باقی مانده است.

با کاهش نرخ بهره در تحریک اقتصادهای جهانی ، هزینه استقراض ارزانتر شده است ، که می تواند وامها را برای کسانی که دارای منابع مالی کافی هستند ، مقرون به صرفه تر کند. همین امر در مورد سرمایه گذاری مجدد از خانه فعلی نیز انجام می شود.

ترنت ویلشر ، اقتصاددان سایت دارایی استرالیا Domain ، گفت که می تواند افراد بیشتری را ترغیب کند تا به بازار بازگردند. وی خاطرنشان كرد: در حال حاضر این اتفاق در استرالیا رخ می دهد ، جایی كه اقدامات خاموش كننده در حال كاهش است.

وی گفت: ”معاملات در هفته های آینده مجدداً افزایش می یابند اما هنوز هم احتمالاً در مقایسه با اواخر سال 2019 / اوایل سال 2020 تنبل خواهند بود.” ″ما در هفته های اخیر شاهد انتخاب جدیدی بودیم که لیست های جدید” برای فروش ”طی چند هفته گذشته افزایش یافته و سوالات مربوط به دامنه خریداران بالقوه را افزایش می دهد.”


به گفته این ، ماهیت همه گیر کورو ویروس نامشخص است و باید به ویژگی های بازار محلی و ملی شهری که قصد خرید آن را دارید توجه کنید.


خرید و فروش املاک و مستغلات

 


یک ملک خرید اجازه می دهد از طریق افزایش قیمت ، منبع بزرگی از درآمد منفعل را از طریق پرداخت کرایه و رشد سرمایه ارائه دهد. همچنین می تواند مسیری جایگزین را  برای نردبان ملک برای خریداران بار اول که قادر به خرید در منطقه مورد نظر خود نیستند ، ارائه دهد.

این ویژگیهای اساسی در شرایط فعلی آب و هوا باقی می مانند. در حقیقت ، رکود اقتصادی احتمالاً روندهای موجود را تشدید کرده است که بسیاری از جوانان را از خرید خارج کرده و بازار اجاره را متلاطم کرده است.
این فرصت هایی را برای کسانی که در موقعیتی برای سرمایه گذاری قرار می دهند فراهم می کند با این حال ، با وجود اقتصاد جهانی در صخره ها ، بازار اجاره نیز همینطور است. صاحبخانه های آینده نگر باید محتاط باشند که ممکن است برخی از مستاجران  برای پرداخت هزینه های خود تلاش کنند .

″همه چیز در مورد مکان خواهد بود. دیوید لبوویتز ، استراتژیست بازار جهانی در مدیریت دارایی JPMorgan گفت: بهترین فرصت های سرمایه گذاری در مناطقی خواهد بود که بازار کار کمترین آسیب را داشته باشد.

همانطور که در خانه های مسکونی ، املاک و مستغلات خرید و فروش در حال حاضر از همان موانع لجستیکی رنج می برند.

املاک تجاری
املاک و مستغلات تجاری ، که شامل هتل ها و بخش های خرده فروشی سخت است ، به طور بالقوه بزرگترین خطر را برای سرمایه گذاران به وجود می آورد.

تاکنون امسال ،  بازار املاک و مستغلات تجاری تقریبا 28 درصد کاهش یافته است که هتل ها و استراحتگاه ها و فضاهای خرده فروشی به ترتیب 48 درصد و 40 درصد کاهش یافته اند.

Arora’s Arfe گفت که سقوط برای اصلاح باید مدتی طول بکشد. به گفته وی ، این بهبود احتمالاً ”تدریجی” - یا شکل U و نه شکل V - خواهد بود زیرا اقتصادها شروع به بازگشایی فاز می کنند.


Arora خاطرنشان كرد: با وجود این ، در آنجا كه پراكنده وجود دارد ، فرصتها نیز وجود دارند.

وی گفت: ”مثل همیشه سرمایه گذارانی وجود خواهند داشت که به پتانسیل بلند مدت این بخش های املاک و مستغلات نگاه کنند.”

Arora گفت: بخش هایی با ”اصول اساسی” مانند املاک و مستغلات صنعتی ، مسکونی و تخصصی علائم خاصی از مقاومت را نشان می دهند. در همین حال ، چین - ابتدا در صدر شیوع و در حال حاضر مسئولیت بازگشایی اقتصادی است - مسائلی را ارائه می دهد که بخش هایی که تحت رعایت همه گیر ، عمدتاً مراقبت های بهداشتی و لجستیک قرار گرفته اند.

لبوویتز افزود: ”ما هنوز هم در املاک و مستغلات مستقیم به عنوان منبع درآمد و به طور گسترده تر ، به عنوان یک سرمایه گذار نمونه کارها ، می بینیم.” و افزود خریدهای مستقیم و اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات (REITs) بعنوان بهترین گزینه ها.

وی گفت: ”ما اعتقاد داریم كه این مسئله در مورد تركیب REIT ها و مستقیم املاك و مستغلات است ، به ویژه با توجه به اینكه REITs بخش های بیشتری را برای آینده به نمایش می گذارد.”

ساختن مبانی
قبل از شروع هرگونه سرمایه گذاری مالی ، املاک و مستغلات یا در غیر این صورت ، بدست آوردن پایه ها مهم است.

به طور معمول ، مشاوران مالی توصیه می كنند كه تقریباً سه ماه حقوق را به صورت نقدی تعیین كنید تا در صورت بروز اضطراری ، شما را تحت فشار قرار دهد. به گفته رامیت ستی ، کارشناس امور مالی شخصی ، در شرایط اقتصادی فعلی ، ارزش شش ماه می تواند شرط ایمن تری باشد.

صندوق اضطراری پولی است که برای هزینه های غیر منتظره صرفه جویی می شود. این ذهن شما را به ذهن می رساند که می دانید در برابر بدترین بلایای مالی مانع محافظت می شوید ، ”او در وبلاگ خود می نویسد ″ من به شما یاد می دهم که ثروتمند شوید. ”

علاوه بر این ، برای تأمین هزینه های قانونی و معامله ای مربوط به خرید ملک ، بودجه اضافی اختصاص داده شده است.:: بازدید از این مطلب : 63
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 23 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

خودورهای جدید

چندین دهه است که خودروهای پرفروش کشور کامیون های وانت هستند. مدل های هالکینگ ، موتورهای بنزینی از فورد ، رام و چوی دست به دست هم داده اند که به نظر می رسد غیرقابل شکست است.

اما همیشه شرکت هایی وجود خواهند داشت که تلاش می کنند وضع موجود را تقویت کنند ، که از تفکر آرمان گرایانه و به طور ایده آل ، جیب های عمیق برخوردار باشد. یکی از این شرکت ها قرار است تابستان امسال با یک اتومبیل تک صندلی به نام سولو عکس خود را بگیرد. یک برقی کوچک و سه چرخ ، اواخر امسال در لس آنجلس در دسترس خواهد بود.

پل ریورا ، مدیر اجرایی سازنده سولو ، ElectraMeccanica ، مستقر در ونکوور ، بریتیش کلمبیا گفت: "بنابراین بسیاری از وسایل نقلیه توسط یک نفر هدایت می شوند ." "چرا همه فکر می کنند که باید رانندگی کنند و سه یا چهار صندلی خالی بگذارند؟"

به گفته اداره سرشماری ، تقریباً 90 درصد آمریکایی ها که با ماشین ، کامیون ، ون یا موتور سیکلت به تنهایی رفت و آمد می کنند. سولو با قرار گرفتن در جای خود به عنوان یک جایگزین مناسب برای حمل و نقل وسایل نقلیه بیش از حد مناسب ، سولو حدود یک چهارم فضای یک SUV معمولی را اشغال می کند. مشبک و چراغهای جلو. از پشت ، نگاهی بیندازید و فقط با یک چرخ آن پایین می آید.
از نظر فنی ، سولو یک موتورسیکلت است ، هرچند کاملاً محصور است و مانند یک اتومبیل با فرمان و پدال های پیاده رانندگی می کند. فقط یک کرسی دارد اما با درهای دو طرف قابل دسترسی است. همچنین دارای یک صندوق عقب است و امکانات مشترکی برای یک وسیله نقلیه مسافربری با اندازه کامل ، از جمله استریو بلوتوث ، تهویه مطبوع و دوربین پشتیبان دارد.

داشتن سه چرخ ، مشمول انواع تست تصادف نیست که اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه برای وسایل نقلیه قانونی دارای چهار چرخ نیاز دارد ، اما دارای کمربند ایمنی و نوار رول یکپارچه است.

با تشکر از خواندن The Times.
اشتراک در تایمز
Solo اولین خودروی کوچک و سه چرخ نیست كه به بازار شلوغ خودرو شكسته می شود. Bond Bug ، سه چرخه زاویه ای انگلیسی در نارنجی کدو تنبل ، پس از چهار سال کوتاه در سال 1974 از تولید خارج شد. کارور ، مستقر در هلند ، از دهه 1990 میلادی بارها و بارها و بارها از وسایل نقلیه تکیه گاه "مرد" خود به حرکت درمی آورد. گنجشک Corbin ، با شباهت چشمگیر خود با کفش مادر هوبارد ، پس از ورود به تولید در سال 1999 ، نتوانست به هیچ وجه معنی دار را از بین ببرد.
کارل بروئر ، ناشر اجرایی کتاب كلی آبی ، گفت: "بسیاری از این موارد وجود داشته است." "بسیاری از مردم می خواهند مشکل حمل و نقل شخصی تمیز ، با فضا و ارزان را حل کنند."

تمایل به ریزگردها به فروش میکروسکوپی در یک بازار اتومبیل جدید با میلیون ها نفر فروش سالانه. فیات علی رغم همه گیر بودن ظاهری آنها ، در سال 2019 تنها 6،556 مورد از فیات 500 خود را در سال 2019 فروخت. مرسدس پس از فروش فقط 680 دستگاه در سال گذشته ، اتومبیل هوشمند خود را از بازار آمریکا بیرون کشید. تویوتا پس از فروش فقط 482 مورد از آنها در سال 2015 ، iQ خود را با ضریب هوشیاری Scion iQ کاهش داد.

 

افشای تولید اولیه

 


آقای ریورا ، مدیر اجرایی ElectraMeccanica ، از افشای تولید اولیه یا ارقام سفارش برای Solo خودداری کرد. وی گفت: "در حالی که کارخانه چینی آن قادر به ساخت 20،000 وسیله نقلیه در سال است ،" ما این کار را به درستی از دروازه انجام نمی دهیم. " "ما بسیار آهسته و روشمند راه اندازی خواهیم کرد."

ElectraMeccanica ریشه در یک کمپانی ایتالیایی با قدمت ده ساله دارد که در دهه 1960 ماکت پورشه ساخت. این شرکت در دهه 1990 به ونکوور نقل مکان کرد و شرکت تابعه ElectraMeccanica را در سال 2015 ایجاد کرد ، که از آن سولو به دنیا آمد. دو دسته از وسایل نقلیه نسل قبلی تاکنون ساخته شده است ، در مقادیر محدود ، که برخی از آنها هنوز در کانادا رانده می شوند.
نسخه جدید تولید سولو با همکاری شرکت سازنده موتور سیکلت چینی Zongshen Group Group ، شرکتی تولید می شود که در حال حاضر سالانه حدود سه میلیون موتور سیکلت تولید می کند. ElectraMeccanica در نظر دارد ظرف دو سال آینده تأسیسات مونتاژ آمریکای شمالی را تأسیس کند.بعد از راه اندازی در لس آنجلس در اواخر سال جاری ، ElectraMeccanica فروش خود را به سان فرانسیسکو ، سیاتل و پورتلند گسترش می دهد - شهرهای زودگذر در ایالت هایی که انگیزه سخاوتمندانه ای برای وسایل نقلیه برقی دارند. کالیفرنیا تخفیف 750 دلاری برای سولو ارائه می دهد. اورگان ، 2500 دلار آقای ریورا گفت که سولو در 18 ماه تا دو سال آینده و سپس در سطح جهان به بقیه کشور گسترش خواهد یافت.:: بازدید از این مطلب : 85
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 22 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

پایداری صنعت

دو شرکت استفاده از هیدروژن را برای گرم کردن فولاد در تأسیساتی در سوئد محاکمه کرده اند ، حرکتی که در نهایت می تواند به پایداری صنعت کمک کند.

در اوایل هفته جاری اوواکو ، که تخصص در ساخت نوع خاصی از فولاد به نام فولاد مهندسی را دارد ، گفت که این شرکت در آسیاب نورد هوفورس با این پروژه همکاری کرده است.

برای آزمایش ، از هیدروژن به عنوان سوخت برای تولید گرما به جای گاز مایع مایع استفاده شد. اوواکو در صدد برجسته ساختن فواید زیست محیطی استفاده از هیدروژن در فرآیند احتراق بود و خاطرنشان کرد: تنها انتشار تولید شده بخار آب بوده است.

گوران Nyström ، معاون رئيس جمهور اجرایی Ovako برای بازاریابی گروهی و فناوری ، در بیانیه ای گفت: ”این یک پیشرفت بزرگ برای صنعت فولاد است.”

وی افزود: ”این اولین بار است که از هیدروژن برای گرم کردن فولاد در یک محیط تولید موجود استفاده می شود.”

″با تشکر از آزمایش ، ما می دانیم که هیدروژن می تواند به سادگی و انعطاف پذیر مورد استفاده قرار گیرد ، بدون اینکه تأثیر آن بر کیفیت فولاد باشد ، این به معنی کاهش بسیار زیاد ردپای کربن است.”

مانند بسیاری از بخش های صنعتی ، صنعت فولاد تأثیر کاملاً مهمی بر محیط زیست دارد. به گفته انجمن جهانی فولاد ، به طور متوسط ​​1.85 تن دی اکسید کربن برای هر تن از فولاد تولید شده در سال 2018 منتشر شد. آژانس بین المللی انرژی بخش فولاد را به عنوان ”بسیار متکی به زغال سنگ توصیف کرده است ، که 75٪ از آن را تأمین می کند. تقاضای انرژی. ”


سوختی برای آینده؟


کمیسیون اروپا هیدروژن را به عنوان حامل انرژی با ”پتانسیل عالی برای انرژی پاک و کارآمد در کاربردهای ثابت ، قابل حمل و حمل و نقل” توصیف کرده است.

در حالی که بدون شک هیدروژن دارای پتانسیل است ، هنگام تولید آن چالش هایی وجود دارد.

همانطور که وزارت انرژی ایالات متحده خاطرنشان کرده است ، هیدروژن معمولاً ”به طور طبیعی” وجود ندارد و از ترکیباتی که حاوی آن هستند ، تولید می شود.

تعدادی منبع - از سوخت های فسیلی و خورشیدی گرفته تا زمین گرمایی - می توانند هیدروژن تولید کنند. اگر از منابع تجدید پذیر در تولید آن استفاده شود ، آن را ”هیدروژن سبز” می نامند.

در حالی که هزینه هنوز هم یک نگرانی است ، در چند سال گذشته هیدروژن مورد استفاده در تعدادی از تنظیمات حمل و نقل مانند قطار ، اتومبیل و اتوبوس مورد استفاده قرار گرفته است.

در جدیدترین نمونه شرکتهای بزرگ حمل و نقل که در جهت پیشبرد فناوری به سمت جریان اصلی گام برمی دارند ، گروههای Volvo و Daimler Truck اخیراً برنامه هایی را برای همکاری با محوریت فناوری سلولهای سوخت هیدروژن اعلام کردند .

این دو شرکت گفتند که آنها سرمایه گذاری مشترک 50/50 را ایجاد کرده اند و به دنبال ”توسعه ، تولید و تجاری سازی سیستم های سوخت سوخت برای کاربردهای وسایل نقلیه سنگین و سایر موارد استفاده” هستند.


مربوط
خیابان Camden High Street یکی از مناطق لندن است که در آن پیاده روها گسترده شده اند تا مسافت اجتماعی را فعال کنند.
اقدامات دوردست اجتماعی برای تغییر مسیرها و پیاده روهای لندن به نظر می رسد

Coronavirus همچنان که Nordex آلمان راهنمایی ها را ترک می کند ، بر بخش انرژی باد تأثیر می گذارد
یک کبوتر در خیابان آکسفورد متروکه در لندن ، انگلیس ، در 28 مارس 2020 می رود.
به گفته شهردار ، قفل كورون ویروس كیفیت هوا در لندن به طرز چشمگیری بهبود یافته است
سیستم Powerpack که کنفرانس خبری را پس از الون مسک ، مدیرعامل تسلا رونمایی کرد ، از باتری های خانه ها ، مشاغل و تجهیزات در استودیوی طراحی تسلا در 30 آوریل 2015 در هاوتورن ، کالیفرنیا رونمایی کرد.
دهه باتری: چگونه ذخیره انرژی می تواند صنایع را در 10 سال آینده متحول کند
ابرها بر روی آسمان آبی در دروازه هندوستان در طول قفل قفل می شوند تا بتوانند تاج آن را در 20 آوریل سال 2020 در دهلی نو ، هند محدود کنند.
قطع شدن کروناویروس منجر به سقوط بی سابقه ای در آلودگی هوا:: بازدید از این مطلب : 63
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 21 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

Abishur Prakash ، آینده نگر و نویسنده کتاب در مورد تأثیر هوش مصنوعی (AI) بر ژئوپلیتیک می گوید: "چین در شرط بندی شرط بندی و سرمایه گذاری در هوش مصنوعی و استقرار هوش مصنوعی در مقیاس دیگری که هیچ کشور دیگری انجام نمی دهد".

 

پیشرفت هوش مصنوعیبا سرعت بخشیدن به پیشرفت های هوش مصنوعی ، برخی در ایالات متحده از این نگران هستند که توانایی دولت مرکزی قدرتمند چین در داده های مارشال و ریختن منابع به این زمینه باعث پیشروی آن شود.

این کشور میلیاردها میلیارد بودجه برای تأسیسات جدید را اعلام کرده است ، برنامه هایی را برای جلب محققان از خارج از کشور راه اندازی کرده و سیاست های داده خود را ساده تر کرده است.

این ربات خواندن اخبار و استراتژی مبتنی بر هوش مصنوعی برای روابط خارجی را اعلام کرده است . شاید نگران کننده ترین ایالات متحده تلاش های این کشور برای ادغام آن در ارتش این کشور باشد.

در چند سال گذشته ، واشنگتن نظارت بر سرمایه گذاری های چینی را سخت تر کرده ، شرکت های آمریکایی را از انجام کار با برخی شرکت های چینی ممنوع کرده و تعقیب کیفری به اتهام سرقت فن آوری را افزایش داده است .

آقای پراكاش كه در مركز نوآوری آینده با محوریت تورنتو كار می كند ، گفت: "آنچه دولت ترامپ انجام می دهد ، نشانه ای است ... ایالات متحده می داند كه قدرت ژئوپلیتیك خود توسط این دوره دوباره تعریف و دوباره تنظیم می شود."

این تحولات در اثر تنش سیاسی بین دو کشور صورت می گیرد. با این حال ، برخی از تحلیلگران نگران این هستند که پاسخ ایالات متحده ضد تولید است و استدلال می کنند که قطع دسترسی به میکروچیپ های آمریکایی ، به سادگی می تواند تلاش های چینی ها را برای توسعه گزینه های خاص خود تسریع کند.

دولت ترامپ تعرفه هایی را برای کالاهای چینی به ارزش میلیاردها دلار تعیین کرده است - انتقام جویی از اقدامات "ناعادلانه" که به گفته وی با هدف ایجاد مزیت به چین در این زمینه است.
کاخ سفید همچنین دانشگاهها را تحت فشار قرار داده است تا روابط خود با شرکای چینی را بررسی کنند و ویزای دانشجویی را محدود کرده است. حتی گفته می شود که در حال بررسی قوانینی در برابر سرمایه گذاری های خاص ایالات متحده در چین است - تقریباً غیرقابل تصور در بازار آزاد آمریکا.

رقبا ، فصلی از پوشش اخبار ژرفای بی بی سی در مورد مسابقه برتری بین ایالات متحده و چین در زمینه تجارت ، فناوری ، دفاع و قدرت نرم است.
این اقدامات با هدف حفظ رهبری ایالات متحده در فناوری هایی که انتظار می رود قدرت اقتصادی و نظامی را برای نسل های آینده تعیین کنند ، است.

مقامات وزارت دفاع آمریكا در گزارشی گسترده با استناد به سال 2018 نوشتند: "این كه چین رشد اقتصادی خواهد داشت به بزرگی اقتصاد ما ممكن است اجتناب ناپذیر باشد ؛ اینكه ما به استراتژی بازرگانان آنها از طریق تجارت آزاد كمك می كنیم و سرمایه گذاری باز در بخش فناوری ما یك انتخاب است." .


پیشرفت های چین


با آمادگی ایالات متحده و چین برای پیشرفت در یادگیری ماشین ، تشخیص چهره و سایر اشکال هوش مصنوعی ، تام میچل صندلی ردیف جلو دارد.

استاد علوم رایانه اولین مرکز تحقیقاتی جهان در زمینه هوش مصنوعی را در کارنگی ملون در آمریکا تأسیس کرد. از سال 2018 ، او همچنین به عنوان دانشمند ارشد در سنجاب ، یک شرکت برجسته تدریس در چین خدمت کرده است.

او می گوید ایالات متحده تجربه بیشتری در زمینه ساختن شرکت های فناوری دارد ، اما چین می تواند این مزیت را داشته باشد که برنامه های هوش مصنوعی را با اعتماد به مجموعه داده های بزرگ متکی کند - و به عنوان نمونه به حوزه پزشکی اشاره می کند.

"در ایالات متحده ما سوابق پزشکی الکترونیکی را برای بیش از 20 سال داشته ایم ، اما ما هنوز تمام پرونده های موجود در این کشور را برای جمع آوری الگوریتم های یادگیری ماشین بر روی آنها جمع نکرده ایم."

او می گوید ایالات متحده از نگرانی های مربوط به حریم خصوصی و همچنین یک صنعت سودآور شکست خورده جلوگیری کرده است.

"در چین یک وضعیت متفاوت است. اگر دولت تصمیم بگیرد که پرونده پزشکی الکترونیکی سراسر کشور را در اختیار داشته باشد ... پس این اتفاق خواهد افتاد."

پروفسور میچل ، که در تلاش برای استفاده از هوش مصنوعی برای بهبود آموزش است ، می گوید کار در ایالات متحده و چین او را در بهترین موقعیت برای اختراع و بکارگیری فناوری پیشرفته قرار می دهد.

اما با توجه به افزایش تنش های سیاسی ، این نوع همکاری های مرزی با افزایش نظارت روبرو است.مقیاس برگشت
براساس گزارش سالانه گروه رودیوم ، سال گذشته ، سرمایه گذاری چین در ایالات متحده به 4.8 میلیارد دلار (3.7 میلیارد پوند) - پایین ترین سطح خود از سال 2011 - کاهش یافته است ، در حالی که سرمایه گذاری ایالات متحده در چین از 14 میلیارد دلار به 13 میلیارد دلار کاهش یافته است.

شرکت های بلندپایه چینی ، مانند غول بیمه آنبانگ و کای فو لی Sinovation Ventures ، گفته اند که عملیات ایالات متحده را فروخته یا کاهش داده اند ، در حالی که هواوی و ZTE چین پس از تحریم ممنوعیت های ایالات متحده متحمل خسارات جدی شده اند.
در محافل دانشگاهی آمریكا ، دانشگاهها در حال بازنگری در روابط خود با چین هستند ، در حالی كه شركتهای آمریكایی كه در چین مشاغل تجاری دارند نیز با احتیاط بیشتری روبرو شده اند.

آقای پراكاش ، كه با مشاغل نوپا ، شركتهای فناوری و دولت در زمینه سؤال از هوش مصنوعی مشغول به كار است ، می گوید در حالی كه بسیاری از بنگاه های غربی به دنبال فرصتها در چین هستند ، تنش های فعلی بحث ها را تغییر داده است.

او می گوید: "ژئوپلیتیک اکنون جبهه و مرکز همه آنها است." "آنها مجبور شده اند بگویند ، سلام ، ما در سیلیکون ولی مستقر هستیم ، ما به بخشی از آسیا می فروشیم و اکنون با شروع این جنگ فنی ، ما باید درک کنیم که چه چیزی ممکن است ، ما چه کاری می توانیم انجام دهیم ، گزینه های ما چیست. "
:: بازدید از این مطلب : 87
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 20 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar


سیاستمداران استرالیا و نیوزلند در مورد احتمال باز شدن مرزها با یکدیگر ، ایجاد کریدور مسافرتی - یا "حباب مسافرتی" بین دو کشور بحث می کنند.
هر دو کشور در ماه مارس تقریبا مرزهای خود را با بیگانگان بسته اند و این یک ضربه بزرگی به صنعت گردشگری مربوطه است. اما با هر دو ظاهر می شود به موفقیت آورده شیوع کرونا ویروس خود را تحت کنترل، سیاستمداران در حال حاضر در مورد زمانی که مرزهای می تواند به هر یک از دیگر باز به صحبت کردن.
اسکات موریسون ، نخست وزیر استرالیا ماه گذشته گفت: "اگر کشوری در جهان وجود داشته باشد که بتوانیم با آنها ابتدا ارتباط برقرار کنیم ، بدون شک آن نیوزیلند است."
وی گفت: "این وضعیتی است که همه ما دوست داریم در آن باشیم ، اما مطمئناً تمرکز شماره یک ما در حال حاضر اطمینان از این است که هر دو کشور ما در موقعیتی قرار بگیرند که ما در آن کشور Covid-19 را در محلی مدیریت کنیم تا جایی که می توانیم. با اطمینان به مرزهای باز ، "ژاكیندا نخست وزیر نخست وزیر نیوزلند در 27 آوریل گفت .
"یک کاری که من نمی خواهم انجام دهم این است که موقعیتی که نیوزیلند با حرکت خیلی زود برای باز کردن مرزهای ما - حتی به استرالیا" به خطر انداخته است. "
هنوز مشخص نیست که این "حباب" چه زمانی می تواند به واقعیت تبدیل شود - در حال حاضر هر دو کشور هنوز محدودیت سفر داخلی را دارند و همه ورودی های بین المللی مشمول قرنطینه 14 روزه هستند.
کارشناسان صنعت سفر می گویند اوت زمانی است که کریدور به احتمال زیاد از بین می رود ، احتمالاً به موقع برای فصل اسکی در نیوزلند و تعطیلات مدرسه در ماه سپتامبر.


یک رابطه خاص میان دولت استرلیا و نیوزلند برقرار است

 


چند دلیل وجود دارد که نیوزیلند و استرالیا اولین انتخاب یکدیگر هستند.
اگرچه دو کشور با حدود 2 هزار کیلومتر (1،243 مایل) دریا از هم جدا شده اند ، اما یکی از نزدیکترین روابط دو جانبه در جهان است. دارندگان گذرنامه استرالیا می توانند به طور نامحدود و بدون ویزا در نیوزلند مسافرت و کار کنند و برعکس.
دو کشور همچنین در صنعت گردشگری یکدیگر سهم بسزایی دارند.
استرالیایی ها تقریباً 40٪ از ورود بین المللی به نیوزلند را تشکیل می دهند و حدود 24٪ از بین المللی بین المللی نیوزلند را می گذرانند. این امر به ویژه در نیوزلند ، جایی که جهانگردی بزرگترین صنعت صادراتی کشور است ، قابل توجه است . (گردشگری یک صنعت صادراتی محسوب می شود زیرا شامل پول های خارجی می شود که برای خرید کالاها و خدمات نیوزلند استفاده می شود.)

در استرالیا ، نیوزیلندی ها حدود 15٪ بازدید کنندگان بین المللی این کشور را تشکیل می دهند و تنها حدود 6٪ از بازدید کنندگان بین المللی هزینه می کنند. گردشگری هنوز هم برای استرالیا میلیارد ها دلار ارزش دارد ، اگرچه این کشور تنها چهارمین صنعت صادراتی کشور است .
در هر دو کشور ، صنایع جهانگردی از شیوع coronavirus ضربه بزرگی گرفته اند - بنابراین جای تعجب ندارد که نمایندگان صنعت از چشم انداز حباب سفر استقبال کنند.
سیمون وستاوی ، مدیر اجرایی شورای صنعت گردشگری استرالیا ، با بیان اینکه این تنها راه ورود گردشگری بین المللی به استرالیا در آینده نزدیک است ، گفت: "پیام از طرف صنعت این است که حباب در حال تغییر است."
کریس رابرتز ، مدیر اجرایی صنعت گردشگری Aotearoa ، که نماینده صنعت گردشگری در نیوزیلند است ، گفت: "اگر ما می توانیم در استرالیایی ها اضافه کنیم ، این می تواند برای بقای مشاغل گردشگری و هزاران شغل بسیار سودمند باشد." وی افزود: مبلغی که گردشگران در نیوزیلند خرج می کنند حداقل 2 میلیارد دلار نیوزلند (1.22 میلیارد دلار) در ماه کاهش یافته است.
اما رابرتز انتظار سطح گردشگران استرالیایی را که نیوزیلند از قبل کووید داشت - انتظار نمی رود - فکر می کند بسیاری از آنها فقط قصد سفر به داخل کشور را دارند.
در استرالیا برخی از اپراتورهای تور توجه خود را به چین معطوف کرده اند که حدود 15٪ از مسافران به استرالیا را تشکیل می دهند اما 27٪ از کل هزینه های توریستی را شامل می شوند. وستاوی گفت که این مشاغل نیاز دارند که چگونه باید برای مسافران بیشتر کیوی جذاب شوند.
چگونه کار می کند؟
یک نکته را باید در نظر داشته باشید: استرالیا از ایالت ها و سرزمین ها تشکیل شده است ، و برخی از آنها در حال حاضر قوانین قرنطینه دیگری دارند. به عنوان مثال ، شخصی که از سیدنی (در نیو ساوت ولز) به بریزبن (در کوئینزلند) سفر می کند ، باید یک دوره 14 روزه خود قرنطینه را پشت سر بگذارد.

 


فرودگاه ها همچنین ممکن است نیاز به اجرای مراحل جدید داشته باشند

 


رابرتز آینده ای را پیش بینی می کند که توریست ها بتوانند به سمت فرودگاه بیایند ، برای Covid-19 آزمایش شوند و فقط درصورتی که نتیجه منفی بدست آورند اجازه پرواز در هواپیما می شوند. پس از رسیدن به مقصد ، ممکن است دمای آنها بررسی شود. ممکن است مسافران نیاز به ارائه اطلاعات بیشتر از حد معمول داشته باشند تا در صورت لزوم به راحتی ردیابی شوند.
هر دو رابرتز و وستاوی بر این باورند که حباب تنها در صورتی کار خواهد کرد که دوره 14 روزه قرنطینه فعلی برای هر کسی که وارد کشور شود حذف شود.
رابرتز گفت ، پس از آزمایش و آزمایش حباب ترانس تاسمان ، نیوزیلند می تواند قلمروهای دیگری را در حباب خود - شاید تایوان و هنگ کنگ - در برگیرد.
وی گفت: "من فکر می کنم این کشور براساس کشور بر اساس کشور انجام خواهد شد." "افتتاح عمومی مرزها می تواند مدت زیادی از این راه دور باشد."
آیا حباب بزرگتر می شود؟
برای اولین بار ، هواپیماهای بدون سرنشین مجاز به پرواز در داخل پارک ملی کاکادو در استرالیا هستند. فیلم حاصل خیره کننده است.
همچنین در مورد گسترش حباب برای جزایر اقیانوس آرام بحث هایی وجود دارد.
از دیدگاه سلامتی ، به نظر می رسد که ملل جزیره اقیانوس آرام از شیوع تاج ویروس تا حد زیادی بدون امنیت فرار کرده اند. فیجی - وخیم ترین کشور آسیب دیده جزیره اقیانوس آرام - فقط 18 مورد کروավիր ویروس گزارش کرده است و هیچ کشته ای نداشته است. گوام - که یک قلمرو ایالات متحده است و یک کشور نیست - بیش از 140 مورد کورو ویروس و پنج کشته گزارش داده است .
بسیاری از ملل جزیره اقیانوس آرام برای محافظت در برابر گسترش احتمالی ، مرزهای اولیه را بستند.
اما این همه گیر باعث توریسم جزایر اقیانوس آرام ، یکی از مناطق وابسته به کمک در جهان شده است .
اردن با احتیاط در مورد استفاده از اقیانوس آرام اظهار داشت: "همسایگان اقیانوس آرام ما در بخش عمده ای تحت تأثیر کووید 19 قرار نگرفتند و آخرین چیزی که ما می خواهیم این است که خطر کنیم."
استفان هاوز ، مدیر مرکز سیاست توسعه در دانشگاه ملی استرالیا در کانبرا ، گفت: اما گسترش حباب سفر استرالیا و نیوزلند به حداقل برخی جزایر اقیانوس آرام به رونق صنعت گردشگری این جزایر کمک خواهد کرد.
وی درباره تأثیر گردشگری در اقیانوس آرام گفت: "برای بسیاری از افراد بسیار سخت است." "برخی به روستای خود برگشته اند ... مردم فقط در تلاشند تا از این طریق کنار بیایند."

و از جمله اقیانوس آرام همچنین به استرالیا و نیوزیلند کمک می کند و به کارگران مهاجر اجازه می دهد وارد هر دو کشور شوند. این گنجاندن همچنین می تواند تأثیر قدرت نرم بزرگی در منطقه داشته باشد که برای نیوزلند ، استرالیا و چین از اهمیت استراتژیک برخوردار است.
هوز گفت: "این یک آزمایش واقعی است." "اگر استرالیا و نیوزیلند پیشروی كنند و فقط مشاركت ترانس تاسمان داشته باشند ، واقعاً می توانند اقیانوس آرام را تضعیف كنند. این مانند است ،" خوب شما واقعاً اهمیتی نمی دهید. "
رابرتز موافقت كرد كه حباب به نفع اقیانوس آرام باشد و گفت كه بدون گردشگری ، اقتصاد آنها دچار دردسر بزرگی است.
"از نظر کمک اقتصادی به همسایگان اقیانوس آرام ، این بهترین کاری است که ما می توانیم برای آنها انجام دهیم - تا زمانی که بتوانیم با خیال راحت این کار را انجام دهیم."


آیا این آینده سفر است؟


رابرتز و وستاوی می گویند ، یک حباب مسافرتی استرالیا و نیوزیلند ممکن است در نهایت الگویی برای سایر نقاط جهان باشد.
نیوزلند و استرالیا نیز مانند سایر کشورهای جهان باید مراقب باشند خیلی سریع حرکت نکنند و موج دوم Covid-19 ایجاد کنند.
خیلی سریع حرکت می تواند چهره آنها را با توریست های بین المللی که کشورها را مکانهای تمیز و قابل اعتماد می دانند به خطر بیندازد.
اما به طور کلی ، رابرتز و وستاوی امیدوار هستند.
رابرتز گفت: "اگر این جزئیات را می توان بین نیوزیلند و استرالیا تهیه کرد ، می توان آنها را در سایر مناطق نیز استفاده کرد."
وی گفت: "به دلیل موفقیت آشکار نیوزیلند و استرالیا که حاوی شیوع ویروس است ، اکنون به این بخش از جهان توجه زیادی شده است. اگر ما نیز بتوانیم راهی برای از سرگیری سفر بین کشورها بیابیم ، مطمئنم بقیه جهان بسیار مشتاقانه می خواهند ببینند که چگونه این کار می کند. "


:: بازدید از این مطلب : 104
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

از تولید الیاف و بافتن آنها به پارچه ، چندین فرآیند و عنصر در صنعت نساجی نقش دارند. چاپ دیجیتال یکی از فرایندی است که به طور مستقیم طرح ها را روی پارچه چاپ می کند. براساس اطلاعات نساجی ، تولید جهانی فعلی نساجی چاپ دیجیتالی با نرخ سالانه ثابت 25 درصد در حال رشد است. در حالی که سهم جهانی نساجی چاپ شده دیجیتالی در حال حاضر صرفاً 2 درصد است ، انتظار می رود فشار نصب محصولات حمل و نقل در مدت زمان کوتاه سهم در چاپ جهانی نساجی را تا 5 درصد افزایش دهد.رویکرد عملی چاپ پارچه دیجیتال ، بسیاری از طراحان و تولید کنندگان را ترغیب به انتخاب آن نسبت به سایر اشکال چاپ کرده است. اگرچه چاپ دیجیتال در مقایسه با چاپ سنتی رشد کندی را تجربه کرده است ، اما به تدریج با ابعاد متغیر صنعت نساجی روبرو می شود.

 

فشار جهانی روی الیاف


یک مطالعه بازار توسط Smithers Pira پیش بینی کرده است که بازار چاپ دیجیتال دیجیتال سالانه تا سال 2019 با 20.1 درصد رشد روبرو شود. کارشناسان همچنین پیش بینی کرده اند که تولید چاپ جهانی پارچه دیجیتال تا سال 2019 حدود 1.6 میلیارد متر مربع سالانه خواهد بود. 650 میلیون متر مربع پارچه تا سه ماهه دوم سال 2014 به صورت دیجیتالی چاپ می شد.دلایل رشد مداوم چاپ نساجی دیجیتال بیشمار است. چاپ دیجیتال نه تنها یک شکل خلاق بالاتر از چاپ پارچه است. همچنین در مقایسه با چاپ صفحه ، انعطاف پذیری بیشتری در طراحی ایجاد می کند. طراحان چاپ دیجیتال را برای چاپ های کوچک ترجیح می دهند ، زیرا از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است. یکی از بزرگترین نقاط به علاوه چاپ دیجیتال ، فرم سازگار با محیط زیست آن با سطح موجودی فیزیکی کمتری است که باعث می شود ردپای کربن کمتری از آن باقی بماند.چاپ دیجیتال شامل چاپ مستقیم روی پارچه هایی با پرینتر است که تقریباً در 95 درصد از مصرف آب صرفه جویی می شود و مصرف انرژی با 75 درصد کاهش می یابد و منجر به حداقل ضایعات نساجی می شود. طراحانی مانند مری کاترانتزو ، الکساندر مک کوئین و باسو و بروک اغلب در طراحی های خود از چاپ پارچه دیجیتال استفاده می کنند. علاوه بر این ، تولید کننده هایی که به چاپ دیجیتال نساجی تکیه می کنند ، در مقایسه با افراد درگیر در سایر اشکال چاپ ، به راحتی با تغییرات سریع روند جهانی سازگاری دارند.این عوامل از افزایش نمودار چاپ دیجیتال در بخش نساجی جهانی پشتیبانی می کند. با این وجود ، رشد آینده چاپ نساجی دیجیتال تا حد زیادی به نفوذ عمیق چاپ دیجیتال به تولید چاپ تجاری بستگی دارد. تولید کنندگان دستگاه همچنین برای زنده ماندن از رقابت از اشکال متعارف ماشین آلات چاپ نساجی ، باید چاپگرهای تولید پیشرفته را بسازند.به غیر از رقابت با روش های چاپ سنتی ، مشکل دیگر سرعت چاپ دیجیتال بود ، چیزی که مورد توجه قرار گرفته است. از افزودن تعداد بیشتری سر در یک ردیف برای افزایش فرکانس شلیک یا افزایش تعداد نازل ، دستگاههای چاپ دیجیتال دیجیتال پیشرفته هستند و سرعت چاپ خوبی دارند.

 

 فناوری چاپ دیجیتال را به سطح جدیدی می برد


از زمان ظهور فناوری چاپ دیجیتال در اوایل دهه نود ، چندین فناوری توسعه یافته است. دستگاه های چاپ تک پر سرعت با سرعت بالا وجود دارند که سرعت چاپ صفحه دوار را تکمیل می کنند. انجمن بین المللی بازار نساجی ، که در نوامبر 2015 در میلان برگزار می شود ، شاهد راه اندازی چاپگرهای پر سرعت از تولید کنندگان ماشین آلات نیز خواهیم بود.با تجدید نظر در فن آوری و پیشرفت در زمینه فنی در چاپ دیجیتال ، هزینه جوهرهای نساجی دیجیتال نیز کاهش یافته است. چاپ دیجیتالی همچنین فرآیندهای تولیدی و پیشرفته ای را تجربه می کند که منجر به مقرون به صرفه بودن در کل می شود. علاوه بر این ، ادغام و سرمایه گذاری در بخش نساجی دیجیتال همچنین می تواند باعث تقویت کل بخش شود. این امر منجر به راه اندازی محصولات و خدمات نوآورانه می شود.دنیای چاپ دیجیتال شاهد نوآوری هایی مانند Continment Ink Jet ، جت جوهر حرارتی ، انتقال حرارتی ، جوهر جوهر پیزو الکتریک ، الکترواستاتیک و الکتروفوتوگرافی است. هر روش ویژگی ها و مزایای متمایز خود را دارد. همچنین با پیشرفت در شیمی جوهر امکان چاپ تقریباً انواع پارچه به کمک فناوری جوهر جت امکان پذیر است.انجام حرکات درست

چندین پیشرفت در جنبه های فنی راه های جدیدی را برای چاپ دیجیتال باز کرده است. در حالی که استفاده از چاپ پارچه دیجیتال در حال حاضر به کشورهای در حال توسعه متمرکز است ، کارشناسان پیش بینی افزایش تولید چاپ پارچه دیجیتال در کشورهای اروپایی را دارند.برخی از صنایع نساجی اروپا در حال طرح ریزی برای ترمیم واحدهای تولیدی به کشورهای اروپایی هستند تا بتوانند به خواسته های ساکنان محلی پاسخ دهند. از آنجا که چاپ نساجی دیجیتال مناسب بازار مد سریع است ، شرکت های اروپایی احتمالاً سرمایه گذاری در چاپ دیجیتال را انجام می دهند.چاپ دیجیتال همچنین اثربخشی در بخش پوشاک لوکس دارد. مارک های خرده فروشی پوشاک لوکس می توانند مقادیر کمی از قطعات با کیفیت بالا و با کیفیت بالا و چاپ شده با چاپ دیجیتالی را با هزینه کم تولید کنند. تولید کنندگان همچنین در حال ارائه چاپ دیجیتال پارچه ای در ارائه قطعات پوشاک سفارشی به مشتریان هستند که می توانند طرحی از انتخاب خود را انتخاب کرده و آن را به صورت دیجیتالی بر روی محصولات نساجی چاپ کنند.گسترش چاپ دیجیتال نساجی در منسوجات خانگی نیز در حال رشد است ، زیرا مصرف کنندگان به طور مرتب مبلمان و ملحفه های تختخوابی را به روز می کنند. در حال حاضر ، چاپ دیجیتال در مبلمان خانگی حدود 7-10 درصد از کل تولید جهانی چاپ دیجیتال را نشان می دهد. رشد آهسته در این بخش به دلیل عدم وجود پرینترهای دیجیتالی با عرض گسترده تر است.با سفارشی سازی ، چاپ دیجیتال می تواند بیشتر گسترش یابد. شرکت ها می توانند به صورت رایگان به مصرف کنندگان پیشنهاد دهند تا طرح ها را از فروشگاه انتخاب کنند و پارچه شخصی یا محصولات نساجی خود را مانند تی شرت ، سرقت و غیره به صورت دیجیتالی از فروشگاه چاپ کنند.

 

در چاپگرهای دیجیتال دیجیتال نیز در برنامه های غیر مصرفی مانند علامت های نرم ، فرصت های فراوانی وجود دارد. علائم نرم شامل تبلیغات و علائم بازاریابی است که به جای کاغذ یا وینیل روی پارچه چاپ می شود. مشتری ها معمولاً علامت های نرم را در مقادیر کمی سفارش می دهند و چاپ دیجیتال پارچه به راحتی می تواند با هزینه کم چاپهای کوتاه تولید کند.


داستان هند
رشد چاپ دیجیتال پارچه در کشورهای در حال توسعه مانند هند نیز در رشد جهانی نقش بسزایی داشته است. تولید چاپ پارچه دیجیتال هند در سال گذشته 30-40 میلیون متر مربع بوده است و پیش بینی می شود سالانه 29 درصد رشد کند و تا سال 2017 به 75-98 متر مربع برسد. در هند ، چاپ دیجیتال در حال حاضر در دست گرفتن سهم است. روشهای چاپ متداول چاپ. انتظار می رود این روند تخیل بسیاری از ملل دیگر را به خود جلب کند.امروزه مفهوم مد سریع منجر به کاهش تولید و زمان حمل و نقل می شود. پیش از این ، مجموعه جدید دو یا سه بار در یک سال راه اندازی می شد ، اما اکنون روند هر زمان تغییر می کند. زمان حمل و نقل نسبت به زمان اولیه شش ماه به 6-8 هفته کاهش یافته است. این تغییر در زمان حمل و نقل باعث شده است تا چاپ دیجیتال گزینه ای مناسب برای تولید کنندگان باشد. این چاپ بستگی به تولید فقط در زمان و تغییرات سریع در روند مد دارد. بنابراین چاپ دیجیتالی در کشورهایی مانند برزیل ، ترکیه و چین در حال اتخاذ است. اروپا نیز از این روند پیروی می کند ، زیرا مفهوم مد روز سریع در اکثر کشورهای اروپایی یک هنجار است.چاپ دیجیتالی پیشرفت مداوم دارد ، اما سرعت رشد بستگی به پذیرش فناوری دیجیتال توسط زنجیره تأمین جریان اصلی در بخش نساجی دارد. کشورهایی مانند هند و چین بیشترین استفاده را از چاپ دیجیتال می کنند و این به خوبی آینده را نشان می دهد.:: بازدید از این مطلب : 156
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 14 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

هان زو در یک مأموریت برای سبز شدن است. این تحلیلگر داده 29 ساله می خواهد ماشین بعدی وی الکتریکی باشد. اما دلایل وی برای خرید وسیله نقلیه برقی تا حدودی عملی است.

در شهر شنژن جنوبی چین ، محدودیت های دولت درمورد تعداد اتومبیل های بنزینی که هر سال فروخته می شود ، بدان معنی است که وی برای خرید یک دستگاه بنزین ، باید به قرعه کشی یا حراج وارد شود.

وی می گوید: "احتمال وجود دارد كه هرگز نتوانید آن را بدست آورید. با مجوز سبز رنگ وسیله نقلیه الکتریکی ، دیگر نیازی به صبر نیست."

شنژن به رؤیای برقی چینی تبدیل به پایتخت نمایشگاه شده است. در سال 2017 این اولین شهر در جهان شد که ناوگان اتوبوس های برقی را معرفی کرد. یک سال بعد ، دولت طرحی را برای جایگزینی تاکسی های شهری با اتومبیل های برقی تهیه کرد.

او می گوید: "در شنژن ، تقریباً در هر ساختمان مسکونی ، دو واحد شارژ وجود دارد. یکی از 10 اتومبیل موجود در خیابان تسلا است." او می گوید: "در چین اگر این سیاست از یک جهت پیش رود ، فناوری و پول نیز در همین راستا پیش می روند."

 

بازار خودرو


در کمتر از یک دهه بازار جدید خودروهای برقی چین به بزرگترین بازار جهان تبدیل شده است. در سال 2018 بیش از یک میلیون وسیله نقلیه برقی در چین فروخته شد ، بیش از سه برابر تعداد فروخته شده در ایالات متحده.

پکن حدود 50 میلیارد دلار (43 میلیارد پوند) در صنعت سرمایه گذاری کرد و امیدوار بود که تسلط امروز بر بازار خودروهای برقی منجر به برتری جهانی خودرو در فردا شود.

و تاکنون این سیاست کار کرده است. در طول سه سال گذشته ، تعداد تولید کنندگان وسایل نقلیه برقی چین سه برابر شده است و بیش از 400 نفر در کشور ثبت شده اند.

اما این گسترش بی وقفه دولت را نگران کرد. سال گذشته تصمیم گرفت با برداشت تقریبا نیمی از مشوق های مالی خود برای خریداران ، ترمز را روشن کند.

رکود فروش به سرعت دنبال شد ، در سه ماهه آخر سال 2019 فروش وسایل نقلیه برقی کاهش یافته است.

اکنون coronavirus پانچ دوم را تهیه کرده است.

تولید کنندگان مجبور شده اند در تلاش برای متوقف کردن شیوع ویروس خطوط تولید و نمایندگی های نزدیک را متوقف کنند.

براساس آمار و ارقام انجمن انجمن تولید کنندگان خودرو چین ، فروش كلی خودرو در ماه فوریه 79 درصد كاهش یافته است. فروش وسایل نقلیه جدید انرژی (NEVs) برای هشتمین ماه متوالی سقوط کرد.

"بازار خودرو چین در حال حاضر از افت زیادی در تقاضا در سال 2019 برخوردار بود. در سال 2020 هیچ کارخانه ای از اثر coronavirus مصون نبوده است. این شامل همه از قدیمی ترین سرمایه گذاری های مشترک تولید SUV های موتور احتراق داخلی تا خلاقانه ترین upstarts ها می شود. وسایل نقلیه الکتریکی "می گوید: اسکات کندی از مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

 

صنعت خودرو سازی چیناکثریت قریب به اتفاق سازندگان خودروهای برقی زنده نخواهند ماند. اما چه مدت زنده مانده اند و چه ادغام صنعت از طریق ادغام و ورشکستگی های زیادی اتفاق می افتد بستگی به تمایل دولت دارد. "
پس از لیست در بورس نیویورک در سال 2018 و جمع آوری میلیارد ها دلار ، شاید NIO بالاترین تولید کننده چینی خودروهای برقی باشد.

اما در پنج سال از تأسیس ، این مشکلات از بین رفته و صدها میلیون دلار نیز سوزانده شده است. در سال 2019 این شرکت 2،000 شغل را به دلیل کاهش درآمدها کاهش داد. در ماه فوریه اعلام شد که با دولت محلی توافق نامه آزمایشی را امضا کرده است که متعهد شده بود این شرکت را تأمین کند.

سخنگوی NIO گفت: "چین یک بازار عظیم است که با سرعت بسیار زیاد در حال رشد است. ما با شرایط بازار سازگار خواهیم شد و سازگار خواهیم شد."

و این فقط خودروسازان نیستند. چین برخی سازندگان غول پیکر قطعات ، مانند باتری را دارد.

در سال 2018 CATL ، سازنده باتری برقی چینی ، تأمین کننده رسمی اتومبیل های برقی BMW بود.

ماه گذشته تسلا اعلام کرد که برای تأمین باتری های مگا کارخانه تازه ساخته شانگهای تسلا ، با توانایی تولید باتری 500000 دستگاه در سال ، با این شرکت توافق خواهد کرد.:: بازدید از این مطلب : 129
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

(CNN)اگر تقریباً از هر متخصص تناسب اندام سؤال کنید که چگونه دستگیره های عشق خود را از دست دهید ، آنها به شما دو چیز را می گویند: اگر اولین بار رژیم و ورزش خود را بهبود ندهید ، هیچ مقدار از گرفتگی شکم تغییری نخواهد کرد.

و در مورد کاهش چربی چیزی وجود ندارد به عنوان "کاهش لکه" ، بنابراین شما نمی توانید به تنهایی این منطقه را هدف قرار دهید.
دستگیره های عاشقانه ، چربی قابل لکه دار در هر دو طرف معده شما که منجر به ظاهر "مافین بالا" می شود ، به ویژه لکنت دارند. آنها به سرعت به رژیم غذایی و تغییرات ورزشی پاسخ نمی دهند زیرا چربی احشایی خطرناک تری که در شکم شما وجود دارد و باعث می شود بیشتر به یک ظاهر "potbelly" منجر شود.
اگر زن هستید و دور کمر شما بیش از 35 اینچ یا مردی با اندازه کمر بیشتر از 40 اینچ است ، ابتدا چربی شکم عمیق خود را از دست می دهید. این در واقع برای سلامتی شما بهتر است ، زیرا چربی احشایی به مسائل پزشکی زیادی از جمله فشار خون ، کلسترول بالا ، پیش دیابت و التهاب مرتبط است.
برای از بین بردن چربی زیر جلدی که دسته های عشق نه چندان دوست داشتنی (یا چربی اضافی روی باسن ، ران و باسن شما) ایجاد می کند ، زمان و تلاش بیشتری می طلبد.
بهترین رژیم برای از دست دادن دسته های عشق شما چیست؟ موردی که می توانید با آن در دراز مدت بچسبید ، زیرا خیلی سریع سریع یا آسان نخواهد بود. این امر به ویژه در مورد مردان صادق است ، زیرا این مکان اغلب آخرین جایی است که وزن خود را از دست می دهند.

توصیه های پزشکی


از نظر توصیه های خاص ورزش ، سه مربی برتر توصیه هایی را که به آنها در لیست A ارائه می دهند به اشتراک گذاشتند.
گونار پترسون ، که مربیان بازیگران و ورزشکاران حرفه ای هالیوود از جمله لس آنجلس لیکرز NBA را دنبال می کند ، از یک شیوه زندگی جامع که شامل غذا خوردن تمیز ، خواب کافی ، مدیریت استرس ، هیدراتاسیون فراوان و کارهای با حداکثر سرعت دویدن است که در روزهای متناوب با قلب پایدار آمیخته حمایت می کند. چربی سوزی را بهینه کنید.
کار اسپرینت ، همچنین به عنوان آموزش فاصله ای با شدت بالا شناخته می شود ، شامل دوره های متناوب حداکثر تلاش با دوره های بهبودی است (با استراحت اشتباه نگیرید). مدت زمان اسپرینت ها افزایش می یابد و با بهبود سطح آمادگی بدن دوره های ریکاوری کاهش می یابد. قلبی در حالت پایدار شامل حداقل 65 دقیقه تا 85 درصد حداکثر ضربان قلب شما است.
یکی از تمرینی که پترسون برای کاهش دسته های عشق توصیه نمی کند ، خم های جانبی با وزنه های سنگین است. این نوع ورزش در واقع می تواند با افزایش اندازه عضلات مایل خارجی بیرونی ، ظاهر دسته های عشق را تشدید کند. در عوض ، او توصیه می کند که تمام عضلات شکم ، نه فقط مورب ها ، در چندین صفحه حرکت انجام شود. تمرین هایی که به آن مناطق می رسند شامل چوب چوب ، چرخش توپ های پزشکی ، تیرهای توپ دارویی (با زوایای مختلف) و باند های باریک باند شده به یک طرف و پشت به جلو است.
آمی جمپولیس ، مربی ارشد منطقه خلیج سان فرانسیسکو (و ، افشای کامل خواهرم) ، چندین بار در هفته آموزش ساخت مدار با شدت بالا را برای ساخت یا نگه داشتن کالری سوزاننده کالری ، به همراه چند روز تمرین قلبی و عروقی پایدار توصیه می کند.


آموزش مدار با شدت بالا شامل تمرینات تمرینی متناوب (مانند فشار) و دوره های کوتاه تمرینات قلبی عروقی (مانند جک های پرش) است که حداقل استراحت بین آنها وجود دارد. این نوع تمرینات به دلیل سرعت و کارآیی سریع ، محبوبیت زیادی کسب می کند و می تواند در خانه یا در سالن بدنسازی که در این نوع آموزش ها تخصص دارد انجام شود.
برای قرار گرفتن در عضلات مورب ، جامپولیس با پترسون در مورد اجتناب از خم شدن جانبی با وزنه ها موافقت می کند. در عوض ، او دو تمرین بسیار ساده و در عین حال مؤثر را پیشنهاد می کند که به نظر نمی رسد تأثیر حجیم بر روی عضلات شکمی شکم دارند: تخته های جانبی و دوچرخه . هردو می توانند در هر مکانی انجام شوند و به هیچ تجهیزات دیگری نیازی ندارند.
راهنمای تجارت الکترونیکی توسط CNN Underscored: آموزش تمرین در خانه را در برنامه تمرینی خود با این محصولات دوستانه مبتدی ادغام کنید
مربی مشهور و متخصص تغذیه هارلی پاسترناک از دست دادن دسته های عشق شما رویکردی ساده تر می گیرد. وی علاوه بر تمیز کردن رژیمهای غذایی ، به کلیه ردیاب های بدنسازی خود نیز اطمینان می دهد تا از 12،000 مرحله مورد نیاز روزانه و هفت ساعت خواب در شب برآورده شوند. وی دریافت که تمرینات با شدت بالاتر غالباً می تواند اشتها را افزایش دهد ، و این باعث می شود که رژیم غذایی سخت تر نشود ، بنابراین او ترجیح می دهد به راحتی پیاده روی کنید ، به همراه تمرینات قدرتی منظم که شامل کار کردن هر قسمت اصلی بدن حداقل یک بار در هفته است.
گرچه ممکن است رویکردهای آنها متفاوت باشد ، متخصصان با این جمله رایج موافقند که "ABS در آشپزخانه ساخته می شوند ، نه سالن ورزشی". اگر واقعاً می خواهید دسته های عشق خود را از دست دهید ، با پیدا کردن یک برنامه رژیم غذایی که برای شما مفید باشد شروع کنید و می توانید با طولانی مدت چسبیده و سپس در یک برنامه تمرینی که با سطح تناسب اندام فعلی شما ، ترجیح ورزش ، بودجه و برنامه.

 

حرکات ورزشی برای لاغری


چگونه یک تخته جانبی را انجام دهید: دراز کشیده از طرف خود ، بدن خود را بر روی ساعد خود بلند کنید و باسن ، پا و شانه های خود را روی یکدیگر قرار دهید. با هدف نگه داشتن این موقعیت برای هرچه بیشتر ممکن است ، و زمان قوی تر شدن را افزایش دهید. حتماً به قسمت بالایی پشت خود فرو نریزید. اگر تعادل شما کمی خاموش است ، برای ثبات بیشتر می توانید یک پا را در جلوی پای دیگر قرار دهید. طرفین را عوض کنید و سه بار تکرار کنید. با پیشروی ، می توانید باسن خود را به زمین بیاندازید و سپس آنها را 15 تا 20 بار به حالت تخته سمت برگردانید و سه ست را در هر طرف تکرار کنید.
نحوه انجام دوچرخه: دراز بکشید و هر دو زانو را با زاویه 90 درجه خم کنید و دستان خود را پشت سر خود قرار دهید. یک پا را به طور کامل در حدود 6 اینچ از سطح زمین بکشید ، و آرنج مخالف خود را به زانو مقابل برسانید. با کنترل ، ساق کشیده را وارد کرده و پای دیگر را به بیرون بکشید ، همزمان آرنج دیگر را به زانو مقابل بیاورید. حتماً از شکم خود پیچ ​​خورده و نه گردن خود را. کنترل در این تمرین مهم است. سرعت دوست شما نیست هدف از تعویض هر دو ثانیه. سه مجموعه 60 (30 در هر پا) را هدف بگیرید.
دکتر ملینا جامپولیس یک متخصص داخلی و معتبر در زمینه تغذیه پزشک و نویسنده چندین کتاب از جمله "Spice Up ، Slim Down" است.:: بازدید از این مطلب : 127
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 9 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

برای طعم هر دو ملبورن غذای آشپزی منطقه ای و چند فرهنگی ، به خیابان اسمیت بروید ، یک نوار مایل به مسافت طولانی بین روستاهای درون شهری Fitzroy و Collingwood که شهرت رایج خود را در سالهای اخیر ریخته تا تبدیل به یک حیات تازه و حیاتی در مواد غذایی شود. مقصد برای شهر. در اینجا طیفی از کافه ها ، کافه ها و رستوران ها با تأثیرگذاری از سراسر جهان پیدا خواهید کرد.

 

غذاهای مورد علاقه ملبورنی ها


از جمله مورد علاقه های ما Shimbashi Soba و Sake Bar ( حیاط های 11 تا 11 دلاری) ، جایی که سرآشپز تاکا کوما یاما روزانه گندم سیاه Tasmanian را برای رشته فرنگی دست دوم خود خرد می کند. در هتل taqueria با مضمون Tijuana با مضمون Tijuana ، هتل عیسی (شامل $ 13 - 19 دلار) ، بشقاب های ceviche tostada (با اسنک خرد شده ، پیکو د گالو ، آووکادو و دانه کنجد) و خال چیلیلو را با گونه های گوشت گاو سفارش دهید. برای غذاهای خیابانی تایلندی ، به نوعی تایلندی بروید (افراد 9 تا 19 دلاری) ، جایی که مرغهای سوخاری با سس بادام زمینی تند و میگوهای نارگیل هر چیزی را که در بانکوک پیدا خواهید کرد ، رقیب می کنند. آلیمتاری (entrees 7- $ 18 $)در همین حال ، یک کافه دلپذیر کلاسیک ملبورن برای سالادها (یک سزار عالی کاله با پانسمان مایو anchovy) ، پانینی ، و پاستا - به علاوه سفیدهای تخت مناسب است.

برای چیزی کمی پر رونق تر (اما هنوز هم مطابق با فضای آرام محله) ، اودز (چهار منوی با طعم 80 دلار) مقصد برتر اسمیت استریت است. سرآشپز پیتر گان با استفاده از مواد مغذی ویتوریایی ، غذاهای محور Aussie را ایجاد می کند ، امثال آنها که قبلاً احتمالاً هرگز آنها را ندیده اید ، مانند گل کدو تنبل با دانه‌های کدو تنبل در یک مایه غلات یا بستنی دودی با روغن دانه گیاه کنف. و تنظیم - یک اتاق طولانی و براق در سایه های سیاه ، خاکستری و سفید - تقریباً به اندازه خود غذا قانع کننده است.

غذاهای شیرین در استرالیا


هنگامی که شما برای چیزهای شیرین آماده هستید ، برای 40 طعم دسرهای یخ زده که با شیر تازه جرسنی از کشور ویکتوریا تهیه شده اند ، در Gelato Messina به این محصول بپیوندید . انواع خاص - گلاب گلاب با تکه هایی از باقلوا خانگی. بوربون و وانیل ژلاتو با شکلات و پای ویسکی پیکان - آنهایی هستند که می توانند به دست آورند.

و دو بلوک دور ، اتاق غذاخوری پاناما یک مکان ایده آل برای یک لیوان بعد از شام محلی Pinot Grigio از کشور شراب کینگ دره ، سه ساعت شمال ملبورن است. اگر به مکانی برای انتظار رزرو کردن نیاز دارید ، می تواند یک مکان خوب برای یک کوکتل و صدف قبل از شام باشد.:: برچسب‌ها: ملبورن ,
:: بازدید از این مطلب : 135
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 8 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

شاید شما از مطالعهای در سال 2016 که در مورد افزایش شناختی در نوزادان با خوردن میوه بیشتر در دوران بارداری است ، شنیده باشید. اما این پیوند چقدر قوی است؟ این سؤالی است که دانشمندان در دانشگاه آلبرتا هنگام بررسی جدید از یافته ها در این تحقیق پرسیدند.

"Claire Scavuzzo" ، مدیر نویسنده این پژوهش و پژوهشگر فوق دکترا در "گفت:" تحقیقات ما نتایج حاصل از مطالعه کوهورت اصلی CHILD را دنبال کرد ، که نشان داد که مصرف میوه در مادران باردار تا یک سال پس از تولد ، بر روی اقدامات شناختی نوزاد تأثیر می گذارد. " دانشکده روانشناسی دانشکده علوم ، "اگرچه یافته های این مطالعه هیجان انگیز بود ، اما آنها نتوانستند ثابت کنند که مصرف میوه به جای سایر عوامل باعث پیشرفت در شناخت نوزادان شده است."

به منظور تنظیم سابقه و مشخص شدن اینکه آیا میوه واقعاً عامل مؤثر بر شناخت نوزادان است ، دانشمندان مطالعه ای را با هدف تکثیر اثرات در یک مدل آزمایشگاهی پستانداران آغاز کردند.Scavuzzo توضیح داد: "یافته های ما همان چیزی را که در انسان و مگس های میوه یافت می شود ، تکرار می کند. ما به روشی منزوی و کنترل شده توانستیم نقشی برای قرار گرفتن در معرض میوه در دوران بارداری در رشد شناختی نوزادان تأیید کنیم." ما شاهد این هستیم که این اطلاعات به ویژه برای مادران باردار با ارزش است ، زیرا این یک مداخله غیر دارویی و رژیمی برای تقویت رشد مغز نوزادان را ارائه می دهد. "

نتایج نشان می دهد که مدل های حیوانات شیرخوار مادرانی که رژیم های غذایی خود را با آب میوه همراه داشتند ، مطابق با مطالعه قبلی عملکرد بهتر در تست های حافظه داشتند.

 

تاثیر خوردن میوه در زنان باردار


راشل وارد-فلاناگان ، نویسنده همکار و دانشجوی دکتری که تحت نظر استاد کلینتون دیکسون مشغول به تحصیل است ، گفت: "نتایج ما نشان می دهد که برای فرزندان مادرانی که میوه بیشتری در دوران بارداری می خورند ، فواید شناختی قابل توجهی وجود دارد." مطالعه به پایان رسیده با Scavuzzo با همکاری Francois Bolduc و Piushkumar Mandhane ، هر دو استاد دانشیار در گروه کودکان دانشکده پزشکی و دندانپزشکی و اعضای مؤسسه تحقیقات بهداشت زنان و کودکان ، که به حمایت از مطالعه اصلی از طریق بودجه ارائه شده توسط بنیاد بیمارستان کودکان Stollery و حامیان بیمارستان زنان لویز هول.

Dickson ، Scavuzzo ، Ward-Flanagan و Bolduc بخشی از مؤسسه علوم اعصاب و روان روانی دانشگاه آلبرتا (NMHI) ، یک کنسرسیوم اختصاص داده شده به کاوش در مورد نحوه عملکرد سیستم عصبی ، اساس بیماری و ترجمه است. اکتشافات موجود در مورد گزینه های پیشگیری و درمانی بهبود یافته

 

تغذیه سلامت

 


Ward-Flanagan گفت: "این ایده که تغذیه ممکن است بر سلامت روانی و شناخت نیز تأثیر بگذارد ، اخیراً برای افزایش فشار شروع شده است." "مردم می خواهند بتوانند بهترین شروع زندگی را به بچه های خود بدهند و از یافته های ما به نظر می رسد رژیم غذایی غنی شده با میوه راهی برای این کار است."

مقاله "قرار گرفتن در معرض آب میوه قبل از تولد باعث تقویت قوای حافظه در موش صحرایی نر پس از شیر گرفتن Sprague-Dawley می شود" ، در PLOS ONE منتشر شد .


:: بازدید از این مطلب : 117
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 7 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

بابل ، لبنان (AP) - مسئولان روز جمعه همه ورودی های یک اردوگاه پناهجویان فلسطینی در شرق لبنان را بستند ، پس از آنکه چهار نفر دیگر آزمایش مثبت برای عروق کرونوی ویروس کردند ، و این نگرانی ها را افزایش داده و این نگرانی را افزایش می دهد که ویروس می تواند در میان جمعیت بالای جمعیتش گسترش یابد.


براساس بیانیه آژانس سازمان ملل متحد در مورد پناهندگان فلسطینی ، چهار فرد آلوده به این ویروس از خویشاوندان زنی هستند که در اوایل هفته مثبت آزمایش کرده و در خانه خود منزوی می شوند. گفته می شود که آنها تاکنون نیازی به بستری ندارند

این زن فلسطینی که این هفته به بیمارستانی در بیروت منتقل شد ، نخستین پناهنده ساکن در اردوگاهی در لبنان بود که ویروس را منقبض کرد ، یافته ای که باعث شد آزمایشاتی در این اردوگاه انجام شود. پنج مورد تأیید شده ، ساکنان اردوگاه واول در شهر بعلبک هستند که در محلی به اردوگاه جلیل یا جلیل معروف هستند.

جمعیت کشور لبنان

لبنان ، یک کشور کوچک با 5 میلیون نفر جمعیت ، بیش از 1 میلیون پناهنده سوری و ساکنان دیگر ساکن آن را در خود جای داده است. همچنین میزبان ده ها هزار پناهنده فلسطینی و فرزندان آنها است که بیشتر آنها در اردوگاه های بی پروا و بدون دسترسی به خدمات عمومی زندگی می کنند ، فرصت های شغلی محدود و حق مالکیت ندارند.

روز جمعه ، مبارزان فلسطینی که مسئولیت امنیت اردوگاه را بر عهده داشتند ، در هنگام گشت زنی در خیابانهای باریک و کوچه های این اردوگاه با جمعیت تقریبی 3000 نفر ، ماسک صورت را به تن داشتند. پوسترهای رئیس جمهور فقید فلسطین یاسر عرفات و پرچم های فلسطین روی دیوارهای اردوگاه گچ زده شد.

ساکنان اردوگاه پس از آنکه از آنها خواسته شد در خانه بمانند ، شکار کردند ، در حالی که پیراپزشکان در لباسهای محافظ ، چند وسیله نقلیه را که مجاز به ورود به مواد ضدعفونی کننده بودند ، پاشیده و دمای افراد را گرفتند
فقدان آزمایش موجب ترس و وحشت در میان میلیون ها آواره در سراسر جهان شده است که در اردوگاه های پناهندگان و شهرک های غیر رسمی بسته اند.

کرونا در لبنان


بیشتر افرادی که آلوده می شوند علائم خفیف تا متوسط ​​را تجربه می کنند. اما ویروس می تواند باعث بیماری شدید شود و منجر به مرگ شود ، خصوصاً در افراد سالخورده و افراد دارای مشکلات بهداشتی اساسی. بسیار مسری است و می تواند توسط افرادی که به نظر سالم می رسند گسترش یابد.

حمد حسن ، وزیر بهداشت ، پس از بازدید از یک کلینیک در اردوگاه به خبرنگاران گفت که مقامات لبنانی با سازمان ملل و سایر آژانس ها "برای جلوگیری از شیوع بیماری در روزهای آینده" همکاری می کنند.


لبنان از میان نزدیک به 700 مورد تایید شده COVID-19 ، بیماری ناشی از ویروس ، 22 مرگ را ثبت کرده است. رئیس بیمارستان اصلی لبنان که نظارت بر بیماران COVID-19 ، فیراس ابیاد ، توییت کرده است که به غیر از چهار بستگان این زن فلسطینی ، تمام آزمایشات دیگر انجام شده در اردوگاه منفی بوده است.

همچنین در روز چهارشنبه ، ایران 93 مرگ و میر دیگر را در اثر ویروس گزارش داد ، از این تعداد آمار تلفات در این کشور در حال حاضر به 5،574 نفر رسیده است ، از این تعداد بیش از 88000 مورد تأیید شده است. ایران سخت ترین کشور در خاورمیانه و یکی از بدترین شیوع بیماری کورو ویروس در جهان است.
:: بازدید از این مطلب : 97
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 6 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

موسیقی بخشی اساسی از تجربه بشر است. از آهنگهای عاشقانه اشک آور ، گرفته تا آهنگ های مهیج ترین   مهمانی ، همه ما موسیقی متن فیلم را در زندگی خود داریم. همه ما آن آهنگ خاص را داریم که به هر دلیلی دوست داریم.

آهنگ پاپ


از آهنگ های جذاب پاپ ، گرفته تا گیتارهای بلند ، تا زدن ضربه های هیپ هاپ ، همیشه ترکیبی از ریتم و ملودی وجود دارد که مانند سایرین ما را به خود جلب می کند. و پس از آن ، البته ، اشعار وجود دارد. بعضی ها آنقدر با ما طنین انداز می شوند که نمی توانیم جلوی گوش دادن به آنها را بگیریم و با تک تک کلمات آواز می خوانیم.

بسیاری از افراد مشهور ، سلیقه خود را در موسیقی از جمله آهنگ های مورد علاقه آنها فاش کرده اند. در این گالری آهنگ هایی را که ستاره های مورد علاقه شما نمی توانند بدون آن زندگی کنند ، کشف خواهید کرد. آنها را بررسی کنید:: بازدید از این مطلب : 66
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 6 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

هنگامی که بنیانگذار علی بابا ، جک ما ماه گذشته از شرکت بازنشسته شد ، این تصمیمی نبود که وی با کمال میل تصمیم گرفت.

سرمایه گذار شرکت علی بابا


این 55 ساله در سپتامبر 2018 اعلام کرد که در 12 ماه زمان خود به عنوان رئیس اجرایی کناره گیری خواهد کرد و به 20 سال خود در راس غول فناوری پایان می دهد. اما او به تازگی فاش کرد ، این طرحی بود که وی بیش از یک دهه در ذهن داشت.

روز سه شنبه در کنفرانس مدیرعامل جهانی فوربس ، ما گفت که او ابتدا به فکر بازنشستگی در سال 2004 بود ، هنگامی که یک سرمایه دار سرمایه گذار به او گفت که او ”صلاحیت مدیرعامل را ندارد” بیدار شد. اما در سال 2009 بود كه شركت 10 سالگی خود را آغاز كرد ، برنامه ریزی جانشینی وی با جدیت آغاز شد.

″آن روز من شروع به فکر می کنم من باید برای دوران بازنشستگی من آماده،” کارشناسی ارشد مخاطبان در گفت سنگاپور .

وی گفت: ”آن روز تصمیم گرفتم 20 سالگرد خود را ، سال 2019 ، 10 سپتامبر ، روزی باشد که من ترک خواهم کرد.”

شما هرگز نباید یک کپی از جک کارشناسی ارشد داشته باشید. یکی جک ما بیش از حد برای شرکت است.


جک ما
بنیانگذار علی بابا
ما غالباً گفته است که دوست دارد شرکتی که در سال 1999 تأسیس کرده است به مدت 102 سال تحمل کند ، تا سه قرن طول بکشد. برای کمک به تحقق این دیدگاه ، ما گفت که او و تیمش یک سیستم رهبری محکم ایجاد کرده اند که ارزش های جدید تفکر و کار را ارج می نهد.

″شما هرگز نباید کپی از جک کارشناسی ارشد داشته باشید. یک جک کارا خیلی زیاد برای شرکت است. ” ″بنابراین در 10 سال گذشته ، ما سعی کردیم سیستمی بسازیم: سیستمی که دارای رهبری صحیح باشد ... سیستمی که می تواند ایجاد کند ، بسازد و بتواند کشف کند ، می تواند رهبران زیادی را آموزش دهد.”

وی گفت كه این شامل مطالعه اعلامیه استقلال ایالات متحده ، سیستم پارلمان انگلیس و سیاست روم برای دستیابی به شایسته سالاری واقعی است.

این فرهنگ است ، مردم است ، این سیستمی است که یک شرکت را برای مدت 102 سال زنده نگه می دارد. این تنها یک نفر نیست.
جک ما


بنیانگذار علی بابا


وی ادامه داد: ”ما مانند یک سال به بحث و گفتگو درمورد سیستم پرداختیم ... جایی که رهبران می توانند برای چشم انداز ، رسالت و ارزش شرکت تلاش کنند.”

ما که به عنوان رئیس اجرایی توسط مدیرعامل گروه علی بابا دانیل ژانگ جانشین شد ، گفت که اکنون احساس اطمینان می کند که این شرکت دارای یک استراتژی رهبری قوی است که می تواند برای دهه های بعدی تحمل کند.

وی گفت: ”این شرکت هرگز نباید به جک ما وابسته باشد.” ″جک ما پیر می شود. جک ما احمق خواهد شد جک ما بیمار یا تصادف رانندگی یا هر چیز دیگری خواهد شد. ”

شرکت باید به سیستم رهبری وابسته باشد. این فرهنگ است. این مردم است این سیستمی است که یک شرکت را برای مدت 102 سال زنده نگه می دارد. این تنها یک نفر نیست. ”:: برچسب‌ها: علی بابا ,
:: بازدید از این مطلب : 125
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 4 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

نوواک جوکوویچ

 

نوواک جوکوویچ ، تنیسور شماره یک مردان جهان ، آخر هفته آخر هفته با اظهارنظرهایی اظهار کرد که تصمیم گیری دشوار خواهد کرد اگر دریافت واکسن کروناویروس برای رقابت در مدار تنیس اجباری شود.

جوکوویچ در اظهارات گزارش شده و ترجمه یکشنبه توسط رویترز گفت: "من شخصاً با واکسیناسیون مخالف هستم و نمی خواهم کسی مجبور شود واکسن بخورد تا بتواند مسافرت کند." "اما اگر اجباری شود ، چه خواهد شد؟ باید تصمیم بگیرم من افکار خودم راجع به موضوع هستم ، و اینکه آیا این افکار در یک مقطع تغییر می کنند ، نمی دانم. "

جوکوویچ ، ستاره 32 ساله صربستانی که موفق به کسب 17 عنوان سینگل بزرگ گرند اسلم شده است ، هنگام اظهار نظر با گروهی از بازیکنان صربستانی در گفتگوی مستقیم فیس بوک صحبت می کرد. جوکوویچ در حالی که همسرش به همراه یلنا و دو فرزندشان در حین محاصره قرار دارد در اسپانیا می ماند.

جوکوویچ در بیانیه ای که روز دوشنبه از طریق تیم مدیریتی خود منتشر شد ، از پرداختن به اینکه آیا وی با واکسن به طور کلی مخالف است ، خودداری کرد. وی مخالفت خود را بر این مسئله متمرکز کرد که آیا واکسیناسیون Covid-19 ، که هنوز تدوین نشده است ، برای سفر ضروری است. وی همچنین تصریح کرد که قصد دارد گزینه های دیگری غیر از واکسیناسیون را بررسی کند ، اما قبول نکرد که در صورت لزوم یکی را قبول کند.

وی گفت: "من متخصص نیستم ، اما می خواهم گزینه ای برای انتخاب بهترین چیز برای بدن خود داشته باشم." "من ذهن خود را باز نگه می دارم و تحقیقات خود را در مورد این موضوع ادامه خواهم داد زیرا این مهم است و بر همه ما تأثیر خواهد گذاشت."

 

وی افزود: "صادقانه بگویم ، درست مثل سایر نقاط جهان ، من کمی گیج شده ام. علیرغم دسترسی به اطلاعات و منابع ، من در مورد آنچه می تواند بهترین کار باشد انجام می دهم.

تور حرفه ای تنیس از اوایل ماه مارس به دلیل ویروس تعطیل شده است و تا ساعت 13 ژوئیه با سرعتی دیگر از سر نمی رود. ویمبلدون برای اولین بار از سال 1945 لغو شد و ده ها تورنمنت به تعویق افتاد ، از جمله Open فرانسه که قرار بود تورنمنت بعدی گرند اسلم باشد ، در ماه مه.

 

به دلیل ماهیت جهانی ، تور تنیس برای از سرگیری مجدد با چالش های مهمی روبرو است زیرا باید بازیکنان بتوانند از مرزهای بین المللی آزادانه عبور کنند تا بتوانند به رقابت بپردازند.

 

چند مربی و بازیکن از جمله شماره 1 سابق بانوان آملی مورسمو از فرانسه ، گمان كرده اند كه این تور بدون واكسن قادر به شروع مجدد نخواهد بود.

 

جوکوویچ به یک طرفدار فعال بهبود طبیعی تبدیل شده است و وی در برابر جراحی روی آرنج راست آسیب دیده خود قبل از اینکه در نهایت تصمیم به انجام یک عمل در سال 2018 بگیرد ، بسیار مقاوم بود.

جوکوویچ در گفتگوی گروهی روز یکشنبه اظهار داشت که وی علاقه دارد تا به روشهای کمک به مردم در تقویت ایمنی برای مقابله با کرونا و سایر بیماری ها تأکید کند. وی بار دیگر در بیانیه خود در روز دوشنبه تأکید کرد.

وی گفت: "من در مورد بهزیستی کنجکاو هستم و اینکه چگونه می توانیم سوخت و ساز خود را به بهترین شکل ممکن برای دفاع در برابر دفع کننده هایی مانند Covid-19 تقویت کنیم."

پردراگ کن ، یک اپیدمیولوژیست صربستانی که بخشی از تلاش دولت صربستان برای مقابله با این ویروس است ، از اظهارات جوکوویچ در مورد واکسیناسیون ابراز ناراحتی کرد.

جوکوویچ و همسرش برای کمک به مقامات صربستان در خرید دستگاه تنفس و سایر تجهیزات پزشکی یک میلیون یورو یا حدود 1.1 میلیون دلار اهدا کرده اند. صربستان از 6،630 مورد کروناویروس و 125 مورد فوت خبر داده است. جوکوویچ ، که به زبان ایتالیایی صحبت می کند و زمانی در ایتالیا پایگاه آموزشی داشته است ، همچنین مبلغ زیادی اما نامشخص را به بیمارستان های شمال ایتالیا اهدا کرده است ، که به ویژه توسط ویروس به شدت ضربه خورده است.

 

 
 


:: برچسب‌ها: تنیس , جوکوویچ , جوکوویچ و همسرش , تنیسور شماره یک مردان جهان ,
:: بازدید از این مطلب : 126
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 3 ارديبهشت 1399 | نظرات ()