نوشته شده توسط : moeinnamdar

هان زو در یک مأموریت برای سبز شدن است. این تحلیلگر داده 29 ساله می خواهد ماشین بعدی وی الکتریکی باشد. اما دلایل وی برای خرید وسیله نقلیه برقی تا حدودی عملی است.

در شهر شنژن جنوبی چین ، محدودیت های دولت درمورد تعداد اتومبیل های بنزینی که هر سال فروخته می شود ، بدان معنی است که وی برای خرید یک دستگاه بنزین ، باید به قرعه کشی یا حراج وارد شود.

وی می گوید: "احتمال وجود دارد كه هرگز نتوانید آن را بدست آورید. با مجوز سبز رنگ وسیله نقلیه الکتریکی ، دیگر نیازی به صبر نیست."

شنژن به رؤیای برقی چینی تبدیل به پایتخت نمایشگاه شده است. در سال 2017 این اولین شهر در جهان شد که ناوگان اتوبوس های برقی را معرفی کرد. یک سال بعد ، دولت طرحی را برای جایگزینی تاکسی های شهری با اتومبیل های برقی تهیه کرد.

او می گوید: "در شنژن ، تقریباً در هر ساختمان مسکونی ، دو واحد شارژ وجود دارد. یکی از 10 اتومبیل موجود در خیابان تسلا است." او می گوید: "در چین اگر این سیاست از یک جهت پیش رود ، فناوری و پول نیز در همین راستا پیش می روند."

 

بازار خودرو


در کمتر از یک دهه بازار جدید خودروهای برقی چین به بزرگترین بازار جهان تبدیل شده است. در سال 2018 بیش از یک میلیون وسیله نقلیه برقی در چین فروخته شد ، بیش از سه برابر تعداد فروخته شده در ایالات متحده.

پکن حدود 50 میلیارد دلار (43 میلیارد پوند) در صنعت سرمایه گذاری کرد و امیدوار بود که تسلط امروز بر بازار خودروهای برقی منجر به برتری جهانی خودرو در فردا شود.

و تاکنون این سیاست کار کرده است. در طول سه سال گذشته ، تعداد تولید کنندگان وسایل نقلیه برقی چین سه برابر شده است و بیش از 400 نفر در کشور ثبت شده اند.

اما این گسترش بی وقفه دولت را نگران کرد. سال گذشته تصمیم گرفت با برداشت تقریبا نیمی از مشوق های مالی خود برای خریداران ، ترمز را روشن کند.

رکود فروش به سرعت دنبال شد ، در سه ماهه آخر سال 2019 فروش وسایل نقلیه برقی کاهش یافته است.

اکنون coronavirus پانچ دوم را تهیه کرده است.

تولید کنندگان مجبور شده اند در تلاش برای متوقف کردن شیوع ویروس خطوط تولید و نمایندگی های نزدیک را متوقف کنند.

براساس آمار و ارقام انجمن انجمن تولید کنندگان خودرو چین ، فروش كلی خودرو در ماه فوریه 79 درصد كاهش یافته است. فروش وسایل نقلیه جدید انرژی (NEVs) برای هشتمین ماه متوالی سقوط کرد.

"بازار خودرو چین در حال حاضر از افت زیادی در تقاضا در سال 2019 برخوردار بود. در سال 2020 هیچ کارخانه ای از اثر coronavirus مصون نبوده است. این شامل همه از قدیمی ترین سرمایه گذاری های مشترک تولید SUV های موتور احتراق داخلی تا خلاقانه ترین upstarts ها می شود. وسایل نقلیه الکتریکی "می گوید: اسکات کندی از مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

 

صنعت خودرو سازی چیناکثریت قریب به اتفاق سازندگان خودروهای برقی زنده نخواهند ماند. اما چه مدت زنده مانده اند و چه ادغام صنعت از طریق ادغام و ورشکستگی های زیادی اتفاق می افتد بستگی به تمایل دولت دارد. "
پس از لیست در بورس نیویورک در سال 2018 و جمع آوری میلیارد ها دلار ، شاید NIO بالاترین تولید کننده چینی خودروهای برقی باشد.

اما در پنج سال از تأسیس ، این مشکلات از بین رفته و صدها میلیون دلار نیز سوزانده شده است. در سال 2019 این شرکت 2،000 شغل را به دلیل کاهش درآمدها کاهش داد. در ماه فوریه اعلام شد که با دولت محلی توافق نامه آزمایشی را امضا کرده است که متعهد شده بود این شرکت را تأمین کند.

سخنگوی NIO گفت: "چین یک بازار عظیم است که با سرعت بسیار زیاد در حال رشد است. ما با شرایط بازار سازگار خواهیم شد و سازگار خواهیم شد."

و این فقط خودروسازان نیستند. چین برخی سازندگان غول پیکر قطعات ، مانند باتری را دارد.

در سال 2018 CATL ، سازنده باتری برقی چینی ، تأمین کننده رسمی اتومبیل های برقی BMW بود.

ماه گذشته تسلا اعلام کرد که برای تأمین باتری های مگا کارخانه تازه ساخته شانگهای تسلا ، با توانایی تولید باتری 500000 دستگاه در سال ، با این شرکت توافق خواهد کرد.:: بازدید از این مطلب : 129
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

(CNN)اگر تقریباً از هر متخصص تناسب اندام سؤال کنید که چگونه دستگیره های عشق خود را از دست دهید ، آنها به شما دو چیز را می گویند: اگر اولین بار رژیم و ورزش خود را بهبود ندهید ، هیچ مقدار از گرفتگی شکم تغییری نخواهد کرد.

و در مورد کاهش چربی چیزی وجود ندارد به عنوان "کاهش لکه" ، بنابراین شما نمی توانید به تنهایی این منطقه را هدف قرار دهید.
دستگیره های عاشقانه ، چربی قابل لکه دار در هر دو طرف معده شما که منجر به ظاهر "مافین بالا" می شود ، به ویژه لکنت دارند. آنها به سرعت به رژیم غذایی و تغییرات ورزشی پاسخ نمی دهند زیرا چربی احشایی خطرناک تری که در شکم شما وجود دارد و باعث می شود بیشتر به یک ظاهر "potbelly" منجر شود.
اگر زن هستید و دور کمر شما بیش از 35 اینچ یا مردی با اندازه کمر بیشتر از 40 اینچ است ، ابتدا چربی شکم عمیق خود را از دست می دهید. این در واقع برای سلامتی شما بهتر است ، زیرا چربی احشایی به مسائل پزشکی زیادی از جمله فشار خون ، کلسترول بالا ، پیش دیابت و التهاب مرتبط است.
برای از بین بردن چربی زیر جلدی که دسته های عشق نه چندان دوست داشتنی (یا چربی اضافی روی باسن ، ران و باسن شما) ایجاد می کند ، زمان و تلاش بیشتری می طلبد.
بهترین رژیم برای از دست دادن دسته های عشق شما چیست؟ موردی که می توانید با آن در دراز مدت بچسبید ، زیرا خیلی سریع سریع یا آسان نخواهد بود. این امر به ویژه در مورد مردان صادق است ، زیرا این مکان اغلب آخرین جایی است که وزن خود را از دست می دهند.

توصیه های پزشکی


از نظر توصیه های خاص ورزش ، سه مربی برتر توصیه هایی را که به آنها در لیست A ارائه می دهند به اشتراک گذاشتند.
گونار پترسون ، که مربیان بازیگران و ورزشکاران حرفه ای هالیوود از جمله لس آنجلس لیکرز NBA را دنبال می کند ، از یک شیوه زندگی جامع که شامل غذا خوردن تمیز ، خواب کافی ، مدیریت استرس ، هیدراتاسیون فراوان و کارهای با حداکثر سرعت دویدن است که در روزهای متناوب با قلب پایدار آمیخته حمایت می کند. چربی سوزی را بهینه کنید.
کار اسپرینت ، همچنین به عنوان آموزش فاصله ای با شدت بالا شناخته می شود ، شامل دوره های متناوب حداکثر تلاش با دوره های بهبودی است (با استراحت اشتباه نگیرید). مدت زمان اسپرینت ها افزایش می یابد و با بهبود سطح آمادگی بدن دوره های ریکاوری کاهش می یابد. قلبی در حالت پایدار شامل حداقل 65 دقیقه تا 85 درصد حداکثر ضربان قلب شما است.
یکی از تمرینی که پترسون برای کاهش دسته های عشق توصیه نمی کند ، خم های جانبی با وزنه های سنگین است. این نوع ورزش در واقع می تواند با افزایش اندازه عضلات مایل خارجی بیرونی ، ظاهر دسته های عشق را تشدید کند. در عوض ، او توصیه می کند که تمام عضلات شکم ، نه فقط مورب ها ، در چندین صفحه حرکت انجام شود. تمرین هایی که به آن مناطق می رسند شامل چوب چوب ، چرخش توپ های پزشکی ، تیرهای توپ دارویی (با زوایای مختلف) و باند های باریک باند شده به یک طرف و پشت به جلو است.
آمی جمپولیس ، مربی ارشد منطقه خلیج سان فرانسیسکو (و ، افشای کامل خواهرم) ، چندین بار در هفته آموزش ساخت مدار با شدت بالا را برای ساخت یا نگه داشتن کالری سوزاننده کالری ، به همراه چند روز تمرین قلبی و عروقی پایدار توصیه می کند.


آموزش مدار با شدت بالا شامل تمرینات تمرینی متناوب (مانند فشار) و دوره های کوتاه تمرینات قلبی عروقی (مانند جک های پرش) است که حداقل استراحت بین آنها وجود دارد. این نوع تمرینات به دلیل سرعت و کارآیی سریع ، محبوبیت زیادی کسب می کند و می تواند در خانه یا در سالن بدنسازی که در این نوع آموزش ها تخصص دارد انجام شود.
برای قرار گرفتن در عضلات مورب ، جامپولیس با پترسون در مورد اجتناب از خم شدن جانبی با وزنه ها موافقت می کند. در عوض ، او دو تمرین بسیار ساده و در عین حال مؤثر را پیشنهاد می کند که به نظر نمی رسد تأثیر حجیم بر روی عضلات شکمی شکم دارند: تخته های جانبی و دوچرخه . هردو می توانند در هر مکانی انجام شوند و به هیچ تجهیزات دیگری نیازی ندارند.
راهنمای تجارت الکترونیکی توسط CNN Underscored: آموزش تمرین در خانه را در برنامه تمرینی خود با این محصولات دوستانه مبتدی ادغام کنید
مربی مشهور و متخصص تغذیه هارلی پاسترناک از دست دادن دسته های عشق شما رویکردی ساده تر می گیرد. وی علاوه بر تمیز کردن رژیمهای غذایی ، به کلیه ردیاب های بدنسازی خود نیز اطمینان می دهد تا از 12،000 مرحله مورد نیاز روزانه و هفت ساعت خواب در شب برآورده شوند. وی دریافت که تمرینات با شدت بالاتر غالباً می تواند اشتها را افزایش دهد ، و این باعث می شود که رژیم غذایی سخت تر نشود ، بنابراین او ترجیح می دهد به راحتی پیاده روی کنید ، به همراه تمرینات قدرتی منظم که شامل کار کردن هر قسمت اصلی بدن حداقل یک بار در هفته است.
گرچه ممکن است رویکردهای آنها متفاوت باشد ، متخصصان با این جمله رایج موافقند که "ABS در آشپزخانه ساخته می شوند ، نه سالن ورزشی". اگر واقعاً می خواهید دسته های عشق خود را از دست دهید ، با پیدا کردن یک برنامه رژیم غذایی که برای شما مفید باشد شروع کنید و می توانید با طولانی مدت چسبیده و سپس در یک برنامه تمرینی که با سطح تناسب اندام فعلی شما ، ترجیح ورزش ، بودجه و برنامه.

 

حرکات ورزشی برای لاغری


چگونه یک تخته جانبی را انجام دهید: دراز کشیده از طرف خود ، بدن خود را بر روی ساعد خود بلند کنید و باسن ، پا و شانه های خود را روی یکدیگر قرار دهید. با هدف نگه داشتن این موقعیت برای هرچه بیشتر ممکن است ، و زمان قوی تر شدن را افزایش دهید. حتماً به قسمت بالایی پشت خود فرو نریزید. اگر تعادل شما کمی خاموش است ، برای ثبات بیشتر می توانید یک پا را در جلوی پای دیگر قرار دهید. طرفین را عوض کنید و سه بار تکرار کنید. با پیشروی ، می توانید باسن خود را به زمین بیاندازید و سپس آنها را 15 تا 20 بار به حالت تخته سمت برگردانید و سه ست را در هر طرف تکرار کنید.
نحوه انجام دوچرخه: دراز بکشید و هر دو زانو را با زاویه 90 درجه خم کنید و دستان خود را پشت سر خود قرار دهید. یک پا را به طور کامل در حدود 6 اینچ از سطح زمین بکشید ، و آرنج مخالف خود را به زانو مقابل برسانید. با کنترل ، ساق کشیده را وارد کرده و پای دیگر را به بیرون بکشید ، همزمان آرنج دیگر را به زانو مقابل بیاورید. حتماً از شکم خود پیچ ​​خورده و نه گردن خود را. کنترل در این تمرین مهم است. سرعت دوست شما نیست هدف از تعویض هر دو ثانیه. سه مجموعه 60 (30 در هر پا) را هدف بگیرید.
دکتر ملینا جامپولیس یک متخصص داخلی و معتبر در زمینه تغذیه پزشک و نویسنده چندین کتاب از جمله "Spice Up ، Slim Down" است.:: بازدید از این مطلب : 127
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 9 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

برای طعم هر دو ملبورن غذای آشپزی منطقه ای و چند فرهنگی ، به خیابان اسمیت بروید ، یک نوار مایل به مسافت طولانی بین روستاهای درون شهری Fitzroy و Collingwood که شهرت رایج خود را در سالهای اخیر ریخته تا تبدیل به یک حیات تازه و حیاتی در مواد غذایی شود. مقصد برای شهر. در اینجا طیفی از کافه ها ، کافه ها و رستوران ها با تأثیرگذاری از سراسر جهان پیدا خواهید کرد.

 

غذاهای مورد علاقه ملبورنی ها


از جمله مورد علاقه های ما Shimbashi Soba و Sake Bar ( حیاط های 11 تا 11 دلاری) ، جایی که سرآشپز تاکا کوما یاما روزانه گندم سیاه Tasmanian را برای رشته فرنگی دست دوم خود خرد می کند. در هتل taqueria با مضمون Tijuana با مضمون Tijuana ، هتل عیسی (شامل $ 13 - 19 دلار) ، بشقاب های ceviche tostada (با اسنک خرد شده ، پیکو د گالو ، آووکادو و دانه کنجد) و خال چیلیلو را با گونه های گوشت گاو سفارش دهید. برای غذاهای خیابانی تایلندی ، به نوعی تایلندی بروید (افراد 9 تا 19 دلاری) ، جایی که مرغهای سوخاری با سس بادام زمینی تند و میگوهای نارگیل هر چیزی را که در بانکوک پیدا خواهید کرد ، رقیب می کنند. آلیمتاری (entrees 7- $ 18 $)در همین حال ، یک کافه دلپذیر کلاسیک ملبورن برای سالادها (یک سزار عالی کاله با پانسمان مایو anchovy) ، پانینی ، و پاستا - به علاوه سفیدهای تخت مناسب است.

برای چیزی کمی پر رونق تر (اما هنوز هم مطابق با فضای آرام محله) ، اودز (چهار منوی با طعم 80 دلار) مقصد برتر اسمیت استریت است. سرآشپز پیتر گان با استفاده از مواد مغذی ویتوریایی ، غذاهای محور Aussie را ایجاد می کند ، امثال آنها که قبلاً احتمالاً هرگز آنها را ندیده اید ، مانند گل کدو تنبل با دانه‌های کدو تنبل در یک مایه غلات یا بستنی دودی با روغن دانه گیاه کنف. و تنظیم - یک اتاق طولانی و براق در سایه های سیاه ، خاکستری و سفید - تقریباً به اندازه خود غذا قانع کننده است.

غذاهای شیرین در استرالیا


هنگامی که شما برای چیزهای شیرین آماده هستید ، برای 40 طعم دسرهای یخ زده که با شیر تازه جرسنی از کشور ویکتوریا تهیه شده اند ، در Gelato Messina به این محصول بپیوندید . انواع خاص - گلاب گلاب با تکه هایی از باقلوا خانگی. بوربون و وانیل ژلاتو با شکلات و پای ویسکی پیکان - آنهایی هستند که می توانند به دست آورند.

و دو بلوک دور ، اتاق غذاخوری پاناما یک مکان ایده آل برای یک لیوان بعد از شام محلی Pinot Grigio از کشور شراب کینگ دره ، سه ساعت شمال ملبورن است. اگر به مکانی برای انتظار رزرو کردن نیاز دارید ، می تواند یک مکان خوب برای یک کوکتل و صدف قبل از شام باشد.:: برچسب‌ها: ملبورن ,
:: بازدید از این مطلب : 135
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 8 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

شاید شما از مطالعهای در سال 2016 که در مورد افزایش شناختی در نوزادان با خوردن میوه بیشتر در دوران بارداری است ، شنیده باشید. اما این پیوند چقدر قوی است؟ این سؤالی است که دانشمندان در دانشگاه آلبرتا هنگام بررسی جدید از یافته ها در این تحقیق پرسیدند.

"Claire Scavuzzo" ، مدیر نویسنده این پژوهش و پژوهشگر فوق دکترا در "گفت:" تحقیقات ما نتایج حاصل از مطالعه کوهورت اصلی CHILD را دنبال کرد ، که نشان داد که مصرف میوه در مادران باردار تا یک سال پس از تولد ، بر روی اقدامات شناختی نوزاد تأثیر می گذارد. " دانشکده روانشناسی دانشکده علوم ، "اگرچه یافته های این مطالعه هیجان انگیز بود ، اما آنها نتوانستند ثابت کنند که مصرف میوه به جای سایر عوامل باعث پیشرفت در شناخت نوزادان شده است."

به منظور تنظیم سابقه و مشخص شدن اینکه آیا میوه واقعاً عامل مؤثر بر شناخت نوزادان است ، دانشمندان مطالعه ای را با هدف تکثیر اثرات در یک مدل آزمایشگاهی پستانداران آغاز کردند.Scavuzzo توضیح داد: "یافته های ما همان چیزی را که در انسان و مگس های میوه یافت می شود ، تکرار می کند. ما به روشی منزوی و کنترل شده توانستیم نقشی برای قرار گرفتن در معرض میوه در دوران بارداری در رشد شناختی نوزادان تأیید کنیم." ما شاهد این هستیم که این اطلاعات به ویژه برای مادران باردار با ارزش است ، زیرا این یک مداخله غیر دارویی و رژیمی برای تقویت رشد مغز نوزادان را ارائه می دهد. "

نتایج نشان می دهد که مدل های حیوانات شیرخوار مادرانی که رژیم های غذایی خود را با آب میوه همراه داشتند ، مطابق با مطالعه قبلی عملکرد بهتر در تست های حافظه داشتند.

 

تاثیر خوردن میوه در زنان باردار


راشل وارد-فلاناگان ، نویسنده همکار و دانشجوی دکتری که تحت نظر استاد کلینتون دیکسون مشغول به تحصیل است ، گفت: "نتایج ما نشان می دهد که برای فرزندان مادرانی که میوه بیشتری در دوران بارداری می خورند ، فواید شناختی قابل توجهی وجود دارد." مطالعه به پایان رسیده با Scavuzzo با همکاری Francois Bolduc و Piushkumar Mandhane ، هر دو استاد دانشیار در گروه کودکان دانشکده پزشکی و دندانپزشکی و اعضای مؤسسه تحقیقات بهداشت زنان و کودکان ، که به حمایت از مطالعه اصلی از طریق بودجه ارائه شده توسط بنیاد بیمارستان کودکان Stollery و حامیان بیمارستان زنان لویز هول.

Dickson ، Scavuzzo ، Ward-Flanagan و Bolduc بخشی از مؤسسه علوم اعصاب و روان روانی دانشگاه آلبرتا (NMHI) ، یک کنسرسیوم اختصاص داده شده به کاوش در مورد نحوه عملکرد سیستم عصبی ، اساس بیماری و ترجمه است. اکتشافات موجود در مورد گزینه های پیشگیری و درمانی بهبود یافته

 

تغذیه سلامت

 


Ward-Flanagan گفت: "این ایده که تغذیه ممکن است بر سلامت روانی و شناخت نیز تأثیر بگذارد ، اخیراً برای افزایش فشار شروع شده است." "مردم می خواهند بتوانند بهترین شروع زندگی را به بچه های خود بدهند و از یافته های ما به نظر می رسد رژیم غذایی غنی شده با میوه راهی برای این کار است."

مقاله "قرار گرفتن در معرض آب میوه قبل از تولد باعث تقویت قوای حافظه در موش صحرایی نر پس از شیر گرفتن Sprague-Dawley می شود" ، در PLOS ONE منتشر شد .


:: بازدید از این مطلب : 117
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 7 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

بابل ، لبنان (AP) - مسئولان روز جمعه همه ورودی های یک اردوگاه پناهجویان فلسطینی در شرق لبنان را بستند ، پس از آنکه چهار نفر دیگر آزمایش مثبت برای عروق کرونوی ویروس کردند ، و این نگرانی ها را افزایش داده و این نگرانی را افزایش می دهد که ویروس می تواند در میان جمعیت بالای جمعیتش گسترش یابد.


براساس بیانیه آژانس سازمان ملل متحد در مورد پناهندگان فلسطینی ، چهار فرد آلوده به این ویروس از خویشاوندان زنی هستند که در اوایل هفته مثبت آزمایش کرده و در خانه خود منزوی می شوند. گفته می شود که آنها تاکنون نیازی به بستری ندارند

این زن فلسطینی که این هفته به بیمارستانی در بیروت منتقل شد ، نخستین پناهنده ساکن در اردوگاهی در لبنان بود که ویروس را منقبض کرد ، یافته ای که باعث شد آزمایشاتی در این اردوگاه انجام شود. پنج مورد تأیید شده ، ساکنان اردوگاه واول در شهر بعلبک هستند که در محلی به اردوگاه جلیل یا جلیل معروف هستند.

جمعیت کشور لبنان

لبنان ، یک کشور کوچک با 5 میلیون نفر جمعیت ، بیش از 1 میلیون پناهنده سوری و ساکنان دیگر ساکن آن را در خود جای داده است. همچنین میزبان ده ها هزار پناهنده فلسطینی و فرزندان آنها است که بیشتر آنها در اردوگاه های بی پروا و بدون دسترسی به خدمات عمومی زندگی می کنند ، فرصت های شغلی محدود و حق مالکیت ندارند.

روز جمعه ، مبارزان فلسطینی که مسئولیت امنیت اردوگاه را بر عهده داشتند ، در هنگام گشت زنی در خیابانهای باریک و کوچه های این اردوگاه با جمعیت تقریبی 3000 نفر ، ماسک صورت را به تن داشتند. پوسترهای رئیس جمهور فقید فلسطین یاسر عرفات و پرچم های فلسطین روی دیوارهای اردوگاه گچ زده شد.

ساکنان اردوگاه پس از آنکه از آنها خواسته شد در خانه بمانند ، شکار کردند ، در حالی که پیراپزشکان در لباسهای محافظ ، چند وسیله نقلیه را که مجاز به ورود به مواد ضدعفونی کننده بودند ، پاشیده و دمای افراد را گرفتند
فقدان آزمایش موجب ترس و وحشت در میان میلیون ها آواره در سراسر جهان شده است که در اردوگاه های پناهندگان و شهرک های غیر رسمی بسته اند.

کرونا در لبنان


بیشتر افرادی که آلوده می شوند علائم خفیف تا متوسط ​​را تجربه می کنند. اما ویروس می تواند باعث بیماری شدید شود و منجر به مرگ شود ، خصوصاً در افراد سالخورده و افراد دارای مشکلات بهداشتی اساسی. بسیار مسری است و می تواند توسط افرادی که به نظر سالم می رسند گسترش یابد.

حمد حسن ، وزیر بهداشت ، پس از بازدید از یک کلینیک در اردوگاه به خبرنگاران گفت که مقامات لبنانی با سازمان ملل و سایر آژانس ها "برای جلوگیری از شیوع بیماری در روزهای آینده" همکاری می کنند.


لبنان از میان نزدیک به 700 مورد تایید شده COVID-19 ، بیماری ناشی از ویروس ، 22 مرگ را ثبت کرده است. رئیس بیمارستان اصلی لبنان که نظارت بر بیماران COVID-19 ، فیراس ابیاد ، توییت کرده است که به غیر از چهار بستگان این زن فلسطینی ، تمام آزمایشات دیگر انجام شده در اردوگاه منفی بوده است.

همچنین در روز چهارشنبه ، ایران 93 مرگ و میر دیگر را در اثر ویروس گزارش داد ، از این تعداد آمار تلفات در این کشور در حال حاضر به 5،574 نفر رسیده است ، از این تعداد بیش از 88000 مورد تأیید شده است. ایران سخت ترین کشور در خاورمیانه و یکی از بدترین شیوع بیماری کورو ویروس در جهان است.
:: بازدید از این مطلب : 97
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 6 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

موسیقی بخشی اساسی از تجربه بشر است. از آهنگهای عاشقانه اشک آور ، گرفته تا آهنگ های مهیج ترین   مهمانی ، همه ما موسیقی متن فیلم را در زندگی خود داریم. همه ما آن آهنگ خاص را داریم که به هر دلیلی دوست داریم.

آهنگ پاپ


از آهنگ های جذاب پاپ ، گرفته تا گیتارهای بلند ، تا زدن ضربه های هیپ هاپ ، همیشه ترکیبی از ریتم و ملودی وجود دارد که مانند سایرین ما را به خود جلب می کند. و پس از آن ، البته ، اشعار وجود دارد. بعضی ها آنقدر با ما طنین انداز می شوند که نمی توانیم جلوی گوش دادن به آنها را بگیریم و با تک تک کلمات آواز می خوانیم.

بسیاری از افراد مشهور ، سلیقه خود را در موسیقی از جمله آهنگ های مورد علاقه آنها فاش کرده اند. در این گالری آهنگ هایی را که ستاره های مورد علاقه شما نمی توانند بدون آن زندگی کنند ، کشف خواهید کرد. آنها را بررسی کنید:: بازدید از این مطلب : 66
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 6 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

هنگامی که بنیانگذار علی بابا ، جک ما ماه گذشته از شرکت بازنشسته شد ، این تصمیمی نبود که وی با کمال میل تصمیم گرفت.

سرمایه گذار شرکت علی بابا


این 55 ساله در سپتامبر 2018 اعلام کرد که در 12 ماه زمان خود به عنوان رئیس اجرایی کناره گیری خواهد کرد و به 20 سال خود در راس غول فناوری پایان می دهد. اما او به تازگی فاش کرد ، این طرحی بود که وی بیش از یک دهه در ذهن داشت.

روز سه شنبه در کنفرانس مدیرعامل جهانی فوربس ، ما گفت که او ابتدا به فکر بازنشستگی در سال 2004 بود ، هنگامی که یک سرمایه دار سرمایه گذار به او گفت که او ”صلاحیت مدیرعامل را ندارد” بیدار شد. اما در سال 2009 بود كه شركت 10 سالگی خود را آغاز كرد ، برنامه ریزی جانشینی وی با جدیت آغاز شد.

″آن روز من شروع به فکر می کنم من باید برای دوران بازنشستگی من آماده،” کارشناسی ارشد مخاطبان در گفت سنگاپور .

وی گفت: ”آن روز تصمیم گرفتم 20 سالگرد خود را ، سال 2019 ، 10 سپتامبر ، روزی باشد که من ترک خواهم کرد.”

شما هرگز نباید یک کپی از جک کارشناسی ارشد داشته باشید. یکی جک ما بیش از حد برای شرکت است.


جک ما
بنیانگذار علی بابا
ما غالباً گفته است که دوست دارد شرکتی که در سال 1999 تأسیس کرده است به مدت 102 سال تحمل کند ، تا سه قرن طول بکشد. برای کمک به تحقق این دیدگاه ، ما گفت که او و تیمش یک سیستم رهبری محکم ایجاد کرده اند که ارزش های جدید تفکر و کار را ارج می نهد.

″شما هرگز نباید کپی از جک کارشناسی ارشد داشته باشید. یک جک کارا خیلی زیاد برای شرکت است. ” ″بنابراین در 10 سال گذشته ، ما سعی کردیم سیستمی بسازیم: سیستمی که دارای رهبری صحیح باشد ... سیستمی که می تواند ایجاد کند ، بسازد و بتواند کشف کند ، می تواند رهبران زیادی را آموزش دهد.”

وی گفت كه این شامل مطالعه اعلامیه استقلال ایالات متحده ، سیستم پارلمان انگلیس و سیاست روم برای دستیابی به شایسته سالاری واقعی است.

این فرهنگ است ، مردم است ، این سیستمی است که یک شرکت را برای مدت 102 سال زنده نگه می دارد. این تنها یک نفر نیست.
جک ما


بنیانگذار علی بابا


وی ادامه داد: ”ما مانند یک سال به بحث و گفتگو درمورد سیستم پرداختیم ... جایی که رهبران می توانند برای چشم انداز ، رسالت و ارزش شرکت تلاش کنند.”

ما که به عنوان رئیس اجرایی توسط مدیرعامل گروه علی بابا دانیل ژانگ جانشین شد ، گفت که اکنون احساس اطمینان می کند که این شرکت دارای یک استراتژی رهبری قوی است که می تواند برای دهه های بعدی تحمل کند.

وی گفت: ”این شرکت هرگز نباید به جک ما وابسته باشد.” ″جک ما پیر می شود. جک ما احمق خواهد شد جک ما بیمار یا تصادف رانندگی یا هر چیز دیگری خواهد شد. ”

شرکت باید به سیستم رهبری وابسته باشد. این فرهنگ است. این مردم است این سیستمی است که یک شرکت را برای مدت 102 سال زنده نگه می دارد. این تنها یک نفر نیست. ”:: برچسب‌ها: علی بابا ,
:: بازدید از این مطلب : 125
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 4 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

نوواک جوکوویچ

 

نوواک جوکوویچ ، تنیسور شماره یک مردان جهان ، آخر هفته آخر هفته با اظهارنظرهایی اظهار کرد که تصمیم گیری دشوار خواهد کرد اگر دریافت واکسن کروناویروس برای رقابت در مدار تنیس اجباری شود.

جوکوویچ در اظهارات گزارش شده و ترجمه یکشنبه توسط رویترز گفت: "من شخصاً با واکسیناسیون مخالف هستم و نمی خواهم کسی مجبور شود واکسن بخورد تا بتواند مسافرت کند." "اما اگر اجباری شود ، چه خواهد شد؟ باید تصمیم بگیرم من افکار خودم راجع به موضوع هستم ، و اینکه آیا این افکار در یک مقطع تغییر می کنند ، نمی دانم. "

جوکوویچ ، ستاره 32 ساله صربستانی که موفق به کسب 17 عنوان سینگل بزرگ گرند اسلم شده است ، هنگام اظهار نظر با گروهی از بازیکنان صربستانی در گفتگوی مستقیم فیس بوک صحبت می کرد. جوکوویچ در حالی که همسرش به همراه یلنا و دو فرزندشان در حین محاصره قرار دارد در اسپانیا می ماند.

جوکوویچ در بیانیه ای که روز دوشنبه از طریق تیم مدیریتی خود منتشر شد ، از پرداختن به اینکه آیا وی با واکسن به طور کلی مخالف است ، خودداری کرد. وی مخالفت خود را بر این مسئله متمرکز کرد که آیا واکسیناسیون Covid-19 ، که هنوز تدوین نشده است ، برای سفر ضروری است. وی همچنین تصریح کرد که قصد دارد گزینه های دیگری غیر از واکسیناسیون را بررسی کند ، اما قبول نکرد که در صورت لزوم یکی را قبول کند.

وی گفت: "من متخصص نیستم ، اما می خواهم گزینه ای برای انتخاب بهترین چیز برای بدن خود داشته باشم." "من ذهن خود را باز نگه می دارم و تحقیقات خود را در مورد این موضوع ادامه خواهم داد زیرا این مهم است و بر همه ما تأثیر خواهد گذاشت."

 

وی افزود: "صادقانه بگویم ، درست مثل سایر نقاط جهان ، من کمی گیج شده ام. علیرغم دسترسی به اطلاعات و منابع ، من در مورد آنچه می تواند بهترین کار باشد انجام می دهم.

تور حرفه ای تنیس از اوایل ماه مارس به دلیل ویروس تعطیل شده است و تا ساعت 13 ژوئیه با سرعتی دیگر از سر نمی رود. ویمبلدون برای اولین بار از سال 1945 لغو شد و ده ها تورنمنت به تعویق افتاد ، از جمله Open فرانسه که قرار بود تورنمنت بعدی گرند اسلم باشد ، در ماه مه.

 

به دلیل ماهیت جهانی ، تور تنیس برای از سرگیری مجدد با چالش های مهمی روبرو است زیرا باید بازیکنان بتوانند از مرزهای بین المللی آزادانه عبور کنند تا بتوانند به رقابت بپردازند.

 

چند مربی و بازیکن از جمله شماره 1 سابق بانوان آملی مورسمو از فرانسه ، گمان كرده اند كه این تور بدون واكسن قادر به شروع مجدد نخواهد بود.

 

جوکوویچ به یک طرفدار فعال بهبود طبیعی تبدیل شده است و وی در برابر جراحی روی آرنج راست آسیب دیده خود قبل از اینکه در نهایت تصمیم به انجام یک عمل در سال 2018 بگیرد ، بسیار مقاوم بود.

جوکوویچ در گفتگوی گروهی روز یکشنبه اظهار داشت که وی علاقه دارد تا به روشهای کمک به مردم در تقویت ایمنی برای مقابله با کرونا و سایر بیماری ها تأکید کند. وی بار دیگر در بیانیه خود در روز دوشنبه تأکید کرد.

وی گفت: "من در مورد بهزیستی کنجکاو هستم و اینکه چگونه می توانیم سوخت و ساز خود را به بهترین شکل ممکن برای دفاع در برابر دفع کننده هایی مانند Covid-19 تقویت کنیم."

پردراگ کن ، یک اپیدمیولوژیست صربستانی که بخشی از تلاش دولت صربستان برای مقابله با این ویروس است ، از اظهارات جوکوویچ در مورد واکسیناسیون ابراز ناراحتی کرد.

جوکوویچ و همسرش برای کمک به مقامات صربستان در خرید دستگاه تنفس و سایر تجهیزات پزشکی یک میلیون یورو یا حدود 1.1 میلیون دلار اهدا کرده اند. صربستان از 6،630 مورد کروناویروس و 125 مورد فوت خبر داده است. جوکوویچ ، که به زبان ایتالیایی صحبت می کند و زمانی در ایتالیا پایگاه آموزشی داشته است ، همچنین مبلغ زیادی اما نامشخص را به بیمارستان های شمال ایتالیا اهدا کرده است ، که به ویژه توسط ویروس به شدت ضربه خورده است.

 

 
 


:: برچسب‌ها: تنیس , جوکوویچ , جوکوویچ و همسرش , تنیسور شماره یک مردان جهان ,
:: بازدید از این مطلب : 126
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 3 ارديبهشت 1399 | نظرات ()

صفحه قبل 1 ... 4 5 6 7 8 ... 9 صفحه بعد