نوشته شده توسط : moeinnamdar

دلفین های گلوگاه بطنی هند و اقیانوس آرام از خلیج کوسه در غرب استرالیا یک روش غیرمعمول برای تهیه غذا است.

آنها ماهی ها را درون یک پوسته بزرگ و خالی گاستروپود دریایی خرد می کنند. سپس آنها پوسته را حمل می کنند و ماهی ها را تا سطح صید می گیرند و آن را وارونه تکان می دهند. دوغاب! به ماهی بروید ، مستقیماً به شکم دلفین ها بروید.

آن را گلوله باران می نامند ، تنها ابزار دوم که در بین دلفین ها ثبت شده است - و اولین موردی که دلفین ها در حال یادگیری از دوستان خود هستند ، دقیقاً مانند میمون های بزرگ.

مایکل کرتزن ، زیست شناس تکاملی از دانشگاه زوریخ در سوئیس گفت: "این یک نقطه عطف مهم است."

 

رفتار دلفین های بسیار شبیه به رفتارهای انسان است

 


"این نشان می دهد که رفتارهای فرهنگی دلفین ها و سایر نهنگ های دندانه دار بسیار شبیه به رفتار میمونهای بزرگ ، از جمله انسانها است ، همانطور که قبلاً تصور می شد."

اولین دلفین ها ( Tursiops aduncus ) برای اولین بار با استفاده از ابزارها بیش از 20 سال پیش مشاهده شد ، اسفنج های دریایی را بر روی منقارهای خود مانند یک انگشت کوچک لغزید تا در هنگام علوفه از آنها محافظت کند. این رفتار sponging نامیده می شود ، و به دلفین ها اجازه می دهد تا از کانال های غیر آب دهان به کانال های آبهای عمیق تر به مواد غذایی دسترسی پیدا کنند.

Sponging در خطوط ماتریلین ، مهارتی که از مادران به دختران منتقل می شود - یک نوع یادگیری به نام انتقال عمودی است.

اما نوع دیگری از یادگیری ، گذار افقی اجتماعی وجود دارد که افراد مهارت های خود را از همسالان اجتماعی خود - دوستانشان - می گیرند. این بیشتر در گونه هایی که دارای آثار فرهنگی گسترده مانند میمون های بزرگ هستند ، به شدت دیده می شود.

شباهت هایی بین دلفین ها و جوامع بزرگ میمون وجود دارد که باعث شده دانشمندان بر این باورند که دلفین ها باید توانایی یادگیری افقی را داشته باشند.

"علیرغم تاریخچه های تکاملی واگرا و این واقعیت که آنها چنین محیط های مختلفی را اشغال می کنند: هم دلفین ها و هم میمون های بزرگ پستانداران طولانی مدت و دارای مغزهای بزرگ دارای ظرفیت های بالا برای نوآوری و انتقال فرهنگی از رفتارها هستند." کرتزن گفت.
مطالعات قبلی در مورد اینکه دلفین ها می توانند از دوستان خود بیاموزند امیدوار کننده بوده اند ، اما بی نتیجه. اکنون تیمی از محققان به سرپرستی اکولوژیست رفتاری سونجا وایت از دانشگاه کنستانز در آلمان سرانجام آن را شناسایی کرده اند.

داده های آنها از مشاهدات بیش از یک دهه به دست آمده است. بین سالهای 2007 و 2018 ، محققان بیش از هزار دلفین جداگانه در تقریباً 5،300 برخورد با حیوانات را ثبت کردند.

در میان این برخوردها ، رفتار گلوله باران در 19 نفر از سه سلسله ژنتیک مختلف ، در 42 مورد جداگانه مشاهده شد.

این تعداد نسبتاً کم در مقایسه با تعداد کل برخوردها است ، اما برای تعیین چگونگی یادگیری رفتار ، انجام یک تحلیل کافی بود.

آنها از داده های ژنتیکی ، رفتاری و محیطی برای مدل سازی مسیرهای انتقال احتمال استفاده کردند و دریافتند که احتمالاً گلوله باران در بین دوستان پخش می شود ، نه اینکه از والدین منتقل شود.

ویلی گفت: "این نتایج کاملاً تعجب آور بود ، زیرا دلفین ها تمایل دارند که محافظه کار باشند ، و گوساله ها پیروی از یک راهکار" انجام مادران "برای یادگیری رفتارهای پیشگیرانه ، انجام می دهند."

 "با این حال ، نتایج ما نشان می دهد که دلفین ها به طور قطع قادر هستند و در صورت گلوله باران نیز انگیزه لازم برای یادگیری تاکتیک های جدید اشتراک در خارج از پیوند مادر و گوساله را دارند. این امر باعث می شود که درک جدیدی از چگونگی توانایی دلفین ها برای تطبیق رفتاری فراهم شود. به تغییر محیط ، به عنوان یادگیری از همسالان خود امکان گسترش سریع رفتارهای جدید در بین جمعیت را می دهد. "

به عنوان مثال ، در سال 2011 ، یک موج گرمای دریایی بزرگ زیستگاه دریای خلیج کوسه را ویران کرد ، که در آن دلفین ها علوفه ای را برای غذا تهیه می کنند. این منجر به از بین رفتن هر دو ماهی و بی مهرگان شد که در پوسته های غول پیکر زندگی می کنند که دلفین ها برای ماهیگیری از آن استفاده می کنند - و پس از آن ، یک افزایش فوری در رفتار گلوله باران دلفین ها مشاهده شد.

محققان گفتند ، كاهش ماهی و افزایش صدف نیز می تواند در این برآمدگی نقش داشته باشد.

ویل گفت: "در حالی که ما فقط می توانیم حدس بزنیم که آیا این طعمه تخریب باعث افزایش دلفین ها به استفاده از رفتارهای جدید علوفه ای از همکارانشان شده است ،" وایلد گفت ، "کاملاً ممکن است که فراوانی پوسته های غول پیکر گاستروپود مرده ممکن است باعث افزایش فرصت های یادگیری برای گلوله باران شود. رفتار - اخلاق.":: بازدید از این مطلب : 20
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 9 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

چمن مصنوعی

استفاده از چمن طبیعی برای ورزشگاه ها و میادین کمتر از گذشته رایج است. دلایل زیادی برای این امر وجود دارد که غالباً به هزینه بالای نگهداری مربوط می شود. چمن مصنوعی جایگزین مناسبی برای چمن طبیعی در اکثر نقاط پر رفت و آمد است و نگهداری و ارزان بودن آن بسیار آسان است. قیمت و قیمت چمن مصنوعی حیاط و 2 این کف زیبا را به بهترین انتخاب برای زمین های بازی و زمین های ورزشی کودکان تبدیل کرده است. چمن مصنوعی در کیفیت های مختلفی عرضه می شود و بر اساس مواد و کیفیت مناسب است. در ادامه ، ما به مؤلفه هایی که در این شرایط تأثیر می گذارند ، خواهیم پرداخت.


فهرست قیمت چمن مصنوعی


قیمت چمن مصنوعی در همه فروشگاه ها ثابت نیست و دلایل مختلفی برای این امر وجود دارد. کشور تولید چمن و نحوه درخواست و ارسال آن از کشور درخواستی می تواند بر قیمت چمن مصنوعی تأثیر بگذارد. انجام دادن. چمن مصنوعی معمولاً از پلی پروپیلن ، PP ، نایلون ، PA ، پلی اتیلن ، PE ، LSR یا XTREME ساخته می شود و توسط سازنده تعیین می شود.

ارتفاع چمن مصنوعی
چمن مصنوعی را می توان در تراس ها ، باغ های پشت بام ، کنار استخر ، بین سرامیک پاسیو و بسیاری مکان های دیگر استفاده کرد. انواع مختلف چمن مصنوعی در ارتفاعات مختلف فیبر فروخته می شود که هر کدام کاربرد خاصی دارند. چمن فوتسال مصنوعی حاوی الیافی با ارتفاع استاندارد برای بازی است و قابل تغییر نیست ، اما برای چمن یا تراس کنار استخر نیز می توان از الیاف چمن بلندتر استفاده کرد.

 


قیمت چمن مصنوعی حیاط


تراکم چمن مصنوعی
تراکم چمن تأثیر مستقیمی بر قیمت چمن مصنوعی دارد. گیاهان با کیفیت متراکم تر و ماندگار تر هستند. تراکم بالای چمن مصنوعی زیبایی فوق العاده ای را کسب می کند که مستحق پرداخت هزینه اضافی است. به عنوان مثال ، یکی از گیاهان پرفروش در فروشگاه پارازو در اسپانیا ساخته می شود که دارای چگالی بسیار بالا و مناسب برای استفاده در فضای باز است. یکی از مزایای این کفپوش های زیبا ارتفاع 35 میلی متر باغ سایبان با چگالی عالی است.

خواندن
شن چمن مصنوعی چیست و فواید آن چیست؟
تأثیر وزن بر هزینه چمن مصنوعی
وزن چمن مصنوعی بسته به مواد و طول و تراکم چمن متفاوت است. گیاهانی با الیاف طولانی تر و تراکم نسبی بالاتری سنگین تر بوده و از قیمت بالاتری نسبت به گیاهان کم کیفیت برخوردار هستند. هزینه چمن مصنوعی با چگالی ، وزن و کیفیت الیاف متفاوت است.

چمن مصنوعی در رنگهای مختلف چمن سبز ، چمن سبز طیفی ، چمن مصنوعی قرمز و آبی موجود است که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند. نگهداری چمن مصنوعی بسیار ساده است و نیازی به آبیاری و اصلاح ندارد. بنابراین هزینه کردن در خرید کفپوش با کیفیت بسیار هوشمند است و از هزینه های غیرضروری در آینده جلوگیری می کند. برای خرید چمن مصنوعی و کفپوش ، حتما از محصولات معتبر برای محصولات با کیفیت بازدید کنید. برای لیست قیمت چمن مصنوعی با ما تماس بگیرید.

 


قیمت خرید چمن مصنوعی مختلف چقدر است؟

 

 


خرید و قیمت چمن مصنوعی حیاط
همانطور که می دانید یکی از رایج ترین کاربردهای چمن مصنوعی در حیاط خلوت دکوراسیون است. در این حالت باید مراقب باشید که سوراخ هایی در زیر چمن مصنوعی وجود داشته باشد تا آب فرار کند و همچنین در برابر آفتاب مقاوم باشد. برای خرید چمن مصنوعی مناسب حیاط ، علاوه بر تراکم آن ، باید به سطح زیرین آن و روکش لاستیکی (لاتکس) نیز توجه داشت.
روکش پشتی لاستیکی این پوشش سبز سبز علاوه بر تقویت پارچه بافته شده ، آن را از شکستگی و صدمه محافظت می کند.

در پایان کار و قبل از دیدن قیمت ها ، سوالات معمول را بخوانید.

سؤالات متداول در مورد خرید چمن مصنوعی را بیاموزید
1- معمولاً عرض این کلاه سبز چقدر است؟

معمولاً عرض آنها بسته به نوع و ایرانی بودن یا خارجی بودن و نوع دستگاهها بین 2 تا 4 متغیر است

2- نصب چمن مصنوعی چقدر است؟

به طور کلی میزان نصب چمن مصنوعی امروز در بازار به دلیل تغییر در قیمت چسب متفاوت خواهد بود ، اما نصب خوب بین 10 تا 20 هزار تومان در هر متر مربع است.

خواندن
آیا چمن مصنوعی استفاده شده است که ارزش خرید دارد؟
3. آیا می توان آن را بدون چسب ثابت کرد؟

اگر چیزی سنگین بر روی آن بگذارید ، بله ، البته این به وزن خود چمن نیز بستگی دارد و اگر سبک باشد ، باید آن را چسباند.

 4- دلیل متفاوت بودن قیمت چمن مصنوعی چیست؟

برای پیدا کردن دلیل اختلاف قیمت ، باید چند نکته را بدانید که یکی از آنها نوع چمن مصنوعی است که در سؤال زیر مورد بررسی قرار می گیرد ، دوم چگالی آن ، دوم وزن آن و دیگری وزن چمن است.

5- انواع چمن مصنوعی کدامند؟

چمن مصنوعی در سه نوع موجود است. این کاملاً پروپیلن ، کاملاً پلی اتیلن است ، یا ترکیبی از هر دو. بهترین و گرانترین نوع چمن مصنوعی کاملاً پلی اتیلن است که پس از مدتی نمی خوابید ، به آفتاب و باران آسیب نمی رساند و در موارد دیگر از مقاومت کمتری برخوردار است.

6- آیا می توان آن را بدون کمک نصاب نصب کرد؟

اگر به طور مثال مساحت شما کم است ، می خواهید از این طبقه سبز برای قسمت کوچکی از گلخانه یا بالکن استفاده کنید ، دیگر نیازی به فیکسچر ندارید و می توانید با تماشای فیلم های رفع چمن ، این کار را انجام دهید ، اما اگر مساحت شما بیش از 10 باشد یک متر است. مربع است و ما پیشنهاد می کنیم یک متخصص استخدام کنید تا آن را بدون هیچ گونه آسیبی به اتمام برساند.:: بازدید از این مطلب : 59
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 4 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

بعد از پختن شام ، گذاشتن باقیمانده ، تمیز کردن اجاق گاز و شستن بشقاب من ، شما به کمی سس ماکارونی که دور لب شیشه شیشه آن خشک شده خیره می شوید. آیا واقعاً باید قبل از ریختن آن در سطل بازیافت ، تلاش بیشتری برای شستن شیشه انجام دهید؟ آیا کمی غذای اضافی یک ماده را برای بازیافت مناسب نمی کند؟

 

 


پاسخ کارشناسان: شما باید گاهی اوقات مواد بازیافت شده خود را بشویید.سخنگوی شرکت زباله و بازیافت زباله ها به من می گوید: "از آنجا که بازیافت ها همه با هم مخلوط می شوند ، مواد مانند قوطی های ماکارونی یا ظروف ماست باید از هرگونه مواد غذایی باقی مانده عاری باشند." "این مواد برای ساخت محصولات جدید و بسته بندی استفاده می شوند ، و کیفیت مواد قابل بازیافت ما باید از استانداردهای بسیار بالایی برخوردار باشد."
دلیل این که آنها باید کاملاً تمیز باشند ، فقط به این دلیل نیست که خریدار مواد نهایی مقوا پخته شده شما را با چربی پیتزا نمی خواهد. به این دلیل است که بیشتر ما در مناطقی زندگی می کنیم که دارای تک بازیافت هستند ، به این معنی که می توانیم لیوان و پلاستیک و کاغذ خود را درون همان ظرف بریزیم و شرکت بازیافت نیز بعداً آنرا مرتب می کند. به همین دلیل ، باقیمانده مواد غذایی از یک شیشه می تواند به راحتی روی مقوا یا کاغذ بریزد ، و باعث می شود که آنها برای بازیافت مناسب نباشند. جرمی والترز ، مدیر روابط عمومی شرکت زباله و بازیافت جمهوری خدمات ، کاغذ و مقوا را "آسیب وثیقه" شیشه کثیف شما می نامد.
وی گفت: "ما می دانیم كه صد در صد غیر واقعی بودن این است كه از مردم بخواهیم مواد قابل بازیافت را در ماشین ظرفشویی قرار دهند یا به مدت پنج دقیقه با یك برس تمیز بنشینند. والترز به من می گوید: "واقعاً آنچه ما می خواهیم بهترین تلاش است." "اگر از مثال سس ماکارونی استفاده می کنیم ، اگر سس ماکارونی باقیمانده در انتهای شیشه دارید ، باید آن مواد را خارج کنید. سس ماکارونی مخلوط شده می تواند روی کاغذ یا مقوا ریخته شود ، و ما باید آن کاغذ یا مقوا را دور بیندازیم. مقداری آب از شیر آب را درون شیشه فرو کنید ، آن را چرخانده و روی آن خشک کنید. "


اطمینان از اینکه مواد قابل بازیافت خشک هستند به همان اندازه مهم است که مطمئن شوید آنها فاقد مواد غذایی هستند ، مهم است ، زیرا آب می تواند درون کاغذ ریخته شود و پتانسیل بازیافت آن را خراب کند. اگر ظرفی به اندازه کافی تمیز و خشک باشد که به مواد دیگر نریزد ، برای سطل بازیافت شما به اندازه کافی تمیز و خشک است.:: بازدید از این مطلب : 41
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 3 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

بیایید راه های لذت بردن از این کره کره محبوب آجیل را که روی سیب ها خرد شده است ، در کوکی های کره بادام زمینی ، در بلغور جو دوسر ، به عنوان یک اسموتی و در ساندویچ مورد علاقه PB&J بشمارید . طبق اعلام شورای ملی بادام زمینی ، بررسی سال 2016 توسط Peter Pan Simply Ground Butanut Butter نشان داد که یک فرد متوسط ​​تقریباً 3000 کره بادام زمینی و ساندویچ ژله را در طول زندگی خود می خورد. اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید ، آیا کره بادام زمینی می تواند بخشی از برنامه کاهش وزن شما باشد؟ در اینجا به برخی از حقایق مغذی و قصابی می پردازیم.

خوردن کره بادام زمینی

 


علائم بدن شما در حال گفتن چیزی اشتباه است
با پیوندهای موجود در توازن ، اتحادیه اروپا و چین نشست پرتنش برگزار می کنند
این را بخور ، نه این!  لوگوآیا کره بادام زمینی واقعاً می تواند به شما در کاهش وزن کمک کند؟
بیایید راه های لذت بردن از این کره کره محبوب آجیل را که روی سیب ها خرد شده است ، در کوکی های کره بادام زمینی ، در بلغور جو دوسر ، به عنوان یک اسموتی و در ساندویچ مورد علاقه PB&J بشمارید . طبق اعلام شورای ملی بادام زمینی ، بررسی سال 2016 توسط Peter Pan Simply Ground Butanut Butter نشان داد که یک فرد متوسط ​​تقریباً 3000 کره بادام زمینی و ساندویچ ژله را در طول زندگی خود می خورد. اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید ، آیا کره بادام زمینی می تواند بخشی از برنامه کاهش وزن شما باشد؟ در اینجا به برخی از حقایق مغذی و قصابی می پردازیم.

کره بادام زمینی© تهیه شده توسط این بخورید ، نه این! کره بادام زمینی
کم کردن تغذیه
دو قاشق غذاخوری کره بادام زمینی ترد یا صاف حدود 180 تا 200 کالری ، 8 گرم پروتئین و 16 گرم چربی دارد. نوع چربی موجود در کره بادام زمینی عمدتا اشباع نشده است ، این نوعی است که برای قلب شما مفید است. برخی از انواع کره بادام زمینی نسبت به بقیه چربی اشباع شده در انسداد شریان دارند ، بنابراین برچسب را بررسی کنید. یا به سادگی از لیست ما از بهترین و بدترین کره بادام زمینی در همه زمان ها استفاده کنید .
کره بادام زمینی همچنین منبع خوبی از نیاسین و منگنز و منبع خوبی از آنتی اکسیدان ویتامین E ، منیزیم و فسفر است. این ماده همچنین رزوراترول گیاهی ، همان ماده ای را که در شراب قرمز مشاهده می کنید ، فراهم می کند و به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند.

 


در مورد کاهش وزن چیست؟


آیا خوردن کره بادام زمینی به طور خودکار منجر به ریختن آن پوندهای اضافی خواهد شد؟ با این حال ، کره بادام زمینی مطمئناً یک ماده غذایی حاوی مواد مغذی است و می تواند بخشی از یک برنامه کاهش وزن سالم باشد. همچنین این یک ماده غذایی حاوی پروتئین است. اگر سعی می کنید غذاهای گیاهی بیشتری به رژیم غذایی خود اضافه کنید ، کره بادام زمینی مطمئناً با 8 گرم پروتئین در هر وعده یک قاشق غذاخوری مناسب است.

اما فراموش نکنید که این مقدار بسیار زیاد کالری نیز به همراه دارد ، به خصوص اگر آن را توسط یک قاشق مربا خوری درست از گلدان بخورید. انجام این کار مطمئناً باعث خرابکاری هرگونه تلاش برای کاهش وزن می شود. کاهش کره بادام زمینی چربی ممکن است گزینه بهتری برای کاهش وزن به نظر برسد ، اما تمایل به قند بیشتری نسبت به انواع چربی کامل دارد و به همین ترتیب کالری ها تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند.

برای به دست آوردن فواید غذایی کره بادام زمینی هنگام تلاش برای کاهش وزن ، اندازه آن مهم است. برای میان وعده ها 1 قاشق غذاخوری کره بادام زمینی را انتخاب کنید. این یعنی یک قاشق غذاخوری مسطح (نه یک قاشق غذاخوری پشته). وقت خود را برای اندازه گیری آن بگذارید. برای وعده های غذایی ، دو قاشق غذاخوری را هدف بگیرید. یا دستور العمل های کاهش وزن کره بادام زمینی ما را بررسی کنید و هرگز در مورد پخش مورد علاقه خود اشتباه نکنید.:: بازدید از این مطلب : 142
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 2 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

اکنون که تابستان اينجا است ، بسياري از ما از بيرون آمدن و لذت بردن از آفتاب گرم و بيرون از منزل مجدداً هيجان زده مي شويم - خصوصاً بعد از چند ماه که در آنجا گذشت. نور مستقيم خورشيد فوايد زيادي دارد: ويتامين D عملکردهاي مهم بسياري را ارائه مي دهد ، و نشان داده شده است که خطر ابتلا به بيماري کروناويروس را کاهش مي دهد . و اگر آفتاب از اضطراب و افسردگي رنج مي بريد ، مي تواند به طور طبيعي نور شما را نيز تقويت کند. اما همه ما اين عبارت را "خيلي چيزهاي خوب" مي دانيم. و در حالي که خطرات ناشي از قرار گرفتن در معرض آفتاب به خوبي نشان داده شده است ، يک مطالعه جديد نشان مي دهد خطر ديگري وجود دارد که ممکن است شما را شگفت زده کند: بيش از حد خورشيد مي تواند مغز شما را گرم کند و عملکرد شناختي شما را مختل کند .

 

تأثيرات نور مستقيم خورشيد بر دماي و عملکرد مغز انسان

 


اين مطالعه که در ماه مه در گزارش هاي علمي منتشر شد ، به بررسي تأثيرات نور مستقيم خورشيد بر دماي و عملکرد مغز انسان پرداخت . محققان دريافتند که قرار گرفتن در معرض طولاني مدت مغز را به اندازه کافي گرم مي کند تا از عملکردهاي شناختي از جمله مهارت هاي حرکتي کاسته شود. اين مي تواند بيش از حد خورشيد را به يک خطر جدي براي ايمني نه تنها براي پوست شما بلکه براي بقيه شما تبديل کند.

نويسندگان اين مطالعه خاطرنشان كردند: كساني كه در بيرون آفتاب داغ مشغول به كار هستند علاوه بر خطرات احتمالي كار ماشين آلات سنگين و انجام ساير كارها با كيفيت شناختي و مهارت حرکتي ، باعث كاهش بهره وري نيز مي شوند. آندرياس فلوريس ، نويسنده پژوهش ، آندرياس فلوريس ، استاديار تحقيق : "توانايي حفظ تمرکز و جلوگيري از تضعيف عملکرد شناختي حرکتي مطمئناً براي کار و ايمني ترافيک و همچنين به حداقل رساندن خطرات ناشي از اشتباه در ساير کارهاي روزمره ارتباط دارد ." در بيانيه اي گفت: آزمايشگاه در يونان.در حالي که نويسندگان اين مطالعه بيشتر درباره تأثير اين يافته ها بر روي افرادي که در خارج از منزل کار مي کنند ، بحث کردند ، هرکسي که قصد دارد تابستان را در گرماي شديد بگذراند ، بايد تأثير آن را روي مغز خود بگذارد. شايان ذکر است که کاهش عملکرد شناختي و حرکتي با قرار گرفتن در معرض دماي 38.5 درجه سانتيگراد - در حدود 101 درجه فارنهايت - اتفاق افتاده است که به طور قابل توجهي گرمتر از ميانگين روز تابستان است. اما با توجه به امواج گرما و افزايش دما در سراسر جهان ، اين مطالعه مي تواند از هر زمان ديگري مرتبط باشد.

فلوريس گفت: " اختلالات بهداشتي و عملکرد ناشي از استرس گرمايي چالش هاي اجتماعي است که با گرم شدن کره زمين تشديد مي شود و اين يک مشکل طولاني مدت است که بايد براي کاهش آن تلاش کنيم."

در ضمن ، به دماي بيرون توجه کنيد و از قرار گرفتن در معرض آفتاب در آن روزهاي گرم اضافي خودداري کنيد - توصيه هاي پزشکي صحيحي به دلايل مختلف. اگر مجبور هستيد براي مدت طولاني در گرماي بيش از حد در خارج از خانه باشيد ، حتماً از سر خود محافظت کنيد. مغز شما ازتون متشکر خواهد شد. و براي داشتن راه هاي بيشتر براي ايمن ماندن در ماه هاي آينده ، 10 اشتباه را که نبايد تابستان امسال انجام دهيد ، بررسي کنيد ، CDC را هشدار مي دهد .
:: بازدید از این مطلب : 66
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 31 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

اکتشافات فضایی

فضاپیمای New Horizons ناسا دارای CV است. او در سال 2005 به مقصد پلوتو عزیمت کرد و پس از گذشت یک دهه ، سیاره کوتوله را در تمام شکوه قلبش به تصویر کشید. سپس سال گذشته سفر خود را به دنیای عجیب و دو لنگی معروف به "Arquoth" ادامه داد. دانشمندان ناسا دوربین های خود را به سمت آسمان تبدیل کرده اند و این نشان می دهد که برخی از نزدیکترین ستارگان به کره زمین با فضاپیما کمی متفاوت هستند.

 آلن استرن ، محقق اصلی پروژه ، در بیانیه ای که روز چهارشنبه توسط ناسا منتشر شد ، گفت: "منصفانه است که بگوییم New Horizons برخلاف آنچه از زمین می بینیم ، به آسمانهای عجیب و غریب نگاه می کنند."

در ماه آوریل ، تیم New Horizons از دوربین های فضاپیما با دو ستاره نام برد: Proxima Centauri Wolf 359. حدود 4.2 سال نوری از خورشید ، Proxima Centauri نزدیکترین ستاره به منظومه شمسی ما است ، در حالی که گرگ 359 حدود 7.9 سال نوری بعد از آن است. در آن زمان ، فضاپیما حدود 4.3 میلیارد کیلومتر (حدود 7 میلیارد سانتی متر) از زمین فاصله داشت. به دلیل فاصله زیاد بین کاوشگر روباتیک جسورانه و خانه ، او توانست اولین آزمایش "تفاوت بین ستاره ای" خود را انجام دهد.

اختلاف منظر اصطلاحی است که برای توصیف چگونگی حرکت اشیاء هنگام مشاهده از زوایای مختلف به کار می رود. ناسا یک مثال عالی می دهد: انگشت خود را در مقابل صورت خود نگه دارید و یک چشم را ببندید. سپس سوئیچ کنید - چشم دیگر را باز کرده و چشم باز را ببندید. از آنجا که زاویه دید کمی تغییر کرده است ، پس زمینه انگشت شما نیز کمی تغییر کرده و به نظر می رسد در موقعیت دیگری قرار داشته باشد.

دانشمندان می توانند از این مشاهدات عجیب و غریب برای یافتن ستارگان در فضا استفاده کنند. اگر در ماه دسامبر از Proxima Centauri از زمین عکس گرفتید ، سپس در ماه ژوئن عکسی دیگر گرفتید ، می توانید از زاویه استفاده کنید تا فاصله ستاره ها را تخمین بزنید.

نمایش اسلایدهای مرتبط: گالری: 17 جالبترین اکتشافات فضایی (خدمات عکس)

اسلاید 1 از 17: در فضا - 14 ژوئیه: در این بروشور توسط اداره ملی هوانوردی و فضایی (ناسا) ، پلوتون قاب تقریباً در این تصویر را از یک عکس شناسایی دوربرد (LORRI) در داخل فضاپیمای ناسا New Horizons پر می کند ، در 13 ژوئیه 2015 ، زمانی که فضاپیما 476،000 مایل (768،000 کیلومتر) از سطح آن فاصله داشت. این آخرین و دقیق ترین عکسی است که قبل از نزدیک شدن نزدیکترین فضاپیما به پلوتو به زمین ارسال شده است. فضاپیمای New Horizons در روز 14 ژوئیه در حالی که به مسافت نزدیک به 8700 مایل (12.500 کیلومتر) نزدیک می شود ، در حال پرواز است. پیانوی پروب 1050 پوند ، که در 19 ژانویه 2006 پرتاب موشک Atlas V از کیپ کاناولورال ، فلوریدا انجام شد ، با نزدیک شدن 30800 مایل در ساعت در حال اجرا است. (عکس از ناسا / APL / SwRI از طریق گتی ایماژ)
اسلاید بعدی
تمام صفحه
برش 1/17 و ناسا / APL / SwRI / گتی ایماژ
پلوتون کشف شد
در 18 فوریه 1930 ، ستاره شناس کلاید دابلیو دبلیو تومبو پلوتو در رصدخانه لاول در Flagstaff ، آریزونا ، ایالات متحده کشف شد. پلوتون حدود 1400 مایل (2380 کیلومتر) عرض دارد و 248 سال طول می کشد تا یک انقلاب از خورشید به پایان برسد. درجه حرارت از -378 تا -396 درجه فارنهایت (-228 تا -238 درجه سانتیگراد) باعث می شود پلوتون غیرمسئول شود. پلوتون در نظر گرفته شده نهمین سیاره منظومه شمسی در زمان کشف آن ، در سال 2006 توسط اتحادیه بین المللی نجوم به دلیل سیاره مدار با مدار نپتون دوباره به عنوان یک سیاره کوتوله طبقه بندی شد.

اما اگر دوربینی هم دارید که به اندازه کافی دور از زمین باشد ، می توانید این مدت زمان انتظار بزرگ را کاهش داده و همزمان عکس بگیرید. اینجاست که New Horizons وارد می شود. New Horizons در تاریخ 22 و 23 آوریل از Proxima Centauri و Wolf 359 عکس گرفت. در همین حال ، تلسکوپ های روی زمین در حال گرفتن عکس از این دو ستاره بودند. با مشاهده تصاویر کنار هم ، می توانید ستارگان را در موقعیت های مختلف مشاهده کنید. آنها حرکت نکردند - اما زاویه دید ما حرکت کرده است.

تاد پایین ، عضو تیم New Horizons که هماهنگی آزمایش را انجام داده است ، گفت: "آزمایش New Horizons اساسی ترین خط واگرایی را که تاکنون ساخته شده است ارائه می دهد ... و این اولین مدرک از یک تفاوت غافلگیرکننده است که به راحتی دیده می شود."

ملکه گیتاریست برایان می کیست
ملکه گیتاریست برایان می ، اخترفیزیکدان و عکاس برجسته که به ایجاد تصاویر کمک کرد ، به همان اندازه تاکتیکی بود.

"آخرین آزمایش استریوسکوپی New Horizons تمام رکوردها را شکسته است. این تصاویر از Proxima Centauri Wolf 359 - ستارگان مشهور برای ستاره شناسان آماتور و عاشقان داستانهای علمی - از بیشترین فاصله بین نماهایی که تاکنون در 180 سال از استریوسکوپی بدست آمده است استفاده می کنند.:: بازدید از این مطلب : 17
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

به ایده های زن و شوهر در مورد آینده بشریت در ماه گوش دهید و به احتمال زیاد در مورد پتانسیل تغییر بازی یک ماده ای که احتمالاً در فریزر دارید وجود دارد می شنوید: یخ آب.

کاشفان احتمالاً امید زیادی دارند که بتوانند یخ های پنهان شده در زیر سطح ماه را جمع کنند ، هم برای فضانوردان برای نوشیدن و هم برای ساختن سوخت موشکی برای ارزان تر سفرهای دور. اما تصویری از روبات ها که سطح ماه را پاره می کنند و آب منجمد را از سایر ترکیبات پردازش می کنند ، گامی در نظر گرفتن منابع روی ماه است. کارشناسان در یک کنفرانس علمی اخیر تأکید کردند ، یخ هرگز اولین منبع انسانی نخواهد بود که در ماه استفاده می کند.

جیک بلاچر ، زمین شناس و دانشمند اصلی اکتشاف در مقر ناسا در واشنگتن ، گفت: "اولین و آسانترین منبعی که ما در آنجا داریم انرژی خورشیدی است ."

انرژی به معنای توان ، به ویژه برای ابزارهای عملیاتی روی سطح ماه و همچنین پشتیبانی از پایه بلند مدت در ماه است که ناسا قصد دارد به عنوان بخشی از برنامه Artemis آژانس بسازد ، هدف کوتاه مدت آن فرود آمدن انسانها است. در قطب جنوب تا سال 2024

تراز ماه با خورشید

 


این دو منبع بر خلاف مستقیم هستند و هر دو به چگونگی تراز ماه با خورشید متکی هستند. بر خلاف زمین ، محوری که ماه روی آن می چرخد ​​کم و بیش عمود بر صفحه منظومه شمسی است که شامل خورشید ، زمین و ماه است. این شیب محوری زمین است که به ما فصلی می دهد ، به عنوان یک نیمکره برای گرفتن نور خورشید بیشتر می شود و روزهای باورنکردنی طولانی در قطب می گذارد ، و بنابراین بسیار کمتر برای یک شب قطبی تقریباً ثابت.

نه ماه. در آنجا چرخه روزانه ثابت است. در قطب ها ، عدم شیب به معنی کم نور و تاریک در قسمتهای وسیعی توسط زمین اداره می شود ، زیرا مکان های مرتفع تر باعث می شوند تا نور خورشید به مناطق پایین تر نرسد.

در قسمت تاریک این شکاف ، مناطق سایه دار دائمی وجود دارد ، بسیاری در دهانه هایی که سطح ماه را زخمی می کنند ، جایی که دمای هوا همیشه به اندازه کافی سرد است که یخ های آب یخ زده می شوند . کارشناسان اکتشاف می گویند که در قسمت زیرین شکاف ، مکانهایی هستند که گاهی اوقات به آنها گفته می شود "قله های نور ابدی" - و اینجاست که اولین برداشت کنندگان قمری می روند.

سام لارنس ، یک دانشمند سیاره ای در مرکز فضایی جانسون ناسا در هوستون ، گفت: "مکان قطبی که توسط شورای برنامه فضایی [Artemis از شورای ملی] شورای فضایی مشخص شده است ، امکان پذیر است." ، در طول ارائه خود در همان روز گفت. "این روشنایی است که یک منبع است."با این وجود ، این پتانسیل برای یخ های آبی است که بیشترین بحث را در این جلسات و ستاره ها در دیدگاههای مکتوب ناسا برای چگونگی پایدار شدن اکتشافات ماه در برنامه Artemis ایجاد می کند.

لارنس گفت: "ما درباره داستان فرارهای قطبی چیزهای زیادی شنیدیم و به یقین ، این یک مورد خوب است." "اما این چراغانی است که ما در واقع با مأموریت های Artemis به دنبال آن هستیم."
:: بازدید از این مطلب : 27
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 26 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

این روزها نگرانی زیادی وجود دارد - اگر نسبت به حد معمول احساس بدبینی می کنید ، تنها نیستید. اما اگر بیشتر از این از منفی استفاده می شود ، ممکن است نگرانی وجود داشته باشد. تحقیقات زیادی در مورد تأثیرات کوتاه مدت استرس و نگرانی انجام شده است ، که می تواند بدنتان را خراب کند ، اما اثرات طولانی مدت بالقوه ای نیز وجود دارد که باید از آنها آگاهی داشته باشید ، به خصوص اگر فکر نکنید که افکار منفی شما هرگز از بین نمی رود. طبق تحقیقات جدید خارج از UCL ، تفکر منفی تکراری می تواند منجر به زوال عقل و بیماری آلزایمر شود.

 

دوران پیری

 


این مطالعه ، که در تاریخ 7 ژوئن در مجله انجمن آلزایمر Alzheimer's & Dementia منتشر شد ، بین پیوند تفکر منفی و کاهش شناختی ارتباط برقرار کرد . این فقط داشتن فکر بد گاه به گاه نیست ، بلکه تکرار تفکر منفی یا RNT است. اختلالات اضطرابی قبلاً به عنوان عوامل خطر زوال عقل شناخته شده بودند ، اما مطالعه UCL به طور خاص روی الگوهای تفکر متمرکز شده است: کسانی که در تکرار افکار بد شما فقط نمی توانید تکان دهید.

دکتر ناتالی مارتانت ، نویسنده ارشد دکتری ، در بیانیه ای گفت: "ما دریافتیم که الگوهای خاص تفکر در افسردگی و اضطراب نقش مهمی دارند که باعث می شود افراد مبتلا به این اختلالات بیشتر دچار زوال عقل شوند." "در کنار مطالعات دیگر ، که افسردگی و اضطراب را با خطر زوال عقل مرتبط می سازد ، انتظار داریم که الگوهای فکری منفی در مدت زمان طولانی می توانند خطر زوال عقل را افزایش دهند."

آیا این بدان معنی است که اگر به تازگی احساس بدبینی یا خود انتقادی داشته باشید که خود را برای کاهش شناختی تنظیم می کنید؟ نه خیلی سریع. همانطور که مارتانت توضیح داد ، "ما فکر نمیکنیم شواهد حاکی از این باشد که مشکلات کوتاه مدت خطر زوال عقل را افزایش می دهد."با این وجود ، شناسایی تفکر منفی و تلاش برای غلبه بر آن مهم است. محققان UCL دریافتند که افرادی که الگوهای RNT بالاتری دارند ، در طی یک دوره چهار ساله ، سطح بالاتری از کاهش شناختی را تجربه می کنند ، از جمله کاهش حافظه ، یک علامت اولیه آلزایمر است.

این مطالعه همچنین نشان داد که افرادی که به RNT مشغول هستند ، احتمالاً دارای سپرده های تاو و آمیلوئید - دو پروتئین که باعث ایجاد آلزایمر می شوند- در مغز خود دارند. و این قابل توجه است ، زیرا در حالی که مطالعات قبلی نشان داده اند که افسردگی و اضطراب می تواند با زوال عقل در ارتباط باشد ، این اولین بار است که افزایش خاصی در این پروتئین ها نشان می دهد ، به همین دلیل محققان اکنون بر این باورند که RNT به خودی خود یک عامل خطرناک قابل توجه است.

گال چتلت ، دکتری ، مؤسسه مطالعاتی گفت: "افكار ما می توانند تأثیر بیولوژیكی بر سلامت جسمی ما داشته باشند كه این امر می تواند مثبت یا منفی باشد." با توجه به این تحقیق جدید ، او تمرینات ذهنی مثل مراقبه را برای کاهش RNT و افزایش تفکر مثبت توصیه می کند . " مراقبت از سلامت روانی شما مهم است ، و باید یک اولویت اصلی بهداشت عمومی باشد ، زیرا نه تنها در کوتاه مدت برای سلامتی و رفاه افراد مهم است بلکه می تواند بر خطر احتمالی زوال عقل شما نیز تأثیر بگذارد."

و برای راه های بیشتر برای جلوگیری از کاهش شناختی ، این 40 عادت را برای کاهش خطر ابتلا به زوال عقل بعد از 40 بررسی کنید. .
اگر شما یا شخصی که می دانید اقدام به خودکشی کرده اید ، لطفاً با زندگی ملی پیشگیری از خودکشی با شماره 1800-273-TALK (8255) تماس بگیرید ، متن "کمک" را به خط متن متن بحران در شماره 741-741 بنویسید و یا به خودکشی خودکشی کنید. .
:: بازدید از این مطلب : 74
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 25 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

هزاران آمریکایی برای اعتراض به نژادپرستی به خیابانها می روند - بسیاری برای اولین بار در زندگی خود. چرا این فاجعه خاص چنین وتر را زده است؟

جورج فلوید اولین آمریکایی آفریقایی تبار نیست که مرگ وی در بازداشت پلیس اعتراضاتی را برانگیخت.

پس از کشته شدن تامیر رایس ، مایکل براون و اریک گارنر توسط پلیس ، همچنین تظاهرات و خواستار تغییر وجود داشته است.

اما این بار متفاوت به نظر می رسد ، با واکنش پایدارتر و گسترده تر. در ایالات متحده آمریکا - در هر 50 ایالت و دی سی - تظاهراتاتی صورت گرفته است ، از جمله در شهرها و جوامع روستایی که عمدتا سفیدپوست هستند.

دولت های محلی ، ورزش و مشاغل محلی این بار به نظر می رسد که می توانند موضع گیری کنند - مهمترین آنها شورای شهر مینیاپولیس که متعهد به برچیدن اداره پلیس است.

و اعتراضات موضوع زندگی سیاه این بار از نظر نژادی متنوع تر به نظر می رسد - با تعداد بیشتر معترضین سفید پوست ، و معترضین سایر اقوام ، در کنار فعالان سیاه پوست ایستاده اند.

آنچه ترامپ از ناآرامی می کند
پنج قطعه زمینه برای درک اعتراضات
چرا تصمیم گرفتم فیلم فلوید را تماشا نکنم
تعدادی از عوامل مختلف برای ایجاد "طوفان کامل برای شورش" بر اثر مرگ جورج فلوید ، فرانک لئون رابرتز ، یک فعال که تدریس دوره ای در زمینه جنبش سیاه زندگی در دانشگاه نیویورک را نشان می دهد ، به بی بی سی گفت.


مرگ فلوید به ویژه "وحشتناک و آشکار" بود


یک افسر پلیس به نام Derek Chauvin نزدیک به نه دقیقه زانوی خود را بر گردن آقای فلوید نگه داشت - حتی آنطور که آقای فلوید مکرراً می گفت "من نمی توانم نفس بکشم" و درنهایت پاسخگو نبود. این حادثه به وضوح در فیلم ضبط شده است.آقای رابرتز گفت: "در بسیاری از موارد قبلی خشونت پلیس ، احتمال روایت مبهم وجود دارد - یک نظر جزئی از آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد ، یا افسر پلیس می گوید که آنها تصمیم تفرقه ای دوم گرفته اند زیرا از زندگی آنها می ترسند."

"در این حالت ، این یک عمل ناعادلانه کاملاً مبهم بود - جایی که مردم می توانستند این مرد را ببینند [فلوید] کاملاً غیرمسلح و ناتوان بود."
بسیاری از کسانی که به اعتراضات اخیر پیوستند معترضین بار اول بودند که گفتند دیدن مرگ جورج فلوید باعث می شود احساس کنند که دیگر نمی توانند در خانه بمانند.

سارینا لکرووی ، یکی از معترضین از مریلند ، به بی بی سی گفت: "صدها کشته وجود دارد که در فیلم ضبط نشده است ، اما من فکر می کنم وحشت و نفرت آشکار از این فیلم مردم را بیدار کرد."

به همین ترتیب ، ونگفای هو گفت که او همیشه از جنبش Black Lives Matter حمایت کرده است ، اما مرگ جورج فلوید "کاتالیزور" خاصی بود که باعث شد او برای اولین بار به خیابان برود.

این "احساسات بیشتری را برانگیخت ، و خواستار تغییر در حال حاضر بسیار ضروری است".

در طول همه گیری و بیکاری زیاد به وجود می آید
آقای رابرتز معتقد است: "وقتی شما یک همگرایی غیرمنتظره از نیروها داشته باشید ، تاریخ تغییر می کند."

مرگ آقای فلوید در اواسط همه گیر شدن کروناویروس رخ داد که موجب شده است که آمریکایی ها دستور بمانند در خانه های خود بمانند و بالاترین سطح بیکاری را از زمان رکود بزرگ در دهه 1930 برانگیخت.

"شما شرایطی دارید که کل کشور در حال تعطیل شدن است ، و تعداد بیشتری از مردم در حال تماشای تلویزیون هستند ... افراد بیشتری مجبور به توجه می شوند - آنها کمتر قادر به نگاه به دور هستند ، کمتر حواسشان پرت می شود."

وی افزود: این بیماری همه گیر شیوه زندگی و کار ما را تغییر داده است و باعث شده است که بسیاری از آمریکایی ها در خانه "از خود بپرسند کدام قسمت های طبیعی دیگر قابل قبول نیستند" ، وی اضافه کرد.

و از نظر عملی ، سطح بیکاری 13٪ ایالات متحده بدان معنی است که بیشتر افراد معمولی می توانند بدون تعهدات کاری دست به اعتراض و کارزار بزنند.

"آخرین نی بود"
درگذشت آقای فلوید اندکی پس از کشته شدن احمد آربری و برونا تیلور اتفاق افتاد.

آقای آربی ، 25 ساله ، در 23 فوریه در حالی که در گرجستان مشغول دویدن بود ، پس از ساکنان گفت که وی به یک مظنون سرقت شلیک کرده است. برونا تیلور 26 ساله ، یک کارگر بهداشت بود که وقتی پلیس وارد تخت وی در کنتاکی شد ، هشت بار مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

 


چرا نام برونا تیلور در دموی شعار داده می شود

 


احمد آربری به آهسته دویدن رفت. چرا او مرد؟
نام هر دو نام آنها در آخرین اعتراضات Black Lives Matters روی پلاکاردها نشان داده شده است و از تظاهرکنندگان خواسته می شود نام خانم تیلور را شعار دهند.

آقای رابرتز مرگ آقای فلوید را "آخرین کاه برای بسیاری از جوامع" توصیف کرد و افزود: واقعیت این اتفاق در تابستان رخ داده است ، وقتی مردم می خواهند به بیرون از خانه بروند ، نیز قابل توجه است.

وی گفت که این واقعیت که این یک سال انتخابات است ، به معنای این است که سیاستمداران به احتمال زیاد توجه و واکنش نشان می دهند.

این اعتراض ها از نظر نژادی متنوع تر به نظر می رسند
در حالی که داده های سختی درباره قومیت معترضین در دست نیست ، به نظر می رسد بسیاری از این تظاهرات ها تعداد زیادی هوادار دارند که خود آمریکایی های آفریقایی آفریقایی نیستند.
به عنوان مثال ، در واشنگتن دی سی ، ده ها هزار نفر روز شنبه به خیابان ها رفتند - و به نظر می رسید که نیمی از جمعیت غیر سیاه هستند. بسیاری از معترضین پلاکدهایی به همراه آوردند که مشخصاً تمایل آنها به متحدین جنبش را نشان می داد.

بخشی از این می تواند به تغییر نظر منجر شود.

نظرسنجی برای ABC نشان می دهد كه 74٪ از آمریكایی ها احساس می كنند كه قتل آقای فلوید بخشی از یك مشكل گسترده در معالجه آمریكایی های آفریقایی تبار توسط پلیس است.

گزارش ABC، که در آن 43٪ از آمریکایی ها احساس کردند که این حوادث را منعکس مشکل گسترده تر - این یک افزایش شدید از یک نظرسنجی مشابه در سال 2014 بود، مرگ مایکل براون و اریک گارنر زیر است.

آقای رابرتز گفت، در حالی که جنبش سیاه زندگی میکند ماده است "مردمی چند نژادی ... سفید همیشه بوده است در ایالات متحده واقعا یک فرهنگ لغت برای صحبت کردن در مورد مسابقه داشته باشد."

"این ناراحت کننده، و آنها فکر می کنم هر مکالمه در مورد نژادپرستی حمله به حضور آنها است، و یا احساس آنها مجوز ندارد به صحبت کردن در مورد آنها توهین کسی."

با این حال ، وی گفت که اکنون همپیمانان سفید پوست بیشتری را در حال صحبت کردن می بیند و از اینکه احساس ناراحتی می کند احساس راحتی بیشتری می کند.

علاوه بر تظاهرات بزرگ در شهرستانها عمده، وجود دارد نیز شده است تظاهرات در شهرهای کوچک، از جمله در آنا ، محلی به عنوان یکی از "ترین مکان های نژادپرستانه" در ایالت ایلینوی و توصیف ویدور، در تگزاس ، که یک بار به عنوان یک دژ از بدنام بود Ku Klux Klan گروه برتری سفید پوست.
:: بازدید از این مطلب : 28
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

جامعه موسیقی زنده استرالیا برای هدایت رویدادها از تاریکی ترین روزهای تعطیل ، اتحادی با صنعت ورزش تشکیل داده است.پرده برداری شده در روز سه شنبه (9 ژوئن) ، انجمن صنعت سرگرمی زنده (LEIF) با هدف انجام مجدد مجدد کنسرت ها ، ورزش ها و نمایش ها از همه نوع به عنوان محدودیت ها در سراسر کشور از ماه آینده کاهش می یابد.

این مجمع به ریاست جیمز ساترلند ، مدیر عامل سابق کریکت استرالیا ، یک برنامه استراتژیک از جمله بهترین شیوه ها برای شروع مجدد سرگرمی زندگی می کند.

فعال سازی LEIF نمی تواند به زودی انجام شود. خاموش شدن سراسر کشور ، صنایع فرهنگی ، خلاق و ورزشی استرالیا را به حاشیه رانده است.
 گاه به گاه یا نیمه وقت هستند. ساترلند به بیلبورد می گوید: "بسیاری از این افراد خسته شده اند و بسیاری از آنها شغل خود را در این روند از دست داده اند ." براساس اطلاعات منتشر شده توسط دفتر ارتباطات و تحقیقات هنری ، این صنایع حدود 150 میلیارد دلار برای اقتصاد استرالیا تولید می کنند.

 

کنسرت در استرالیا

 


از آنجا که بخش سرگرمی زنده اولین گام های خود را در زمره خواب زمستانی انجام می دهد ، این انجمن دستورالعمل های استاندارد صنعت را برای تمیز کردن و ضد عفونی ، مدیریت جمعیت ، مسافت اجتماعی ، نظارت بر سلامت و ردیابی تماس ها تهیه می کند.

هدف اطمینان مردم به دولت و جلب هواداران است.

ساترلند اظهار داشت: "ما نیاز داریم كه یک نقشه راه واضح داشته باشیم تا صنعت ما دوباره به كار خود بپردازد ، در حالی كه نقش بیشتری در بهبود اقتصادی COVID-19 ملت ما بازی می كند."

کمیته اجرایی LEIF در کنار انجمن های صنعت پیشرو ، از جمله Live Performance Australia ، انجمن مدیریت مکان و انجمن جشنواره های استرالیا ، بزرگترین نام ها در کنسرت ها و ورزش را دارد.

رقبا سرسخت Frontier Touring و Live Nation اختلافات خود را برای ارائه این جبهه متحد کنار گذاشته اند و به TEG (صاحب Ticketek) ، Chugg Entertainment ، AEG و دیگران پیوسته اند.

ساترلند به بیلبورد می گوید: "با وجود صنعت در زانو ، همه آنها نیاز به گرد هم آمدن و یافتن راهی را برای یکدیگر پیدا کرده اند." "بعضی از آنها در شرایط عادی رقیب هستند ، اما امروز آنها منابع خود را جمع می کنند و تمرکز مشترکی در مورد نحوه بازگرداندن جمعیت می گذارند."در این مرحله ، "تمرکز اصلی ما این است که ما چگونه می توانیم اعتماد به نفس خود را ایجاد کنیم تا محیط COVIDsafe برای وقایع در مکانهای خود ایجاد کنیم."

راجر فیلد ، مدیرعامل Live Nation Australasia گفت: ساترلند با قرار دادن دست خود و در دسترس بودن برای این کار یک افزایش بزرگ است. "او واقعاً به ما کمک خواهد کرد تا مشخص کنیم که یک پیام ، یک هدف و یک صنعت متحد در آنچه که ما می خواهیم به آن برسیم وجود دارد."

 

مدیرعامل TEG

 


جف جونز ، مدیرعامل TEG ، مسیحیان کنسرت استرالیا را به خاطر کنار گذاشتن غرایز رقابتی خود ، تشویق می کند.

او توضیح می دهد: "بنابراین بسیاری از مشاغل به ما بستگی دارند." "ما باید صدای خود را از آنجا خارج کنیم و با برنامه هایی منسجم برای پیشبرد یک محیط COVIDsafe به دولت ها در سطح ایالتی و فدرال برویم."

LEIF فقط چند روز پس از اجرای Live Performance اعلام شد که استرالیا یک برنامه بازیابی 325 میلیون دلاری برای دولت فدرال ارائه کرد که تاکنون تصویب نشده است. منابع گفته اند که دولت فدرال در حال کار بر روی بسته کمک برای صنعت سرگرمی است ، اگرچه جزئیات هنوز فاش نشده است.

طبق گفته I Lost My Gig ، بیش از 340 میلیون دلار به دلیل تعویق و لغو نمایش ها و حرکات گمشده تلف شده است ، مبلغی که به رشد خود ادامه می دهد و زمان طولانی تر شدن قفل است.:: بازدید از این مطلب : 97
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 20 خرداد 1399 | نظرات ()