نوشته شده توسط : moeinnamdar

 

شما تصمیمی واضح گرفته‌اید و قصد خود را با انجام مراسمی به کائنات اعلام کرده‌اید. در زندگی روزانه‌تان کارها را به روش‌های متفاوت انجام می‌دهید. کلمات منفی را دور ریخته‌اید و حالا کلامی مثبت دارید. انباشتگی‌های محیط و قلب خود را پاکیزه کرده‌اید و در حال جذب پول هستید، اما پول به عنوان انرژی می‌تواند همان طور که به نزد شما آمده است، از شما دور و ناپدید شود، مگر این که سرچشمه‌ی فراوانی خود را کشف کنید و همواره از آن رودخانه‌ سیراب شوید.

وقتی هدیه های خود را کشف می کنید ، آنها را به جهانیان عرضه کنید ، ارزش های جدیدی را در جهان ایجاد کنید ، سپس ثروت دائمی کسب کنید و صمیمانه از ما لذت ببرید.

وقتی از توانایی های خود استفاده می کنید ، زیاد و زیاد می شود. سپس شما پولدار پول هستید و بلافاصله ثروت به سمت شما جاری می شود. شما دیگر برای پول درآوردن تلاش نمی کنید ، اما انگیزه شما این است که کار کنید ، هدیه خود را به دنیا هدیه دهید ، به دنیا ارزش افزوده دهید و به مردم خدمت کنید.

پول خودش هیچ ارزشی ندارد. هرکسی که تصمیم بگیرد تا آخر عمر در یک جزیره بیابانی زندگی کند باید یک احمق باشد که می خواهد یک آهنربا برای پول باشد.

 

محتوای مفید و قابل اعتماد:


هوش مالی
قانون جذب
پول بدست آور
کارما چیست؟
فیزیک کوانتوم
تمیز کردن کوانتومی
روانشناسی ثروت
ثروت هماهنگ چیست؟
چگونه می خواهید قلب خود را پیدا کنید؟
یکصد و یک از خواسته های خود را بنویسید. چهل خواسته اول و سی میل دیگر را بنویسید. سرانجام صد و آرزوی اول خود را بنویسید. نوشتن چهل آرزوی اول آسان است ، اما این تمرین هنگام نوشتن صد و یک از خواسته های شما مفید است.

اکنون از بین این 100 خواسته ای که می خواهید سال آینده به آن برسید ، انتخاب کنید. این خواسته ها را در یک لیست جداگانه در سمت راست صفحه بنویسید تا فضای کافی در سمت چپ کاغذ وجود داشته باشد.

در این لیست جدید ، دو آرزوی اول خود را به سرعت مرور کرده و مورد دلخواه خود را انتخاب کنید. این تمرین باید خیلی سریع انجام شود. اولین گزینه این است که قلب خود را انتخاب کنید. اگر زمان پاسخگویی را کنار بگذارید ، مغز فرصتی برای قدم گذاشتن دارد و ورزش بی فایده خواهد بود.

این تمرین را تا آخر لیست انجام دهید؛ یعنی دو خواسته را به دو مورد بررسی کنید و یکی از آنها را خیلی سریع انتخاب کنید. این کار را ادامه دهید تا فقط هشت نفر باقی بمانند. سپس چهار مورد را انتخاب کنید ، سپس دو مورد را انتخاب کنید تا فقط یک گزینه باقی بماند. این اولویت اول و خواست قلب شماست.

یکی از مهمترین مزایای این تمرین ، وادار کردن خود به فکر متفاوت است. به خارج از منطقه امن و دائمی فکر کنید. چهل یا شصت آرزو در صدر لیست برای شما آشناست ، اما وقتی اصرار دارید نوشتن 101 آرزو را داشته باشید ، سرانجام قلب شما راز آن را آشکار می کند.

آنچه می خواهید بنویسید. این تمرین خوشایند است. هنگام انجام این تمرین لبخند بزنید. از میل نترسید. اشتیاق واقعی خود را با لذت گسترش دهید ، پول به زندگی شما خواهد رسید. هنگامی که شما می دانید چه می خواهید ، همه چیز در دسترس است و همه چیز به راحتی از جمله پول جذب می شود.

به اشتیاق خود برای اعتقاد به خود و عملی بودن احترام بگذارید. اگر به چیزی اهمیت ندهید و در آن شکست بخورید ، برای شما مهم نیست ، اما احتمال شکست آنچه قلب شما روی آن قرار گرفته است ترسناک است.

زمانی بری بری تاکید کرد که من یک اشتقاق را از دست می‌دهم اما مشتاق است او را آزار دهد و با او یک کتاب خوب را واژگون کرد . با این حال , در حال حاضر , با تقدیر از تقدیر , پیش از رها شدن از رها رها رها از رها رها , و دار الموت جدید . او یک مسیر جدید را معرفی کرد که در آن جا به جا بود .
آن گونه راش را تصور کنید که در خانه جرات داشته باشد و در مورد خروج کاردینال شبکه آن .
علاوه بر این , به نظر می‌رسد که بیشتر سناریوها نیز می‌توانند افزایش یابند .
دقیقا , من فقدان بحث در مورد عکاسی ماکرو ویو و همچنین افزایش اندازه مو و وفور منابع قدیمی را دیدم که با برنزه شدن شروع شد .
در این مقاله به بررسی و تبیین این موضوع پرداخته شده‌است .
در حالی که احساس می‌کرد پل جرات می‌کرد به استعاره دست بزند به استعاره دست یافت .
شما به طور کلی تفاوت بین توهمات و تصورات را در حافظه ram اکثر افرادی که در اینجا عکس می‌گیرند , عکس‌هایی از عکس‌های هوایی هستند و آن‌ها تصور می‌کنند که تا زمانی که عکس‌های من شبیه به خشم چان هستند , شما از این ها سود نخواهید برد .
شما باید این کار را بکنید .
جهان قبل از او , مانند دو منطقه‌ای , تشکیل عبدالمجید و مجید , تفاوت بین تخیل واقع گرایانه و تخیلی است .
از این رو , به او در مورد افزایش حقوق بشر به او بگویید و تصور کنید که او در حال افزایش بحث در مورد بحث و تبادل نظر است . اگر عکس بگیرید , از آن در ایمیل لذت خواهید برد .
متشکرم , کا . در حال حاضر , این کتاب به عنوان مثال در بری , در بری , در بری , و برای مثال :
غذای من توسط نوری نوری , نوری شعلان , آماده می‌شود .
آن‌ها می‌خواهند آن را دوست داشته باشند , من آن را در حس , هر جا که از آن استفاده می‌کردم , و مانند پرچم مکه , همانطور که می‌بینید , دوست دارم , مثل اینکه جرات آن را داشته باشید .

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 29
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 30 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

 

 

هک شدن حساب های کارکنان

 

شرکت تویی‌تر اظهار داشت که چندین نفر از کارکنان آن توسط هکرها به فراهم کردن اعتبار برای سیستم‌های داخلی د.ستکاری شده‌بودند و ۱۳۰ حساب تویی‌تر از جمله جو بایدن ، الون ماسک و جف Bezos مورد هدف قرار گرفتند .
تویی‌تر در یک پست وبلاگ در اواخر روز جمعه گفت که هکرها توانستند کلمه عبور را برای ۴۵ کاربر راه‌اندازی کنند در حالی که هشت تن از آن‌ها اطلاعات خود را داشتند , از جمله پیام‌های خصوصی , که به طور کامل دانلود شده بودند . در حالی که هک کردن کاربران دارای پروفایل بالا مانند باراک اوباما و وارن بافت , تویی‌تر بعدا ً روشن کرد که داده‌ها از هیچ حساب تایید نشده , بدون ارائه هویت , دانلود نشده اند .این اداره گفته‌است که هکرها همچنین ممکن است تلاش کرده تا نام کاربری برخی از این حساب‌ها را بفروشند .
این شرکت گفت : " جزئیاتی درباره اصلاح وجود دارد - به ویژه در مورد اصلاح - که ما اکنون در حال ارائه حق حفاظت از امنیت این تلاش هستیم . ما به بررسی قانونی همه حساب‌ها رسیدگی خواهیم کرد تا تمام اقداماتی که ممکن است برداشته شوند را تایید کنیم ."

 


به عنوان مثال ، تویی‌تر نگفت که آیا هکرها هر یک از پیام‌های خصوصی رهبران جهان را هنگام ورود به حساب خود می‌خوانند .
این حمله روز چهارشنبه شامل کلاهبرداری گسترده ، استفاده از حساب‌های شرکت‌های cryptocurrency ، رهبران صنفی و افراد مشهور برای درخواست انتقال پول ، در عوض وعده دو برابر کردن پول بود. تویی‌تر با مقامات از جمله اداره تحقیقات فدرال برای شناسایی هکرها و تعیین حدی که داده‌های کاربران به خطر افتاده‌است ، کار می‌کند:: بازدید از این مطلب : 53
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

کریس دان یکی از اولین سازندگان YouTube است که در تجارت بیت کوین و تجارت رمزنگاری تخصص دارد و در کلیپ های خود مشاوره جالب سرمایه گذاری ارائه می دهد. در این بخش از مجله ArmMov نکاتی را برای شما بیان می کنیم. تجارت در بازارهای مالی می تواند سودآور اما پر مخاطره باشد. فارغ از بازار مورد استفاده بازرگانان ، دانش ، مهارت و تخصص لازم دارد. البته کسب تجربه می تواند مربوط به ثبت ضایعات باشد اما می تواند در برخورد با معاملات بزرگ در این زمینه نیز کمک کند.

تنوع مهم است
شما با عنوان "تمام تخم مرغ های خود را در همان سبد قرار ندهید" آشنا هستید ، وقتی هر نوع سرمایه گذاری می کنید ، همیشه گفته می شود که یک کیف پول دارید. نمونه کارها سرمایه گذاری به این معنی است که دارایی های شما در یک بخش متمرکز نشده و در چندین بخش اختصاص می یابد. وقتی برای خود یک نمونه کارها ایجاد می کنید ، کمتر مستعد ضررهای جدی مالی هستید. تنوع یعنی افزایش ریسک بین دارایی های متعدد. دن گفت: "فکر می کنم اگر متنوع نباشید ، بسیار خطرناک است." حتی اگر به سرمایه گذاری در بیت کوین و ارزهای رمزپایه اعتقاد دارید ، بسیار خطرناک است که تمام دارایی های خود را در یک قطعه قرار دهید. "شخصاً همیشه سبد های مختلفی را برای خودم و دارایی های خود درست می کنم. من در سهام ، زمین ، املاک و مستغلات ، طلا و ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری می کنم.

 

 


جستجوی خود را برای یافتن آمازون زیر انجام دهید

 


بازار رمزنگاری نسبتاً اندک است. در حالی که بازار سهام بیش از یک قرن است ، دارایی های دیجیتال با بیت کوین ایجاد شده در سال 2009 ظهور کرده اند و با وجود رونق نرخ بهره در سال 2017 ، بسیاری از مردم هنوز هم از ورود آن شک دارند.

به همین ترتیب ، دان معتقد است که این زمینه در سالهای آینده شاهد رشد چشمگیری خواهد بود و سرمایه گذاران باید تحقیقات گسترده ای را برای یافتن سودآورترین ارزهای دیجیتال در سالهای آینده انجام دهند.

"من فکر می کنم پروژه های اجرا شده توسط شرکت هایی وجود دارد که مانند آمازون برای بیست سال آینده خواهد بود (دن به سهام شرکت بزرگ AMZN اشاره دارد)." فکر می کنم مردم باید صبور باشند و به آینده ارزهای دیجیتال نگاه کنند.
کدام ارز دیجیتال بهترین شانس را برای شکستن ATH (بالاترین قیمت تاریخ) دارد؟
شاید مهمترین دوره برای ارزهای رمزپردازی در اواخر سال 2017 و اوایل سال 2018 رخ دهد. قیمت های بازار به سرعت افزایش یافت و در نهایت توجه سرمایه گذاران خرده فروشی و رسانه ها را به خود جلب کرد. بعداً با افت قیمت در ماه های بعدی بعنوان Cryptocurrency Bubble 2017 شناخته شد. ارزش اتریوم و ریپل در بیش از 90 سال بیش از 90٪ بود. به نظر می رسد در حال حاضر بیت کوین هیچ رقبایی ندارد و این یک ارزش جدید در بین رقبای خود است.با کمترین قیمت بخرید (یا وقتی همه افراد می فروشند) خریداری کنید
یک عبارت معروف سرمایه گذاری وجود دارد که به مردم توصیه می کند "با قیمت پایین تری بخرند و با قیمت کمتری بفروشند." خرید کمتر به معنای خرید دارایی در حالی است که قیمت پایین می آید و نه راه دیگر ، این همان کاری است که اکثریت انجام می دهد. با این حال ، این کار ساده به نظر نمی رسد. طبیعت و عواطف انسانی در برابر وحشت آسیب پذیر است ، که می تواند افراد را به سمت فروش دارایی های استهلاک شده و فروخته شده در FOMO در هنگام آشفتگی بازار انگیزه دهد. دن به شدت معتقد است که جمع آوری BTC یا هر دارایی دیگری که سرمایه گذاران معتقدند برای موفقیت طولانی مدت در هنگام افت قیمت مهم است. وی خاطرنشان می کند که در سال 2018 قیمت بیت کوین به شدت کاهش یافت و آنقدر از پس انداز من برای خرید بیت کوین خرج کردم که فکر می کردم اگر اتفاق بدی برای من رخ دهد و من به سر کار نروم ، قطعاً پولی برای خرید برنج ندارم. اما پس از آن بیت کوین رشد زیادی پیدا کرد و ارزش دارایی های من دو برابر شد.

 


مدیریت ریسک - به سختی کسی به سرعت غنی می شود

 


به گفته دون ، مدیریت ریسک "مهمترین چیز" است. بسیاری از بازرگانان گرفتار هستند و بیشتر آنها پول خود را از دست می دهند زیرا در مورد خطرات فکر نمی کنند. آنها فقط به این فکر می کنند که چقدر ثروتمند هستند. وی گفت: "برای دستیابی به مدیریت ریسک بهتر ، سرمایه گذاران نیز باید از یک سنت شناخته شده استفاده کنند - برای خرید با بودجه ای که می توانند از دست بدهند ، این بدان معنی است که اگر قیمت کاهش یابد ، برنامه معامله گر توهین نخواهد کرد و در حالی که ضرر قابل توجهی را ثبت می کند ، باعث می شود که آنها وحشت را به فروش برسانند.

فقط خود را سرزنش کنید
وی گفت: "یكی از رایج ترین اشتباهاتی كه افراد مبتدی در كار خود مرتكب می شوند این است كه به منابع دیگر اعتماد كنند و سعی كنند كه دیگران در قبال تصمیمات خود پاسخگو باشند." آنها یک ویدئو را در یوتیوب تماشا می کنند ، آنها یک سکه دیجیتالی جدید خریداری می کنند و هنگامی که پول از دست می دهند دیگران را سرزنش می کنند. "اگر می خواهید یک سرمایه گذار واقعی باشید ، باید 100٪ مسئولیت تمام تصمیماتی را که می گیرید بر عهده بگیرید و به آنچه انجام می دهید اعتماد به نفس داشته باشید.":: بازدید از این مطلب : 36
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

 

حاشیه سازی ها

یکی از دستیاران شخصی سابقش ادعا کرده‌است که آمبر Heard " فردی است که در رابطه‌اش با جانی دپ در رابطه‌اش با جانی دپ زندگی می‌کند .
استفن Deuters به دادگاه عالی London's گفت که خانم Heard ۳۴ ساله ، در مورد آقای دپ ، ۵۷ ساله ، در مورد " سال‌ها سو استفاده " قرار گرفته‌است .
آقای دپ در حال شکایت از ناشر روزنامه سان در مقاله‌ای است که به او به عنوان " همسر beater " یاد می‌کند - اما سان حفظ می‌کند .
او ۱۴ اتهام خشونت خانوادگی که روزنامه‌های گروه اخبار در دفاع از آن تکیه دارند را رد می‌کند .
آقای Deuters ، که اکنون رئیس شرکت تولید آقای Depp's ، infinitum Nihil است ، گفت که او از سال ۲۰۰۴ برای این بازیگر آمریکایی کار کرده‌است .
او در بیانیه کتبی خود گفت که در بسیاری از موارد خانم Heard " در بسیاری از موارد " شاهد توهین بوده‌است .
وی ادعا کرد : " در هیچ نقطه‌ای ، خانم شنیده نمی‌شد که سو استفاده فیزیکی داشته باشد و من هرگز شواهدی مبنی بر جراحت خانم Heard ندیده‌ام . "
آقای Deuters گفت که وقتی این موضوع علنی شد که خانم Heard در سال ۲۰۱۶ درخواست مهار کردن موقتی را داده بود ، بسیار متعجب و خشمگین شد .
او گفت : " من می‌دانستم که خانم Heard فردی که در رابطه با فردی آزار می‌رساند و من ترسیده بودم که او اینگونه رفتار خواهد کرد . "
آقای Deuters گفت که او در ماه مه ۲۰۱۴ با این زوج در پرواز از بوستون به لس‌آنجلس بوده‌است ، در حالی که ادعا می‌شود این حادثه رخ داده‌است .
او ادعا کرد که خانم Heard به طور فزاینده‌ای در حال صحبت کردن با آقای دپ است که " با سو استفاده از او درگیر نشده است " .
آقای Deuters گفت که او " نتوانست جزئیات را بشنود " چون هدفون در گوشی داشت ، اما " می‌توانست حرکات او را ببیند . "
او گفت که این بازیگر " تلاش خود را برای ضربه زدن به او در پایین انجام داده‌است " و افزود که او باور ندارد که آقای دپ با او ارتباط برقرار کرده‌است .
وی گفت : " خانم هرد از آنچه به وضوح یک ژست بی‌ضرر بود و سو استفاده او از آقای دپ در رفتار بسیار ناخوشایند را افزایش داد . "آقای سارکوزی گفت که او و گارد امنیتی خصوصی آقای دپ تصمیم به مداخله گرفتند و آقای دپ بقیه پرواز را در حمام سپری کرد .

 

 


او گفت : " این یک موضوع مشترک در چندین بار بود که آقای دپ توسط خانم دپ مورد سو استفاده قرار گرفت - او خودش را از این وضعیت جدا می‌کرد , اغلب به حمام می‌رفت و خودش را به خطر می‌انداخت . "
آقای جانی دپ پس از پرواز گفت که روز بعد از پرواز , آقای دپ از او خواست که " خشم " را فرو نشاند و " هر چه می‌خواهد بگوید تا او را آرام کند " .
او گفت : " با توجه به ماهیت بسیار متغیر خانم خانم , من فکر کردم بهتر است سعی کنم با او درگیر شوم و به سادگی عذرخواهی کنم که چه اتفاقی افتاده‌است .
" همانطور که روشن کردم , آقای دپ صدای ms را نشنیده بود . "
آقای سارکوزی همچنین در مورد سفر این زوج به استرالیا در ماه مارس ۲۰۱۰ صحبت کرد که در طی آن ادعا می‌شود که آقای دپ ( johnny depp ) در طی آن به ms مورد حمله قرار گرفته و " کاملا ً " خانه‌ای است در یک نوشیدنی و خشم حاوی مواد مخدر که این بازیگر انکار می‌کند .
آقای دپ ادعا می‌کند که انگشت او توسط خانم " خانم " بریده شده‌است .
آقای جانی دپ ادعا می‌کند که پس از این حادثه , آقای دپ به او و دو تن دیگر گفت : " او زمانی که خانم شنیده بود یک بطری به دستش پرتاب کرده بود , متحمل جراحت شده بود " .
همچنین در روز دوشنبه , پنجمین روز شواهد در مورد اقدام افترا , آقای دپ گفت که ادعاهای مبنی بر آنچه که او ادعا می‌کند سو استفاده وی از او بوده‌است .
او همچنین خانم ام را متهم کرد که در طی یک جلسه " بد " که او در طی یک جلسه تجاری " بد " یاد گرفته بود , به او مشت می‌زد .
و آقای دپ ( johnny depp ) به دادگاه عالی گفت که قصد ندارد در طول یک ردیف داغ در پنت هاوس لس‌آنجلس شنیده شود .
او گفت که او همسر سابقش را چنگ زد تا " سلاح‌های خود را قفل کند " .
این پرونده از انتشار مقاله‌ای در وب سایت سان روزنامه به چاپ رسید : " جیش المهدی : چگونه می ‌توان ان جی کی رولینگ را " واقعا ً خوشحال " و " جانی دپ " ( johnny depp ) را در فیلم حیوانات افسانه‌ای جدید بازی کرد ? "
مقاله اصلی سان در رابطه با اتهاماتی بود که توسط این هنرپیشه زن گرفته شده‌بود . او با این هنرپیشه زن و پسر ازدواج‌کرده بود .
شاهدان از جمله شرکای سابق آقای جانی دپ و وینونا رایدر , و وینونا رایدر , انتظار می‌رود که از طریق لینک ویدیویی مدرک ارائه کنند و انتظار می‌رود این جلسه به مدت سه هفته ادامه یابد .

 

 :: بازدید از این مطلب : 56
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 24 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

 

 

تیم لس‌آنجلس لیکرز در مسابقات لیگ شماره ۱۷ این مسابقات برگزار شد ، اما مسیر آن‌ها برای گره زدن رقیب بوستون سلتیکس در بیشتر عناوین در تاریخ لیگ روز یکشنبه سخت‌تر شد .این تیم در اواخر شب یکشنبه اعلام کرد که نگهبان Rajon Rondo در طی تمرین team's در اوایل روز در حباب اورلاندو دچار شکستگی انگشت شست راستش شد .
او برای جراحی ، تیم - از طریق خبرنگار their، مایک ترودل - گفت ، و " در عرض ۶ تا ۸ هفته به فعالیت‌های بسکتبال کامل باز خواهد گشت ."
از NFL گرفته تا مسابقات ورزشی کالج ، تمام اخبار ورزشی عالی که شما باید هر روز بدانید .
Rondo ۳۴ ساله در ۴۸ بازی برای تیم لیکرز در این فصل ظاهر شد ، که سه بار شروع شد و میانگین ۷.۱ امتیاز و ۵ پاس در هر مسابقه در سال .
در سال ۲۰۰۸ ، او یک مبتدی بود و میزبان آخرین تیم مسابقات بود .

 


" لیکرز " در سال ۲۰۱۰ با شکست بوستون سلتیکس برنده شد ، اما با این شانس وارد بازی در فلوریدا شد و شانس این را داشت که هر کسی آن را تغییر دهد . پس از لی بورن جیمز و انتونی دیویس ، تیم لیکرز با بهترین رکورد در کنفرانس غرب ایستاد که فصل NBA به دلیل to معلق شد .
از دست دادن Rondo ، یک قطعه گردش کلید که به طور متوسط ۲۰.۵ دقیقه به ازای هر بازی برای تیم لیکرز به دست آورد، به عنوان غیبت آوری بردلی ، یک نگهبان دیگر که از راه‌اندازی مجدد انتخاب شد ، صدمه خواهد دید . اما این تیم ، جی. آر اسمیت ، یک نگهبان که در مسابقات قهرمانی پیروز شد و در سه مسابقه دیگر NBA ظاهر شد ، در حالی که با جیمز در کلیولند کاوالیرز بازی می‌کرد ، ظاهر شد .این مقاله در اصل امروز در آمریکا ظاهر شد : Lakers guard برای مدت قابل‌توجهی پس از شکستن انگشت شست در عمل بیرون آمد .:: بازدید از این مطلب : 59
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 23 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

یک نظرسنجی از آسمان آینده به آزمایش یک ایده وحشی کمک خواهد کرد - که یک سیاهچاله بزرگ به اندازه یک گریپ‌فروت در منظومه شمسی خارجی به چشم می‌خورد .
طی چند سال گذشته , محققان متوجه یک خوشه‌بندی عجیب در مدارهای چندین شی trans ( TNOs ) شده‌اند که در اعماق تاریک منظومه شمسی مجاور ساکن هستند . برخی دانشمندان فرض کرده‌اند که مسیرهای TNOs توسط کشش گرانشی یک شی بزرگ از آنجا ساخته شده‌اند , چیزی که پنج تا ۱۰ برابر بیشتر از زمین است ( اگرچه برخی دیگر فکر می‌کنند که TNOs ممکن است فقط به طرف یکدیگر کشیده شوند ) .این " perturber " بزرگ ، اگر وجود داشته باشد، ممکن است یک سیاره باشد ، به اصطلاح " سیاره نه " یا " سیاره X " یا " سیاره بعدی " برای کسانی که همیشه پلوتو را به عنوان نهمین سیاره در نظر خواهند گرفت . اما یک احتمال دیگر نیز وجود دارد : شی چوپانی ممکن است یک سیاه‌چاله باشد که تمام آن جرم را به یک کره تبدیل می‌کند که به اندازه یک گریپ‌فروت باشد.

 


ستاره شناسان در حال حاضر آسمان‌ها را برای هر نشانه‌ای از سیاره نه بررسی می‌کنند و به زودی قادر خواهند بود به دنبال سیاهچاله فرضی و نیز یک گزارش مطالعه جدید باشند .
این امر به شدت مورد انتظار ورا سی بود. رصدخانه روبین ، تلسکوپ بزرگ زیر ساختی در کوه‌های آند ، قرار است یک تحقیق گسترده و دهه‌ای از آسمان جنوب به نام بررسی میراث فضایی و زمان ( LSST ) در اواخر سال ۲۰۲۲ آغاز کند .
دانشمندان گفته‌اند که رصدخانه روبین به شدت حساس خواهد بود و بخش‌های زیادی از آسمان را به طور مرتب بررسی خواهد کرد، ترکیبی که باعث ایجاد یک ثروت بی‌سابقه از داده‌ها خواهد شد . برای مثال ، داده‌های LSST به ستاره شناسان اجازه می‌دهد تا ماهیت انرژی تاریک و ماده تاریک را بررسی کرده، تعداد زیادی از خرده سیاره‌ها را که بالقوه خطرناک هستند را پیدا کرده و مسیر راه شیری را در میان چیزهای دیگر بررسی کنند .برنامه مشاهده LSST نیز قادر خواهد بود که یک امضای سوراخ سیاه بالقوه را تشخیص دهد ، گزارش‌های مطالعه جدید - " flares " که منجر به gobble سیاه ستاره‌های دنباله‌دار یا چیزهای کوچک دیگر می‌شود .
امیر سراج ، یک دانشجوی دوره کارشناسی در دانشگاه هاروارد ، در بیانیه‌ای گفت : " در مجاورت یک سیاه‌چاله ، بدن‌های کوچک که به آن نزدیک می‌شوند ، در اثر گرمای پس‌زمینه گاز بین ستاره‌ای در فضای سیاه ذوب خواهند شد .چنین افزایشی باعث گسیل تابش می‌شود, فلاش‌ها که نور را به طور مختصر بر روی اشیا تاریک و مرموز منعکس می‌کنند .

 


avi publishing , رئیس دپارتمان نجوم هاروارد , در همان بیانیه‌ای گفت : " از آنجا که سیاه‌چاله‌ها ذاتا ً تاریک هستند , تشعشعی که مواد در مسیر خود به دهان سیاهچاله منتشر می‌کند تنها راه برای روشن کردن این محیط تاریک است . "با توجه به مطالعه جدید که برای انتشار در مقالات ژورنال فیزیک نجومی پذیرفته شده‌است , داده‌ها باید قادر به تایید یا رد یک فرضیه در طول یک سال از آغاز تحقیق باشند .
و هر آنچه که نشان می‌دهد علاقه زیادی به منجمان دارد .
" حومه منظومه شمسی حیاط پشتی ماست . او گفت : " پیدا کردن سیاره ۹ مثل پیدا کردن یک پسر عمو در انبار پشت خانه شما است که هرگز نمی‌دانستید . " " این مساله فورا ً پرسش‌هایی ایجاد می‌کند : چرا آن جاست ? خواص آن چگونه بدست آمد ? تاریخچه منظومه شمسی را شکل داد ? آیا بیشتر شبیه آن هستند ? "

 :: بازدید از این مطلب : 65
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 22 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

اگر هم اکنون 2 کیلو پوند سرمایه گذاری داشته ام ، به دنبال این هستم که آن را در سهام FTSE 100 سرمایه گذاری کنم تا ثروت خود را برای مدت طولانی بسازم. پس از سقوط بازار سهام ، معامله های زیادی در آنجا وجود دارد.

دو نام برتر به تازگی بازارها را به روز کرده اند ، زیرا اقتصاد از بن بست عقب مانده است. هر دو از نظر مصرف کننده متمرکز هستند و وقتی افراد خارج می شوند و مجدداً هزینه خود را شروع می کنند ، باید پول دریافت کنند. یک سرمایه گذار با 2 کیلو پوند برای سرمایه گذاری می تواند آن را بین آنها تقسیم کند ، بدون مالیات از طریق سهام و سهام ISA.

JD ورزشی مد (LSE: JD) قیمت سهم امروز صاف است، به عنوان ورزش، مد و مارک های در فضای باز متخصص گزارش footfall ضعیف پس از مستند. این اتحادیه همچنین بخاطر همه گیری ، خواستار "رئالیسم اجاره" از صاحبخانه شد.

FTSE 100 رهبر مد
نتایج مالی امروز برای 1 تا 1 فوریه ادامه دارد. به عبارت دیگر ، آنها در کل متعلق به دنیای متفاوتی هستند. سود قبل از مالیات با 3٪ افزایش به 348.5 میلیون پوند با درآمد 30٪ به 6.1 میلیارد پوند رسید. مجموعه بعدی نتایج چندان خوب نخواهد بود.

JD Sports Fashion یکی از بهترین سهام های عملکردی در FTSE 100 بوده است . اگر دقیقاً 10 سال پیش 2 کیلو پوند سرمایه گذاری کرده بودید ، اکنون تقریباً 36،000 پوند می خواهید. سرمایه گذاران امروز نمی توانند انتظار تکراری از آنچه در حال حاضر یک تراشه بزرگ آبی با کلاه بازار 6.54 میلیارد پوند است ، داشته باشند. با این حال ، این کشور با گسترش در اروپا ، ایالات متحده و آسیا و اقیانوسیه ، در حال یافتن فرصتهای رشد است.

به ناچار ، مدیریت امروز هشدار داد كه Covid-19 "تأثیر مادی" در نتایج امسال خواهد داشت. این کشور از پرداخت مالکان در هنگام محاصره خودداری کرده و خواستار کاهش و تعطیلات اجاره ای شده است.

 رئیس اجرایی پیتر کوگیل خوشبین است و می گوید "استانداردهای اصلی خرده فروشی و رشته های تجاری" به رغم عدم اطمینان در مورد رفتار مصرف کنندگان و ضعف ها ، به بازگرداندن آن از دست رفته کمک خواهد کرد.

قیمت سهام JD Sports Fashion در حال بهبودی از سقوط است ، اما هنوز هم در اوج پیش از سقوط خود بیش از 20 درصد معاملات را کاهش می دهد. کاهش درآمد و بیکاری باعث فروش آینده خواهد شد و این نگرانی برای سهام است که هنوز هم 45 برابر سود پیش بینی شده معامله می کند. شما ممکن است 1 کیلو پوند از 2 کیلو پوند خود را برای این سهام سرمایه گذاری کنید ، اما امروز می توانید معامله های بسیار بیشتری را پیدا کنید .

سهام Whitbread صاحب Premier Inn (LSE: WTB) صبح امروز تقریباً 5٪ کاهش یافت ، پس از کاهش 79.4٪ در فروش در سه ماهه اول انگلستان و فروش بین المللی ، اما سرمایه گذاران چه انتظار داشتند؟ اکثر قریب به اتفاق هتل ها و رستوران های انگلستان و آلمان از پایان ماه مارس تعطیل شدند.

یا تمام 2 پوند کامل خود را در اینجا سرمایه گذاری کنید
اکنون بیش از 270 هتل در انگلیس و 24 رستوران بازگشایی شده اند. LL 19 هتل عملیاتی در حال حاضر در آلمان باز، از جمله 13 که مرمت شده و به عنوان برتر مسافرخانه در طول مستند عنوان تجاری شد

مدیر اجرایی آلیسون بریتن گزارش داد "تقاضای خوبی برای ماه های تابستان" در مقاصد مهم گردشگری ، اگرچه لندن کم کار کرده است. شماره حقوق 1 میلیارد پوند ماه گذشته ترازنامه خود را تقویت می کند و به آن اجازه می دهد مدت طولانی از درآمد کم را تحمل کند.

قیمت سهم Whitbread هنوز بیش از 40٪ از اوج ژانویه است و یک معامله به نظر می رسد. من فکر می کنم بازار با خرید و فروش مداوم FTSE 100 خسته کننده است.

 


سهم برتر با پتانسیل رشد عظیم

 


سرمایه گذاران زرنگ مانند شما نمی خواهند این فرصت به موقع را از دست بدهند ...

این شانس شما است که دقیقاً بدانید که چه چیزی تحلیلگر Motley Fool UK ما را از این تجارت آنلاین بازی "خالص" اخراج کرده است (بله ، علی رغم همه گیر بودن!).

این شرکت نه تنها از موقعیت برتر بازار برخوردار است ...

اما مدل کسب و کار بسیار مقرون به صرفه و سرمایه دار آن ، پیش از این در ارائه فروش بالا به طور مداوم ، حیرت انگیز حاشیه نزدیک به 70 درصد و افزایش بازده سهامداران به آن کمک کرده است ... در حقیقت ، در سال 2019 آن را با ارزش 150 میلیون پوندی به سهامداران در سود سهام و خرید بازگرداند!

و در اینجا قسمت بسیار مهیج است ...

در حالی که COVID-19 ممکن است کمپانی منحنی را پرت کند ، اما مدیریت سریع عمل کرده است تا اطمینان حاصل کند که این کسب و کار نیز در جای خود قرار گرفته است ، زیرا می تواند دوره فعلی عدم اطمینان را پشت سر بگذارد ... در حقیقت ، تحلیلگر ما معتقد است که باید دوباره بیدار شود. ، به محض از سرگیری فعالیت اقتصادی عادی.

به همین دلیل فکر می کنیم اکنون می تواند زمان مناسبی برای شما باشد که بتوانید سهام خود را در این تجارت استثنایی شروع کنید - به ویژه با توجه به اینکه سهام در یک ارزیابی نسبتاً نامعلوم برای سال تا مارس 2021 معامله می کنند.:: بازدید از این مطلب : 25
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

مرحله دوم موشک Rocket Lab Electron که دارای هفت ماهواره کوچک است پس از پرتاب از نیوزلند روز شنبه دچار نقص عملکرد شد ، ناگهان کند شد و ارتفاع را از دست داد. این شرکت تأیید کرد که این وسیله نقلیه و بارهای آن از بین رفته است ، اما هیچ علامتی مبنی بر اینکه اشتباهی رخ داده بود بلافاصله در دسترس نبود.


پیتر بک ، مدیرعامل شرکت ، توییت کرد: "ما پرواز را دیر از زمان ماموریت از دست دادیم." "من بسیار متاسفم که امروز نتوانستیم ماهواره های مشتریان خود را تحویل بگیریم. مطمئن باشید که مسئله را پیدا خواهیم کرد ، آن را تصحیح می کنیم و به زودی بر روی پد قرار خواهیم گرفت."

 


پرتابگر نوآورانه

 پرتابگر نوآورانه Electron ، Rocket Lab ، شامل موتورهای پرینت سه بعدی و پمپ های سوخت باطری ، طراحی شده است تا ماهواره های کوچک را با هزینه ای نسبتاً کم به مدار زمین کم برساند و امکان دسترسی به فضا برای بارهای بار را فراهم کند که در غیر این صورت ممکن است منتظر گران تر شدن باشد. سوار بر تقویت کننده های بزرگتر می شوید.

موشکی که روز شنبه پرتاب شد ، سیزدهمین پرواز این شرکت را انجام می داد. در حال حمل یک ماهواره تصویربرداری آزمایشی بود که توسط کانن ساخته شد ، پنج ماهواره تصویربرداری از زمین "SuperDove" که متعلق به سیاره و یک ماهواره کوچک نمایش تظاهرات فناوری ساخته شده توسط شرکت انگلیسی In-Space Mission است.

 الکترون از محل پرتاب تصاویر جالب Rocket در ساحل سنگی شبه جزیره ماهیا در ساعت 5:19 بعد از ظهر EDT منفجر شد. نه موتور موتور رادرفورد که مرحله اول را به حالت عادی انجام می دهند ، موشک را از جو پایین تر بالا می برد. مرحله دوم ، با یک موتور خلاء تک بهینه شده ، پس از آن به مرحله اجرا درآمد.

یک ایستگاه متوقف روشن در شب: یک موشک الکترون روز شنبه در نیوزیلند با هفت ماهواره کوچک منفجر می شود.  هنگامی که مرحله دوم این موشک دچار نقص شد ، این ماموریت با شکست روبرو شد.  / اعتبار: آزمایشگاه موشک© تهیه شده توسط CBS News موشک الکترون روز شنبه در نیوزیلند با هفت ماهواره کوچک منفجر می شود. هنگامی که مرحله دوم این موشک دچار نقص شد ، این ماموریت با شکست روبرو شد. / اعتبار: آزمایشگاه موشک
اما حدود پنج دقیقه و 41 ثانیه پس از برخاستن ، تله متری که توسط Rocket Lab ارائه شده است ، همراه با فیلم های ارائه شده توسط شرکت از دوربین های موجود در این موشک ، اوج سرعت صحنه را در حدود 8509 مایل در ساعت ، در ارتفاع حدود 119 مایل نشان داد و سپس شروع کرد. رها کردن

تا 26 ثانیه دیگر ارتفاع آن افزایش یافت و به 121 مایل رسید ، قبل از آن نیز کاهش یافت. راکت لابراتوار دقایقی بعد پخش اینترنتی خود را بدون هیچ گونه اظهار نظری درباره telemetry یا نتیجه این ماموریت به پایان رساند. اما بک دقایقی پس از آن از دست دادن مأموریت تأیید کرد.

Rocket Lab که در نیوزیلند تأسیس شده و اکنون مقر آن در Long Beach ، کالیفرنیا مستقر است ، اولین الکترون خود را در سال 2017 راه اندازی کرد. این پرواز پس از از دست دادن تله متری به پایان رسید ، اما تقویت کننده در آن زمان به طور عادی کار می کرد. ضرر روز شنبه دومین شکست الکترونیک شرکت در 13 پرواز بود.

Spaceflight ، شرکتی که کارگزاران از انجام ماموریت ها ، از جمله راه اندازی روز شنبه Canon ، شرارت می کنند ، در بیانیه ای گفتند: "ما قطعاً ناامید هستیم ، در حالی که در عین حال همیشه آگاه هستیم که خرابی های پرتاب بخشی از تجارت فضا است."

وی گفت: "ما با موشک آزمایشگاه و مشتری ما Canon Electronics که ماهواره تصویربرداری CE-SAT-IB خود را بر روی این مأموریت انجام داده اند همکاری خواهیم کرد تا مراحل بعدی را بفهمیم ، اما ما در تصمیم گیری ما از این تصمیم استقبال نشده است تا مشتریان خود را به فضا برسانیم. برای همه تیم هایی که خیلی سخت روی این ماموریت کار کردند. "

 


بیانیه ای از سیاره حمایت خود آزمایشگاه موشک

 


این شرکت در وب سایت خود گفت: "در حالی که این هرگز نتیجه ای نیست که به آن امیدوار باشیم ، خطر شکستن پرتاب یکی از سیارات است که همیشه برای آن آماده شده است." او گفت: "ما در حال حاضر 26 SuperDoves داریم ... موشک های Vega را برای پرتاب (Arianespace) در اواخر تابستان امسال آماده کرده ایم ، و چندین پرتاب دیگر نیز طی 12 ماه آینده در معرض نمایش است."

سیاره اضافه کرد: "ما ایمان کامل داریم که موشک آزمایشگاهی قادر خواهد بود به هیچ وجه از شکست امروز عقب نشینی کند ، و ما مشتاقانه منتظر پرواز دوباره روی الکترون هستیم."

سرانجام ، توییت توییتر تیم خود را "کاملاً مطابق این خبر گشود. دو سال کار سخت از سوی یک گروه مهندس فوق العاده متعهد در معرض دود سیگار. این واقعاً یک فضاپیمای کوچک بسیار جالب بود.":: بازدید از این مطلب : 48
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 15 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

" گری Gulman " ( معروف به ویدئوی انحصاری بالا ) اقرار می‌کند : " اقرار کردن به اینکه من در بیمارستان بودم ، سخت بود . " او ادامه می‌دهد ، " هرگاه به کسی می‌گفتم که با بیماری روانی در بیمارستان بوده‌است ، من خیلی دلم به حال او می‌سوخت . یک شب روی صحنه رفتم و گفتم : " چه کسی در این بخش به رسمیت شناخته شده‌است ؟ " کمدین‌ها معتاد به خنده هستند . مهم نیست که چقدر وحشی به نظر می‌رسید که این را تصدیق کند ، وقتی خنده به طرزی عمده به گوش رسید ، نمی‌توانستم صبر کنم تا دوباره آن را بگویم . آخرین کمدی " The بزرگ " در نبرد کمدی با افسردگی صورت می‌گیرد . او توضیح می‌دهد که " من کاره‌ای زیادی انجام نداده بودم که شجاعت زیادی به دست آورد . و در حقیقت ، من فکر می‌کنم که آن چیز واقعا ً شجاعانه از طریق بیماری به دست می‌آید و هر روز بیدار می‌شود . در عمق آن اغراق می‌کنم ، اما به odyssey هم می‌گویم . مجبور نبودم که با یک شیطان و دیگر هیولاهای مرموز مبارزه کنم ، اما مجبور شدم به مبارزه خودم ادامه دهم . من تقریبا ً احساس می‌کنم که باید این را با مردم درمیان بگذارم . به خصوص افرادی که رنج می‌برند ، آن‌ها می‌دانند که امید وجود دارد ."
برنامه ویژه HBO حاوی یک مجموعه stand با فواصل documentary می‌باشد که همه آن‌ها سفر سلامت روانی او را مورد بررسی قرار می‌دهند. او می‌گوید : " قبل از اینکه شروع به صحبت در مورد آن در صحنه کنم اضطراب داشتم . من خیلی مریض بودم . این یک ضرورت برای رسیدگی به نحوه نگاه کردن من و نحوه حرکت من بود . واضح بود که چیزی در مورد من وجود دارد . من همیشه فکر می‌کردم راحت‌ترین راه برای رسیدگی به مسائل ، از طریق طنز و شوخی است . پس از این نمایش ، مردم می‌گفتند که تنها احساس تنهایی می‌کنند . این طعنه‌آمیز است که من با خودم می‌گویم ، اما مخاطبان بیشتری از افرادی وجود دارند که به من بازخورد فوری می‌دهند . آن‌ها از این موضوع لذت می‌برند و به آن‌ها علاقه دارند .

 

تاثیر خنده در برطرف کردن بیماری

هم چنین به طور مرتب با جوک‌ها و سبک شکسته می‌شود . یک قاشق شکر با همه این داروها وجود داشت ."
در حالی که کمدین‌های دیگر افسردگی را بررسی کرده‌اند ، فکر می‌کند ، " شاید اولین کسی باشم که در مورد داشتن درمان electroconvulsive و بستری شدن بیمارستان وسیع صحبت خواهم کرد . چالش این بود که کل فرآیند ، درمان و شرایط را خنده‌دار و سرگرم‌کننده کند . هدف من بالا بود و می‌دانستم که این یک چالش خواهد بود . احساس من بعد از یک فیلم کمدی به مدت ۲۶ سال ، زمانی است که شما یک ریسک بزرگ را در نظر بگیرید ."
در خصوص این افسانه که " خرسندی دشمن بامزه است " با رابرت کلی شوخی می‌کند و به ما توضیح می‌دهد که چگونه کمدی می‌تواند به پیدا کردن رضایت کمک کند . او می‌گوید : " در اوایل عصر متوجه شدم که زمانی که از خانواده‌ام و دوستانم خنده دریافت می‌کردم , از ترس و نگرانی من پریشان شده بود . من فکر می‌کنم یک اثر ضد افسردگی برای شوخی وجود دارد . زمانی که می‌شنوید یک کمدین جنبه‌های خاصی از زندگی خود را تحقیر می‌کند که فکر می‌کنید وحشتناک است , به شما شهامت می‌دهد . تو می‌گی : " خب این خیلی بد نیست . این مرد دارد به آن می‌خندد . شاید من هم بتوانم این کار را انجام دهم ." بسیار مضحک است , فکر می‌کنم سالم‌ترین چیزی که باید انجام دهید این است که به آن بخندید و به آن طعنه بزنید ."
مطمئن شوید که برنامه امی را امروز پیش‌بینی کنید تا افراد داخلی هالیوود بتوانند ببینند که نمایش و اجرا کنندگان چطور در شرایط ما قرار می‌گیرند . شما می‌توانید پیش‌بینی‌های خود را هر زمانی که دوست دارید تغییر دهید تا درست قبل از اینکه نامزدها در روز ۲۸ ژوئیه اعلام شوند . و در بحث‌های هیجان‌انگیز در مورد جوایز امی ۲۰۲۰ که در حال حاضر با دست اندرکاران هالیوود در فروم های تلویزیونی ما برگزار می‌شود , شرکت کنید . اخبار سرگرمی Derby بیشتری را بخوانید .:: بازدید از این مطلب : 45
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 14 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

مشکل در پرتاب مریخ

آژانس فضایی روز سه‌شنبه اعلام کرد که مشکل احتمالی با یک سنسور اکسیژن باعث شده‌است که ناسا و سازمان ملل متحد برای به تاخیر انداختن راه‌اندازی ۷ میلیارد دلار اصرار در مریخ را به تاخیر بیندازند .
در حال حاضر پنج روز دیرتر به دلیل مشکلات قبلی , لغزش به ماه جولای به معنی از دست دادن تجمعی تقریبا ً دو هفته در یک پنجره پرتاب سیاره‌ای است که در اواسط ماه اوت بسته می‌شود . اولین فرصت پرتاب نهایی در ماه اوت سال ۲۰۰۷ بود , اما پیش از این اواخر آگوست تمدید شده بود و اکنون تا ۴ اوت کشیده شده‌است .
در هر صورت , ناسا باید بیش از دو هفته طول بکشد تا پرواز از زمین قبل از حرکت زمین و مریخ را از یکدیگر دور کند . با وجود مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد , مهندسان مطمئن هستند که قادر خواهند بود راور را به راه خود بفرستند .
اما مخاطرات بالا هستند . اگر پشت‌کار به دلیل مسائل فنی , آب و هوای بد و یا ترکیبی از عوامل از پنجره دور شود , پرواز دو سال به تاخیر می‌افتد در حالی که زمین و مریخ به موقعیت‌های مطلوب در مدارهای خود در اطراف خورشید بر می‌گردند .


مدیر ناسا به همراه خبرنگاران گفت : " وقتی شما در مورد زمین و مریخ در یک طرف خورشید صحبت می‌کنید , این اتفاق یکبار در طول چند ماه رخ می‌دهد . " " پس بسیار هزینه‌بر است , اگر ما باید پشت‌کار داشته باشیم و به مدت دو سال به انبار برگردیم , ممکن است نیم‌میلیون دلار هزینه داشته باشد. "
این پرواز که در ابتدا برای پرتاب ماه ژوئیه هدف قرار گرفته بود , به دلیل مشکل با تجهیزات زمینی و پس از آن دوباره تا ماه ژوئیه , هنگامی که مهندسان به مشکلاتی وارد شدند که فضاپیما را در بینی محافظ خود منحرف کرده بودند , به ماه جولای رانده شد .
در یک پست بلاگ در نتیجه ناسا گفت : " زمان بیشتری برای بررسی و ارزیابی تیم نیاز است . "

 

راه اندازی فضاپیما


راه‌اندازی این فضاپیما برای رسیدن به مریخ در فوریه ۲۰۱۰ طراحی شده‌است . بعد از یک شیرجه آتشین به اتمسفر مریخ , سفینه فضایی به یک چتر عظیم تکیه خواهد کرد تا قبل از فرود آمدن با موشک به کف دهانه آتشفشان که زمانی دلتای رودخانه باستانی رسوبات ته‌نشین شده را ته‌نشین کرده‌است , کند شود .
راور با تجهیزات مدرن , دوربین و حتی یک هلیکوپتر تجربی کوچک , به دنبال نشانه‌هایی از زندگی میکروبی گذشته , جمع‌آوری نمونه‌های خاک و سنگ می‌باشد که در لوله‌های کوچک مهر و موم خواهند شد و بر روی سطح آب انداخته خواهند شد .
اگر همه چیز خوب پیش برود , یک لندرور دیگر نمونه‌ها را جمع‌آوری کرده و آن‌ها را به مدار مریخ می‌فرستد , جایی که توسط یک سفینه فضایی تهیه‌شده توسط آژانس فضایی اروپا بازیابی می‌شود . سپس نمونه‌ها در انتهای دهه برای تحلیل دقیق آزمایشگاهی به زمین بازگردانده می‌شوند .:: بازدید از این مطلب : 29
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 تير 1399 | نظرات ()