نوشته شده توسط : moeinnamdar

معرفی توافق نامه SSL در سایت شما می تواند تأثیر بسزایی در SEO HTTPS داشته باشد. این شامل بهبود امنیت ، بهبود موتورهای جستجو و بهبود چشمگیر سرعت بارگذاری صفحه است.

در این مقاله ، دقیقاً بررسی خواهیم کرد که SSL چیست و چرا باید SSL را در سایت خود پیاده سازی کنید. در این مرحله ، ما خواهیم دید که چگونه SSL به دلیل ورود به سیستم HTTP / 2 می تواند زمان ایجاد صفحه وب شما را بهبود ببخشد ، و برخی از نکات اضافی در مورد اینکه HTTPS چگونه می تواند به بهترین وجهی بر SEO تأثیر بگذارد تا عملکرد سایت را بدون در نظر گرفتن ظاهر ، بهبود بخشد. گرفتار.


SSL چیست؟


SSL مخفف Secure Socket Layer است. اعلان های SSL را می توان برای هر سایتی خریداری کرد و لایه امنیتی دیگری برای این منظور فراهم می کند. اثر SEO HTTPS به محافظت از اطلاعات بین کارگران و برنامه ها کمک می کند. (احراز هویت SSL را نیز از Let's Encrypt دریافت می کنیم ، یک مرجع خودکار باز که توسط گروه غیرانتفاعی تحقیقات امنیت اینترنت - ISRG برای شما آورده شده است)

می توانید به سرعت مشخص کنید که کدام سایت از SSL استفاده می کند ، زیرا به آدرس HTTPS (به جای HTTP) دسترسی دارد. HTTPS مخفف Hypertext Secure Transfer Protocol است و هر سایتی که از این توافق نامه استفاده می کند اطلاعات خود را در تالار گفتمان محافظت شده توسط SSL قرار می دهد. به همین ترتیب ، SSL اطمینان حاصل می کند که داده ها به اپراتور صحیح ارسال می شود ، نه به اپراتور متقلبی که سعی در بدست آوردن اطلاعات دارد.

ما باید این را بیشتر جدا کنیم. اگر سایت از احراز هویت SSL استفاده می کند ، هر اطلاعاتی که بین برنامه و اپراتور ارسال می شود ابتدا مخلوط می شود. بنابراین ، اگر HTTPS در مسیر مسدود شود ، نمی توان تأثیر آن را ترجمه کرد. در آن مرحله ، اطلاعات پس از رسیدن به هدف بدون برنامه به اشتراک گذاشته می شود. این اطمینان می دهد که درخواست ها و پاسخ ها کاملاً ایمن هستند.

چرا باید از گواهینامه SSL استفاده کنید؟


ورود به SSL در سایت شما اهداف بی شماری دارد و اگر تبلیغ را مشخص نکنید ، موارد منفی عمده ای وجود دارد.

قبل از مطالعه تأثیر SSL بر سرعت وب ، ابتدا باید در مورد اینکه SSL چگونه می تواند امنیت ، اطمینان خریدار و SEO را بهبود بخشد صحبت کنیم.

ایمنی

SSL محافظت از داده های ظریف در وب را تضمین می کند. تأثیر HTTPS در SEO برای داده های لمسی شامل موارد زیر است:

مستر کارت و داده های اقساطی

نام کاربری و رمزهای عبور

اطلاعات شخصی از جمله آدرس و رمز عبور


بنابراین ، برای سایت هایی که اطلاعات مشتری را مدیریت می کنند ، مانند مکانی برای مشاغل تحت وب یا هر نوع وب سایت ثبت نام ، داشتن احراز هویت SSL مشکلی غیر قابل بحث است. این اطمینان می دهد که داده های ارسالی بین نماینده و برنامه ایمن باقی می مانند ، که این تأثیر HTTPS در سئو است و به ویژه برای مشتریانی که Mastercard یا اطلاعات شخصی را به اشتراک می گذارند بسیار مهم است.

اگر از دستور SSL استفاده نمی کنید ، سایت شما از HTTP (پروتکل انتقال متن) استفاده می کند و اطلاعات بدون رمزگذاری ارسال می شوند. تأثیر HTTPS بر روی SEO به این معنی است که کسی احتمالاً این داده ها را مشاهده خواهد کرد و این باعث می شود شما و مشتریانتان در برابر برنامه نویسان و مجرمان آسیب پذیر باشید.
اعتبار

احراز هویت SSL به طور انحصاری از اطلاعات سایت شما محافظت نمی کند ، اما سایت شما را به عنوان قابل اعتماد و قابل اعتماد نشان می دهد. تأثیر HTTPS بر بهینه سازی موتور جستجو (SEO) مشتریانی که اطلاعات لمسی خود را ترک می کنند باید بدانند که از داده های آنها استفاده نمی شود و برای اطمینان از سطح بالایی از امنیت به همه پیشرفت های اساسی نیاز است.

برنامه ها نکات بصری برای امنیت SSL وب سایت را نشان می دهند ، که اغلب از نوار عنوان برنامه سبز یا نماد قفل نزدیک به نام منطقه استفاده می کنند. مشتریان غالباً به دنبال این م componentsلفه ها می گردند و قبل از خرید به آنها فکر می کنند.

از جولای 2018 ، Google همه سایتهای غیر HTTPS را به عنوان "امن" لیست نمی کند. این می تواند یک مانع واقعی برای برخی از مشتریان باشد و تأثیر HTTPS در SEO می تواند برای مهمانان و درآمد شما گران تمام شود.

بهبود وب سایت

سومین مزیت ارائه تعهد SSL در سایت شما سئو است. طی حدود یک سال گذشته ، Google "آدرسهای کوچک HTTPS" را در موارد منو ایجاد کرده است. علاوه بر این ، همچنین چارچوب رتبه بندی خود را برای خزیدن صفحات HTTPS بیشتر متعادل می کند.

بنابراین ، اگر سایت شما از SSL استفاده می کند ، در نتیجه HTTPS SEO در مقایسه با مقصد HTTP موقعیت مطلوبی خواهد داشت ، زیرا Google صفحات شما را همانطور که در جستجوی Google نیاز دارید پیدا می کند.

بارگیری سریع صفحات وب و SSL

یکی از مزایای اصلی استفاده از SSL این است که با HTTP / 2 کار می کند ، که برای ارتقا عملکرد بسیار مهم است. با معرفی توافق نامه SSL ، سایتی که بر روی HTTPS در SEO شما تأثیر بگذارد ، می تواند از HTTP / 2 استفاده کند که این باعث افزایش سرعت بارگذاری صفحه سایت می شود.:: بازدید از این مطلب : 82
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 3 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

دوربین گاو چیست؟
دوربین های مداربسته Trap نام خود را برای محفظه های گنبد ساخته اند. دوربین های مداربسته دام در داخل و خارج از خانه ، پشت بام ها ، فروشگاه های خرده فروشی ، هتل ها و غیره به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند.

به دلیل شکل گنبد ، تقریباً غیرممکن است که شما (به خصوص سارقان یا متجاوزان بالقوه) بدانید دوربین مداربسته شما واقعاً به کدام سمت اشاره دارد.

 

 


دوربین داخلی

 

 


دوربین های مداربسته دام با LED های مادون قرمز کار می کنند تا در روشنایی کم یا بدون روشنایی کاملاً کار کنند ، مانند یک دوربین IP زنده که می تواند در تاریکی با LED های مادون قرمز 24p تا 100 فوت را ببیند.

برای دوربین های مداربسته گاو سیمی ، آنها می توانند از طریق همان کابل CAT5 یا CAT6 آب شارژ دریافت کرده و سیگنال های ویدئویی ارسال کنند. سپس می توانید از هرجای دستگاه تلفن همراه خود از طریق اینترنت به دوربین های مدار بسته برای دام دسترسی پیدا کنید.

از طرف دیگر ، دوربین های مدار بسته بی سیم سیگنال های ویدئویی را به صورت بی سیم از طریق WiFi منتقل می کنند ، که به شما کمک می کند سیم های نامرتب و سوراخ سوراخ کنید (به آداپتور برق نیاز دارد).

6 مزیت برتر دوربین های مدار بسته برای دام
بنابراین آیا دوربین های مدار بسته برای دام بهتر هستند؟ آیا باید دوربین مداربسته یا پیچ خارجی بخرید؟

اکنون 6 مزیت برتر دوربین های مداربسته برای دام را مرور کرده و به نتیجه خواهید رسیددلیل اول: تنوع
دوربین های مداربسته دام دارای اشکال و اندازه های گوناگونی هستند.

از نظر فنی ، دوربین های گاو می توانند دوربین های امنیتی گنبد IP یا دوربین های ایمنی آنالوگ برای دام باشند و برخی از آنها می توانند دید در شب مادون قرمز یا سایر فن آوری های پیشرفته مانند ویژگی های بزرگنمایی شیب ، سنسورهای حرکت یا سنسورهای حرارتی را داشته باشند.

از نظر ظاهری ، دوربین های نظارت بر دام دارای گنبدهای ثابت یا متحرک هستند. انواع مختلفی از مسکن در فضای باز را می توان برای ترکیب با محیط اطراف طراحی کرد.

مفهوم دوربین های امنیتی زنده در فضای باز به این معنی است که این دوربین از تنوع متولد شده است که نه تنها نشان دهنده تنوع طراحی فوق است ، بلکه کاربرد عملی آن در مکان های مختلف مانند تقاطع ، پارکینگ ، سوپرمارکت و میدان است. و غیره .

به عنوان مثال ، دوربین های مدار بسته برای دام در فضای باز به طور گسترده ای در مکان های عمومی و مکان هایی که مردم به طور منظم تجمع می کنند ، مانند ایستگاه های قطار ، میادین یا میادین ، ​​استفاده می شود.

دلیل اصلی انتخاب سیستم های دوربین امنیتی این واقعیت است که برای نظارت گسترده در مناطق واجد شرایط هستند ، به خصوص اگر مجهز به جدیدترین سنسورهای با وضوح بالا مانند 20MP یا 50MP باشند.


تله پارکینگ مداربسته

 


دوربین های نظارت بر دام های مسکونی در فضای باز به طور گسترده ای برای نظارت بر فضاهای بزرگتر مانند گاراژ جداگانه ، پارکینگ یا حیاط خانه استفاده می شود. از دوربین های مداربسته گاو معمولاً در اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری استفاده می شود.

دلیل دوم: زاویه دید گسترده
عنصر اصلی در طراحی دوربین مداربسته دام - شکل گنبد ، آن را در یک جهت همه کاره و انعطاف پذیر پرتاب می کند ، این باعث می شود که از دوربین گل میخ جدا شود زیرا دوربین های دارای پیچ محکم بر روی یک قطعه خاص از زمین لنگر انداخته اند. هدف قرار گرفته اند.

دوربین های خارجی ، دوربین های امنیتی یا دوربین های گنبد داخلی را می توان با چندین سنسور به دوربین نظارت پانوراما تبدیل کرد.

دوربین های نظارتی گاو PTZ مجهز به دوربین های فوق العاده زاویه دار هستند که مناطق دید را افزایش می دهند و میدان دید را تا حیرت انگیز 180 درجه یا 360 درجه بسیار گسترش می دهند و اکثر دوربین های پیچ و مهره دیگر بیش از حد شلوغ هستند.

علاوه بر این ، اشکال را به روش های مختلف شکل دهید. گنبد به احتمال زیاد به عنوان یک دوربین گنبدی با شیب و زوم (PTZ) پیکربندی خواهد شد ، زیرا طراحی منحصر به فرد گنبد به شما امکان می دهد تا برای چند وظیفه ای استثنایی به صورت افقی و عمودی بچرخد. E دارد

دوربین امنیتی ضد آب PEZ PoE

5 مگاپیکسل Super HD؛ بزرگنمایی نوری 360 درجه و 90 درجه 4 ایکس دید در شب مادون قرمز 190 فوت تشخیص حرکت هوشمند ؛ نمایش زنده و کنترل از راه دور.

دلیل 3: مقاومت در برابر خرابکاری
مطمئناً ، اگر اشتباه فهمیدید ، در دوربین گاو مشکلی وجود ندارد. به عنوان مثال ، دوربین های نظارت بر گنبد ، به ویژه دوربین های مداربسته دام در فضای باز می توانند آسیب ببینند و اگر دوربین های نظارت بر دام ضد خرابکاری نباشد ، سخت خواهد بود.

اگر به دنبال یک دوربین امنیتی هستید که بتواند آن را در سقف کم یا مکان هایی نزدیک به صورت بازدید کنندگان یا نزدیک بازو قرار دهد ، باید سو abuse استفاده احتمالی را در نظر بگیرید یا سعی کنید آن را از بین ببرید.

محفظه دوربین نظارت بر حیوانات در فضای باز معمولاً دارای درجه ضد خرابکاری است تا از جلوگیری از دستکاری و برخورد نادرست 10 IK جلوگیری کند و روشنایی دوربین مداربسته دام در فضای باز سخت تر از آن است که افراد متجاوز یا سارقین به طور دستی از آن خارج شوند.دوربین گنبد در فضای باز مقاوم در برابر خرابکاری

از طرف دیگر ، دوربین های پیچ و مهره تمایل به کلیک دستی دارند یا سوئیچ می کنند تا جهت دیگر را نشان دهند.

علاوه بر این ، دوربین های نظارت بر دام بی سیم در فضای باز ما ، مشابه دوربین های گلوله ای ، برای مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی شدید مانند باران طراحی شده اند.:: بازدید از این مطلب : 63
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 31 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

 

 

آیا از مزیت چای می دانید؟ چای سبز یکی از چای های رایج در جهان است.

عصاره چای سبز شکل غلیظ آن است که فقط شامل یک کپسول مشابه ترکیبات یک فنجان چای سبز است.

مانند چای سبز ، عصاره چای سبز منبع خوبی از آنتی اکسیدان ها است. اینها با تعدادی از مزایای سلامتی ، از بهبود سلامت قلب ، کبد و مغز گرفته تا بهبود پوست و حتی کاهش خطر سرطان همراه است.

علاوه بر این ، بسیاری از مطالعات به توانایی عصاره چای سبز برای کمک به کاهش وزن اشاره کرده اند. در واقع ، بسیاری از محصولات کاهش وزن آن را به عنوان یک ماده اصلی در نظر می گیرند

در این مقاله 10 مزیت علمی-عصاره چای سبز مورد بحث قرار می گیرد.

مقادیر بالای آنتی اکسیدان


فواید عصاره چای سبز برای سلامتی عمدتا به دلیل آنتی اکسیدان بالای آن است.

آنتی اکسیدان ها می توانند با مقابله با آسیب سلول ناشی از رادیکال های آزاد ، به کاهش استرس اکسیداتیو کمک کنند. این آسیب سلول با پیری و بیماری های مختلفی همراه است.

آنتی اکسیدان های پلی فنول به نام کاتچین بیشتر از آنتی اکسیدان های عصاره چای سبز تشکیل شده است. EGCG م cثرترین کایوتیک در چای سبز است و تصور می شود بیشترین فواید سلامتی را دارد.

مطالعات نشان داده است که عصاره چای سبز ظرفیت آنتی اکسیدانی بدن را افزایش می دهد و از استرس اکسیداتیو محافظت می کند. بنابراین ، مزیت چای سبز می تواند استرس را کاهش دهد.

به عنوان مثال ، در یک مطالعه ، 35 فرد چاق به مدت هشت هفته 870 میلی گرم عصاره چای سبز مصرف کردند. ظرفیت آنتی اکسیدانی آنها به طور متوسط ​​1.2 تا 2.5 میکرومول در لیتر افزایش یافته است.

عصاره چای سبز ظرفیت آنتی اکسیدانی را افزایش می دهد ، که ممکن است به جلوگیری از مشکلات مختلف سلامتی ناشی از استرس اکسیداتیو کمک کند.

این می تواند سلامت قلب را بهبود بخشد


استرس اکسیداتیو باعث افزایش چربی های خون می شود که باعث التهاب در رگ ها می شود و منجر به فشار خون می شود.

خوشبختانه آنتی اکسیدان موجود در عصاره چای سبز می تواند باعث التهاب و کاهش فشار خون شود. آنها همچنین می توانند از جذب چربی در سلول جلوگیری کرده و میزان چربی در خون را کاهش دهند.

در یک مطالعه ، 56 فرد چاق با فشار خون بالا به مدت سه ماه 379 میلی گرم عصاره چای سبز دریافت کردند. آنها در مقایسه با گروه مصرف کننده دارو ، کاهش فشار خون را نشان دادند.

علاوه بر این ، آنها کاهش قابل توجهی در چربی خون ، از جمله تری گلیسیرید کم و کلسترول LDL را تجربه کردند.

با توجه به اینکه فشار خون بالا و چربی های خون از عوامل خطر بیماری های قلبی هستند ، تنظیم آنها می تواند سلامت قلب را بهبود بخشد.

برای مغز مفید است


نشان داده شده است که آنتی اکسیدان های موجود در عصاره چای سبز به ویژه EGCG از سلول های مغز در برابر استرس اکسیداتیو محافظت می کند

این محافظت از سلول های مغز می تواند منجر به کاهش آسیب مغزی شود زیرا آسیب مغزی خود می تواند منجر به بیماری های مغزی مانند پارکینسون ، آلزایمر و زوال عقل شود.

علاوه بر این ، عصاره چای سبز می تواند فعالیت فلزات سنگین مانند آهن و مس را کاهش دهد ، که هر دو به سلول های مغز آسیب می رسانند.

نشان داده شده است که با افزایش ارتباط بین قسمتهای مختلف مغز به حافظه کمک می کند.

می تواند به شما در کاهش وزن کمک کند


یکی دیگر از فواید چای سبز این است که به کاهش وزن کمک می کند. عصاره چای سبز سرشار از کاتچین است و حاوی مقادیر کافی کافئین است.

نشان داده شده است که هر دو کاتچین و کافئین با تنظیم هورمون هایی که می توانند گرمازایی را افزایش دهند ، به کاهش وزن کمک می کنند.

ترموژنز فرآیندی است که بدن شما برای هضم غذا و تولید گرما کالری می سوزاند. چای سبز این روند را افزایش می دهد ، که باعث می شود بدن شما کالری بیشتری بسوزاند ، که می تواند به شما در کاهش وزن کمک کند.

می تواند برای عملکرد کبد مفید باشد


کاتچین موجود در عصاره چای سبز همچنین می تواند التهاب ناشی از برخی بیماری های کبدی مانند بیماری کبد چرب غیر الکلی را کاهش دهد.

گروه عصاره چای سبز کاهش زیادی در سطح آنزیم های کبد نشان می دهد که سلامت کبد را بهبود می بخشد.

به طور مشابه ، 17 بیمار مبتلا به NAFLD روزانه به مدت 12 هفته 700 میلی لیتر چای سبز حاوی حداقل 1 گرم کاتچین دریافت کردند. آنها کاهش قابل توجهی در چربی کبد ، التهاب و استرس اکسیداتیو داشتند.

می تواند خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهد

 

حفظ بافت ها و اندام های بدن شما با مرگ و میر سلول مشخص می شود. سلولهای خاصی به نام سلولهای بنیادی سلولهای جدیدی تولید می کنند تا جایگزین سلولهای مرده شوند. این روند سلول ها را فعال و سالم نگه می دارد.

با این حال ، وقتی این تعادل از بین برود ، سرطان می تواند رخ دهد. این زمانی است که بدن شما شروع به تولید سلول های نامنظم می کند و سلول های دیگر نمی میرند.

به نظر می رسد یکی دیگر از مزایای چای سبز این است که آنتی اکسیدان های موجود در عصاره چای سبز ، به ویژه EGCG ، اثرات مفیدی بر تولید سلول و مرگ سلول دارند.

مواد تشکیل دهنده چای سبز می تواند برای پوست مفید باشد


عصاره چای سبز به عنوان مکمل روی پوست استفاده می شود که به بهبود سلامت پوست کمک می کند

مطالعات بزرگ نشان داده است که استفاده از عصاره چای سبز می تواند به درمان انواع مشکلات پوستی مانند درماتیت ، آکنه ، روزاسه و زگیل کمک کند. همچنین ، به عنوان یک مکمل ، برای مقابله با پیری پوست و آکنه مفید خواهد بود

به عنوان مثال ، یک مطالعه نشان داد که مصرف 1500 میلی گرم عصاره چای سبز به مدت چهار هفته میزان r را به طور قابل توجهی کاهش می دهد
علاوه بر این ، به نظر می رسد که استفاده از مکمل و استفاده موضعی از عصاره چای سبز به جلوگیری از بیماری های پوستی مانند از بین رفتن قابلیت ارتجاعی ، التهاب ، پیری زودرس و سرطان ناشی از قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش کمک می کند.

مطالعه روی 10 نفر نشان داد که استفاده از کرم حاوی عصاره چای سبز به مدت 60 روز بر روی پوست به بهبود قابلیت ارتجاعی کمک می کند.

علاوه بر این ، یک مطالعه نشان داد که استفاده از عصاره چای سبز به پوست آسیب پوستی ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب را کاهش می دهد.

افزودن عصاره چای سبز به مواد آرایشی با اثر مرطوب کنندگی روی پوست همراه است.

می تواند عملکرد و بهبودی ورزش را افزایش دهد

به نظر می رسد عصاره چای سبز برای ورزش مفید است

 

در حالی که ورزش فواید زیادی برای سلامتی دارد ، اما استرس اکسیداتیو ایجاد می کند و به سلول های بدن آسیب می رساند.

خوشبختانه آنتی اکسیدان هایی مانند کاتچین چای سبز می توانند آسیب سلول ها را کاهش داده و خستگی عضلات را کاهش دهند.

در حقیقت ، یک مطالعه بر روی 35 مرد نشان داد که عصاره چای سبز ، همراه با تمرینات قدرتی به مدت 4 هفته ، باعث افزایش محافظت از آنتی اکسیدان بدن می شود.

علاوه بر این ، عصاره چای سبز برای عملکرد ورزشی مفید است.

ممکن است به کاهش قند خون کمک کند


ثابت شده است که کاتچین موجود در چای سبز ، به ویژه EGCG در افزایش حساسیت به انسولین و تنظیم تولید قند خون مفید است ، که هر دو می توانند سطح قند خون را کاهش دهند.

عصاره چای سبز حساسیت انسولین را در جوانان 13٪ افزایش می دهد.

علاوه بر این ، تجزیه و تحلیل 17 مطالعه نشان داد که عصاره چای سبز در کاهش سطح قند خون ناشتا مفید است. همچنین می تواند سطح هموگلوبین A1C را کاهش دهد ، که نشان دهنده سطح قند خون در 2-3 ماه گذشته است.

اضافه کردن به رژیم غذایی آسان است


عصاره چای سبز به صورت مایع ، پودر و کپسول موجود است.

عصاره مایع را می توان در آب رقیق کرد ، در حالی که پودر می تواند مخلوط شود. با این حال ، طعم و مزه زیادی دارد.

دوز توصیه شده عصاره چای سبز بین 250-500 میلی گرم در روز است. این مقدار را می توان از 3-5 فنجان چای سبز یا حدود 1.2 لیتر بدست آورد.

اما مهم است که بدانید مکمل های چای سبز انواع مختلفی دارند. بعضی از مکمل ها فقط حاوی برگ های خشک چای سبز هستند ، در حالی که برخی دیگر حاوی اشکال جداگانه از یک یا چند کاتچین هستند.

کاتچینی که بیشترین تأثیر را روی سلامت عصاره چای سبز دارد EGCG است.

در آخر ، بهتر است عصاره چای سبز همراه غذا مصرف شود. مصرف بیش از دوز توصیه شده یا با معده خالی ممکن است باعث آسیب جدی کبد شود.

نتیجه


به دلیل محتوای آنتی اکسیدان بالا ، از مزایای چای سبز می توان به بهبود سلامتی و کمک به ترکیب و تناسب اندام بدن اشاره کرد.

بسیاری از مطالعات نشان داده اند که عصاره چای سبز می تواند به کاهش وزن ، تنظیم قند خون ، جلوگیری از بیماری و بهبود عملکرد بدن کمک کند.

همچنین می تواند به حفظ سلامت پوست و کبد ، کاهش چربی خون ، تنظیم فشار خون و بهبود سلامت مغز کمک کند.

می توان آن را به صورت کپسول ، مایع یا پودر مصرف کرد. دوز توصیه شده 250-500 میلی گرم در روز است و بهتر است همراه با غذا مصرف شود.

اگر می خواهید سلامت عمومی خود را بهبود ببخشید یا خطر ابتلا به بیماری را کاهش دهید ، عصاره چای سبز راهی آسان برای افزودن آنتی اکسیدان های تقویت کننده سلامتی به رژیم غذایی است.:: بازدید از این مطلب : 39
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 17 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

بیماری کرونر قلب چیست؟

ویروس کرونا (Covid-19) یک بیماری عفونی است که توسط ویروس کرونا ایجاد می شود.

 

 

بیشتر افراد مبتلا به کوید -19 به بیماری خفیف تنفسی مبتلا می شوند و بدون درمان خاصی بهبود می یابند. افراد مسن و افرادی که از بیماری های زمینه ای مانند بیماری های قلبی عروقی ، دیابت ، بیماری های مزمن تنفسی و سرطان رنج می برند ، بیشتر به این بیماری مبتلا می شوند. برای ارزیابی خطر بیماری عروق کرونر قلب می توانید معاینه شرایین کرونر را بصورت رایگان انجام دهید.

 

بهترین راه پیشگیری و کاهش سرعت شیوع بیماری ، کسب اطلاعات کافی در مورد تاج ، بیماری های ایجاد شده و شیوع آن است. با شستن دست ها یا استفاده از مواد ضد عفونی کننده بر پایه الکل می توانید از خود و دیگران در برابر ویروس محافظت کنید.

 

ویروس Covid-19 عمدتا از طریق قطرات بزاق یا ترشحات بینی از بیمار در هنگام عطسه و سرفه منتقل می شود ، بنابراین انجام عادات تنفسی (به عنوان مثال سرفه آرنج) بسیار مهم است.

 

در حال حاضر هیچ واکسن یا روش درمانی خاصی برای Covid-19 وجود ندارد ، اما آزمایشات بالینی برای یافتن یک درمان احتمالی در حال انجام است. آخرین اخبار واکسن کرونا را در این پست بخوانید.

 

تست هوشمند کرونا

 

علم ویروس کرونا

سازمان بهداشت جهانی علائم را از نظر شدت آنها ذکر کرده است ، از جمله علائم احتمالی دیگر مانند تورم ، جوش یا رنگ پریدگی انگشتان دست و پا و از دست دادن توانایی حرکت یا گفتار است.

 

در میان علائم شایع:

حرارت

سرفه خشک

خستگی

علائم کمتر شایع:

گیجی و درد

گلو درد

اسهال

کرم رنگ

سردرد

از دست دادن بو یا چشایی

جوش یا انگشتان پا و پا

علائم شدید:

مشکل در تنفس یا تنگی نفس

درد یا فشار قفسه سینه

از دست دادن توانایی حرکت یا صحبت کردن

متخصصان پوست همچنین متوجه وضعیتی به نام "انگشت مکعب" در پا شده اند. در این شرایط انگشتان پا قرمز ، سوزان و گاهی خارش می یابند و شبیه زخم های سرد می شوند (حالتی که پزشکان معمولاً روی انگشتان انگشتان کسی می بینند که ساعت های طولانی در آن سرما است).

 

طبق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، در صورت مشاهده علائم زیر ، باید فوراً به دنبال مراقبت پزشکی باشید:

 

مشکلات تنفسی

درد یا فشار مداوم بر قفسه سینه

گیجی

ناتوانی در بیدار ماندن یا هوشیاری

کبودی روی لب ها یا صورت

با این حال ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها می گویند این لیست شامل تمام علائم احتمالی نیست و با کشف اطلاعات بیشتر در مورد ویروس Koronov ، لیست کامل علائم اصلی اکنون شامل موارد زیر است:

 

تب یا لرز

سرفه

تنگی نفس یا دشواری در تنفس

خستگی

انقباض عضله یا بدن

سردرد

از دست دادن حس بویایی یا چشایی

گلو درد

گرفتگی بینی یا آبریزش بینی

حالت تهوع یا استفراغ

اسهال

تاج را در هوا منتقل کنید

تاج را در هوا منتقل کنید

راه های جلوگیری از ویروس تاج

اگرچه واکسن Covid-19 وجود ندارد ، شما می توانید برای کاهش خطر ابتلا به بیماری گام بردارید. سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اقدامات زیر را برای جلوگیری از Covid-19 پیشنهاد کرده اند:

 

از مهمانی های بزرگ و اجتماعات بزرگ خودداری کنید.

با افراد بیمار یا علامت دار تماس نگیرید (حداکثر 2 متر از آن فاصله داشته باشید).

تا آنجا که ممکن است در خانه بمانید و بین خود و دیگران 2 متر فاصله ایجاد کنید ، به خصوص اگر خطر بیماری جدی وجود دارد. بخاطر داشته باشید که برخی از افراد ممکن است از این بیماری رنج ببرند و این بیماری را بدون علائم یا اطلاع از کووید-19 به دیگران منتقل کنند.

دستان خود را به مدت 20 ثانیه به طور منظم با آب و صابون بشویید یا از ضد عفونی کننده 70٪ الکل استفاده کنید.

از ماسک در مکانهای عمومی مانند فروشگاههای مواد غذایی استفاده کنید ، جایی که جلوگیری از تماس نزدیک با دیگران (به خصوص در مکانهایی که بیماری بیشتر است) دشوار است. از ماسک پارچه ای غیر جراحی استفاده کنید - ماسک جراحی N95 باید در دسترس پرستاران و کادر پزشکی باشد.

هنگام عطسه یا سرفه ، قسمت جلوی دهان را با آرنج یا دستمال بپوشانید. بافت آلوده را دور بریزید. دستان خود را بلافاصله بشویید.

به چشم ، بینی یا دهان دست نزنید.

در صورت بیماری ، ظروف ، فنجان ها ، حوله ها ، ملافه ها و سایر وسایل خانه باید از سایر وسایل جدا شود.

سطوح مکرر در معرض مانند دستگیره درها ، کلیدهای روشنایی ، وسایل الکترونیکی و شمارنده ها باید روزانه تمیز و ضد عفونی شوند.

اگر بیمار هستید ، در خانه بمانید و به کار یا مدرسه نروید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای دریافت مراقبت های پزشکی از خانه خارج شوید. اگر بیمار هستید ، از حمل و نقل عمومی خودداری کنید ، سوار تاکسی شوید و سوار ماشین شوید.

 

 :: بازدید از این مطلب : 64
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 15 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

این روزها یادگیری انواع مهارت های رایانه ای برای یافتن شغل ضروری است. در اینجا چند نشانگر اصلی وجود دارد که به جلو می روند:

یکی از مهمترین مهارتهایی که هر نیروی کار باید فرا بگیرد ، مهارتهای کاریابی است. یک مهارت اکتسابی و ضروری در عصر حاضر!

هر کجا که می خواهید استخدام شوید یا اگر کار می کنید ، اگر می خواهید کنار نمانید و پیشرفت خوبی نداشته باشید ، علاوه بر مدرک و گرایش ، تعدادی مهارت عمومی وجود دارد که به آنها نیاز خواهید داشت.

برخی از این مهارتها قابل یادگیری هستند ، برخی از آنها ریشه در خلق و خوی و آموزش شما دارند و تغییر در آنها کمی سخت است.

برای موفقیت در محل کار ، بهتر است مهارت هایی را که می توان آموخت بیاموزید و برخی از اخلاق و خلق و خوی خود را اصلاح یا تقویت کنید. در اینجا هفت مهارت آورده شده است که در همه مشاغل مشترک است.

1. روابط عمومی خوب

برای موفقیت در کار و زندگی باید اصول ارتباط موثر را بدانید و بتوانید از آنها به خوبی استفاده کنید. این بدان معناست که شما علاوه بر یادگیری فرهنگ ارتباطات ، می توانید به طور حرفه ای با مدیر و همکاران خود رفتار کنید.

افراد زیادی وجود دارند که علی رغم مهارت های شغلی بالا ، دائما در حال تغییر شغل هستند یا در محیط کار قادر به استفاده کامل از مهارت های خود نیستند و توانایی های خود را به مدیران نشان می دهند ، این یکی از مهمترین عوامل جلوگیری از موفقیت در نبود روابط عمومی موثر است.

بخاشی اگرچه برخی از اصول ارتباطات به روحیه فرد بستگی دارد ، به عنوان مثال ، بعضی از آنها خونسرد هستند ، اما بعضی از آنها به سرعت عصبانی می شوند ، البته این رفتارها باید شناسایی و کنترل شود ، اما بیشتر مهارت های ارتباطی به دست آمده را می توان یاد گرفت و آموخت. و

به عنوان مثال ، نحوه لباس پوشیدن در محل کار در جذب مخاطب بسیار موثر است و اگر آن را خوب نمی دانید ، می توانید آن را در مدت زمان کوتاهی فرا بگیرید. یا ، دقت در ساختن شخصیت تجاری شما بسیار مهم است که می توانید با کمی برنامه ریزی و تمرین به ضرب الاجل ها پایبند باشید.بنابراین یکی از مهمترین مهارتهای کاریابی داشتن روابط عمومی بالا است.

بیشتر بخوانید: عملکرد روابط عمومی برای شرکت های نوپا چیست؟

2 - کامپیوتر
یک مهارت عمومی برای شکار شغل تسلط بر اصول رایانه است. امروز اگر در زمینه تحصیل و تخصص خود نهایت مهارت و شایستگی را داشته باشید ، اما نتوانید از رایانه و مهارت های اساسی آن استفاده کنید ، قطعاً شکست خواهید خورد. در دنیای فناوری ، حداقل برخی مهارت های ابتدایی کامپیوتر را لازم دارید.

داشتن هفت مهارت رایانه ای معروف به ICDL برای کسانی که مایل به شرکت در کارهای سازمانی ، دفتری و فنی هستند ضروری است.

اگر می توانید یک مقاله ، مقاله یا تصویر را به طرز ماهرانه ای در موتورهای جستجو مانند Google جستجو کنید ، می توانید مدیر و همکاران خود را به سرعت متعجب کرده و به آنها بگویید که از هر چیزی مطلع هستید و می توانید هر مشکلی را حل کنید. این قابلیت ها در آینده شغلی شما بسیار موثر است.

بیشتر بخوانید: یک دفتر کار مجازی بهترین راه حل برای برنامه نویسان است

3- زبان انگلیسی
داشتن نمره تافل و مدرک تخصصی زبان های خارجی برای برخی از رشته ها بسیار مهم است و یکی از ملزومات استخدام است ، اما شما به عنوان یک فرد عادی که به دنبال یک شغل متوسط ​​هستید ، باید حداقل اصطلاحات انگلیسی مربوط به زمینه کاری خود را بدانید و در بحث های تخصصی اصطلاحات انگلیسی را که با شغل شما ارتباط مستقیم دارد کاملاً بشناسید. .خدمات ارتباطی دفتر مجازی از تلفن ثابت به منشی مجازی و ... با دفتر خود

تلفظ صحیح اصطلاحات حرفه ای شنونده را متقاعد می کند که شما کنترل شغل را در دست دارید.

4- هنر مذاکره
شاید یادگیری اصول مذاکره به عنوان یک تکنیک بازاریابی فقط برای کسانی که در تماس مستقیم با مشتری و مشتری هستند ضروری به نظر برسد ، اما شما به عنوان یک کارمند ، کارگر یا فردی که در یک محیط عمومی کار می کنید ، فقط باید با کمکی که به دیگران می کنید درک بیشتری داشته باشید.

همچنین باید بتوانید عملکرد خود را به صورت کلمات به مدیر خود ارائه دهید. کسانی هستند که وجدان و تلاش خستگی ناپذیر آنها با وجود سخت کوشی در محیط کار همیشه نادیده گرفته می شود. زیرا این افراد نمی توانند عملکرد و فعالیتهای خود را با استفاده از فن بیان مناسب و قدرت مذاکره به مدیران خود منتقل کنند.

 

 


تعدادی مهارت عمومی برای هر شغل وجود دارد5- نوشتن گزارش
تهیه CV برای سوابق تحصیلی و شغلی یا تهیه گزارش مهارت لازم و اجباری در استخدام و شغل است.

کسانی که می توانند مهارت های خود را بهتر در گزارشی به مدیران نشان دهند و مطالبات ، مشکلات یا دستاوردهای خود را در یک پیام مدیریتی روشن و مختصر ارائه دهند ، تصمیمات سریع و موثر را برای مدیران آسان تر می کنند و در نهایت ، به راحتی و سریع توجه خود را به سمت خود و اهدافشان جلب می کنند.

 


چگونه کار خود را بدون پول نقد شروع کنیم؟

 


6- آگاهی از قانون
محل کار یک محیط سازمانی رسمی است که در آن مدیران قوانینی برای بهبود عملکرد کارمندان خود ایجاد می کنند. آگاهی از این قوانین برای همه کارمندان یک سازمان یا بخش ضروری است. از طرف دیگر ، در هر کشوری قوانینی مربوط به کار و فعالیت سازمانی وجود دارد و هر کارگری باید از قوانین کار در کشور خود و مواردی مانند حداقل دستمزد ، قوانین بیمه و موارد مشابه آگاه باشد.

با دانستن اصول قانون تجارت ، کارمندان همچنین می توانند از خطرات آسیب رساندن به خود و کارفرمای خود جلوگیری کنند.:: بازدید از این مطلب : 58
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 15 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

 

 

هنگام اسهال ، اگر از داروهای بدون نسخه شیمی درمانی استفاده می کنید ، در بعضی موارد می تواند اسهال را تا حدی کاهش دهد که به یبوست تبدیل شود و یبوست مشکل بدتری نسبت به اسهال است. اما داروهای خانگی ملایم تر و ضعیف تر از داروها هستند زیرا طبیعی هستند و فقط اسهال را درمان می کنند. بیایید ببینیم چگونه می توان اسهال را در خانه با روش های ساده درمان کرد!

به مقدار زیاد مایعات بنوشید

یكی از بزرگترین مشكلات اسهال و آنچه كه بسیاری از افراد مبتلا به اسهال را به اورژانس منتقل می كند ، کم آبی در اثر احتباس بیش از حد مایعات به دلیل اسهال است. اسهال باعث می شود بدن در مدت زمان کوتاهی مقدار زیادی آب و الکترولیت (مانند سدیم ، پتاسیم ، کلسیم و منیزیم) از دست داده و کم آب شود. اگر اسهال و کم آبی بدن به درستی و در مدت زمان کوتاهی درمان نشود ، کمبود آب بدن به ویژه در کودکان کم خطر و تهدیدکننده خواهد بود.

برای درمان اسهال خفیف در خانه ، باید مایعات و الکترولیت های از دست رفته را به سرعت جایگزین کنید. به همین دلیل ، شما باید مایعات مختلفی مانند آب ، آب میوه های تازه و طبیعی ، آبگوشت و غذاهای آبکی و نوشیدنی های ورزشی حاوی الکترولیت برای جایگزینی آب از دست رفته مصرف کنید.

مواردی وجود دارد که هنگام اسهال باید از آن جلوگیری کنید. از قهوه ، نوشیدنی های کافئین دار ، آب آلو ، نوشیدنی های شیرین ، نوشابه و الکل خودداری کنید. زیرا همه اینها خاصیت ملین دارند و اسهال شما را بدتر می کنند. بهتر است از لبنیات چند روز استفاده نکنید.

از نوشیدنی های الکترولیت استفاده کنید.

برای كودكان خردسال و نوزادانی كه مبتلا به اسهال هستند باید مایعات و الکترولیت برای جوانسازی بدن آنها داده شود. این نوشیدنی ها معمولاً با مارک هایی مانند پدیالیت ، انفالیت یا گاسترولیت به بازار عرضه می شوند. در نوزادان ، بهترین درمان ادامه شیردهی در فواصل کوتاه تر است. شما نباید رژیم غذایی کودکان مبتلا به اسهال را محدود کنید ، فقط باید یک رژیم منظم را رعایت کنید و مایعات و نوشیدنی های تازه یا الکترولیت را به آنها بدهید.

اگر از وجود رنگ های مصنوعی و طعم های تجاری در برخی از نوشیدنی های مربوط به درمان اسهال نگران هستید ، می توانید یک نوشیدنی الکترولیتی در خانه درست کنید. تنها مواد لازم برای این کار نمک ، شکر و آب است. البته مراقب باشید که نمک زیادی به نوشیدنی اضافه نکنید زیرا این برای کودکان خطرناک است.

از رژیم BRAT استفاده کنید

انستیتوی ملی دیابت ، دستگاه گوارش و بیماری کلیوی خاطرنشان می کند که تحقیقات نشان می دهد که برای درمان اسهال نباید به دنبال یک رژیم غذایی خاص باشید ، اگرچه برخی غذاها در این شرایط بهتر کار می کنند و کار را برای دستگاه گوارش راحت تر می کنند.

رژیم BRAT یک رژیم معمول برای کاهش فشار خون در دستگاه گوارش است. این رژیم شامل چهار غذای پر فیبر است که به سفت و نگه داشتن مدفوع کمک می کند. این چهار غذا شامل موز ، برنج ، سیب و نان تست است. به طور خاص موز بسیار مفید است زیرا به بازگرداندن هرگونه پتاسیم از دست رفته در بدن به دلیل اسهال کمک می کند. البته این رژیم مدت طولانی نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد زیرا در این حالت بدن از نظر مواد مورد نیاز کمبود می کند.

با شروع علائم اسهال ، علاوه بر رژیم غذایی BRAT ، می توانید غذاهایی مانند غذاهای پخته شده بدون پوست ، جو دوسر ، سیب زمینی پخته و سوپ مرغ کم نمک بخورید. از خوردن مواد غذایی و نوشیدنی هایی که باعث ایجاد بنزین می شوند ، مانند نوشیدنی های روغنی ، لوبیا ، خیار ، حبوبات و سبزیجات نفخ خودداری کنید.

اگر اسهال بیش از دو روز ادامه دارد ، غذاهایی را که می خورید بررسی کنید. اسهال توسط غذاهایی مانند سبوس ، غلات سبوس دار و برنج قهوه ای و همچنین غذاهای چرب یا غذاهای شیرین شده با سوربیتول (شکر مصنوعی) تشدید می شود.

از پروبیوتیک ها استفاده کنید

پروبیوتیک ها باکتری ها و مخمرهای زنده هستند که برای دستگاه گوارش شما بسیار مفید هستند. اسهال بسیاری از باکتری های سالم را در معده و روده شما از بین می برد. پروبیوتیک ها که شامل باکتری هایی به نام لاکتوباسیلوس و بیفیدوباکتریوم و مخمر ساکارومایسس بولاردی است ، می توانند به سرعت جایگزین میکروارگانیسم های ایجاد کننده اسهال شوند و به بازگرداندن عملکرد طبیعی روده کمک کنند. این به ویژه در مورد S. boulardii ، که دارای اثرات ضد درد قدرتمند است ، صادق است.

در حالی که توصیه می شود در هنگام ابتلا به اسهال از مصرف لبنیات خودداری کنید ، ماست یا کفیر با باکتری های پروبیوتیک زنده در درمان سریعتر بیماری بسیار مفید هستند. منابع طبیعی دیگر پروبیوتیک ها شامل غذاهای تخمیر شده مانند پنیرهای نرم ، نوشابه ، زیتون سبز و نان شیرین هستند.

خوشبختانه عوارض جانبی پروبیوتیک ها ، هم از نظر مواد غذایی و هم مکمل ها ، خفیف است و در برخی موارد نادر ممکن است باعث ناراحتی معده ، نفخ و گاز شود.:: بازدید از این مطلب : 77
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 4 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

 

 

وقتی هر روز به آرایش خود می پردازید ، نباید قدرت خالص ابروهای خود را دست کم بگیرید. چشم ها اولین جایی است که باید به آن توجه کرد و ابروها قاب زیبایی برای چشم ها باقی می مانند.
با ابروهای کامل می توانید قدرت و جوانی چشم خود را به دیگران منتقل کنید. صاف کردن و تنظیم ابروها اولین قدم برای استایل کردن آنها است. نکته ای که در این مرحله از اهمیت برخوردار است تعادل در قوس ابرو است. تکنیک های مختلفی برای پر کردن ابروها وجود دارد.

برای مبتدیان ، آشنایی با انواع محصولاتی که برای آرایش ابرو استفاده می شود بسیار مهم است. برای مصرف کنندگان با ابروهای کم پشت ، مدادها ، سایه ها و پودرهایی که دوام بیشتری دارند توصیه می شود. سایه های ابرو پوشش صاف و یکنواختی را ارائه می دهند و برای کسانی که می خواهند ابروهای خود را بالا ببرند ایده آل هستند.

مداد ابرو


برخی مدادها مانند سایه عمل می کنند. تفاوت در این است که مدادها باعث می شوند ابروها قابل توجه تر باشد ، اما تا زمانی که شما متخصص شوید باید از آنها با احتیاط استفاده شود ، زیرا ممکن است از آنها به روشی استفاده کنید که باعث خشن تر شدن شما شود.
برای پر کردن شکاف های ابرو از یک مداد ابرو تیز استفاده کنید. از یک مداد با سکته مغزی ملایم در همان جهت موهای ابرو استفاده کنید ، سپس همیشه این ناحیه را با یک برس تمیز و سفت مسواک بزنید تا صورت شما نرم و طبیعی به نظر برسد.

ژل ابرو


برای جلوه ای طبیعی تر و برای اینکه محکم تر و مصمم به نظر برسید بهتر است ژل ابرو را انتخاب کنید ، در این حالت ابروها فقط کمی رنگ هستند و این موهای ابرو است که با نظم و در جای مناسب قرار می گیرد. 

 

سایه ابرو (پودر ابرو)


هنگام انتخاب سایه برای پر کردن ابروها ، محصول ایده آل برای شما بیش از هر چیز به رنگ مو شما بستگی دارد. متخصصان آرایشی و بهداشتی توصیه می کنند که ابروها تقریباً یک درجه تیره تر از رنگ موی شما باشند. این به تعادل و زیبایی چهره شما کمک می کند. اما برای کسانی که ابروهای قهوه ای تیره یا مشکی دارند بهتر است رنگ ابروها حدود دو درجه از رنگ موهای شما سبک تر باشد تا ابروهای شما خیلی تیره و غیر طبیعی به نظر نرسند.
یک برس کوچک سفت و محکم با سطح صاف و زاویه دار برای این منظور ساخته شده است. می توانید از آن استفاده کنید چنین بررسی باعث می شود پودر ابرو دقیقا همان جایی که می خواهید استفاده شود. سر برس را روی پودر ابرو مالیده و سپس یک یا دو بار آن را روی ظرف پودر بزنید تا پودر اضافی از برس جدا شود. جای خالی ها را با سکته مغزی سبک پر کنید.
در صورت لزوم می توانید ابروهای خود را دوباره بررسی کنید.
اگر می خواهید آن را روی قسمت بزرگی از ابروها (مانند دم ابروها) بکشید ، دسته قلم مو را در جلوی صورت خود نگه دارید و مرتبا متعادل باشد و کار خود را به آرامی انجام دهید و کمی پودر را به یکی از ابروها اضافه کنید و سپس ابرو دیگر را به درستی صاف کنید. انجام دادن. سپس مطمئن شوید که هر دو ابرو یکسان هستند.
همچنین از محل دقیق نوک دم ابرو خود اطمینان حاصل کنید ، در غیر اینصورت از مداد ابرو استفاده کنید. مشخص کنید که ابروها از کجا شروع می شوند ، قوس دارند و به پایان می رسند. سپس از یک توپ پنبه ای برای پاک کردن پودر اضافی ابرو استفاده کرده و ظاهر کلی آن را صاف کنید.:: بازدید از این مطلب : 34
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 3 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

اگر در خواب مشکل دارید و یا می خواهید غذاهایی را در رژیم غذایی خود قرار دهید که به شما در بهتر خوابیدن در شب کمک خواهد کرد ، حتما این مقاله را بخوانید.

غذاهای سرشار از تریپتوفان ، کربوهیدرات ها ، کلسیم ، منیزیم ، ملاتونین و ویتامین B6 می توانند به بهبود کیفیت خواب کمک کنند.

نمونه هایی از این غذاها عبارتند از: شیر ، پنیر ، تخم مرغ ، آجیل (به خصوص گردو ، بادام و پسته) ، ماهی (به ویژه ماهی سالمون) ، لوبیا ، برنج ، نان ، ماکارونی ، سیب زمینی ، ماست ، کلم و سایر سبزیجات برگ دار ، گیلاس ، موز ، جو و غلات کامل (مخصوصاً جو و جو) ، گوجه فرنگی ، سیر خام ، نخود

 

 

غذاهای غنی از تریپتوفان

تریپتوفان یک اسید آمینه است که به بدن کمک می کند تا سروتونین شیمیایی در مغز تولید کند. سروتونین خواب عمیق تر و آرامش بخش تر ایجاد می کند. غذاهای سرشار از تریپتوفان شامل شیر ، پنیر ، تخم مرغ ، آجیل ، ماهی و لوبیا است. اینها غذاهای غنی از پروتئین هستند.

غذاهای غنی از کربوهیدرات

برنج ، نان ، ماکارونی ، لبنیات ، سیب زمینی. کربوهیدراتها تریپتوفان تولید می کنند. غذاهایی که سرشار از کربوهیدرات یا تریپتوفان هستند ، هر دو با بهبود کیفیت خواب همراه هستند. طبق تحقیقات انجام شده ، جفت شدن هر یک از این مواد با چربیهای سالم می تواند باعث خواب آلودگی شود. ترکیب کربوهیدرات ها با پروتئین قند خون را در طول شب حفظ می کند.

غذاهای غنی از کلسیم

ماست ، شیر ، پنیر ، کلم و سایر سبزیجات برگ دار. محققان در مجله اروپایی عصب شناسی منتشر کردند که باعث افزایش سطح کلسیم در طول خواب REM شد و نتیجه گرفتند که خواب REM ناشی از کمبود کلسیم است که پس از قطع کلسیم به حالت عادی بازگشت. (درباره خواب REM اینجا بخوانید)

غذاهای غنی از ملاتونین

ملاتونین هورمونی است که توسط مغز آزاد می شود و نشان می دهد چه موقع به رختخواب رسیده است. ملاتونین به طور طبیعی توسط بدن شما تولید می شود ، میزان ترشح این هورمون در شب حداکثر و در حدود ظهر به حداقل می رسد. در غذاهایی مانند گیلاس ، گردو ، موز ، جو و گوجه فرنگی یافت می شود.

طبق مطالعه 2005 دانشگاه دانشگاه تگزاس ، نه تنها گردوها حاوی ملاتونین هستند ، بلکه ممکن است باعث افزایش سطح ملاتونین خون در بدن شما نیز شوند.

ویتامین B6 به بدن کمک می کند تا انتقال دهنده های عصبی یا انتقال دهنده های عصبی باشد. این مواد شیمیایی در بدن شما ملاتونین تولید می کنند ، بنابراین غذاهای سرشار از ویتامین B6 نیز برای خواب مفید هستند. ویتامین B6 معمولاً در ماهی ها ، به خصوص ماهی قزل آلا ، سیر خام ، مغز پسته ، موز و نخود فرنگی مشاهده می شود.

غذاهای سرشار از منیزیم

حفظ سطح منیزیم طبیعی می تواند به شما در خواب در طول شب کمک کند. منیزیم در جو و غلات کامل ، به ویژه جو ، جو و بادام یافت می شود.

بهترین زمان برای خوردن این مواد دو تا چهار ساعت قبل از خواب است. توصیه ما این است که روی معده کامل نخوابید.:: بازدید از این مطلب : 58
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 1 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

 

 

ما در دنیایی زندگی می کنیم که فناوری و ارتباطات اینترنتی هر روز در حال تحول هستند. از طرف دیگر ، برخی افراد ترجیح می دهند به جای آمدن به کار در یک زمان معین و رفتن به محیط دیگری و در معرض قوانین خاصی مانند پوشیدن لباس و غیره ، در خانه کار کنند و درآمد کسب کنند. شروع مشاغل مستقر در خانه یکی از مهمترین موضوعاتی است که امروزه بیشتر مردم به آن اشتیاق دارند.
برای انجام کار در خانه مزایای زیادی وجود دارد و زن و مرد می توانند از مهارت های ویژه ای که در خانه دارند برای کسب درآمد استفاده کنند. خانم های خانه دار می توانند علاوه بر کارهای روزانه خود درآمد کسب کنند و در خانه سرمایه داشته باشند.

اما سوالی که ممکن است برای برخی از افراد بوجود بیاید این است که چه امکانات باید برای کسب درآمد در خانه داشته باشیم و چگونه باید این فعالیت ها را انجام دهیم؟ تیم کوروش به این سوال پاسخ می دهد.

در پاسخ به این سؤال باید گفت كه افراد مختلف می توانند مهارت و تجربیات خود را برای شروع مشاغل مستقر در خانه شناسایی كنند و از تسهیلات لازم استفاده كنند. در ادامه چند نمونه از متداول ترین مشاغل خانگی که امروزه در سراسر جهان بسیار پرطرفدار هستند را همراه با تسهیلات لازم برای انجام آنها معرفی خواهیم کرد.

 

برای شروع یک مشاغل خانگی مانند نوشتن و ترجمه باید یک کامپیوتر یا لپ تاپ داشته باشید. علاوه بر این ، باید به اینترنت دسترسی داشته باشید.

ترجمه متون از زبانهای مختلف یکی از کارهای پر کاربرد و بی دغدغه خانگی است که با اختصاص چند ساعت به این کار در طول روز می توانید به راحتی درآمد نسبتاً خوبی کسب کنید.

تولید محتوا و سئو

تولید محتوا و سئو یکی از رایج ترین مشاغل خانگی است که بسیار کاربردی است و درآمد خوبی دارد. هنگامی که کاربران اینترنت در اینترنت موضوعی را جستجو می کنند ، موتورهای جستجو سایت های پیشنهادی را بر اساس ترتیب سایت هایی که مطابق با محتوا و قوانین سئو هستند ، شناسایی می کنند. بنابراین ، اکثر کاربران اینترنت و دارندگان مشاغل به افراد نیاز دارند تا هر از گاهی محتوا و محتوای سئو را برای سایتهای خود تولید کنند.

تولید محتوا و سئو از جمله مهارتهایی است که اهمیت و ضرورت آنها روز به روز در روز جمعه افزایش می یابد. نکات مربوط به سئو و ایجاد محتوا موضوعی است که نیاز به یادگیری مهارت دارد.


طراحی وب سایت

 

طراحی وب سایت نیز از جمله مشاغلی است که فقط افراد متخصص و متخصص قادر به انجام آن هستند و درآمد بسیار خوبی نیز دارند و بیشتر متخصصان و صاحبان مشاغل برای اینکه بتوانند از طریق این سایت بتوانند یک سایت مناسب را برای آنها طراحی کنند نیاز دارند. به جذب مشتری و کسب درآمد بیشتر کمک کنید.

پشتیبانی اینترنتی

بسیاری از فروشگاه های آنلاین برای پشتیبانی از محصولات خود به کارکنان آفلاین احتیاج دارند تا افراد بتوانند در هر زمان که بخواهند از پشتیبانی آنلاین سؤال کنند. اگر قصد دارید یک مشاغل خانگی را به عنوان یک پشتیبان اینترنتی راه اندازی کنید ، باید در نظر داشته باشید که این تجارت به صبر و حوصله زیادی نیاز دارد تا بتوانید با صبر و شکیبایی با افراد ارتباط برقرار کنید. کارمندان غیر مطبوع و خوش اخلاق ، فروش فروشگاه های آنلاین را افزایش داده و نقش مهمی را ایفا می کنند.

 

 

بازاریابی اینترنتی

یکی دیگر از مشاغل خانگی محبوب بازاریابی اینترنتی است. از آنجایی که امروزه بیشتر افراد بیشتر روز خود را در اینترنت و فضای مجازی می گذرانند ، می توان گفت که بازاریابی و تبلیغات به شیوه درست و اصولی اثرات مثبت بسیاری برای فروشنده دارد. به این ترتیب علاوه بر کسب سود بیشتر برای فروشنده ، ممکن است از نام تجاری محصولات وی نیز شناخته شود.
درباره نکات مربوط به مشاغل خانگی که تیم Kairos به شما ارائه می دهد بیشتر بیاندیشید:

 

1. هر روز چند ساعت را برای انجام مشاغل مستقر در خانه کنار بگذارید ، با تمرکز روی کارهایی که می خواهید برای چند ساعت انجام دهید.

2. سعی کنید زمان خاصی برای انجام کارهای خود در خانه داشته باشید.

3. برای انجام چنین مشاغل نیاز به سرمایه زیادی ندارید و می توانید در مدت زمان کوتاهی درآمد زایرا را نیز شروع کنید.:: بازدید از این مطلب : 16
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 28 مرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

 

 

 

وقتی به سرطان مبتلا می شوید ، فقط به سلامت جسمی شما مربوط نمی شود. ناگهان متوجه می شوید که احساساتی دارید که قبلاً هرگز آن را تجربه نکرده اید. احساساتی که نوسان زیادی می کند و روزانه تغییر می کند ، هر ساعت و شاید در هر دقیقه. شاید هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید ، اولین چیزی که فکر می کنید سرطان است. کاملاً طبیعی است که همه این احساسات و افکار را داشته باشید. سعی کنید آرام شوید ، در مورد بیماری خود با تمام احساساتی که در مورد آن دارید صحبت کنید ، اطلاعات کسب کنید و بدانید که اوضاع بهتر خواهد شد.
دانستن اینکه سرطان چیست و چگونه ایجاد می شود باعث افزایش آگاهی شما از این بیماری می شود. هرچه بیشتر در مورد این بیماری و درمان های مختلف سرطان بدانید ، کنترل بهتری بر روی این بیماری خواهید داشت. سوالات خود را در مورد سرطان ، روند درمان آن و عوارض جانبی درمان سرطان بنویسید. می توانید تمام پزشک و تیم درمانی خود را از همه سؤالات خود بپرسید و ابهامات مربوط به این موضوع را برطرف کنید.

اینکه چگونه در مورد سرطان فکر می کنید و چگونه با آن مقابله می کنید ، غالباً تحت تأثیر ارزش هایی است که با آن رشد کرده اید. به عنوان مثال ، برخی از مبتلایان به سرطان:

آنها احساس می کنند که باید قوی باشند و از خانواده و دوستانشان حمایت کنند.
از متخصصان و مشاوران کمک بخواهید.
از عزیزانشان و بازماندگان سرطان درخواست کمک کنید.
آنها توجه خود را به ایمان خود تغییر می دهند تا بتوانند با آن مقابله کنند.

تأثیر سرطان بر فرد مبتلا و افراد اطراف وی


شاید تازه متوجه شده باشید که مبتلا به سرطان هستید. ممکن است شما تحت درمان قرار بگیرید یا ممکن است یکی از اعضای خانواده یا دوستانتان این بیماری را داشته باشند. باید بدانید که سرطان زندگی و زندگی افراد اطراف خود را به کلی تغییر می دهد. در این مرحله ، نه تنها متوجه می شوید که بخشی از سلامتی خود را از دست داده اید ، بلکه موارد دیگری نیز وجود دارد که به این بیماری مبتلا می شوند.

شاید اولین چیزی که می توان گفت تغییر در ظاهر است که اعتماد به نفس شما را پایین می آورد. علائم و عوارض جانبی این بیماری و درمان آن باعث ایجاد تغییرات جسمی خاصی می شود که هم بر احساس شما و هم در سبک زندگی شما تأثیر می گذارد. علائم و نشانه های سرطان مانند درد ، سرگیجه و خستگی شدید باعث افزایش افسردگی ناشی از این بیماری می شود. احساس درد بر اثر مرگ ، رنج و همه چیزهای ناشناخته در مقابل شما ممکن است شما را درگیر کند.

تغییراتی که ممکن است در وضعیت شغلی شما ایجاد شود و همچنین از بین رفتن توانایی های جسمی ، مالی و حتی اعتقادی شما ممکن است باعث شود احساس امنیت خود را از دست دهید. شما ناگهان احساس می کنید که استقلال خود را از دست داده اید و زندگی شما درگیر روند مداوم بهبودی است. حتی ممکن است نتوانید فعالیتهایی را انجام دهید که زمانی شما را خوشحال کرده است. بنابراین با وجود این محدودیت ها ، غمگینی جای تعجب ندارد و احساس افسردگی طبیعی است.

این احساسات منحصر به فرد مبتلا به سرطان نیست. اعضای خانواده و همه دوستان نیز این احساسات و سردرگمی ها را تجربه می کنند. ترس از دست دادن فرد باعث ناراحتی در آنها می شود. بعضی اوقات عصبانی می شوند که این به دلیل احساس عدم توانایی پشتیبانی صحیح است. سعی کنید با آنها صحبت کنید و بگویید که به نگرانی های آنها اهمیت می دهید. به آنها یادآوری كنید كه اضطراب و نگرانی آنها به شما كمك نمی كند.

کاملاً طبیعی است که فرد مبتلا به سرطان و اطرافیانشان ناراحت باشند. شاید بتوان این اندوه را به پنج مرحله تقسیم کرد:

احساساتی که پس از تشخیص سرطان با آنها روبرو می شوید


افراد نسبت به سرطان واکنش متفاوتی نشان می دهند. هر کس می تواند بعد از تشخیص سرطان دچار احساسات شدید شود.

در اینجا برخی از احساساتی که شما به عنوان یک فرد مبتلا به سرطان تجربه می کنید وجود دارد:

شوکه شدن
انکار
خشم
ترس و نگرانی
امید
استرس و اضطراب
ناراحتی و افسردگی
احساس گناه
تنهایی
ممنون
مقابله با این احساسات ممکن است در ابتدا آسان نباشد. اما به خاطر داشته باشید که بسیاری از چالش های عاطفی شما در طی روند درمان سرطان به تدریج از بین می روند یا کاهش می یابند. با گذشت زمان ، احساس اعتماد به نفس و امید شما بیشتر می شود. دانستن نحوه مدیریت احساسات شما می تواند به شما در کاهش چالش های پیش روی شما کمک کند.

 

 

چگونه احساسات خود را مدیریت کنیم


احساسات خود را بیان کنید
مثبت فکر کن
خود را مقصر سرطان ندانید
اگر خوشحال نیستید ، وانمود نکنید که خوشحال هستید
وقتی می خواهید در مورد بیماری خود با دیگران صحبت کنید ، انتخاب کنید
به دنبال راه هایی برای استراحت باشید
منافع خود را دنبال کنید
تا حد امکان فعال باشید
کنترل زندگی را بدست بگیرید
امیدوار باشید
روی قدرت درونی خود متمرکز شوید


مدیریت سلامت روان در بیماران سرطانی یک بخش اساسی در روند درمان است. نه تنها سلامتی صدا بلکه هوشیاری و فداکاری وی نیز بیشتر مورد نیاز است. به خصوص سلامتی افرادی که در تماس مستقیم هستند و از فرد آلوده مراقبت می کنند. طبق تحقیقات انجام شده ، بیمارانی که در طول درمان مشاوره بهداشت روان دریافت کرده اند ، شانس بهتری برای بهبودی از سرطان دارند و کیفیت زندگی بهتری دارند.

یکی از راه های کاهش اضطراب و استرس ناشی از این بیماری مراجعه به روان درمانی است که تجربه کار با بیماران سرطانی را تجربه کرده است. حمایت اجتماعی که توسط نهادها و سازمانهای مختلف ارائه می شود نیز مؤثر است.
سرطان و عواطف ناشی از آن کاملاً طبیعی است. نحوه مدیریت احساسات در مورد سرطان نیاز به دانش کافی دارد. تشخیص سرطان در اکثر بیماران ، اعضای خانواده و دوستانشان تأثیر عمیقی دارد. افسردگی ، اضطراب و ترس همه پاسخهای کاملاً عادی به این تجربه هستند. بسیاری از مسائل می توانند باعث ایجاد چنین احساساتی شوند. ابتلا به این بیماری می تواند یک تجربه دشوار در زندگی فرد باشد ، اما باید بدانید که احساسات شما می تواند بر نحوه برخورد و درمان سرطان تأثیر بگذارد. اگر به سرطان مبتلا شده اید ، سعی کنید زندگی خود را به بهترین شکل ممکن زندگی کنید.:: بازدید از این مطلب : 17
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 27 مرداد 1399 | نظرات ()