نوشته شده توسط : moeinnamdar

برای درمان نیش زنبور ، باید تورم و التهاب را کاهش دهید .
برای مثال شما می‌توانید از یخ یا کمپرس سرد در محل نیش خود استفاده کنید و همچنین Advil یا Tylenol را برای تسکین درد به کار ببرید .


اگر واکنش آلرژیک به نیش زنبور داشته باشید و هر گونه تنفس یا مشکلات تنفسی را تجربه کنید ، باید سریعا ً به دنبال توجه پزشکی باشید .
این مقاله از نظر پزشکی توسط جیسون R مورد بررسی قرار گرفت . McKnight ، MD ، پزشک خانوادگی و استادیار بالینی در کالج پزشکی دانشگاه تگزاس در تگزاس . حشرات موذی مثل زنبورها و زنبورها می‌توانند در ماه‌های گرم‌تر ، زمانی که بیشتر فعال هستند ، مزاحمت ایجاد کنند .
Wasps به طور خاص مهاجم هستند و می‌توانند خیلی بیشتر از زنبور شما را نیش بزنند. نیش زنبور عسل آزاردهنده و آزار دهنده است و حتی اگر واکنش آلرژیک داشته باشید ، ممکن است خطرناک باشد .
دقت کنید که در مورد نیش زنبور چه می‌دانید ، چطور آن‌ها را به طور موثر درمان کنید ، و کاری که می‌توانید برای جلوگیری از آن‌ها انجام دهید .
Wasps در مقابل . bees
تفاوت اصلی بین زنبورها و زنبورها این است که زنبورها گیاه خوار هستند و زنبورها گوشت خوار هستند .
طبق گفته کیت Delaplane ، مدیر برنامه زنبور عسل در دانشگاه جورجیا ، زنبورها پروتیین حیوانی را تغذیه می‌کنند - که به همین دلیل است که ممکن است آن‌ها را ببینید که در یک کباب تابستانی به همبرگر شما نگاه می‌کنند .
Wasps باریک‌تر از زنبور هستند و بخش تحتانی شکم lower را نشان می‌دهند . برخی از انواع زنبورها ، مانند زنبوره‌ای عسل ، پس از نیش زدن می‌میرند ، در حالی که زنبوره‌ای عسل بیش از یک‌بار می‌توانند نیش بزنند .
در حالی که هر دو حشرات در صورت تهدید از لانه خود دفاع خواهند کرد ، اما زنبورها بیشتر مهاجم هستند و نیش خود را به عنوان سلاحی برای شکار استفاده می‌کنند .

علایم:
Delaplane می‌گوید که تشخیص زنبور از نیش زنبور بسیار دشوار است ، به جز یک نشانه قابل‌توجه .
اگر از یک زنبور عسل ناراحت شدید ، نیش خود را در پوست شما رها خواهد کرد و به عنوان نقطه سیاه کوچکی در این نیش ظاهر خواهد شد . Wasps ، از طرف دیگر ، نیش آن‌ها را حفظ خواهد کرد .
اگر یک زنبور شما را نیش بزند ، احتمالا ً علائم زیر را در نزدیکی محل تجربه خواهید کرد :
قرمزی و گرمی
درد و تورم
Hives
itchiness
Delaplane می‌گوید که علایم فوق شایع هستند و نشانه‌ای از واکنش آلرژیک نیستند .
کورتنی مایکل بلر ، دکتر allergist و immunologist در ویرجینیا می‌گوید که افرادی که واکنش آلرژیک به نیش زنبور دارند علائمی دارند که با ABCs اختلال ایجاد می‌کنند : راه تنفسی ، تنفس و گردش . برای مثال ، این نشانه‌ها می‌توانند شامل موارد زیر باشند :
تورم و یا تورم که فراتر از ناحیه نیش است
مشکل تنفس
تنگی یا تنگی در گلو یا سینه
گیجی و گیجی
vomiting
Fainting
آلرژی‌های غذایی حشرات نادر هستند ، اما می‌توانند مهلک باشند . برای مثال ، مطابق با مراکز کنترل و پیش‌گیری از بیماری‌ها ، در سال ۲۰۱۷ ، واکنش‌های آلرژی به نیش حشرات باعث کشته شدن ۸۹ آمریکایی شد .


به منظور ایجاد یک پشه نیش حشرات ، باید سوزش داشته باشید ، به همین دلیل ممکن است ندانید که تا زمانی که علائم را تجربه می‌کنید ، آلرژی دارید .
برخی افراد ممکن است تنها واکنش آلرژیک ملایم یا متوسط داشته باشند که در خانه درمان می‌شوند اما اگر علائم متعددی را تجربه می‌کنید ، ممکن است شدیدتر باشد .
اگر فکر می‌کنید واکنش آلرژیک شدید نسبت به نیش حشرات دارید ، بلر می‌گوید باید به ۹۱۱ زنگ بزنید یا خدمات پزشکی اورژانس محلی تان را فورا ً تحویل دهید .
چگونه زنبور نیش زنبور را درمان کند
در اکثر موارد ، شما می‌توانید نیش زنبور را در خانه بدون در نظر گرفتن مراقبت‌های پزشکی بیشتر ، درمان کنید .
برای درمان یک واکنش پوست محلی به نیش زنبور ، از این مراحل در پزشکی جانز هاپکینز پیروی کنید :
۱. محل آسیب‌دیده را کاملا ً با آب و صابون بشویید .
۲. استفاده از یخ برای ناحیه نیش برای کاهش تورم و درد ( رها کردن آن به مدت ۱۰ دقیقه ، و سپس آن را به مدت ۱۰ دقیقه در طول ۳۰ دقیقه تا یک ساعت حذف کنید ) .
۳. قسمت بدن را که در آن نیش قرار دارد را بالا ببرید تا به کاهش تورم کمک کنید .
۴. برای درمان بیشتر و خارش و خارش ، بیش از حد آنتی the را مانند Claritin در نظر بگیرید . همچنین می‌توانید برای تسکین درد می‌توانید از استامینوفن استفاد کنید .
۵. اگر علائم شما بدتر شود و یا بر روی ABCs اثر بگذارد به ۹۱۱ زنگ بزنید .
درمان‌های خانگی
همچنین چندین داروی خانگی وجود دارد که می‌توانید برای درمان نیش زنبور استفاده کنید :
پودر بدون چاشنی را با کمی آب مخلوط کنید . سپس از یک توپ پنبه برای استفاده از آن در ناحیه نیش استفاده کنید و آن را ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بگذارید . گوشت tenderizer یک ماده شیمیایی به نام papain دارد که می‌تواند از سم زنبور برای کاهش درد و تورم جلوگیری کند .
خمیر جوش‌شیرین و کمی آب هم می‌تواند سم را بشکند و یا سم را خنثی کند. همانند گوشت tenderizer ، آن را به ناحیه نیش ببرید و آن را ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بگذارید .
یک کیسه چای خنک و مرطوب می‌تواند به مبارزه با التهاب کمک کند و تورم را کاهش دهد . آن را زیر آب سرد اجرا کنید و برای ۱۵ تا ۲۰ دقیقه در پوست خود بمالید .
چگونه از نیش زنبور جلوگیری کنیم
Wasps می‌تواند آزار دهنده و آزار دهنده باشد ، اما آن‌ها بخش مهمی از اکو سیستم طبیعی هستند . به عنوان مثال ، زنبوره‌ای گرده‌افشانی و شکار حشرات و آفات دیگر که به محصولات و باغ‌ها آسیب می‌زنند را به خود جذب می‌کنند .
بهترین راه برای جلوگیری از نیش زنبور ، محدود کردن زمان در فضای باز در طول روز است و نگه داشتن غذا و نوشیدنی در هنگام بیرون رفتن از منزل .
Delaplane می‌گوید : وقتی یک زنبور را می‌بینید ، آن را رها نکنید . swatting زنبور را در حالت دفاعی قرار داده و احتمال نیش زدن شما را بیشتر می‌کند . اگر زنبوری نزدیک شما بیاید ، بهترین کاری که باید بکنید این است که آرام باشید و به آرامی قدم بردارید.:: بازدید از این مطلب : 66
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 9 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

خواننده daisies که با اولین فرزند خود با نامزدش اورلاندو بلوم ، حامله است - به او می‌گوید : " چه چیزی یک زن را در آلبوم آینده قرار می‌دهد ، که در آن او به فرزندش می‌گوید که هیچ محدودیتی در رویاهای او وجود ندارد ."


کیتی که در ایستگاه رادیویی "NRJ لبنان " صحبت می‌کرد ، گفت : " آهنگی در مورد این پرونده به نام " چه چیزی باعث ایجاد یک زن " می‌شود که امیدی است که من برای فرزند آینده خود دارم .
" اینکه او هیچ محدودیتی در هر کدام از رویاهایش یا آنچه او می‌خواهد باشد داشته باشد، و یا اینکه او فکر می‌کند او کیست و هر وقت بخواهد می‌تواند تغییر کند . اگر بخواهد می‌تواند همه چیز را امتحان کند .
من فکر می‌کنم این آهنگ برای من مهم است و برای او مهم است ."
او همچنین یک آهنگ دیگر به نام " Dream چشم " نام گذاری کرد که بسیار احساساتی برای نوشتن بود .
در یک مصاحبه با iHeartRadio گفت : " واقعاً در مورد رقصیدن با اشک‌های شما صحبت می‌کنم . و I'm مثل ، واو ، این واقعا ً طنین‌انداز می‌شود. آن سیلی که الان برای من خیلی سخت است . …
" پس I'm برای آن هیجان‌زده شد . " I'm برای همه آن‌ها هیجان‌زده است ."


قاضی " بت آمریکایی " نیز اظهار داشته‌است که برخی از آهنگ‌های " مبتنی بر عشق " در پیروی از " شاهد " وجود دارد و این رکورد " ۷۵ % منشور " و ۲۵ درصد " رویای نوجوانی " است .
کیتی اخیرا ً توضیح داد که واحد پیشتاز ، " daisies " ، در میان همه‌گیر شدن coronavirus به معنای جدیدی برای او بود ، و او امیدوار است که هر کس دیگری بعد از گوش دادن به سرود ملی ، رویاهای خود را دنبال کند .
او گفت : " من این آهنگ را چند ماه پیش به عنوان یک فراخوان برای باقی ماندن در مسیری که برای خود تعیین کرده‌اید ، صرف‌نظر از آنچه دیگران ممکن است فکر کنند ، نوشتم .
او گفت : " اخیرا ً، برای من یک معنی جدید گرفته‌است ، در پرتو چیزی که کل جهان تجربه می‌کند .
" هر یک از ما بیش از هفت میلیارد نفر است ، با داستان قدرت و انعطاف‌پذیری خودمان برای گفتن … امیدوارم اکنون موسیقی متن برای رویاهای شما باشد . به خصوص آن‌هایی که پشت سر گذاشتیم ."
کیتی در حال برنامه‌ریزی برای پنجمین آلبوم خود در ماه ژوئن بود ، اما در میان همه‌گیر شدن این آلبوم به عقب رانده شده‌است .:: بازدید از این مطلب : 34
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 5 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

برلین ( AP ) - دادستان روز دوشنبه اعلام کرد که یک مرد سوری متهم به شکنجه یک زندانی در حالی که در حال کار به عنوان پزشک در یک زندان است که توسط اطلاعات نظامی در کشورش اداره می‌شود ، در آلمان دستگیر شده‌است .


این مظنون که تنها با نام علا م شناسایی شده‌است . دادستان فدرال اعلام کرد که در ارتباط با قوانین حریم خصوصی آلمان ، روز جمعه در ایالت مرکزی هسن دستگیر شد . او مظنون به آسیب جسمی و ارتکاب جرم علیه بشریت است .
این پرونده مربوط به م . بنا بر یک بیانیه از سوی دادستان‌ها ، گفته می‌شود که در اواخر سال ۲۰۱۱ زمانی که یک دکتر به عنوان مردی که به جرم شرکت در تظاهرات دستگیر شده بود، به عنوان مردی که برای شرکت در تظاهرات دستگیر شده بود، دستگیر شد .
آن‌ها گفتند که این مظنون مرد را با یک لوله پلاستیکی کتک زد و بعد از اینکه به زمین افتاد ، لگدی به او زد . بعد از وخیم شدن وضعیت victim's در روز بعد ، متهم به پیوستن به یک پزشک زندان دیگر در کتک زدن دوباره مرد تا زمانی که هوشیاری خود را از دست داد متهم شده‌است .
قربانی در یک پتو قرار داده شد و توسط نگهبانان زندان منتقل شد . دادستان‌ها گفتند که او بعدا ً فوت کرد ، هر چند که علت روشن نیست .
مظنون سوریه را در سال ۲۰۱۵ ترک کرد و به آلمان آمد و در آنجا به عنوان پزشک عمل کرد .


علا م . دستگیری دو تن از اعضای سابق پلیس مخفی Syria's به اتهام جنایت علیه بشریت به خاطر نقششان در یک بازداشتگاه دولتی که در آن هزاران معترض مخالف شکنجه شدند ، دستگیر شده‌است .
این اقدامات ، اولین محاکمه جنایات جنگی در خارج از سوریه در ارتباط با درگیری‌های سال‌های طولانی کشور ، به عنوان یک لحظه محوری در تلاش برای کشاندن مقامات سوریه به ارتکاب به جنایت توصیف شده‌است .:: بازدید از این مطلب : 68
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 2 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

کامرون دیاز همه چیز در مورد زندگی مادر است.


این بازیگر 47 ساله در ژانویه اعلام کرد که از نخستین فرزند خود به همراه شوهر بنجی مادن ، دختری به نام ردیکس استقبال کرده است. یک منبع به بهترین مادر بودن او تبدیل شده است به "کانون اصلی" Diaz ، " منبع " ET "، وادار به ستاره" بازگشت "به بازیگری" انتخاب ".

این منبع می گوید: "کامرون در حال لذت بردن از وقت خود از عمل است و آن را با همسر و نوزادش Raddix می گذراند." "کامرون تقریبا 20 سال به طور مداوم کار کرد و به استراحت نیاز داشت."

منبع ET می افزاید: "کامرون عاشق مادر بودن است و اکنون تمرکز اصلی اوست. کامرون قصد دارد در هر پروژه ای که برای آینده در نظر می گیرد انتخابی باشد ، اما در حال حاضر این همه مربوط به خانواده است."

آخرین پروژه فیلم دیاز ، آنی سال 2014 بود . او در سال 2015 با مددن ازدواج کرد و قدمی از کانون توجه قرار گرفت ، اما از آن زمان تاکنون با دوستان و طرفداران خود در زندگی اخیر اینستاگرام در ارتباط بوده است.

دراز گفتگوی ماه آوریل با كاترین پاور مدیر عامل Who Who Wear ، دیاز مادر بودن را "بهترین ، بهترین ، بهترین قسمت" زندگی خود خواند.

او گفت: "من عاشق مادر بودن هستم." "من بسیار سپاسگزارم و بسیار خوشحالم و بهترین کار برای همیشه است و من خیلی خوش شانس هستم که آن را با Benj انجام دادیم و بهترین زمان را داریم. من هیجان زده هستم. من نمی توانم باور کنم."

دیاز همچنین در مورد زمان خانواده اش در قرنطینه به اشتراک گذاشت و با شوخی درباره اینکه چگونه زندگی روزمره وی از زمان ابتلا به بیماری همه چیز تغییر نکرده است.

وی گفت: "من به هر حال زندگی قرنطینه ای را تجربه کرده ام زیرا یک ماه 3 ماه ، 3 و نیم دارم. بنابراین زندگی من کاملاً ساکت و آرام بوده است و هنوز هم برای چند ماه گذشته است." "اما من توانستم همیشه دوستانم را با دوستان خود داشته باشم. و اکنون فقط کسی را نمی بینم. اما خوب است.

دیاز و مادن در اعلامیه تولد خود فاش كردند كه برای تلاش برای محافظت از حریم خصوصی وی ، عکس های دختر بچه خود را ارسال نمی کنند. در ویدئوی زیر بیشتر بخوانید.

برای گسترش کلیک کنید:: بازدید از این مطلب : 44
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 5 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

MSN برای پوشش ما از محصولات کارت اعتباری با The Points Guy همکاری کرده است. MSN و The Points Guy ممکن است کمیسیونی را از صادرکنندگان کارت دریافت کنند.


در طول این بیماری همه گیر کرونویروس مواردی وجود داشته است که من خودم را زیر سؤال بردم ، "آیا این زندگی واقعی است؟"کل وضعیت خیلی سورئال است. اگر به من می گفتید که در خانه گیر کرده ام و نمی توانم برای آینده ای قابل پیش بینی سفر کنم ، فکر می کردم شوخی می کنید.

خوب ، مردمی ، در اینجا ما هستیم - تقریباً دو ماه است که در خانه گیر کرده ایم. با وقفه در جهان ، ما شاهد موارد جالب بسیاری بودیم . فرودگاه آنچورینگ (ANC) که از شنبه 25 آوریل به " شلوغ ترین فرودگاه جهان " تبدیل می شود ، به آن لیست اضافه می شود .

:: بازدید از این مطلب : 162
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 14 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

کشمش از طریق خشک کردن میوه های انگور تولید می شود که حاوی مواد مغذی زیادی برای بدن است  زیرا کشمش حاوی آهن  پتاسیم  کلسیم و ویتامین B است برای سلامتی بسیار مفید می باشد. کشمش خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و از آسیب سلول جلوگیری می کند. برای از بین بردن بی حالی می توانید کشمش بخورید. کشمش بوی بد دهان را از بین می برد و به سلامتی دندان کمک میکند.

درمان اسهال

کشمش مایعات را از مدفوع جذب می کند  که به رفع اسهال کمک می کند. اگر می خواهید مدفوع آبکی خود را دفع کنید بهتر است کشمش بخورید و ان را در سبد غذایی روزانه خود داشته باشید.

خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش دهید

این روزها مردم به دلایل مختلف از بیماری های قلبی رنج می برند و دچار حمله قلبی می شوند. اگر می خواهید از سلامت قلب خود اطمینان حاصل کنید  بهتر است از کشمش در رژیم خود استفاده کنید و روزانه مصرف کنید. می توانید با خوردن کشمش سطح تری گلیسیرید را در بدن خود کاهش دهید که می توانند به سلامتی قلب شما کمک شایانی می کنند.

سلامت دستگاه گوارش

کشمش می تواند هضم غذا را بهبود بخشد. کشمش حاوی فیبر زیادی است و برای رفع یبوست مفید است. کشمش به هضم بهتر غذا در دستگاه گوارش کمک می کند و به دفع سموم از بدن کمک خواهد کرد ارزش غذایی کشمش بسیار زیاد است.

سلامتی برای دندان و دهان

کشمش حاوی اسید الانولیک است. اسید الانولیک یک ماده مغذی است که بدن را در برابر پوسیدگی دندان و لثه محافظت می کند. کشمش می تواند از تشکیل باکتری در دهان شما جلوگیری کند از پوسیده شدن دندان جلوگیری می کنند. اگر روزانه کشمش مصرف می کنید  مقدار زیادی اسید لینولئیک به بدن شما رسیده است که از شیوع بیماری های دهان جلوگیری خواهد کرد و می توانید دندان های شما را سالم نگهدارد.

کنترل دیابت

 

مطالعات نشان می دهد که کشمش در کنترل دیابت موثر است افرادی که دیابت داشته و از کشمش استفاده کرده اند بهبود پیدا کرده اند. این برای بیماران دیابتی بسیار مهم است.

 

کشمش می توانند ترشح بهتر لپتین و گرلین در بدن بهبود بخشد. هنگام خوردن کشمش احساس سیری خواهید کرد. افرادی که در رژیم غذایی خود از کشمش استفاده می کنند همیشه سالم تر هستند زیرا به جلوگیری از پرخوری کمک می کند باعث لاغری در فرد می شود.

سم زدایی از کبد

 

کبد در دفع سموم از بدن نقش مهمی دارد  اگر غذاهای ناسالم می خورید  کبد شما در معرض خطر است. گاهی اوقات در یک محیط آلوده قرار می گیریم که منجر به افزایش تعداد سموم در بدن می شود. بهتر است برای کمک به حفظ کبد سالم از کشمش استفاده کنید. کشمش به روش خاصی سموم را از بدن خارج کرده و باعث شفافیت پوست می شود.

مناسب برای ورزش های سنگین

 

اگر ورزش سختی انجام دهید می توانید با خوردن کشمش  که حاوی فروکتوز و گلوکز است  انرژی لازم برای فعالیت های روزانه خود را بدست آورید و احساس خستگی نکنید. کشمش حاوی کلسترول نیست  بنابراین شما می توانید توده بدن خود را بدون در نظر گرفتن فشار خون و سطح قند خون بیشتر کنید.

 

کشمش حاوی فیبر است که باعث می شود احساس سیری کنید. پرخوری یکی از دلایل چاقی در افراد است و با خوردن کشمش می توان از چاقی زیاد جلوگیری کنید.

فشار خون را کاهش می دهد

 

اگر شما فشار خون بالا دارید بهتر است کشمش را در رژیم غذایی خود بگنجانید و از ان استفاده کنید. کشمش می تواند فشار خون را تنظیم کند. پتاسیم موجود در این ماده غذایی باعث کاهش تنش در رگ های خونی می شود و اجازه می دهد خون آزادانه در بدن شما گردش کند. اگر می خواهید فشار خون را کم کنید و همیشه سلامت باشید از مصرف کشمش غافل نشید.

خواص ضد سرطانی

 

سرطان امروزه یک بیماری کشنده است که در هرماه افراد زیادی در سراسر جهان به آن مبتلا می شوند. هیچ درمان قطعی برای این بیماری در حال حاضروجود ندارد. بهترین کار ممکن پیشگیری از سرطان است. کشمش حاوی کاتچین است که می تواند رادیکال های آزاد بدن را از بین ببرد و از سرطان تا حدودی جلوگیری به عمل بیاورد.

از فرسایش مینای دندان جلوگیری کنید

 

کشمش حاوی اسید اولئانولیک است که برای محافظت از دندان در برابر حفره ها مفید است. کشمش از رشد باکتری های مختلف جلوگیری می کند. اگر می خواهید دندان های خود را سالم نگه دارید بهتر است روزانه کشمش استفاده کنید.

کشمش از ریزش مو جلوگیری کنید

 

با خوردن روزانه کشمش می توانید رگ های خونی را تقویت کنید. این باعث از بین رفتن بیماری های پوستی و مو مانند شوره و شرایط پوست سر می شود.

اگر موهای شما ریزش دارد و روزانه با دیدن ریزش موهای خود ناراحت می شوید  بهتر است از کشمش استفاده کنید. غذاهای غنی از آنتی اکسیدان از ریزش مو جلوگیری می کنند. آنتی اکسیدان های موجود در کشمش از آسیب رساندن به موهای شما جلوگیری می کند. کشمش همچنین حاوی مواد تقویت کننده مو است که به نریختن موها کمک فراوانی می کنند.

درمان بی خوابی

آهن به وفور در کشمش وجود دارد که به درمان بی خوابی کمک می کند. کشمش کیفیت خواب شما را بهبود می بخشد.

سلامت مو

 

اگر از موهای خود مراقبت می کنید  بهتر است از مواد غذایی سالم برای بهبود سلامت موهای خود استفاده کنید. اگر می خواهید موهای سالمی داشته باشید  کشمش را در رژیم غذایی خود بگنجانید.

درمان کم خونی

افراد کم خون می توانند از کشمش برای درمان کم خونی استفاده کنند. کشمش ویتامین های لازم برای تشکیل گلبول های قرمز خون را تأمین می کند. کشمش حاوی ویتامین B کمپلکس است و همچنین در کشمش آهن و مس به مقدار زیاد وجود دارد که خودش می توانند به کم خونی در بدن کمک کنند.

رنگ مو را حفظ می کند

کشمش سرشار از ویتامین C است که باعث جذب بهتر مواد معدنی می شود و مصرف کشمش باعث حفظ رنگ طبیعی مو و حفظ طراوت مو می شود.

درمان عفونت های بدن

بدن انسان برای خلاص شدن از شر عفونت های احتمالی به آنتی اکسیدان های ضد التهاب نیاز دارد و به جای استفاده از داروهای شیمیایی می توانید از کشمش برای درمان عفونت استفاده کنید کشمش می توانند به سرما خوردگی کمک زیادی بکنند.

علائم پیری پوست را کاهش دهید

کشمش به دلیل دارا بودن فنل می تواند از ورود رادیکال های آزاد به بدن جلوگیری کرده و از سلول های پوست در برابر چین و چروک محافظت کند. اگر می خواهید لکه های پوستی را کاهش دهید  کشمش را در رژیم غذایی خود بگنجانید.

سطح انرژی بدن را افزایش دهید

 

اگر احساس می کنید برای انجام فعالیتهای روزمره انرژی کافی ندارید  بهتر است از کشمش استفاده کنید. کشمش به لطف فیبر انرژی بدن شما را تأمین می کند و احساس سیری می کند که در جلوگیری از پرخوری نیز موثر است. کشمش حاوی قندهای مورد نیاز بدن است. قند موجود در کشمش در بهبود سیستم ایمنی بدن موثر است.

سلامت چشم و بینایی

 

اگر می خواهید از چشم خود مراقبت کنید  بهتر است از کشمش در رژیم غذایی خود استفاده کنید. بسیاری از کارهایی که در طول روز انجام می دهیم نیاز به توجه زیادی دارند که می تواند منجر به خستگی چشم شود.

 

یک مشکل در تجزیه و تحلیل سلامت بینایی  رادیکال های آزاد است که در صورت عدم کنترل می توانند باعث آسیب به چشم شوند. ویتامین A و کاروتنوئیدهای موجود در کشمش باعث از بین رفتن رادیکال های آزاد خون می شوند.

درمان یبوست

 

کشمش به دلیل داشتن فیبر زیاد مانند ملین عمل می کند و در جلوگیری از یبوست مفید است. فیبر مایعات طبیعی را در بدن جذب می کند و یبوست را آسان تر می کند.

کشمش موجب کاهش استرس می گردد

 

افرادی که استرس زیادی دارند حتما از مصرف کشمش غافل نشوند چرا کشمش به دلیل دارا بودن کلسیم و فیبر به کم کردن استرس کمک شایانی می کنند.

کاهش وزن

کسانی که دوست دارن وزن کم کنن بهترین روش برای کم کردن وزن استفاده روزانه از کشمش می باشد که برای کاهش وزن بسیار مفید هست،  کشمش، غنی از فروکتوز و گلوکز است که انرژی کافی به شما می‌دهد تا ورزش کنید و چربی آب کنید. و همچنین کشمش، میزان کلسترول مضر در خون شما را کاهش و کلسترول مفید را که عاملی برای از بین رفتن چربی‌ها هستند را افزایش می‌دهد

تقویت حافظه

طبق گفته متخصصان باید در طول روز حداقل چند عدد کشمش استفاده کرد که این عمر باعث تقویت حافظه میشود و از بیماری هایی مثل آلزایمر جلوگیری می کند و همچنین به دلیل وجود فیبر در کشمش باعث می شود که روده های به درستی عملکرد داشته باشند.

 :: بازدید از این مطلب : 120
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

پس از انتخاب بایدن به عنوان رئیس جمهور بعدی ایالات متحده ، تحلیلگران نگاه دقیق تری به تأثیر این انتخابات بر بازارهای سنتی و قیمت بیت کوین می اندازند. سه عامل اصلی که باید در نظر گرفته شود ، عبور نهایی از دور جدید محرک اقتصادی ، تقویت دلار آمریکا و احتمال بهبود بازار سهام است.

 

 


محرک اقتصادی می تواند بیت کوین را بالاتر ببرد


پیش از انتخابات ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا گفت که قصد دارد بحث های تحریک آمیز را به بعد از انتخابات موکول کند. در نتیجه ، دموکرات ها و جمهوری خواهان تلاش کردند تا به توافق برسند.

انتخابات بایدن تا پایان سال برجسته خواهد بود. دموکراتها در کنگره قبلاً در ماه اکتبر لایحه محرک 2،2 تریلیون دلاری را پیشنهاد داده بودند ، اما این لایحه نتوانست حامی سنا باشد.

دور دوم محرک می تواند تأثیر مثبتی بر بیت کوین داشته باشد ، زیرا به طور قابل توجهی باعث آرامش شرایط مالی ایالات متحده و همچنین تقویت اقتصاد ایالات متحده می شود ، که به نوبه خود اشتیاق سرمایه گذاران به دارایی های پر خطر را افزایش می دهد. ایجاد انگیزه.


مفهوم بیت کوین در ماه های اخیر از یک دارایی خطرناک به یک دارایی مطمئن تبدیل شده است. با این حال ، هنوز موارد بسیاری وجود دارد که قیمت بیت کوین مطابق با بازار سهام حرکت می کند ، بنابراین اگر تقاضا برای دارایی های خطرناک وجود نداشته باشد ، قیمت بیت کوین همچنان می تواند افزایش یابد.

افزایش قیمت دلار
اگر دولت بایدن با یک بسته محرک موافقت کند ، دلار آمریکا افزایش می یابد. به عنوان مثال منطقه یورو پس از تصویب یک پیشنهاد محرک مهم ، به سرعت یورو را تقویت کرد.

دلار آمریکا از ماه مارس تاکنون عملکرد خوبی در برابر ارزهای ذخیره ای نداشته است. در نتیجه ، این به طلا ، بیت کوین و سایر موارد کمک می کند که قیمت آنها در برابر دلار است.

به همین ترتیب ، دور دوم محرک و افزایش اعتماد به نفس سرمایه گذاران احتمالاً در ابتدا تأثیر مثبتی بر قیمت بیت کوین خواهد داشت. همچنین توجه به این نکته مهم است که با گذشت زمان ، یک دلار قوی می تواند فشار فروش روی بیت کوین و طلا را افزایش دهد.

 

رشد بازار طلااکنون ممکن است بازارهای سهام پس از پایان انتخابات رشد کنند


تحلیلگران همچنین انتظار دارند بازار سهام ایالات متحده پس از تأیید نتایج انتخابات بهبود یابد.

اگرچه بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که ممکن است سیاست های مالیاتی و زیست محیطی بایدن در نهایت منجر به رکود در بازار سهام شود ، اما احتمال افزایش سهام در کوتاه مدت وجود دارد.

به دلیل هشدار تحلیلگران در مورد انتخابات ، بازار سهام در ماه های آگوست و سپتامبر به شدت سقوط کرد. گمانه زنی در مورد نتیجه انتخابات باعث افزایش فروش دارایی های پرخطر نمی شود. بلکه ترس از ادامه انتخابات بدون پیروزی مشخص باعث بحث و جدال در بازارها شد.پس از پایان کارزار انتخاباتی 2020 ، عدم اطمینان بازار فروکش کرده و این می تواند منجر به بهبود سهام در کنار سایر دارایی های پرخطر شود.

در مورد مقررات ، جیک سروینسکی ، مشاور عمومی Compan Finance ، گفت که بایدن موضع عمومی در مورد ارزهای رمزپایه نگرفته است. او نوشت:

رئیس جمهور منتخب بایدن در مورد دیدگاه های خود در مورد بازار ارزهای رمزپایه صحبت علنی نکرده است. در حال حاضر ، این واقعا مسئله مهمی نیست که بتواند توجه او را به خود جلب کند. طی چهار سال آینده ، سیاست ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده به این بستگی دارد که چه کسی به سمت های برتر منصوب شود. با شروع حرکت ، اطلاعات بیشتری در مورد این روند کسب خواهیم کرد.
در حالی که رسانه ها اعلام کردند جو بایدن در انتخابات سال 2020 پیروز خواهد شد ، رئیس جمهور ترامپ هنوز این خبر را تأیید نکرده است و انتظار می رود تیم حقوقی ترامپ از نتایج شکایت کرده و سعی در بازشماری آرا در برخی از ایالت ها داشته باشد.

اگر این اتفاق بیفتد ، ترس و نوسان می تواند به سرعت وارد بازار شود و منجر به تغییر قیمت سهام و ارزهای دیجیتال شود.:: بازدید از این مطلب : 63
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 18 آبان 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

تعویض گلدان برگ انجیری چه موقع انجام شود

ریشه برگ انجیری هر ساله در بهار ریشه ها از ته گلدان بیرون می آیند و با شروع فصل رشد ، گلدان باید تعویض شود. در سالهای بعد ، با توجه به وزن گلدان ، توصیه می شود خاک سطح گلدان را با خاک جدید و غنی جایگزین کنید.

تمیز کردن برگ های برگ انجیریبرگها را با دقت و با پارچه یا اسفنج مرطوب تمیز کنید و بیش از یک بار در ماه از لاک های شیمیایی استفاده نکنید.


خاک مناسب برگ انجیری


خاک لیمو سبک یا مخلوطی از خاک برگ (خاک برگ بیشتر) ، کود آلی و خاک باغ (خاک رس) خاک مناسب این گیاه است.


بهترین دما


این گیاه دمای زیر 13 درجه را دوست ندارد (حداقل دمایی که بتواند تحمل کند 10 درجه سانتیگراد است). در تابستان حدود 30 درجه سانتیگراد مقاومت می کند.


آبیاری مورد نیاز برگ انجیری


آبیاری در تابستان هفته ای یک بار و در زمستان هر دو هفته آبیاری لازم است. قبل از آبیاری گیاه ، رطوبت سطح خاک را بررسی کنید. سطح خاک باید بین آبیاری خشک باشد.

 

 

نور مناسب

 


نور متوسط ​​برای این گیاه مناسب است. مکان مناسبی برای گیاه نزدیک پنجره با نور غیر مستقیم است.

رطوبت مورد نیاز

رطوبت بین 50-70٪ (2-3 بار در هفته در تابستان و هفته ای یک بار در زمستان) نیاز به سمپاشی دارد.

تغذیه و لقاح

در صورت نیاز هر ماه یک بار کود دهید.

آخرین نکته

هرگز ریشه های هوایی گیاه را قطع نکنید بلکه با نصب محافظ جلبکی ، آن را مجبور به غرق شدن در جلبک های مرطوب کنید.

 


بیماری های برگ انجیر و آفات:


برگها تغییر شکل داده و ترک خورده اند: گیاه را از مکان شلوغ خارج کنید ، علت آن آسیب فیزیکی است.

برگها خشک و چروکیده هستند: گیاه تشنه است ، هوا خشک است و آب بلافاصله خشک می شود.

آنها شبیه لکه های سیاه و زخم های برگ هستند: هوا خنک است ، گیاه را به مکان گرمتر منتقل کنید.

برگها کم رنگ هستند: به تغذیه مصنوعی نیاز دارند. این گیاه از کمبود عناصر در خاک رنج می برد و طبق دستورالعمل ها هر سه هفته یک بار گیاه را با کودهای ویژه تغذیه می کند.

برگها رنگ پریده و زیر آن تار عنکبوت دارد: ناشی از یک کنه کوچک قرمز است. گیاه را هر دو هفته با سم ضد کش کش اسپری کنید تا علائم از بین برود. سمپاشی به خصوص در زیر سطح برگها در کاهش آفات مثر است.

نوک برگها قهوه ای می شوند: گیاه تشنه است ، بلافاصله آبیاری کنید ، همیشه از خاک گلدان دیدن کنید ، مخصوصاً در تابستان که به آب بیشتری احتیاج دارید.

رشد گیاه متوقف شد: نور کافی نیست ، گلدان را به مکان روشن تری منتقل کنید.

لکه های قهوه ای در مرکز یا حاشیه برگها ظاهر می شود: من در آفتاب اسپری کردم ، عبور نور از قطرات آب باقی مانده بر روی برگ مانند عبور شیشه است که به برگها آسیب می رساند ، در سایه پاشیده می شود ، برگهای آسیب دیده با چاقوی تیز تا انتها بریده می شوند.

بعضی از برگها شکاف طبیعی ندارند: گیاه از گونه دیگری است و نبود شکافهای عمیق در برگها کاملا طبیعی است.

زخمهای پنبه مانند سفید روی برگها ظاهر می شود: در اثر سقوط حشره ، هر دو هفته گیاه را با حشره کش قدرتمند اسپری کنید تا علائم را تسکین دهد.

برگهای پایینی زرد و سپس قهوه ای می شوند ، که در زمستان شدت بیشتری دارد: آبیاری بیش از حد دلیل آن است ، بگذارید سطح خاک گلدان بین آب دادن کاملا خشک شود ، سپس آب را کاهش دهید ، هر دو هفته یکبار آبیاری کافی ، از زهکشی بازدید کنید.

 


تکثیر برگ انجیری:


با استفاده از چاقوی تیز ، یک شاخه را با دو یا سه برگ بالغ برش دهید و آنها را در گلدان به قطر 13 سانتی متر قرار دهید و بذرها و قلمه ها را کمپوست کنید.

قلمه ها را در عمق کم بکارید ، به طوری که جوانه تمام شده کاملاً از خاک خارج شود. یک چوب چوبی با طناب یا سیم به ضایعات وصل کنید و یک تکیه گاه برای ضایعات ایجاد کنید ، در غیر این صورت ممکن است قراضه ها بیفتد و ضایعات را در 21 درجه سانتیگراد و نور کافی نگه دارید.

با قرار دادن یک کیسه پلاستیکی شفاف روی آنها ، میزان رطوبت ضایعات را افزایش دهید. بهترین زمان برای پرورش اواسط بهار تا اوایل تابستان است. قلمه ها در تابستان ریشه می گیرند. پس از ریشه زنی کیسه پلاستیک را برداشته و شروع به تغذیه منظم گیاه با کودهای مایع کنید.

این گیاه را می توانید با خواب نیز تکثیر کنید. ریشه های هوایی گیاه را در ظرف دیگری قرار دهید و وقتی گیاه جدید در حال رشد است ، آن را از گیاه قدیمی جدا کنید.:: بازدید از این مطلب : 69
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 13 آبان 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

این متن نتیجه ماهها جستجو در سایتهای خارجی ، در وبینارها و ... است.

تعیین اینکه در آینده در چه مشاغلی موفق خواهیم شد و علاقه واقعی ما چیست بسیار مهم و ضروری است ، اما به همان اندازه دشوار و وقت گیر است!

بسیاری از ما هنگام انتخاب رشته ، واقعاً نمی دانیم کدام رشته را انتخاب کنیم و حتی پس از آن ، دقیقاً نمی فهمیم که در کل زندگی برای ما چه چیزهایی مهم است. ما همچنین بر اساس متوسط ​​درآمد افراد در یک شغل یا نظر دیگران (بیشتر آنها والدین و دوستان ...) تصمیمی می گیریم و سالها در این زمینه تلاش می کنیم ، حتی اگر این کار اصلا شغل مورد علاقه ما نباشد و از آن لذت ببریم. نابریم :(

من این بازی کثیف را ادامه نداده ام و سعی کردم علاقه خود را پیدا کنم و در این پست نتایج آن را به شما می گویم!


از آنچه دیگران انجام می دهند پیروی نکنید! خواهش میکنم ...

 

نکته مهم در انتخاب شغلچگونه می توانیم علاقه خود را پیدا کنیم؟!
1- همه ما در طول زندگی بسیار کوتاه خود با انجام برخی کارها بسیار راحت بودیم! بسیاری از کارها که آرزو داریم انجام دهیم و هرگز از انجام آنها خسته نمی شویم
به عنوان مثال ، من بسیار علاقه مند به تعمیر ابزارهای مختلف یا ساخت ابزارهای جدید هستم ^ _ ^ من کاملا دوست دارم آچار باشم! (همچنین خواهید فهمید که چقدر احساس رضایت دارید! اگر چیز دیگری نیست ، باید تجربه خود را افزایش دهید و کارهای بیشتری را امتحان کنید ، مثلاً اگر هنوز پخته نشده اید ، آن را امتحان کنید و ... (من هم عاشق پخت و پز هستم))

2. ببینید چه چیزی از کودکی به آن علاقه داشتید و بیشتر از همه چه کار می کردید
به عنوان مثال ، از بچگی من وسایل ساخته شده از لامپ و اهرم درست می کردم :) اگر دستگاهی داشته باشم همیشه چیزی را باز می کردم و با آن یک فن درست می کردم و این نحوه کارکرد آن است.
حتی به این ترتیب ، اگر به چیزی فکر نمی کنید ، از خانواده و دوستان خود در مورد بودن با شما در کودکی س askال کنید (من به وسایل کودکانه ام نگاه کردم و از خانواده پرسیدم و واقعاً خیلی سعی کردم چیزی را به خاطر بسپارم)

3- ببینید چه کاری خوب انجام می دهید! (در واقع ، آنچه شما انجام می دهید بهتر از دیگران است)
برای فهمیدن ، آیا می توانید از خود بپرسید دیگران افراد از شما چه می خواهند یا شما چه می خواهید؟ یا در چه زمینه ای شما را قبول می کنند!؟
ما معمولاً کارهایی را انجام می دهیم که بیشتر از همه دوستشان داریم زیرا آنها را با علاقه زیادی انجام می دهیم. شما همچنین می توانید این مسیر را معکوس کنید ، به این معنی که بدانید در چه چیزی مهارت دارید و سپس بدانید که علاقه شما چیست؟

4- برای یافتن علاقه خود می توانید بر روی لیست مشاغل موجود در سایت های مختلف کلیک کنید! دریابید که بیشتر آرزو دارید چه کاری انجام دهید و از دیدن آن هیجان زده خواهید شد!
من شخصاً وب سایتی را در Al-Indeed.com پیشنهاد می کنم که در آن می توانید اطلاعات خوبی در مورد هر شغل و مهارت های مورد نیاز برای هر شغل کسب کنید ...

5- مهمترین و م thingثرترین چیز این است که سعی کنید و آزمایش کنید و دوباره امتحان کنید ...
موارد بالا لزوما علاقه شما به هر چیزی را نشان نمی دهد و ممکن است شما به هیچ وجه نتوانید موارد بالا را پیاده کنید و به نتیجه نرسیده اید! شما باید آستین ها را بالا بزنید و آزمایش کنید ... به کارهای مختلف بروید ، دوره کارآموزی را انجام دهید تا ببینید به آنها علاقه دارید یا نه!؟
به عنوان مثال ، اگر من را می شناسید ، می دانید که من مدت طولانی در زمینه بازاریابی دیجیتال بوده ام و اکنون متوجه شده ام که علاقه زیادی به آن ندارم و بیشتر به مهندسی علاقه مندم :)

مدتها و شاید چند ماه طول می کشد تا بفهمید چه چیزی برای شما مفید است ...
مدتها و شاید چند ماه طول می کشد تا بفهمید چه چیزی برای شما مفید است ...
2. دومین نکته مهم داشتن استعداد در این زمینه است
اولین کاری که باید بعد از یافتن علایق خود انجام دهید (همه افراد علاقه شغلی زیادی دارند ، بنابراین خود را به یک یا دو علاقه شغلی محدود نکنید) این است که موضوعی را که در آن استعداد دارید بررسی کنید و آن را بهتر و سریعتر از دیگران یاد خواهید گرفت!


از کجا بفهمیم در زمینه ای استعداد داریم یا نه!؟


1- اگر قبلاً تجربه انجام کار بهتر از دیگران را داشته اید ، شک نکنید که در آن کار با استعداد هستید ...
(به عنوان مثال: اگر من در كلاس IT با شخصی كه استعدادش در IT نیست ، قرار می گرفتم ، احتمالاً در آن كلاس قویتر می شدم ، زیرا این را در گذشته نشان داده ام)

2- آزمون های استعداد و شخصیت می تواند کمک زیادی به شما کند
من خودم تست های DISC & MBTI را انجام داده ام و نتیجه آنطور که در تجزیه و تحلیل نوشته شده است که من در کار مدیریت و مهندسی تبحر دارم و همان را ادامه می دهم.
البته تست های زیادی وجود دارد و اگر در اینترنت جستجو کنید قطعاً از آزمایش زیاد تعجب خواهید کرد ...

3- بار دیگر دوران کودکی و گذشته خود را به یاد بیاورید و ببینید به چه کاری ترغیب شده اید!
معمولاً وقتی کاری بهتر از دیگران انجام می دهید ، دیگران شما را تشویق می کنند ، و این می تواند نشانه استعداد شما برای یک چیز باشد!

4. اگر نمی دانید استعداد شما چیست ، پس باید بروید و شغل مورد علاقه خود را امتحان کنید. آن وقت خواهید فهمید که در چه چیزی مهارت دارید و در چه چیزی مهارت ندارید ...

3. بازار کار و کسب درآمد در این زمینه
درست است که علاقه و استعداد بسیار مهم است ، اما شما همچنین باید به فکر بازار کار باشید و از این طریق درآمد کسب کنید!
اگر پول نداشته باشید ، علاقه شما از بین می رود ، استعداد شما بی فایده خواهد بود و کاملا ناامید خواهید شد ...:: بازدید از این مطلب : 47
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 14 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : moeinnamdar

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی چیزی را بو می کنید یا بو می کنید ، احساس خاص بودن می کنید یا خاطره ای را به یاد می آورید! تأثیر بوی مطبوع در ذهن و بینش ما بر منشا این بو در تحقیقات ثابت شده است. به این ترتیب اگر کسی از آن جا رد شود و بوی خوبی از آن فرد بگیرد ، ناگهان احساس مثبت و خوشبختی نسبت به آن شخص خواهید داشت. بنابراین ، استفاده از بهترین عطرها و ادکلن هایی که بوی خوبی دارند ، از نظر دیدگاه دیگران بر شخصیت شما مثر است. در این مقاله دکتر فارمو تمام ابعاد این موضوع و ویژگی های بهترین عطرها را بررسی کرده و نحوه خرید یک عطر خوب را یاد می گیرد.

 

چگونه بهترین عطرها را تهیه کنیم؟


روغنها ابتدا از طریق مواد طبیعی مانند میوه ها و گلها از طریق فرآیندهایی مانند تقطیر بخار ، استخراج حلال ، ماساژ یا فشار به دست می آیند. وقتی روغن ها جمع می شوند ، به نسبت های مشخصی که کارخانه ها تعیین می کنند ، با هم مخلوط می شوند. وقتی عطر آماده شد ، آن را به نسبت صحیح با الکل و آب مخلوط کنید. ترکیب نهایی ممکن است ماهها یا حتی سالها دور ریخته شود و در نهایت در بطری های مخصوص ریخته و فروخته شود ، در این صورت قیمت افزایش می یابد.

 


انواع مختلف رایحه ها و رایحه ها در عطرها


همانطور که گفته شد ، بهترین عطرها از ترکیب دقیق روغنهای اساسی و حلال ها (معمولاً آب یا الکل) تهیه می شوند. ماندگاری عطر به سه قسمت تقسیم می شود که به عنوان هرم بهتر دیده می شود. این عطر سفر خود را در بالای هرم آغاز می کند ، به قلب هرم می رود و سرانجام در پایین هرم می نشیند. اجزای سازنده عطر و ادکلن که به دسته های مختلفی تقسیم می شوند.

نت برتر یا ابتدایی رایحه
وقتی پف و عطر و ادکلن خود را می پوشید ، آنچه در ابتدا بو می کنید نت بالایی نامیده می شود. این رایحه شماره 1 عطری است که به دلیل سبک بودن به راحتی در اثر جریان هوا قابل حرکت است و بسته به غلظت عطر شما معمولاً بین 15 تا 120 دقیقه ماندگاری دارد. نت های اصلی مرکبات ، میوه ها و گل های سبک مانند اسطوخودوس هستند.

نت میانی یا بطنی در رایحه
پس از ناپدید شدن رایحه عالی ، می توانید نت میانی عطر را که مربوط به جوهر اصلی آن است احساس کنید. این مواد تقریباً نیم ساعت بعد از اسپری عطر ریخته و حدود 4 ساعت دوام می آورند. رایج ترین نت های میانی رایحه سنگین گل است. زیرا وقتی با پوست شما ترکیب شود ، رایحه ای خاص و مشخص به شما می بخشد.


پایه عطر در عطر است


صبح روز بعد از استفاده از یک عطر ، وقتی از خواب بیدار می شوید ، همیشه بوی ماندگار و رایجی را احساس خواهید کرد. این ها نت های اساسی هستند که وقتی نت های میانی قدرت خود را از دست می دهند و پس از پاشیدن عطر 12 ساعت دوام می آورند ، حضور خود را اعلام می کنند. نت های رایج شامل نت های سنگین مشک ، نت های چوبی و گیاهانی مانند وانیل و وتیور است:: بازدید از این مطلب : 54
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 6 مهر 1399 | نظرات ()