6بهترین کتاب شنیدنی برای تقویت انگیزه فوری
نوشته شده توسط : moeinnamdar

کتابهای شنیدنی مدتی است که در حال حاضر بوده و محبوبیت آنها به طور فزاینده ای افزایش یافته است. این محصولی است که مدتهاست از آن استفاده می کنم و چیزی را که به هر کسی که دوست دارد خواندن یا گوش دادن به کتابهای صوتی را توصیه می کند ، توصیه می کنم.

نکات مهم برای موفقیت

 


آمازون دارای انتخاب گسترده ای از بهترین کتاب های قابل شنیدن در بازار است. از راز تا تریلر ، آنها واقعاً چیزی دارند که می تواند منافع هر کسی را تأمین کند.

امروز ما به تشریح بهترین کتاب های قابل شنیدن در آمازون می پردازیم که می تواند انگیزه فوری را برای شما ایجاد کند. بنابراین یکی از این موارد را برای خرید بعدی خود انتخاب کنید و برای خرد کردن اهداف خود آماده شوید! اگر می خواهید برخی از آنها را بررسی کنید ، به Audible.com بروید .

1. آن را خرد کنید! توسط گری Vaynerchuk

لهش کن! همان مشاوره در مورد زندگی عالی را ارائه می دهد همانطور که استراتژی موفقیت کارآفرینی را انجام می دهد . گری وینرچوک با انرژی از کار خود روایت می کند و شنونده را ترغیب می کند که به دنبال شغلی نباشد که متناسب با احساسات آنها باشد ، بلکه راهی پیدا می کند تا احساسات خود را به یک حرفه تبدیل کند. اینگونه است که شما می توانید خط کار مورد نظر خود را برای پیگیری تهاجمی برای دستیابی به موفقیت مشخص کنید.

شنیدن نویسنده داستان موفقیت خود را نشان می دهد - فراز و نشیب های فراز و نشیبی را شامل می شود - به همان اندازه که مفید است ، الهام بخش است ، و اشتیاق او برای پروژه او همراهی کاملی برای شماست. این یکی از بهترین کتابهای شنیداری برای کارآفرینان مشتاق است.
2. انجام کارها توسط دیوید آلن
دریافت کارها انجام شده است روش Alen را قبلاً خنثی کرده است تا چالش های مدرن تری را که عصر فناوری ارائه می دهد به حساب آورد. آلن ادعا می کند که بهره وری صرفاً در مورد سازماندهی صحیح DOS است ، بنابراین شما مغز خود را تحت الشعاع قرار نمی دهید.پس از انجام این کار ، می توانید به صندوق ورودی همیشه گریزان صفر برسید - هم در سرور ایمیل تحت اللفظی خود و هم در بقیه عمر. گوش دادن به حکایات آلن در مورد چگونگی توسعه روش خود ، واقعاً ارزش شما را دارد.
3. راز توسط Rhonda Byrne
راز یک کلاس کلاسیک در گروه انگیزه است و از سوی برخی از چشمگیرترین افراد مشهور دنیا (مانند اپرا!) توصیه شده است. بایرن متن خود را اجرا می کند ، که متمرکز بر قدرت درونی ما است تا بتواند با ذهن آگاهی و عمدی تغییر ایجاد کند و راهنمای کاملی در سفر به سمت توانمندسازی باشد.

او در طول این رمان ، نمونه ها ، تحقیقات و توصیفات بسیاری را برای پشتیبانی از مشروعیت قانون جذب دربردارد. یکی از بهترین کتابها در مورد Audible ، دوره.
4. مانع تعطیلات راه مانع است
تعطیلات در کتاب "مانع راه است" ، ادعا می کند که چهره های موفق در طول تاریخ با وجود موانع موجود موفق نبودند ، بلکه به این دلیل است که آنها با روشی خاص با آن موانع و غیرممکن ها روبرو بودند. اصول و داستانهایی که تعطیلات در حمایت از این ادعاها بیان می کند واقعاً جذاب هستند. بدون شک با جستجو در یک فرمول باستانی برای موفقیت ، در مورد تجدید نظر در مورد نزدیک شدن به هر یک از موانع راه در طول سفر ، تجدید نظر کنید.
5. شما یک Badass توسط جن سینکروو هستید
در این کتاب صوتی ، Sincero شما را متقاعد می کند که از قبل چقدر عالی هستید. Sincero با صراحت و صراحت به مباحث سلامتی عصر جدید نزدیک می شود تا به شنونده کمک کند تا مه را برطرف کند و مانع از این شود که شما بهترین نفس خود باشید.

این کتاب صوتی متمرکز بر نگرش و اعتماد به نفس است . گوش دادن به توصیه های او بسیار شبیه این است که یک قلب به قلب با صادقانه ترین و خنده دارترین دوست زندگی خود داشته باشید. اگر به کمی عشق سخت و کمی خنده نیاز دارید ، این یکی از بهترین کتاب های شنیدنی برای شما خواهد بود.
6. زندگی با یک SEAL توسط جسی ایتزلر
ممکن است فکر کنید که داشتن یک نیروی دریایی SEAL به عنوان هم اتاقی خود باعث نگرش استوکیسم می شود - اما در عوض ، این امر باعث بارگیری از shenanigans غیر منتظره شد. از زمان برنامه ریزی Navy Seal David Goggins برای اجرای یک برنامه برفی در نیمه شب تا مجموعه ای از پیاده روی های ناگوار ، ایتزلر عتیقه های خانه دار خود را به روشی روایت می کند که برخی از طنزهای مورد نیاز را به ژانر انگیزشی می رساند.

این کتاب صوتی یک دوز سالم از انگیزه جدی را فراهم می کند. در پایان ، آنچه بدست می آورید ، یک تعدیل نگرش بسیار مورد نیاز است: آنچه فکر می کنیم قادر به آن هستیم ، هیچ جایی نزدیک به پتانسیل کامل ما نیست.

:: بازدید از این مطلب : 90
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 19 خرداد 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: