آینده گردشگری در ونیز چگونه خواهد بود
نوشته شده توسط : moeinnamdar

با توجه به اینکه ایتالیا برخی از محدودیت های COVID-19 خود را برداشته و اجازه می دهد تا مغازه ها مجدداً فعالیت خود را آغاز کنند و تحریم ها را در مناطق گردشگری مشخص خود تحریم کنند ، در 18 می ، پیوند فرهنگی که شهر دریایی باستانی ونیز است ، خود را با بحران هویتی روبرو می کند.

از آنجایی که این کشور در تاریخ 10 مارس قفل شد ، شهر کانال هایی که مشهور است سالها با معضلات سنگین برون مرزی همراه بوده است ، عمدتاً به دلیل هجوم مداوم کشتی های مسافرتی عظیم ، ایستاده است اما به طرز متفاوتی متلاشی نشده است که هرگز در تاریخ طولانی خود دیده نشده بود.

گردشگری در ایتالیا


نارضایتی محلی بطور پیوسته در مورد راه هایی که گردشگری موجب غلبه بر روح و روان شهر شده است ، افزایش یافته است و یکی از شکایت ها این است که تقاضای اسکان برای بازدید کنندگان بیشتر ساکنان واقعی ونیز را به بیرون رانده است. جمعیت این کشور امروز بیش از 52000 نفر ، کمتر از یک سوم 175000 نفری است که به دنبال جنگ جهانی دوم به خانه شهر خوانده اند.

پس از 25 فوریه ، هنگامی که ونیز مجبور شد برای اولین بار جشن های کارناوال خود را لغو کند ، زیرا منطقه ونتو پیرامون آن به کانون ویروسی تبدیل شد ، عدم حضور گردشگران باعث شد تا چقدر عمیقاً ساکنان ونیز در اقلیت باشند ، جشن های کارناوال خود را برای اولین بار لغو کند.

"این ویروس نشان می دهد که چه گردشگری جمعیت قتل عام است،" ماتئو شدسکچی، رئیس گروه گردشگری، Venessia، سی ان ان گفت . "وقتی شهر کاملا بسته است و تازه ونیزی ها در اینجا بودند ، می دیدید که واقعاً چند نفر هستند."


پس از دو ماه از تعطیلی ونیز ، در حالی که کانال های با ارزش آن از آلودگی پاک می شدند و مرکز تاریخی کاملاً بسته بندی شده ، ساکت و بی صدا نشست ، هنوز هم بسیاری از مرد ایتالیا فکر می کنند اکنون با پاک کردن تخته سنگ ، تمیزکاری کنند. برخی پیشنهاد می کنند که دوره پس از همه گیر فرصتی برای شروع دوباره است و به ونیزی ها اجازه می دهد تا میراث خود را پس بگیرند و نقش جهانگردی را در شهر بازنویسی کنند.

شهردار لوئیجی Brugnaro ونیز در طول یک آدرس رسانه، در اوایل این هفته در داده شده از از کلیسای سنت مارک "این اجازه می دهد تا ما را به تجدید نظر زندگی در مرکز تاریخی،"، فاکس کسب و کار گزارش شده است. وی به دنبال جذب ساکنان تمام وقت به مرکز شهر ، از جمله دانشجویان ، دانشمندان و صنعتگران است و گردشگری را برای مقابله با پویا "ضربه و اجرا" که تا کنون تمام راه شهر را از طرق بیشتری تهدید کرده است ، جبران می کند. از یک

Brugnaro تصور می کرد که ونیز دوباره از قفل COVID-19 خود بیرون بیاید و به جای بازگشت به سرعت ناخوشایند سابق خود ، دوباره به ریشه های خود بازگردد. وی گفت: "ونیز شهری آرام است." "کندی ونیز زیبایی ونیز است."

Rodolfo Bevilacqua ، مالک تولید کننده منفردی که هنوز هم در Grand Grand Canal مشغول به کار است - که پارچه های لوکس تولید می کند که توسط خانه های مشهور مد مانند Dior ، Dolce & Gabbana و Valentino خریداری می شود. . شما نمی توانید ، و من یک اصطلاح سنگین استفاده می کنم ، روزانه آن را ناسزا می گویم. "

با توجه به اینکه صنعت و به ویژه ترمینال کشتی کروز ، هزاران شغل و حداکثر 2.5 میلیارد دلار برای اقتصاد محلی فراهم می کند ، تصمیم سختی خواهد بود که گردشگری انبوه را به نفع یک الگوی پایدار تر بکشیم. بالغ بر 30 میلیون گردشگر از سراسر جهان ، به همراه دلارهای مسافرتی خود در ونیز سالانه.

با این حال ، در حال حاضر مشخص شد که همه چیزها نمی توانند مانند گذشته ادامه دهند ، به خصوص پس از جاری شدن سیل عظیم سال گذشته ، سیستم های ساختاری و ساختاری ظریف را تهدید کرد.

ملیسا کان ، مدیر دفتر میراث فرهنگی ونیز ، "نجات ونیز" ، بخشی از تلاشهای موجود برای ایجاد یک الگوی گردشگری پایدار و حفظ بطور فعال گنجینه های تاریخی و فرهنگی شهر است. وی اظهار داشت: "آنچه در پی خواهد بود ، گردشگری آهسته و نه توریسم انبوه خواهد بود." "ما اطمینان داریم که می توانیم ونیز را مجدداً احیا کنیم ، مجدداً احیا کنیم و دوباره تجدید نظر کنیم ، با تمرکز بر کمک به شهر در مقاومت در برابر عناصر و جهانگردی."

اجماع بین شهردار و مسئولان گردشگری این است که حداقل یک سال می تواند قبل از اینکه ونیز دوباره شاهد حجم قابل توجهی از گردشگران باشد ، به این معنی که ساکنان و مسئولان برای تعیین مراحل بعدی مدتی خواهند داشت. اما ، یک سال بدون گردشگری همچنین به معنای از دست دادن بسیاری از مشاغل است و بسیاری از مشاغل از نوع توریستی تحت دام خواهند گرفت. در جای خود ، گروه های مدنی امیدوارند که مشاغل پایدار تر و تجارت سنتی بیشتر ونیزی بتوانند رشد کنند.

اعلام کرد کان ، که سازمان آن در حال حاضر بین 30 تا 40 پروژه کار می کند ، و بر اثر سیل های تاریخی سال 2019 ایجاد شده است. "صرفه جویی در ونیز یک مأموریت بسیار خاص است ، اما ما اکنون در حال حرکت هستیم."

:: بازدید از این مطلب : 49
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 28 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: